2024. Május 20. - 08:04:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pintér Gergő versenyfelkészülése  (Megtekintve 99208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 07. - 09:47:38
Válasz #45
Nem elérhető

csakisti


Na üdv mindenkinek ezen a csodálatosan napon :P
Üdvözlöm a fővárosiakat,hisz ezen,és az elkövetkezendő közel egy éven át minden második 7végét itt töltök.Elkezdtem egy testépítő-edző tanfolyamot az egyetem mellet,és ez ide fog kötni ?:-/
Szóval megy a fejtágítás de szerencsére van gyakorlati óránk ami után tudok 1-et edzeni.(Gilda max II.és III.)
Ma a Récsei centerbe voltam és toltam egy szuperszettes lábazást. ***))
Most már nem figyeltem nagyon a súlyokra inkább megpróbáltam koncentrálni és hogy addig égessem a rendszert amíg nem füstöl... :-/-
Közérzetem rendben van,még élek,és bírom,de már egy nappal kevesebb... 8)
Legyetek jók...
Tisztán a maximumot 8-)
Vagy most hétvégén az Olympiában Pécsett!


Üdv Dani!
Mit szólnál egy olyan megoldáshoz, hogy átjöttök hozzánk egy edzésre a Tom Gym-be? Szívesen látnánk titeket. A Széchenyi téren vagyunk a földhivatal épületében, de Isti már tudja a járást!
A múltkor össze is futottunk ott, mikor fagyiztatok a kedveseddel ;D, rátok is köszöntem, csak épp késésben voltam a munkából és rohantam...

Te nem mész fel a hétvégén Alpival a Balmaz kupára? ????...

Üdv ezerrel!

Akkor: "megmondom, hogy mi lesz most" Az lesz, hogy ha elutazom csütörtökön Pécsre akkor el leszek utazva, s így mivel szombat estig sulim van, nem tudok menni, bár szívesen ott lennék!

http://www.youtube.com/watch?v=_mmNNXoXAsc

Szóval sajna nem tudok ott lenni! Most egyenlőre arra sincs időm, hogy azt mondjam mukk!!! De mivel csütrötök este érek Pécsre, ezért pénteken szívesen edzek ott. Amúgy ott is edzettem vagy fél évet, de gondolom, nem éppen voltam feltünő emberke akkor sem..Na mindegy! Szóval pénteken edzhetünk együtt, csak kérd el az Istitől a telszámom és csütörtökön egyeztessünk, mert addigra tudni fogom (remélem) hogy mikor lesz szabadidőm! Így oksa lesz??? :-<

Meg van beszélve!Akkor pénteken várunk!
Milyen testrész jön neked pénteken? Mert akkor úgy alakítjuk a programot már most...
Maradjunk annyiban hogy hármunk közül csak Gergő képképes ;D

Ejj, hogy pénteken már Balmazban leszünk.
Jó kis csapat fog összegyűlini ott a teremben
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 07. - 12:01:34
Válasz #46
Nem elérhető

L


Isti! Hozzánk jöhetsz/jöhettek edzeni bármikor! ;-oo-;

Készül a csapatpólónk! Szerintem frankó lesz:

Ezúton is köszönet Máyer Zsófinak a logó tervért :-)o-:

1.-3.: a póló minták

4.: ilyet csináltat magának a hölgy, aki a logót tervezte
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 07. - 13:22:32
Válasz #47
Nem elérhető

csakisti


Jól néz ki.
bár a képen látható úr sztem nem éppen naturál  ::)
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 07. - 14:03:52
Válasz #48
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kevin Levrone adta az úr alapjait,ha jól nézem.

2008. Október 07. - 14:06:54
Válasz #49
Nem elérhető

L


Kevin Levrone adta az úr alapjait,ha jól nézem.

Pontosan!  /:-)
Amúgy ez egy amerikai bodys ruhákat gyártó cég pólójára készült eredetileg, egy magyar grafikus srác keze által.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 07. - 15:29:31
Válasz #50
Nem elérhető

csakisti


De nagyon egyértelmű, hogy Levrone az, csak a fejszerkezet lett cserélve.
Nem baj az, nem hiszem, hogy Kevin mostanában Pécsre jön edzeni.
No meg Ti sem mentek mostanában USA-ba, szal nem fogja észre venni  ;D
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 07. - 21:26:52
Válasz #51
Nem elérhető

csakisti


Naggyon köszi a képeket mester :-)!
Faszák lettek nagyon...Hálás vagyok a fáradozásodért :-){   De azért várom a többit  is8)
Nekem sem jó a 7vége mert megint megyek fel...Akk majd eggyeztetünk mikor lenne jó...
A fittnes akadémiára járok és a gilda II.ill III. ban vannak a gyakorlati órák...

