2024. Május 11. - 09:41:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 175024 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Június 10. - 14:25:30
Válasz #315
Nem elérhető

Riper


már bocsánat......de kinek mennyi edzésmultja van,és ahhoz mérten nézzük már a gugolást.....nekem a másfél évhez mérve 130....
Nekem is 1.5 év kellett, hogy a csúcs guggolásom 130 legyen, az még csak nem is volt széria.
2 év a 150-hez, 3 év a 170-hez, 5 év a 190-hez, 7 év a 200-hoz. Ez után gondolkoztam el, hogy lehet segítségre lesz szükségem a továbblépéshez.
Mint látható, az én genetikám erős túlzással is átlagosnak mondható, Norbo 2-3 év edzéssel 19 évesen tartott ezen a szinten.

Ne az edzésmúlthoz viszonyíts, hanem amit kihoztál magadból. Hányan lötyögnek a terembe 10 éve 0 eredménnyel?
Jön a genetika duma, meg hogy az erő nem számít, és a kox lesz a megoldás ahelyett, hogy átnéznék, lehet az edzéssel van a gond, mert az nem egyenlő a tükörben önmagát csodáló bicepsz bedurrantással.

Guggolni, fekvenyomni, felhúzni és a többi alapgyakorlat nem azért kell, hogy bedurranj, meg izolálj, arra valók az edzés végére hagyott csigás, egykezes, gépes gyakorlatok. Ez utóbbiak nélkül lehet izmos az ember, fordítva viszont nem (csak ha már korábban az volt).
Alapvető, hogy erősödjön az ember, ha izmosodni akar, a kox csak rövid távon helyettesíti azokat a hatásokat, amiket kiváltanak a nagy súlyos alapgyakorlatok a szervezetből.
Félted az ízületed a nagy súlyoktól? A kox veszélyei meg okésak?

Lehet hozni példákat profik edzéséről, csak semmi értelme, többsége edzésvideó versenyfelkészülésről, diétázás alatt, meg a kamerának, fényképezőnek edzenek, a látványra megy többsége. Nem az ilyen videókon kell keresni a 200+-s súlyok megmozgatását.
Az azt megelőző edzés éveket nem látod, ahogyan naggyá vált.

Hiába írom mondjuk, amit testépítésnek csúfolnak az edzőteremből, azt inkább strandgyúrásnak nevezném, ami sportolói szempontból nem különbözik a kozmetikusnál vagy szoliban eltöltött idővel. Végeredmény szempontból pedig nem is megtámadható a dolog, teljesen elfogadott és normális. Mindenki azt csinál a testével, amit akar.
Leave no doubt

2010. Június 10. - 14:29:59
Válasz #316
Nem elérhető

George


Ez egyértelmű. Rengeteg embert láttam,ismerek aki szinte állandóan cuccol kisadagba,össze vissza és gyakorlatilag aki becsülettel edz naturálon azok nagyobbak,erősebbek. A sok hétköznapi embernek is aza gondolata hogy ó hát ez neki is menne csak bekéne szúrni ezt-azt és holnapra ő is nagy lenne.
Az ilyen naturálokról előbb-utóbb mindig kiderül valami turpisság ::) Mondjuk aki eleve erős volt naturálon, az törvényszerű, hogy cuccal még erősebb lesz. Aki nem volt az, annak is kellene...és igenis vannak elvárható standardok az erőszintben, amiket a testépítőknek is követniük kellene, ha hosszútávú fejlődésben gondolkodnak. Semmi értelme mindig ugyanazt a szintet hozni tömegeléskor is meg diétázás közben is, ezzel nem lehet fejlődni. Ennek az okát én abban látom, hogy sokan gyakorlatilag képtelenek normális edzést produkálni, ha épp nincs bennük semmi anyag. Így viszont szépen leépül minden ami feljött, és ez nem a kox hiánya, hanem az inger hiánya, amit nem kap meg a szervezet ahhoz, hogy izmot tartson meg, nemhogy még építsen is ????...
A másik amit nem szabad elfelejteni, hogy mások a célok - van aki testépítő, van aki erősember, erőemelő, bunyós, más sportoló, meg a strandfazonra hajtók...utóbbinak nem lesz sok sikere, előbbieknek meg mások a céljai, ezért mások a módszerek is. Ezen a fórumon van mindenféle, ne húzzunk mindenkire egy sablont, hogy ilyennek meg olyannak kellene lennie 8-} Okosabbnak nem ártana azért némelyiknek ;D

