2024. Május 11. - 17:17:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 175031 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Június 08. - 12:16:23
Válasz #270
Nem elérhető

kemi


Amit hallottam a testolicról, illetve a használóknál látok, hogy geyfolytában gyullad! na már akkor jön a kérdés is, hogy most akkor mi van??? Mert fertőtlenítve adták be, s el lett masszírozva, s per pillanatban kb 3-4 ember aki használta, a környezetemben, csak negatív véleménnyel voltak róla. Én még mindig tartom magam, hogy  a4 sorost használnám inkább, mint a testolicot. De ez megint csak szubjektív vélemény.

nekem bement az első tegnap, nem tudom megmondani mennyire gyullad, mert perpill lábedzés után vagyok és "kicsit" le van savasodva.

2010. Június 08. - 12:43:47
Válasz #271
Nem elérhető

Milo


Nekem nem gyulladt a testolic, 4feliratos ukránt többen használtuk és nem volt jó,senkinek se hatott, a régi ukrán propi amin egyszer szerepelt a felirat az működött mindenkinek,de az rég volt.
Riceman

2010. Június 08. - 12:45:50
Válasz #272
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem nem gyulladt a testolic, 4feliratos ukránt többen használtuk és nem volt jó,senkinek se hatott, a régi ukrán propi amin egyszer szerepelt a felirat az működött mindenkinek,de az rég volt.

A régi ukrán propi nulla mellékhatással szépen szerepelt, nem gyulladt, csak hozta amit kellett.. Negatívum: reszelgetős teteje volt  !+"% Testolic is jó, és legalább törhető a teteje  :-!

2010. Június 08. - 23:22:51
Válasz #273
Nem elérhető

kemi


Nekem nem gyulladt a testolic, 4feliratos ukránt többen használtuk és nem volt jó,senkinek se hatott, a régi ukrán propi amin egyszer szerepelt a felirat az működött mindenkinek,de az rég volt.

A régi ukrán propi nulla mellékhatással szépen szerepelt, nem gyulladt, csak hozta amit kellett.. Negatívum: reszelgetős teteje volt  !+"% Testolic is jó, és legalább törhető a teteje  :-!

na ennek a helyét érezi úgy 8órával a beadás után^^

2010. Június 09. - 08:14:52
Válasz #274
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem nem gyulladt a testolic, 4feliratos ukránt többen használtuk és nem volt jó,senkinek se hatott, a régi ukrán propi amin egyszer szerepelt a felirat az működött mindenkinek,de az rég volt.

A régi ukrán propi nulla mellékhatással szépen szerepelt, nem gyulladt, csak hozta amit kellett.. Negatívum: reszelgetős teteje volt  !+"% Testolic is jó, és legalább törhető a teteje  :-!

na ennek a helyét érezi úgy 8órával a beadás után^^

Bár én nem értek hozzá, de a "gyulladás" az nem az, mikor beadás után feszít, és érzed.. A gyulladás az, mikor beszarsz úgy fáj, és eltart több napig is. Szerintem itt sokan keverik  :-}

2010. Június 09. - 09:19:17
Válasz #275
Nem elérhető

kemi


Nekem nem gyulladt a testolic, 4feliratos ukránt többen használtuk és nem volt jó,senkinek se hatott, a régi ukrán propi amin egyszer szerepelt a felirat az működött mindenkinek,de az rég volt.

A régi ukrán propi nulla mellékhatással szépen szerepelt, nem gyulladt, csak hozta amit kellett.. Negatívum: reszelgetős teteje volt  !+"% Testolic is jó, és legalább törhető a teteje  :-!

na ennek a helyét érezi úgy 8órával a beadás után^^

Bár én nem értek hozzá, de a "gyulladás" az nem az, mikor beadás után feszít, és érzed.. A gyulladás az, mikor beszarsz úgy fáj, és eltart több napig is. Szerintem itt sokan keverik  :-}

nem feszít, inkább nyomásra fáj 1 picit, nem vészes, olyasmi mint az izomláz

2010. Június 09. - 09:31:05
Válasz #276
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem nem gyulladt a testolic, 4feliratos ukránt többen használtuk és nem volt jó,senkinek se hatott, a régi ukrán propi amin egyszer szerepelt a felirat az működött mindenkinek,de az rég volt.

A régi ukrán propi nulla mellékhatással szépen szerepelt, nem gyulladt, csak hozta amit kellett.. Negatívum: reszelgetős teteje volt  !+"% Testolic is jó, és legalább törhető a teteje  :-!

na ennek a helyét érezi úgy 8órával a beadás után^^

Bár én nem értek hozzá, de a "gyulladás" az nem az, mikor beadás után feszít, és érzed.. A gyulladás az, mikor beszarsz úgy fáj, és eltart több napig is. Szerintem itt sokan keverik  :-}

nem feszít, inkább nyomásra fáj 1 picit, nem vészes, olyasmi mint az izomláz

Az nem gyulladás szvsz  ::) Majd jön valaki tapasztalt oszt megaszondja, mert én nem értek hozzá, nekem még sose volt  :D

