2024. Június 01. - 04:39:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 458654 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2021. Július 22. - 21:45:00
Válasz #2280
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

Egyszerűen csak sz@r a dana és ennyi.
Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

Én 30mg ot szedtem erőbe megdobott de súlyba semmit nem hozott! Tiédnek mi a gyártási dátuma? Enyém ; 19.01.   24.01. dátumos

Enyém is
És mennyi ideig szedted?
A dobozba nem volt hozza papir se!


Papir? Milyen papír betegtájékoztató?
Ti még elhiszitek azt a mesét hogy ez mind patikai?  @-o
Elég naív feltételezés lenne. Vannak jobb és rosszabb hamisítványok.

2021. Július 22. - 22:53:34
Válasz #2281
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !
5 szemtől már bőven szarul éreztem magamat. 1-2 szem nekem már hozta az erőt csak edzésnapokon szedtem ,edzés előtt. Én nem tudom mi van itt ,de hogy senkinek semmi nem használ én neg ugyanattól a nennyiségtől fejre állok!?  Konkrétan tartósan 5 szem omega danát nem mernék tartósan szedni. Javaslom csináltass egy labort. Szerintem a májfunkciód rottyon lesz ha így folytatod.

Egyszerűen csak sz@r a dana és ennyi.
Sziasztok!
Omega meds danabol kinek milyen volt?
Én 1 hete szedem 5 szem/nap még semmi.
A tabletták kicsit ragadnak !

Én 30mg ot szedtem erőbe megdobott de súlyba semmit nem hozott! Tiédnek mi a gyártási dátuma? Enyém ; 19.01.   24.01. dátumos

Enyém is
És mennyi ideig szedted?
A dobozba nem volt hozza papir se!


Papir? Milyen papír betegtájékoztató?
Ti még elhiszitek azt a mesét hogy ez mind patikai?  @-o

Mint a masteren, a címke ami ferdén áll meg meg olyan mintha egy ovis vágta volna ki kis ollóval és fél számmal nagyobb de "betegtájékoztató" van hozzá :D
Amúgy nem értem mert az alib@b@-ról kb 30 dollálért lehet rendelni 1000 db custom made hologramos címkét sorozatszámmal mindennel ....de ez ilyen magyar szokás ha ugyan annyiért lehet csinálni jót meg sz@rt akkor mi sz@rt csinálunk :D

2021. Július 22. - 23:00:51
Válasz #2282
Nem elérhető

G


Sziasztok.
Teljesen off topic csak kíváncsiságból kinek mi a kedvenc edzés előtti formulája és/vagy hatóanyaga legyen az pörgetés/fókusz vagy bedurranás?

2021. Július 22. - 23:10:03
Válasz #2283
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok.
Teljesen off topic csak kíváncsiságból kinek mi a kedvenc edzés előtti formulája és/vagy hatóanyaga legyen az pörgetés/fókusz vagy bedurranás?
én nem bocsonlítom, meg rakosgatom össze, kinézek egy jó beltartalommal rendelkező edzés előttit és csókolom
Most a gymbeam-es thor-t használom a 210g-osat. pár napja haverral a ...... hot blood hc-t teszteltük.
ami nagyon jó volt anno az a bsn xplode, illetve a ...... big bang.

2021. Július 23. - 08:20:03
Válasz #2284
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
Egy régi listán találtam Galenika tesztót!
Érdemes lenne megpróbálni?
Azt hamisítják?
Mik a tapasztalatok?

2021. Július 23. - 15:05:26
Válasz #2285
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok!
Egy régi listán találtam Galenika tesztót!
Érdemes lenne megpróbálni?
Azt hamisítják?
Mik a tapasztalatok?

Két fajta van abból is. Van az utángyártott meg van amelyik dobozzal,hologrammos vonalkóddal 100% patikás 250mg/ml /5amp/doboz.
De úgy patikai az is mint a Vermodje.

2021. Július 23. - 22:15:16
Válasz #2286
Nem elérhető

Glacika


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!

2021. Július 24. - 10:51:58
Válasz #2287
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!
Egy régi listán találtam Galenika tesztót!
Érdemes lenne megpróbálni?
Azt hamisítják?
Mik a tapasztalatok?

Két fajta van abból is. Van az utángyártott meg van amelyik dobozzal,hologrammos vonalkóddal 100% patikás 250mg/ml /5amp/doboz.
De úgy patikai az is mint a Vermodje.
A hologramos "patikás" -ból is volt ami üres volt nekem..azóta se vettem belőle. Ha másfélszeres árat fizetsz sima enaert akkor legalább hasson.

2021. Július 24. - 11:23:10
Válasz #2288
Nem elérhető

Gyuf


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!
eleve nem értem, miért kell netről rendelni, főleg magyar oldalról. volt már róla szó, mik a kinti megbízhatóbb oldalak, ahol azt kapod amit.
Ránéztem az oldalra, az árak nevetségesek. omega meta 15??

2021. Július 24. - 12:10:37
Válasz #2289
Nem elérhető

GB


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!
eleve nem értem, miért kell netről rendelni, főleg magyar oldalról. volt már róla szó, mik a kinti megbízhatóbb oldalak, ahol azt kapod amit.
Ránéztem az oldalra, az árak nevetségesek. omega meta 15??
Mik a megbizhato oldalak?

2021. Július 24. - 17:44:15
Válasz #2290
Nem elérhető

cczw95


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!
Azért az durva hogy .hus domain alatt van bejegyezve és ahogy látom ráadásul magyar szerveren. Nem értem hogy kapott magyar  domain engedélyt.

2021. Július 24. - 19:47:57
Válasz #2291
Nem elérhető

Mirco


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!

Ezért nem is rendelek onnan.

2021. Július 24. - 22:01:07
Válasz #2292
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szteroidbolt.hu tól ne rendeljetek, 25ezerért kaptam egy tábla milkát!!!

Ezért nem is rendelek onnan.

Eddig pedig rendesen megjöttek! (Tapasztalat) nemtudom mi lehetet hogy ilyet csináltak?!

2021. Július 25. - 07:40:24
Válasz #2293
Nem elérhető

Eliteboy


Mondtam màr normális oldalt ahol lehet rendelni.nem vernek át.árak is korrektek ès sok márka van.szteroidboltra csak ra kell nèzni.latszik hogy komolytalan

2021. Július 25. - 13:59:34
Válasz #2294
Nem elérhető

Glacika


Rendeltem mar többször tőlük, eddig minden jött. Még jó hogy nem az előző rendelésemnél játszották el (3doboz boldi). Maradnak a külföldi oldalak, csak onnan kb 3 hét míg megjön.