2024. Június 01. - 17:14:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 458878 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2021. Február 06. - 21:01:20
Válasz #1455
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, először is bocsánat az offért de nem találtam alkalmasabb témát ami aktív is lenne:

Tud valamelyikőtök Budapesten vagy környékén olyan konditermet ahol február 8-tól sem kérnek sportorvosit(csak tagságit/versenyengedélyt sportorvosi nélkül) ?


Ahova én akartam menni(S...Gold Budapesten) ott eddig nem kértek de február 8-tól elvileg ott is kérni fognak, amit ahogy elnézem a sportorvosok lefoglaltságát  esélytelen hogy az ember 1 hónapon belül megszerezze.(OSEI oldalán leghamarabb március végétől van szabad időpont)

És megkerülve a sportorvost, nem tud valaki segíteni? Jó persze nem 1-2ezer ft lenne, de ha van forrásod akkor megtudja oldani
Felénk 20-25be mennek a papírok

Viszont egy kis off részemről is
Hogyan tud vidéken kinyitni egy terem, és hogyan fogadhat embereket edzeni? Ennek mi a menete, vagy hogyan lehetséges ha van papírja az illetőnek?
Mert itt az egyik tulaj kérdezősködött a nyitással kapcsolatosan a nagy terem bérlőktől és egyéb nagy okosoktól és mondták hogy ne akarjon kinyitni, mert megbüntetik érte.
Pesten és más városokba van terem, ebbe kicsit segítene valaki? Próbálnék az itteni embernek segíteni mert igy hogy zárva van havi 100ezre megy el, mire minden befizet maga után
köszi

privát/kis csoportos edzés? nem tudom,hogy működik akit én ismerek az 1/1-be fogad embereket
Sajna ott nem lehetséges, mert ha gyertyát is gyújtasz hogy éppen láss valamit, mindenki meglátja, mert elég forgalmas bekötő út van előtte, illetve biztos lenne egy "jóakaró" aki köp..
Bár én járok terembe, van minden hál istennek, és kulcsom is, így bármikor tudok jönni-menni :) Csak gondoltam segítek a tulajnak, hogy ne érje ennyi kiadás..

2021. Február 08. - 22:22:15
Válasz #1456
Nem elérhető

suxen


 Most akkor mi a tuti tesztó ami mükodik jelenleg, mert Sterling enát váltanám valamire, most, hogy elfogyott? Fehér csík van a nyakán, nem vagyok tőle elájulva, nem gyullad de nem az igazi.

2021. Február 08. - 23:02:49
Válasz #1457
Nem elérhető

Zero


Most akkor mi a tuti tesztó ami mükodik jelenleg, mert Sterling enát váltanám valamire, most, hogy elfogyott? Fehér csík van a nyakán, nem vagyok tőle elájulva, nem gyullad de nem az igazi.

Omega propi jó ena,susta ról nem tudok nyilatkozni, de szerintem azokkal sincs baj.

2021. Február 11. - 12:18:32
Válasz #1458
Nem elérhető

guzzi


Omega susta most nagyon jó, aztán remélhetőleg még sokáig jó is lesz bár ki tudja.  Viszont a trenbolonjára vagyok kíváncsi azon belül is az enantátra. Tudja itt közületek valaki hogy azzal mi újság?

2021. Február 11. - 22:22:27
Válasz #1459
Nem elérhető

Sznk


Omega tri tren  nagyon jol mukodott.Acetat se volt rossz.

2021. Február 14. - 10:21:43
Válasz #1460
Nem elérhető

frankzane


A szóban forgó Omega az az Omega Meds? Csak mert létezik Omega pharma labs, meg Omega lab is.

2021. Február 14. - 15:22:07
Válasz #1461
Nem elérhető

Gyuf


A szóban forgó Omega az az Omega Meds? Csak mert létezik Omega pharma labs, meg Omega lab is.
Igen a Meds az.

2021. Február 16. - 07:21:43
Válasz #1462
Nem elérhető

Arni70


Hali. Ki mit szokott használni ha érzitek h a mell alatt érzékeny a dolog? Heti szinten meg 350 mg testo meg napi 40 mg metha 2 szem provi. Emeljek a provin vagy szedjek tamoxifent is mellé?