2010. Június 10. - 15:55:22
Válasz #317
Nem elérhető

flashback


riper:

nézzük már azt is hogy nem mind1 hogy 100kg-os testtömeggel gugolsz,ill,fekvenyomsz,vagypl 80kgosan....nagyon nem mind1. te elönyben vagy a plussz 20kgdal is még ha zsir isXDXD

2010. Június 10. - 16:26:26
Válasz #318
Nem elérhető

Norbert002


240be 2-3 mindenféle kémia nélkül....
gondolom nem diétázol az év 12 hónapjában:) a kémia nélkül?? akkor most melyik topicban hazudsz?  ****) de ettől függetlenül szép teljesítmény !

Én ezt kémia előttre gondoltam...ez volt a legjobbam naturan....

2010. Június 10. - 16:37:25
Válasz #319
Nem elérhető

Norbert002


riper:

nézzük már azt is hogy nem mind1 hogy 100kg-os testtömeggel gugolsz,ill,fekvenyomsz,vagypl 80kgosan....nagyon nem mind1. te elönyben vagy a plussz 20kgdal is még ha zsir isXDXD

Ez se törvényszerű.....Pl aki nekem adja be a cuccot 82kg és 205kgt nyom fekve ruha minden nélkül és mellrőllnyomásba 120ból nyomkod 8kat lazán még az 5. sorban is....pedig 4 éve edz csak. Igaz előtte 12 évet szertornázott ami nyílván jó alapot adott neki, de a genetikája akkor is vitathatatlan. Ja és persze mind emellet full eres és szálkás pedig kajára egyáltalán nem figyel pizza, hambi, gyros, sütik bármit ehet....akkor is szálkás marad. Ez szintén megint genetika kérdése.

Elemelni nem szokott életébe 1szer csinálta akkor egyből 200ig jutott...

Versenyezni ezek ellenére még se versenyzik 3szor indult fekvenyomásba mind 3t nyerte kategóriájába, de ennek ellenére vmiért nem vonza a versenyzés.

2010. Június 10. - 18:17:10
Válasz #320
Nem elérhető

Riper


riper:

nézzük már azt is hogy nem mind1 hogy 100kg-os testtömeggel gugolsz,ill,fekvenyomsz,vagypl 80kgosan....nagyon nem mind1. te elönyben vagy a plussz 20kgdal is még ha zsir isXDXD

http://www.youtube.com/watch?v=WFdlYQxJdo8
3éve 185kg 82kg testsúllyal.
Nekem ez volt a határ, amit tudtam guggolni, e főlé már csak nagyobb testsúllyal tudtam lépni (88kg- 190-hez, 95kg 200-hoz).
De remélem neked sikerül nélküle is, ha már propira volt szükséged 1.5 év edzés után.

Azért az mindenesetre biztató, hogy legalább vannak céljaid guggolásban.

(hozzáteszem, ne is én legyek a cél, nagyon nem a guggolás az erősségem, rengeteg sokkal tehetségesebb sportoló van nálam, ami a guggolást+felhúzást illeti)
Leave no doubt

2010. Június 10. - 18:23:47
Válasz #321
Nem elérhető

Maszat


ezt úgy bírom amikor példálóztok,h ki mekkora súllyal tud dolgozni naturálban...már nem azért, de kit érdekel?
Kihoztad a maximumot naturálban? És ha nem? Nem mindenki a maximumra törekszik. Van aki csak gyorsabban akar fejlődni, ehhez 1 segítség a szteroid. Ha jól használod. Lehet hülyén csinálni, lehet jól. Felesleges arrol beszélni,h ki mikor kezdi mekkora súllyal és miért.

