2024. Június 01. - 16:42:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 458864 alkalommal)

ragadozo és 2 vendég van a témában

2021. Június 26. - 21:09:21
Válasz #2160
Nem elérhető

Zero


Omega susija akinek van milyen jelölés van a nyakán? A kék csikost már írtátok én is a sajátomét esetleg valakinek akad még más formáju fazonú

Nyakán egy kék pont van össz vissz 04/2023 as lejáratú, nyomtam már master,sis lab, vermodje sustát, de egyik se volt olyan jó mint ez. Nekem a deca ami nem nagyon érezhető mármint mellékhatásba semmi, most kezdem el az omega tren complexet majd osztok meg infokat 3-4 hét múlva. Ui a decám 05/2023 as a tren 03/2023 nagyon ugy tünik h ez valami egy gyártási sorozat lehet remélem jók lesznek, az adagok egyébként nemsok ha ez számit. Még annyit hozzàtennék, hogy a tren nyakán egy kék csík van a színe jó sárga, a decán felül egy zöld alul egy kék csík a nyakán.

2021. Június 26. - 23:21:47
Válasz #2161
Nem elérhető

Karcsi!!!


Omega susija akinek van milyen jelölés van a nyakán? A kék csikost már írtátok én is a sajátomét esetleg valakinek akad még más formáju fazonú

Nyakán egy kék pont van össz vissz 04/2023 as lejáratú, nyomtam már master,sis lab, vermodje sustát, de egyik se volt olyan jó mint ez. Nekem a deca ami nem nagyon érezhető mármint mellékhatásba semmi, most kezdem el az omega tren complexet majd osztok meg infokat 3-4 hét múlva. Ui a decám 05/2023 as a tren 03/2023 nagyon ugy tünik h ez valami egy gyártási sorozat lehet remélem jók lesznek, az adagok egyébként nemsok ha ez számit. Még annyit hozzàtennék, hogy a tren nyakán egy kék csík van a színe jó sárga, a decán felül egy zöld alul egy kék csík a nyakán.

Nekem is ez a gyártású dec volt de csak egy kék csík a nyakán, semmit nem ért, sajnos!

2021. Június 27. - 15:30:40
Válasz #2162
Nem elérhető

Predator50


 omega susta nyakán nincs csík fölötte pötty az fölött zöld csík működik, enantat dettó!
Boldia is jó az hígabb sokkal de működik metaja is jó master susta is megy az is adja
Aki nem emeli a dózist az nem is nő!!!!!! Minden másnap 1ena,1omega sus meg egy master sus
Meg heti 3boldi meg napi 5 meta ha majd már ezt sem érzem emelés!! Ne azzal számoljunk már ami rá van írva, max fele van benne!

2021. Június 27. - 18:22:10
Válasz #2163
Nem elérhető

Küklopsz


Master susid mikor lejaratu?

2021. Június 27. - 18:53:10
Válasz #2164
Nem elérhető

Predator50


Master susid mikor lejaratu?

16.07.2026 szürke gumis magába picit gyullad de osszesziva omega susta ena mellett semmit nem gyullad

2021. Június 27. - 20:19:33
Válasz #2165
Nem elérhető

Gábor77


Master susid mikor lejaratu?

16.07.2026 szürke gumis magába picit gyullad de osszesziva omega susta ena mellett semmit nem gyullad

 Master Tren.enajával össze szívva se gyullad kicsit sem

2021. Június 27. - 20:23:59
Válasz #2166
Nem elérhető

Kamagraking


Ha azt fújjátok állandóan,hogy "minek tesztelni mert lehet hogy a következő ampullában vmi más van"
akkor  minek kérdezgetitek a sorozatszámokat,itt nemigaz,hogy lehet,hogy a következő ampullában más van?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Június 27. - 20:27:11
Válasz #2167
Nem elérhető

Gyuf


Ha azt fújjátok állandóan,hogy "minek tesztelni mert lehet hogy a következő ampullában vmi más van"
akkor  minek kérdezgetitek a sorozatszámokat,itt nemigaz,hogy lehet,hogy a következő ampullában más van?
Egyrészt megszokás, és informálódás gondolom, illetve ez még mindig egy jóval olcsóbb megoldás, mint a vizsgálat.