2010. Június 09. - 09:44:48
Válasz #277
Nem elérhető

mangela87


Szerintem olyan is előfordulhat,hogy esetleg,ha befújod előtte a fertőtlenítő spray-vel,és miután beszúrod ,lehet,hogy egy keveset beviszel a bőr alá,és az irritálja a szöveteket !!!
De ez csak az én elgondolásom...
A propi meg sztem,ha gyullad is,az nem fáj napokig,mivel propionát észterről beszélünk !!!
De ha rosszat mondtam akkor sorry...
 :-)->    :-)->    ****:))))))

2010. Június 09. - 15:15:22
Válasz #278
Nem elérhető

kemi


Szerintem olyan is előfordulhat,hogy esetleg,ha befújod előtte a fertőtlenítő spray-vel,és miután beszúrod ,lehet,hogy egy keveset beviszel a bőr alá,és az irritálja a szöveteket !!!
De ez csak az én elgondolásom...
A propi meg sztem,ha gyullad is,az nem fáj napokig,mivel propionát észterről beszélünk !!!
De ha rosszat mondtam akkor sorry...
 :-)->    :-)->    ****:))))))

egisept 10-15 sec után megszárad, mindíg meg szoktam várni, olyankor nem csíp, nem fáj nagyon, csak nyomásra, kb annyira mint a winstrol

2010. Június 09. - 15:27:57
Válasz #279
Nem elérhető

mangela87


Hát akkor meg,nosza neki !!!
Had szóljon!!!
:-))))
Mutassátok meg,hogy mulat egy Magyar vitéz !!!

2010. Június 09. - 15:28:20
Válasz #280
Nem elérhető

haven


Ha be is viszed a tűvel,a csípő érzés amit a fertőtlenítő vált ki,nem tart tovább,mint pár perc. Szerintem
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 09. - 15:52:19
Válasz #281
Nem elérhető

Milo


Na mi van kemi hat már a cucc?
Riceman

2010. Június 09. - 19:40:27
Válasz #282
Nem elérhető

Maszat


Szerintem olyan is előfordulhat,hogy esetleg,ha befújod előtte a fertőtlenítő spray-vel,és miután beszúrod ,lehet,hogy egy keveset beviszel a bőr alá,és az irritálja a szöveteket !!!
De ez csak az én elgondolásom...
A propi meg sztem,ha gyullad is,az nem fáj napokig,mivel propionát észterről beszélünk !!!
De ha rosszat mondtam akkor sorry...
 :-)->    :-)->    ****:))))))

múltkor eléggé sok fertőtlenítő volt a seggemen, folyt le. Mondom nem törlöm le, hagy fertőtlenítsen.  !+"%

Na abbol jutott a bőr alá rendesen, rögtön ki is húztam és futottam 1 kört a szobába  ;D ;D ;D

A gyulladás az az, amikor másnap úgy fáj a segged,h 2x meggondolod milyen sebességgel ülsz le, nem lehet összekeverni a feszítéssel.Nekem feszíteni amugy is csak a vizes feszít, olajosat sokkal jobb beadni mint 1 winit, pedig azt is lassan tolom be.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 09. - 20:18:16
Válasz #283
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem olyan is előfordulhat,hogy esetleg,ha befújod előtte a fertőtlenítő spray-vel,és miután beszúrod ,lehet,hogy egy keveset beviszel a bőr alá,és az irritálja a szöveteket !!!
De ez csak az én elgondolásom...
A propi meg sztem,ha gyullad is,az nem fáj napokig,mivel propionát észterről beszélünk !!!
De ha rosszat mondtam akkor sorry...
 :-)->    :-)->    ****:))))))

múltkor eléggé sok fertőtlenítő volt a seggemen, folyt le. Mondom nem törlöm le, hagy fertőtlenítsen.  !+"%

Na abbol jutott a bőr alá rendesen, rögtön ki is húztam és futottam 1 kört a szobába  ;D ;D ;D

A gyulladás az az, amikor másnap úgy fáj a segged,h 2x meggondolod milyen sebességgel ülsz le, nem lehet összekeverni a feszítéssel.Nekem feszíteni amugy is csak a vizes feszít, olajosat sokkal jobb beadni mint 1 winit, pedig azt is lassan tolom be.

Most már ezt is tudjuk, köszönjük  :-)->  ;D

2010. Június 09. - 22:11:08
Válasz #284
Nem elérhető

warren


Szerintem olyan is előfordulhat,hogy esetleg,ha befújod előtte a fertőtlenítő spray-vel,és miután beszúrod ,lehet,hogy egy keveset beviszel a bőr alá,és az irritálja a szöveteket !!!
De ez csak az én elgondolásom...
A propi meg sztem,ha gyullad is,az nem fáj napokig,mivel propionát észterről beszélünk !!!
De ha rosszat mondtam akkor sorry...
 :-)->    :-)->    ****:))))))

múltkor eléggé sok fertőtlenítő volt a seggemen, folyt le. Mondom nem törlöm le, hagy fertőtlenítsen.  !+"%

Na abbol jutott a bőr alá rendesen, rögtön ki is húztam és futottam 1 kört a szobába  ;D ;D ;D

A gyulladás az az, amikor másnap úgy fáj a segged,h 2x meggondolod milyen sebességgel ülsz le, nem lehet összekeverni a feszítéssel.Nekem feszíteni amugy is csak a vizes feszít, olajosat sokkal jobb beadni mint 1 winit, pedig azt is lassan tolom be.

A winit tényleg szar beadni, de ha már próbáltad a B12 vitamin injekciót, na onnantól a wini egy álom lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."