2024. Május 11. - 17:28:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 175031 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Június 23. - 17:39:05
Válasz #375
Nem elérhető

George



2010. Június 23. - 17:40:29
Válasz #376
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2010. Június 23. - 17:40:54
Válasz #377
Nem elérhető

pmiller06


amúgy gyakran lőnek seggbe kicsikrisz? :D

2010. Június 23. - 17:44:46
Válasz #378
Nem elérhető

KicsiKrisz


Akkor azt mondjátok kamu cucc? senki nem tapasztalt még ilyet??? :(

2010. Június 23. - 17:48:37
Válasz #379
Nem elérhető

KicsiKrisz


Nem lőttek még seggbe szerencsére! de mostmár van foglalmam róla milyen érzés lehet... :D

2010. Június 23. - 18:15:07
Válasz #380
Nem elérhető

KicsiKrisz


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a testolic nevű propionatról mi a véleményetek?Használta már itt valaki?

Itt van kép róla: http://www.uksteroids.co.uk/testolic.jpg

Nagyon jó cucc!!!!!



Amúgy ugyan ezt szúrtam én is!

Stirb! Írj erről kicsit bővebben, ha kérhetem.. Köszi  ;-oo-;

2010. Június 23. - 23:00:53
Válasz #381
Nem elérhető

Ray


Sziasztok!
Egy hozzáértő ember segitségét szeretném kérni.
Van 200 szem danabolom,24 ampulla testosteron depo és 12 ampulla testosteron propionat.
Hogy csináljam a kúrát?
Előre is köszönöm!
Szép napot nektek!

2010. Június 23. - 23:00:53
Válasz #382
Nem elérhető

KicsiKrisz


Sorry srácok! Többet nem fárasztalak titeket! Ezt a testolic-et vettem! Elöbb rosszat linkeltem be! Sorry! Erről tud vki valamit? Annyi az eltérés hogy nem Body Research hanem Meridian! Mi a különbség a kettő között? És sorry még1×!


http://shopmusclefit.com/promocje//Testolic.html?currency=EUR

2010. Június 23. - 23:00:53
Válasz #383
Nem elérhető

Breaker


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a testolic nevű propionatról mi a véleményetek?Használta már itt valaki?

Itt van kép róla: http://www.uksteroids.co.uk/testolic.jpg

Nagyon jó cucc!!!!!



Amúgy ugyan ezt szúrtam én is!

Stirb! Írj erről kicsit bővebben, ha kérhetem.. Köszi  ;-oo-;

Nekem is ez megy, most a negyediknél tartok.Mondjuk egyáltalán nem fáj a szuri de nagy változást sem érzek
Erőben van valami plusz , meg a súlyom is nőtt picit .......de megy közben napi 40 mg stanazolol is ezért nem tudom melyik hat. libidó ügyben pedig semmi változás. éppúgy működök mint eddig....semmi panasz, csak azt hittem abban is jelent pluszt.
Vélemény??

2010. Június 24. - 13:37:59
Válasz #384
Nem elérhető

Riper


Sziasztok!
Egy hozzáértő ember segitségét szeretném kérni.
Van 200 szem danabolom,24 ampulla testosteron depo és 12 ampulla testosteron propionat.
Hogy csináljam a kúrát?
Előre is köszönöm!
Szép napot nektek!
Konkrét kúrát neked összeírni adagolással túl nagy felelősség lenne, ne várj ilyet. Főleg hogy szerintem mindenki mást mondana (még ha csak kis eltérésekkel), gyakorlatilag mi sem tudjuk mi lenne a legoptimálisabb, ezen a fórumon nem hiszem, hogy bárki is ennyire hozzáértő lenne, mindenki magán kísérletezik csak. Ráadásul nem is írtál magadról semmit, de az sem segít sokat így látatlanban.  :(

Töltsd le netről az anabolics 2009-et, vagy vedd meg magyarul az X-files 2003-at, onnan próbálj kitalálni valamit, és ha teheted konzultálj szakértő orvossal a témával kapcsolatban.
Leave no doubt

2010. Július 05. - 17:41:08
Válasz #385
Nem elérhető

Batist


Sorry srácok! Többet nem fárasztalak titeket! Ezt a testolic-et vettem! Elöbb rosszat linkeltem be! Sorry! Erről tud vki valamit? Annyi az eltérés hogy nem Body Research hanem Meridian! Mi a különbség a kettő között? És sorry még1×!


http://shopmusclefit.com/promocje//Testolic.html?currency=EUR
Erre én is kiváncsi vagyok nagyon.... /:-)

2010. Július 07. - 09:42:53
Válasz #386
Nem elérhető

pobimobi123


Kínai propi= ****:))))))  Łł= szex, erő, tömeg, ahogy kell ****)

2010. Július 07. - 16:09:43
Válasz #387
Nem elérhető

kemi


Hali!

Egyik ismerősöm valamiféle Thai propit szerzett, képet sajna sem csinálni, sem googlezni nem tudtam róla.
Áttetsző, törhető tetejú ampulla, testosteron propionate felirattal és kínai jelecskékkel. Hasonlít god kínai propijára. 1ml oldat van benne, hogy hány mg azt nemtudom, de szerintem 50.

Találkozott már valaki vele?

2010. Július 07. - 19:11:38
Válasz #388
Nem elérhető

KicsiKrisz


Azt nyomatom én is! De senki nem válaszolt még az első kérdésemre! Viszont tapasztalataim szerint nem rossz cucc erőt is hoz szépen, izmot is... nekem eddig bejött pedig még csak 2 hete nyomatom 2 naponta 1 ampullát. viszont az első 1-2 szuri nekem is és cimbimnek is begyulladt és rohadtul fájt de már nem éles! elmúlik a 3.-4. után a fájdalom és fasza minden! :)

2010. Július 08. - 04:53:14
Válasz #389
Nem elérhető

kemi


Azt nyomatom én is! De senki nem válaszolt még az első kérdésemre! Viszont tapasztalataim szerint nem rossz cucc erőt is hoz szépen, izmot is... nekem eddig bejött pedig még csak 2 hete nyomatom 2 naponta 1 ampullát. viszont az első 1-2 szuri nekem is és cimbimnek is begyulladt és rohadtul fájt de már nem éles! elmúlik a 3.-4. után a fájdalom és fasza minden! :)

kínait?