Gergő, adj hírt magadról!
Mesélj nekünk, hogy állsz a felkészüléssel?
Hajrá!!!  ***))
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 07. - 22:15:11
Válasz #52
Nem elérhető

L


Naggyon köszi a képeket mester :-)!
Faszák lettek nagyon...Hálás vagyok a fáradozásodért :-){   De azért várom a többit  is8)
Nekem sem jó a 7vége mert megint megyek fel...Akk majd eggyeztetünk mikor lenne jó...
A fittnes akadémiára járok és a gilda II.ill III. ban vannak a gyakorlati órák...

Gergő, adj hírt magadról!
Mesélj nekünk, hogy állsz a felkészüléssel?
Hajrá!!!  ***))

Gergő nincs túl jól, szar a közérzete és gyenge is, de egy felkészülés ezzel jár. Szuperszettezünk orrba-szájba és nap mint nap újabb erek jelennek meg, szóval a forma jó alakul. Reggel nem nagyon értette miért fogadtam akkora lelkesedéssel a teremben azt, hogy  tisztán látszanak az arccsontjai... ;D ;D ;D

Gergő nemsokára jön az edzésprogramjával, meg az aktuális gondoltaival.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 07. - 22:30:05
Válasz #53

honved25

Vendég
Bocsi hogy ritkán írok de az egyetem és a felkészülés eléggé leköt.... ?:-/
Hétfőn már elvettük a sót és most már száraz és nehezen csúszik minden még a víz is.Azt vettem észre hogy kezdek bezumbulni és napról napra jobb leszek, esik befelé az arcom is hozzá ami a Levi szerint jót jelent...
Kemény lesz már teljesíteni az egyetemen(ugye tesire járok) és elég sok a gyakorlati órám.(pl,úszás,röplabda,küzdősport,torna,foci,aerobic bla bla bla...Másfél órásak!!!!)Szal. ürítési napokon 50gr CH val nehézkes teljesíteni...Ja és délután rendes edzés =/+'
De túlélem és nem nyávogok mert KEMÉNY vagyok...Kő KEMÉNY 8-)
Hnap írok egy kis edzéstechnikait...Legyetek jók addig is... ****:))))))



Legalább mi bádisok tartsunk össze!!!

2008. Október 07. - 22:59:07
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg


Bocsi hogy ritkán írok de az egyetem és a felkészülés eléggé leköt.... ?:-/
Hétfőn már elvettük a sót és most már száraz és nehezen csúszik minden még a víz is.Azt vettem észre hogy kezdek bezumbulni és napról napra jobb leszek, esik befelé az arcom is hozzá ami a Levi szerint jót jelent...
Kemény lesz már teljesíteni az egyetemen(ugye tesire járok) és elég sok a gyakorlati órám.(pl,úszás,röplabda,küzdősport,torna,foci,aerobic bla bla bla...Másfél órásak!!!!)Szal. ürítési napokon 50gr CH val nehézkes teljesíteni...Ja és délután rendes edzés =/+'
De túlélem és nem nyávogok mert KEMÉNY vagyok...Kő KEMÉNY 8-)
Hnap írok egy kis edzéstechnikait...Legyetek jók addig is... ****:))))))



Legalább mi bádisok tartsunk össze!!!

50g-al nyomod a fizikai órákat? Nem félsz hogy nagyon el fogsz fogyni?  ????...

2008. Október 07. - 23:16:08
Válasz #55
Nem elérhető

L


Bocsi hogy ritkán írok de az egyetem és a felkészülés eléggé leköt.... ?:-/
Hétfőn már elvettük a sót és most már száraz és nehezen csúszik minden még a víz is.Azt vettem észre hogy kezdek bezumbulni és napról napra jobb leszek, esik befelé az arcom is hozzá ami a Levi szerint jót jelent...
Kemény lesz már teljesíteni az egyetemen(ugye tesire járok) és elég sok a gyakorlati órám.(pl,úszás,röplabda,küzdősport,torna,foci,aerobic bla bla bla...Másfél órásak!!!!)Szal. ürítési napokon 50gr CH val nehézkes teljesíteni...Ja és délután rendes edzés =/+'
De túlélem és nem nyávogok mert KEMÉNY vagyok...Kő KEMÉNY 8-)
Hnap írok egy kis edzéstechnikait...Legyetek jók addig is... ****:))))))



Legalább mi bádisok tartsunk össze!!!