2021. Június 27. - 20:31:03
Válasz #2168
Nem elérhető

Küklopsz


Master susid mikor lejaratu?

16.07.2026 szürke gumis magába picit gyullad de osszesziva omega susta ena mellett semmit nem gyullad

 Master Tren.enajával össze szívva se gyullad kicsit sem

Master tren ena müködik hogy latod?

2021. Június 27. - 22:23:01
Válasz #2169
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok , bodyshock ről valami érdemleges márka aminek működnek a SARM termékei tudtok mondani ? A Brawn mk677 és üres volt , ezt a bio gen innovationzlt nézem illetve a lawless láb . Remélem valaki tud segíteni

2021. Június 28. - 11:10:56
Válasz #2170
Nem elérhető

Gábor77


Master susid mikor lejaratu?

16.07.2026 szürke gumis magába picit gyullad de osszesziva omega susta ena mellett semmit nem gyullad

 Master Tren.enajával össze szívva se gyullad kicsit sem

Master tren ena müködik hogy latod?

Igen. Biztosan van benne tren. Mert beadás után (nem miníg) de jött a köhögési inger.

2021. Június 28. - 11:13:37
Válasz #2171
Nem elérhető

Gyuf


Master susid mikor lejaratu?

16.07.2026 szürke gumis magába picit gyullad de osszesziva omega susta ena mellett semmit nem gyullad

 Master Tren.enajával össze szívva se gyullad kicsit sem

Master tren ena müködik hogy latod?

Igen. Biztosan van benne tren. Mert beadás után (nem miníg) de jött a köhögési inger.
Tudomásom szerint sima ena nem "okoz" köhögést, azaz acetát

2021. Június 28. - 11:24:27
Válasz #2172
Nem elérhető

Gábor77


Ha azt fújjátok állandóan,hogy "minek tesztelni mert lehet hogy a következő ampullában vmi más van"
akkor  minek kérdezgetitek a sorozatszámokat,itt nemigaz,hogy lehet,hogy a következő ampullában más van?
Szerinted hány keverést ampullázhatnak ki ugyanazzal a lejárati dátummal? Jelen esetbe csak és kizárólag a dílernek érhetné meg (ha számítana neki a kuncsaft) hogy egy nagyobb tétel megvásárlása előtt véletlenszerűen mintáztatna. De ugye a gerinc,meg a tisztesség nem igazán divatos fogalom mostanában.
Megveszek 40ml sustát (300euro a vizsgálat) 20ml decat (300euro) 20ml boldit (300euro) 20ml tren (300euro) egy kis dana(300euro) Gyorsan összeadod 1500euro csak a vizsgálat. Ez hol életszerű? egyszerűen megfinanszírozhatatlan! Más lenne ha a díler adna a termékre és mondjuk tobb 100 üveg közül mintáztatna és annak fényében vásárolna. De ez sajnos nem fog szintén megtörténni. Pedig így gyorsan el lehetne érni hogy a laborok szart ne készítsenek mivel nem vennék meg tőlük ha rossz a cuccc.

2021. Június 28. - 11:25:46
Válasz #2173
Nem elérhető

Gábor77


Master susid mikor lejaratu?

16.07.2026 szürke gumis magába picit gyullad de osszesziva omega susta ena mellett semmit nem gyullad

 Master Tren.enajával össze szívva se gyullad kicsit sem

Master tren ena müködik hogy latod?

Igen. Biztosan van benne tren. Mert beadás után (nem miníg) de jött a köhögési inger.
Tudomásom szerint sima ena nem "okoz" köhögést, azaz acetát

Akkor nem ena. hanem ace csak ena van ráírva (ha így van ezt én nem tudom)

2021. Június 28. - 11:29:35
Válasz #2174
Nem elérhető

Janó


Master susid mikor lejaratu?

16.07.2026 szürke gumis magába picit gyullad de osszesziva omega susta ena mellett semmit nem gyullad

 Master Tren.enajával össze szívva se gyullad kicsit sem

Master tren ena müködik hogy latod?

Igen. Biztosan van benne tren. Mert beadás után (nem miníg) de jött a köhögési inger.
Az én master tren enám szép sárga színű de semmi hatás, még teszto sincs benne.