Mindenkinek magának kell felmérni,h bele akar-e kezdeni. A saját teste, saját egészsége,amibe más nem értem,h miért szól bele.

Ez kb olyan mint 1 fedett emberre rászolni,h na te meg mi a 'faszé nem diétázol le?  Vagy mi a fasznak kell leinnod magad buliban, tisztán nem tudsz szórakozni? Majd Ő eldönti,h mit akar.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 10. - 18:44:41
Válasz #322
Nem elérhető

pmiller06


ezt úgy bírom amikor példálóztok,h ki mekkora súllyal tud dolgozni naturálban...már nem azért, de kit érdekel?
Kihoztad a maximumot naturálban? És ha nem? Nem mindenki a maximumra törekszik. Van aki csak gyorsabban akar fejlődni, ehhez 1 segítség a szteroid. Ha jól használod. Lehet hülyén csinálni, lehet jól. Felesleges arrol beszélni,h ki mikor kezdi mekkora súllyal és miért.

Mindenkinek magának kell felmérni,h bele akar-e kezdeni. A saját teste, saját egészsége,amibe más nem értem,h miért szól bele.

Ez kb olyan mint 1 fedett emberre rászolni,h na te meg mi a 'faszé nem diétázol le?  Vagy mi a fasznak kell leinnod magad buliban, tisztán nem tudsz szórakozni? Majd Ő eldönti,h mit akar.

1,5 év után akkor sem kell kokszolni...szerintem 2 év minimum, mire valaki megtanulja, hogy kell normálisan edzeni. mire kell figyelni, stb stb

2010. Június 10. - 19:52:16
Válasz #323
Nem elérhető

flashback


már bocs de honnét tudja akárki is hogy én mennyi tudok erröl a témárol??azért mert csak másfél éve edzek nem azt jelenti hogy sik hülye vagyok hozzá.megprobálok odafigyelni a napi pro bevitelre,persze pénztárcafüggö, edzek normálisan,nem hanyagolok egy testrésztsem, a szteroidokkal kapcsolatban ugy gondolom van elég infom ahhoz hogy ne kurjam szét magam, és igen a farkam is áll még!:D,szoval tudom mi az a nolva meg provi mgeg hcg.
szoval ha lehet nem kell sikhülyének nézni.

gyerekkorom ota sportolok,bicikli,uszás,atlétika,kickbox.
és most a kondi.

2010. Június 10. - 20:29:00
Válasz #324
Nem elérhető

mack


fúúúú, bazz miccsoda vitamegyitten  ;D

God! : azé ez egy egoista műfaj nefelejtsd el.  ;D

pmiller! : nemke mingyá lehurrogni, kérdezett....gondolom neked ez érdembeli volt.....

Maszat : igazad van, mindenki azt csinál magával amit akar.....senkinek semmi köze hozzá.

Flashback : olvassá bazzeg a témáról oszt silabizáld ki hogy mivan. Én nmetok érdemben szólni mer engem nem érdekel a kémia, nem szedem/szúrom. És ne vitatkozz olyanokkal akiket nem ismersz, assetod mivan velük....ez az internet, itt.....

és mi lenne ha bekötnénk a szemünk és bedugnánk a fülünk edzés közben????? menne amivel menne, ott vagy, szétizzadod magad, szinte okádnál bazzeg a súlyok alatt.....fogalmad sincs mennyivel nyomsz, de a maxot akarod és nemérdekel hogy fáj mert mazo vagy és neked ez a világod...nem gondolsz a számokra, csak nyomod még szédülsz...má a szemedbe is belefolyt az izzadság de nem érdekel ez sem....aztán menj ki az öltözőbe és nyisd ki a szemed, vedd ki a füldugót....milyen érzés???? engem nem érdekelnek a súlyok!!!! azért járok edzeni mert szeretem az edzéseket...tudom hogy soha nemfogok versenyezni és nem akarok kibaszottnagy lenni(najó az igen)..............