50g-al nyomod a fizikai órákat? Nem félsz hogy nagyon el fogsz fogyni?  ????...

Az ürítős napokon van +30g fehérje pont emiatt és teljesen minimális és alkalomszerű az aerob munka a gyakorlati órák miatt. Meg nem utolsó sorban a testzsírszázalék ezt indokolja szerintem. (22% testzsírról 10 hét alatt kellett beférni 8-10% közé naturálisan, úgy hogy az színpadképes is legyen tömeg szempontjából (is))

Még 1,5 hét az első versenyig...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 07. - 23:17:34
Válasz #56
Nem elérhető

God Vazzeg


Bocsi hogy ritkán írok de az egyetem és a felkészülés eléggé leköt.... ?:-/
Hétfőn már elvettük a sót és most már száraz és nehezen csúszik minden még a víz is.Azt vettem észre hogy kezdek bezumbulni és napról napra jobb leszek, esik befelé az arcom is hozzá ami a Levi szerint jót jelent...
Kemény lesz már teljesíteni az egyetemen(ugye tesire járok) és elég sok a gyakorlati órám.(pl,úszás,röplabda,küzdősport,torna,foci,aerobic bla bla bla...Másfél órásak!!!!)Szal. ürítési napokon 50gr CH val nehézkes teljesíteni...Ja és délután rendes edzés =/+'
De túlélem és nem nyávogok mert KEMÉNY vagyok...Kő KEMÉNY 8-)
Hnap írok egy kis edzéstechnikait...Legyetek jók addig is... ****:))))))



Legalább mi bádisok tartsunk össze!!!

50g-al nyomod a fizikai órákat? Nem félsz hogy nagyon el fogsz fogyni?  ????...

Az ürítős napokon van +30g fehérje pont emiatt és teljesen minimális és alkalomszerű az aerob munka a gyakorlati órák miatt. Meg nem utolsó sorban a testzsírszázalék ezt indokolja szerintem. (22% testzsírról 10 hét alatt kellett beférni 8-10% közé naturálisan, úgy hogy az színpadképes is legyen tömeg szempontjából (is))

Még 1,5 hét az első versenyig...


Értettem  /:-) Figyelünk  :o  ****:))))))

2008. Október 07. - 23:20:17
Válasz #57
Nem elérhető

L


Bocsi hogy ritkán írok de az egyetem és a felkészülés eléggé leköt.... ?:-/
Hétfőn már elvettük a sót és most már száraz és nehezen csúszik minden még a víz is.Azt vettem észre hogy kezdek bezumbulni és napról napra jobb leszek, esik befelé az arcom is hozzá ami a Levi szerint jót jelent...
Kemény lesz már teljesíteni az egyetemen(ugye tesire járok) és elég sok a gyakorlati órám.(pl,úszás,röplabda,küzdősport,torna,foci,aerobic bla bla bla...Másfél órásak!!!!)Szal. ürítési napokon 50gr CH val nehézkes teljesíteni...Ja és délután rendes edzés =/+'
De túlélem és nem nyávogok mert KEMÉNY vagyok...Kő KEMÉNY 8-)
Hnap írok egy kis edzéstechnikait...Legyetek jók addig is... ****:))))))



Legalább mi bádisok tartsunk össze!!!

50g-al nyomod a fizikai órákat? Nem félsz hogy nagyon el fogsz fogyni?  ????...

Az ürítős napokon van +30g fehérje pont emiatt és teljesen minimális és alkalomszerű az aerob munka a gyakorlati órák miatt. Meg nem utolsó sorban a testzsírszázalék ezt indokolja szerintem. (22% testzsírról 10 hét alatt kellett beférni 8-10% közé naturálisan, úgy hogy az színpadképes is legyen tömeg szempontjából (is))

Még 1,5 hét az első versenyig...


Értettem  /:-) Figyelünk  :o  ****:))))))

Ha lesz versenyfotó és Gergő is hozzájárul nyomhatunk bifór-áfter képeket.
A kiinduló fazonból senki nem mondta volna meg a verenyzési szándékot abban biztos vagyok. 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 08. - 12:08:46
Válasz #58
Nem elérhető

csakisti


Na a before-after engem érdekel!
22% testzsírról indult? Kíváncsi vagyok nagyon.
Annyi még nekem sincs  ;)

A versenyen is számíthattok rám!

-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 08. - 12:08:46
Válasz #59
Nem elérhető

csakisti


Említetted a buszbérlés kérdését Gergőnek?
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu