2024. Május 11. - 16:56:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 175030 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Június 16. - 21:13:45
Válasz #345
Nem elérhető

kemi


Én amikor életem 1.propiját beadtam ,másnap egésznap szüreteltem,zsákot pakoltam, csodák csodájára este volt erőm lemenni vállazni egyet és egyszerűen nem akartam abbahagyni az edzést nyakmögülnyomás +10kg, mindenbe erősödtem. Ez csak egy személyes tapasztalat volt természetesen semmi konkrét hogy mikor kell hatnia

azért mert egyszerűen tudtad,h benned van. Motivált, lélekben segített.

Nem azért erősödsz mert van benned tesztoszteron, hanem mert az a tesztoszteron segíti a fehérjebeépülést(meg az izületeknek is jobb lesz a "kenésük"), más szóval izmot épít. Több izom több erő. Persze,h a propi is pár hét múlva dob meg erőben, az izom nem pár óra alatt épül.





am nem értek teljesen egyet, szerintem a hormonszint erősebbé teszi az izmot, mviel pl a halotestin nem hosz tömeget mégis erőssé tesz

és mért nem vagyok kanos? :( :D

2010. Június 16. - 21:15:58
Válasz #346
Nem elérhető

Maszat


hát majd pléjer megmondja a frankót  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 16. - 21:21:00
Válasz #347
Nem elérhető

player


mert kasztráltak  ;D

2010. Június 17. - 12:32:32
Válasz #348
Nem elérhető

tomasz


riper:

nézzük már azt is hogy nem mind1 hogy 100kg-os testtömeggel gugolsz,ill,fekvenyomsz,vagypl 80kgosan....nagyon nem mind1. te elönyben vagy a plussz 20kgdal is még ha zsir isXDXD

Ha zsírban van az a plusz 20 kiló az miért is előny?Előny csak akkor jelentkezik a több testsúlyból,ha izomról beszélünk.Zsírral nem tudsz felemelni semmit.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Június 17. - 14:21:54
Válasz #349
Nem elérhető

flashback


ez nem igaz, ugyanis  zsirbol több energiát nyersz mint fehérjéböl vagy ch-bol, bár alkoholbol még többet de ugy nem lehet edzeni:D

2010. Június 17. - 20:29:11
Válasz #350
Nem elérhető

haven


Lehet,pl. az abszint azonnal hozza az erőt
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 17. - 21:20:11
Válasz #351
Nem elérhető

George


ez nem igaz, ugyanis  zsirbol több energiát nyersz mint fehérjéböl vagy ch-bol,
Akkor a legjobb futók nyilván a dagadtak, csak ők nem indulnak versenyeken ????... :D

2010. Június 17. - 23:33:44
Válasz #352
Nem elérhető

Breaker


az X-file szerint a propinak egy nap alatt kéne hatnia,vélemény??
vagyis egy nap altt éri el a csucsot és 2-3 nap után már gyengébb.

hát sztem azért nem ennyire gyors
pár nap után elkezdtem pattanásosodni, picit fájt a fejem, de kb ennyi
erőben még nem ugrottam meg, és baszhatnékom nincs szóval^^

én is így vagyok nem vettem észre semmit hétfőn volt az első , ma a második......de azé' bizakodom....
Kérdés: ha a propi után testoplex-el folytatnám akkor mennyi idővel az utolsó propi után kell menjen az első testoplex? nem tudom az összetételét :(

2010. Június 18. - 00:56:29
Válasz #353
Nem elérhető

dino


az X-file szerint a propinak egy nap alatt kéne hatnia,vélemény??
vagyis egy nap altt éri el a csucsot és 2-3 nap után már gyengébb.

hát sztem azért nem ennyire gyors
pár nap után elkezdtem pattanásosodni, picit fájt a fejem, de kb ennyi
erőben még nem ugrottam meg, és baszhatnékom nincs szóval^^

én is így vagyok nem vettem észre semmit hétfőn volt az első , ma a második......de azé' bizakodom....
Kérdés: ha a propi után testoplex-el folytatnám akkor mennyi idővel az utolsó propi után kell menjen az első testoplex? nem tudom az összetételét :(
ne használj testoplexet..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 18. - 09:31:02
Válasz #354
Nem elérhető

Breaker



én is így vagyok nem vettem észre semmit hétfőn volt az első , ma a második......de azé' bizakodom....
Kérdés: ha a propi után testoplex-el folytatnám akkor mennyi idővel az utolsó propi után kell menjen az első testoplex? nem tudom az összetételét :(
[/quote]
ne használj testoplexet..
[/quote]

Köszönöm a gyors választ!
Most viszont kétségek közé taszítottál. Éppen azért kérdeztem mert erre akarnak rábeszélni . Itt többeknek is nagyon jól működött, olyan barátom ajánlotta aki sztem már mindent kipróbált tudtommal legalább hat éve jól látható eredménnyel használ szteroidokat..........
Mi a baj a Testoplex-el? Sok a hamis ? Bizonytalan az összetétel?

