2024. Május 21. - 00:50:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Eszteró Zsolt "Sztereó a Nutzilla" Kérdezz-felelek  (Megtekintve 149458 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 23. - 11:51:32
Válasz #15
Nem elérhető

Tarot


Szia Zsolti!

A helyzet:
kb 1 hete kezdtem el diétázni,(193cm, 97kg) ch 270g környékén (zab, rizs), fehérje 300g (csirkemell, hal, fehérje). Nagyjából úgy néz ki, hogy 250g rizs, 100g zab, 80 deka-1 kg csirkemell vagy 1 kg hal egy nagy 5-6 kajálással.  5 napot edzek, 3szor az edzés után 40 perc séta futógépen. A probléma: már "elpuhultak" az izmaim(erőben még sok különbséget nem éreztem, csak egyszerűen érzetre nem "telt és feszes"), tömegelésnél kb 400-500g ch ment, és t-bomb2t használtam (ez egy hete fogyott el), fehérje (Dymatize elite whey), glutamin(Dymatize Glutamine), valamint vitamin (ISS SUepr Vitamin Pack) mellett, a t-bomb2n kívül most is minden benne van a repertoárban, így két dologra tudok gondolni:
-alacsony a ch, ebben azért kételkedem, mert alapból hízékony vagyok, elégnek kéne legyen ennyi.
-alapból magas az ösztrogénszintem és a t-bomb2 segített, hogy normális keretek között legyen, viszont most hogy elhagytam, újra elkezdte áldásos tevékenységét.

Nagyon örülnék ha tudnál segíteni! Előre is köszi!

2008. Június 23. - 13:55:42
Válasz #16
Nem elérhető

tockon2


Szia Zsolti!

A helyzet:
kb 1 hete kezdtem el diétázni,(193cm, 97kg) ch 270g környékén (zab, rizs), fehérje 300g (csirkemell, hal, fehérje). Nagyjából úgy néz ki, hogy 250g rizs, 100g zab, 80 deka-1 kg csirkemell vagy 1 kg hal egy nagy 5-6 kajálással.  5 napot edzek, 3szor az edzés után 40 perc séta futógépen. A probléma: már "elpuhultak" az izmaim(erőben még sok különbséget nem éreztem, csak egyszerűen érzetre nem "telt és feszes"), tömegelésnél kb 400-500g ch ment, és t-bomb2t használtam (ez egy hete fogyott el), fehérje (Dymatize elite whey), glutamin(Dymatize Glutamine), valamint vitamin (ISS SUepr Vitamin Pack) mellett, a t-bomb2n kívül most is minden benne van a repertoárban, így két dologra tudok gondolni:
-alacsony a ch, ebben azért kételkedem, mert alapból hízékony vagyok, elégnek kéne legyen ennyi.
-alapból magas az ösztrogénszintem és a t-bomb2 segített, hogy normális keretek között legyen, viszont most hogy elhagytam, újra elkezdte áldásos tevékenységét.

Nagyon örülnék ha tudnál segíteni! Előre is köszi!
Hey! Azért pufinak nem mondanálak! Utoljára még ott voltak azok a kockák! 8-)

2008. Június 23. - 14:41:57
Válasz #17
Nem elérhető

Tarot


Ja, de szeretnék teljesen lepucolni, hogy onnan indítsam a tiszta tömegelést, még ha nem is logikus, így jobban érzem magam.

2008. Június 23. - 14:50:35
Válasz #18
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tarot...egy hét alatt ne vonj le még semmilyen következtetést a diétádat illetőleg. Egy hét alatt még csak alkalmazkodni fog a szervezeted a megváltozott étkezéshez.
Egy plussz dolgot megvontál jelen esetben a T-Bomb...ha te nem adsz több plusszt a tested sem fog plusszal reagálni. Hogy megmaradjon a "keménység" és a motiváció az edzés alatt lehet hogy vedd fontolóra az MHP Anadroxát vagy Gaspari Plasmajet cumóját. Ezek ilyenkor a "naturál" sportoló legjobb barátai.