2021. Február 16. - 20:49:50
Válasz #1463
Nem elérhető

Zero


Hali. Ki mit szokott használni ha érzitek h a mell alatt érzékeny a dolog? Heti szinten meg 350 mg testo meg napi 40 mg metha 2 szem provi. Emeljek a provin vagy szedjek tamoxifent is mellé?

2 szem provi + fél szem anastrozol naponta, ez általában mindig megoldja a problémát.

2021. Február 17. - 07:58:30
Válasz #1464
Nem elérhető

Mirco


Egyenlőre elég 1 szem tamoxi felesleges egyből anastra.

2021. Február 17. - 12:41:51
Válasz #1465
Nem elérhető

Gábor77


Úgy néz ki hogy allergiás vagyok a provironra. Ha szedem viszket a bőröm és a vakarás helyén kipirul és kicsit meg is duzzad. Tapasztalt már ilyet valaki? Így most 2-3naponta egy szem anastrozolt szedek. Egyenlőre minden rendben. Lehet hogy a vérnyomáscsökkentő gyógyszerrel veszik össze? Mert nagyjából oda tudom visszavezetni.

2021. Február 17. - 16:27:45
Válasz #1466
Nem elérhető

Logan


 #:-)Sziasztok! Kezdenek egy kúrát ami álna heti 300mg tesztoszteron és vagy 20 mg oxandrolone vagy 250mg boldenone
Idáig csak tesztot használtam más nem próbáltam még. Szerintetek boldenon vagy oxandrolone tegyem be a teszto melle ha látványosabb fejlődést szeretnék? Egy kis tömeget szeretnek felpakolni... 28 vagyok 185cm 105 kiló 4-5 éve sulyzos edzés. ( a mg on nem kívánok emelni hobbi bol csinálom nekem bőven elég ez csak a velemenyetekre vagyok kiváncsi melyik hoz látványos fejlődést ?) minden cucc Omega meds

2021. Február 17. - 17:27:25
Válasz #1467
Nem elérhető

guzzi


#:-)Sziasztok! Kezdenek egy kúrát ami álna heti 300mg tesztoszteron és vagy 20 mg oxandrolone vagy 250mg boldenone
Idáig csak tesztot használtam más nem próbáltam még. Szerintetek boldenon vagy oxandrolone tegyem be a teszto melle ha látványosabb fejlődést szeretnék? Egy kis tömeget szeretnek felpakolni... 28 vagyok 185cm 105 kiló 4-5 éve sulyzos edzés. ( a mg on nem kívánok emelni hobbi bol csinálom nekem bőven elég ez csak a velemenyetekre vagyok kiváncsi melyik hoz látványos fejlődést ?) minden cucc Omega meds

Szia! Ha inkább a tömeg akkor boldenon ebből elég heti 250mg is. Tesztóbol egy picivel 50mg mehetne több. De máskülönben rendben van.

2021. Február 18. - 10:53:59
Válasz #1468
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Valaki rendelt már a szteroidbolt.-tól? Minden ok velük? Köszönöm előre is mindenkinek a segítséget!👍😉

2021. Február 19. - 13:41:12
Válasz #1469
Nem elérhető

kemi


#:-)Sziasztok! Kezdenek egy kúrát ami álna heti 300mg tesztoszteron és vagy 20 mg oxandrolone vagy 250mg boldenone
Idáig csak tesztot használtam más nem próbáltam még. Szerintetek boldenon vagy oxandrolone tegyem be a teszto melle ha látványosabb fejlődést szeretnék? Egy kis tömeget szeretnek felpakolni... 28 vagyok 185cm 105 kiló 4-5 éve sulyzos edzés. ( a mg on nem kívánok emelni hobbi bol csinálom nekem bőven elég ez csak a velemenyetekre vagyok kiváncsi melyik hoz látványos fejlődést ?) minden cucc Omega meds

Oxa max a lányoknak hoz bármi tömeget!