2010. Június 18. - 09:31:02
Válasz #355
Nem elérhető

supchh


Lehet,pl. az abszint azonnal hozza az erőt

Hát igen, van aki rendszeresen erősre issza magát. Egy volt kollégámat nagyon nehezen tudtuk kihúzni a csávából, miután belekötött egy nála fejjel magasabb és kétszer olyan nehéz fickóba (ja és a srác nem harcművész, de ilyenkor annak gondolja magát)

2010. Június 20. - 10:33:53
Válasz #356
Nem elérhető

tomasz


Jó magam is fontolgatom a testo kiegészítést.Nekem első sorban erőnövelés a célom.Viszont nagyon hamar aromatizálódik a cucc bennem,hamar megjelennek a negatív hatások(csöcsösödés,nagyfokú agresszió stb...).Mi lenne a legcélszerűbb megoldás vajon?
Gondoltam arra is,hogy nem androgén cuccal próbálkozom,mivel leg először tüdővel szoktam elfogyni.Ezért gondoltam clenbuterolra,meg esetleg deca-ra vagy winstrolra.Lehet nem ez a legjobb topic, ezért sorry.Szakértők válaszát várom.Kalandorok kíméljenek! ***))))
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Június 20. - 10:42:56
Válasz #357
Nem elérhető

mangela87


Az igazság az,hogy mivel neked az erőnövelés a célod,sztem nem a legjobb választás a wini se,meg a clenbuterol se,meg a manapság kapható dekák sem!
:-)))
Normál esetben,valóban nem aromatizálódnak,de erőnövelésre szerintem még mindig a tesztó a legjobb,esetleg valamilyen normális trenbolone (parabolan)!
De írtad ugye az aromatizálódást! Hát mellé érdemes lenne vagy proviron 25 vagy nolvadex (zitazonium),és máris kiküszöbölhetőek ezek a dolgok!
De annyiféle jó tápkieg is létezik,ami ugye a kreatinon alapul stb-stb amelyekkel szintén kiválóan lehet fejleszteni az erőnlétet!
Remélem valamelyest tudtam segíteni...   ;-oo-;

2010. Június 20. - 16:43:24
Válasz #358
Nem elérhető

dino



én is így vagyok nem vettem észre semmit hétfőn volt az első , ma a második......de azé' bizakodom....
Kérdés: ha a propi után testoplex-el folytatnám akkor mennyi idővel az utolsó propi után kell menjen az első testoplex? nem tudom az összetételét :(
ne használj testoplexet..
[/quote]

Köszönöm a gyors választ!
Most viszont kétségek közé taszítottál. Éppen azért kérdeztem mert erre akarnak rábeszélni . Itt többeknek is nagyon jól működött, olyan barátom ajánlotta aki sztem már mindent kipróbált tudtommal legalább hat éve jól látható eredménnyel használ szteroidokat..........
Mi a baj a Testoplex-el? Sok a hamis ? Bizonytalan az összetétel?
[/quote]
az h ilyen nevű szteroid hivatalosan nem létezik
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 21. - 09:59:12
Válasz #359
Nem elérhető

Breaker



én is így vagyok nem vettem észre semmit hétfőn volt az első , ma a második......de azé' bizakodom....
Kérdés: ha a propi után testoplex-el folytatnám akkor mennyi idővel az utolsó propi után kell menjen az első testoplex? nem tudom az összetételét :(
ne használj testoplexet..

Köszönöm a gyors választ!
Most viszont kétségek közé taszítottál. Éppen azért kérdeztem mert erre akarnak rábeszélni . Itt többeknek is nagyon jól működött, olyan barátom ajánlotta aki sztem már mindent kipróbált tudtommal legalább hat éve jól látható eredménnyel használ szteroidokat..........
Mi a baj a Testoplex-el? Sok a hamis ? Bizonytalan az összetétel?
[/quote]
az h ilyen nevű szteroid hivatalosan nem létezik
[/quote]

Ahá szóval annyira hamis, hogy még eredetije sincsen.......
Ezek szerint az ,hogy másoknak bejött az nem jelent semmit, mert lutri hogy mi van benne.