2010. Június 10. - 20:29:55
Válasz #325
Nem elérhető

Maszat


ezt úgy bírom amikor példálóztok,h ki mekkora súllyal tud dolgozni naturálban...már nem azért, de kit érdekel?
Kihoztad a maximumot naturálban? És ha nem? Nem mindenki a maximumra törekszik. Van aki csak gyorsabban akar fejlődni, ehhez 1 segítség a szteroid. Ha jól használod. Lehet hülyén csinálni, lehet jól. Felesleges arrol beszélni,h ki mikor kezdi mekkora súllyal és miért.

Mindenkinek magának kell felmérni,h bele akar-e kezdeni. A saját teste, saját egészsége,amibe más nem értem,h miért szól bele.

Ez kb olyan mint 1 fedett emberre rászolni,h na te meg mi a 'faszé nem diétázol le?  Vagy mi a fasznak kell leinnod magad buliban, tisztán nem tudsz szórakozni? Majd Ő eldönti,h mit akar.

1,5 év után akkor sem kell kokszolni...szerintem 2 év minimum, mire valaki megtanulja, hogy kell normálisan edzeni. mire kell figyelni, stb stb

Az ésszerűség ezt diktálja, igen. Aki hosszabb távra gondolkozik annak megint csak kurvára nem érdemes. De honnét tudhatjuk,h mi a cél??? Nemtudjuk. Nem biztos,h az ésszerűség és a hosszútávban gondolkodás esete áll fenn.

Most nem azt akarom mondani,h ez a király, de ha Én 20évesen azt tudtam mondani(kb 2év edzésmulttal vagy 3),h ráérek még 2 évet akkor más is tudja. Aki meg nem akar várni az vagy hülye vagy csak 1xüen más a célja. Ezért mondom,h mindenki azt csinál amit akar. mindenki tudja,h mi a célja és,h azt,h éri el a saját maga döntése amibe nem kell beleszólni, csak ha megkérdezi a véleményed.

Amugy is hülyeség itt állandóan leoltani mindenkit. Akinek van esze és elolvassa a fórumot az leoltja saját magát ha túl nagy hülyeséget tervez!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 10. - 20:43:34
Válasz #326
Nem elérhető

mangela87


Na de Maszaaaaat !!!   ****)
Te milyen bölcs vagy !!!
De azóta amióta kivártad a sorod bepótoltad rendesen ugye ???  :-)!    ****:)))     :-p

2010. Június 10. - 20:46:50
Válasz #327
Nem elérhető

Maszat


Na de Maszaaaaat !!!   ****)
Te milyen bölcs vagy !!!
De azóta amióta kivártad a sorod bepótoltad rendesen ugye ???  :-)!    ****:)))     :-p

 Annyira azért nem szaladt el velem a ló. Te vagy szerelmes a koxba. Ugye Mr. Propionate   ;D   &5*
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 10. - 20:59:38
Válasz #328
Nem elérhető

mangela87


Mr. Propi !!!  ****:)))
Sztem azért heti 150mg nem olyan sok ám !!!
Vagy neked erről mi a véleményed ???
Jaaa,bocs te már nagyban nyomod !!!
Ha te tolnád tudom,hogy heti 10 testolicot raknál magadba!!!
(csak,hogy meglegyen az a bűvös 1000mg !!!  ;)   :D   ;D  )

2010. Június 10. - 21:02:45
Válasz #329
Nem elérhető

Maszat


Nem mentem fel 1000ig. 750volt 2x, de szarul voltam tőle. Maradtam 500nál.  ;)

Menj csapd ki a 1000000000% real roidjaira!  ;D  Mr. propionate
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26