2-3 hét alatt már érdemes lesz megnézni hogy mi a változás. Ha nem akarsz semmilyen természetes tesztoszteronfokozót most beiktatni akkor egy próbát megér az ON ZMA terméke. Egy nagyon hasznos hormonális környezetet teremt.  ;)

2008. Június 27. - 18:47:45
Válasz #19
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Zsolti,

Ezúttal térdfájás ügyben kérnék tanácsot. Ügy vettem észre, hogy a nagyobb súlyokkal végzett guggolás után (nálam mondjuk a 80 feletti számít nagy súlynak) fáj a térdem (csak a bal oldali), és sokszor jó pár napig megmarad benne egy enyhébb fájdalom. Én 3 dologra gondoltam:
1. A továbbiakban nagy ismétlésszámmal (16-20) guggolnék kisebb súllyal vagy
2. Smith gépen guggolnék vagy
3. a kettőnek valami fajta kombinációja (mondjuk először kis súllyal nagy ismétlésszámmal, majd Smith gépen nagyobb súllyal, kisebb ismétlészámmal).
Mit javasolsz?
Egyetek zabot!

2008. Június 27. - 19:03:15
Válasz #20
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nos John....a térd makacs dolog...először is javaslom hogy kúráld ki. Nem glükozamin az álláspontom hanem ON Halolaj kapszula!!!
A lehetőségeidre a válaszom:

1.Ez a megfelelőbb amíg nem javul.
2.Ez még inkább térdigényesebb.
3.Ugyanott vagy ahol a part szakad.

Egy térdszorító hasznos lehet...sőt ha az ember a későbbiekben is szeretne még nagyobb súlyokat is használni akkor egy bandázs beszerzését fontolja meg. Remekül összefogja a térdet...de meg kell tanulni precízen feltekerni mert másképp szart sem ér.


2008. Június 27. - 19:42:57
Válasz #21
Nem elérhető

Johnnyx


Köszönöm  :-){ Akkor ezt a halolajat kipróbálom. Ha majd lesz több időm, utananézek a térdbandázsnak is.
Egyetek zabot!

2008. Július 04. - 22:36:02
Válasz #22
Nem elérhető

IllésNorbi


Megkaptam a leveled, aminek nagyon örültem. Válaszoltam is csak asszem nem ment el. A lényeg, hogy padló gáz jövőre!

2008. Július 08. - 15:06:27
Válasz #23
Nem elérhető

Suncity



2008. Július 08. - 15:20:05
Válasz #24
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megkaptam a leveled, aminek nagyon örültem. Válaszoltam is csak asszem nem ment el. A lényeg, hogy padló gáz jövőre!

Szia Norbi! Mindent megkapok csak a szolgáltatóm valami hülyeség miatt hibaüzenetet küld kifelé,mintha nem kaptam volna meg. De vettem az adást.  ;)  Lehet Lénárd Lalit is megkeresem az olasz verseny lehetőségével,és lesz egy ütős Magyar Naturál Csapat!   :-!

2008. Július 08. - 15:23:23
Válasz #25
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
/7%
 @:-)
 ;-oo-;


Köszi Peti!

Mondom a mai menüt akkor:

Első fogás: Csirkemell mozzarellával és rizibizivel
Második fogás: Csevap (sok)
Harmadik fogás: Madártej (reform)...sok "felhővel"!

Ma kaptam ismét egy üveg Nutellát...konkrétan egy leendő bajnoktól a fotósok gyöngyétől Aless júzertől. Mit csináljak a Nutival?  ::) :P /7%

2008. Július 08. - 16:38:10
Válasz #26
Nem elérhető

aleSs


El kell pusztítani APA :P minél hamarabb! Csak a Nutella adhat erőt és mindent lebíró akaratot! :D
Én ugyanígy vagyok a Győri édes (drog)kekszel!  @-o
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2008. Július 08. - 16:38:10
Válasz #27
Nem elérhető

john rambo



2008. Július 08. - 16:41:55
Válasz #28
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekikezdtem...bár pszihésen nagyon nehéz volt feldolgoznom a sokkot!  ;D /7%

2008. Július 09. - 22:17:50
Válasz #29
Nem elérhető

IllésNorbi