2024. Május 31. - 21:40:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Téli álom?! Na ne röhögtess!  (Megtekintve 51053 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 12. - 22:37:34
Válasz #150
Nem elérhető

Jordan


Na ebből elég!   :-<
Mindenki, aki vélt, vagy valós 52-es karral rendelkezik, jelentkezzen a bejáratnál!  --)
 @-o
Nekem nincsen, csak 29. :'(
Akkor irány a kijárat? !+"%

A jobb es a bal osszesen 58, mehetsz a bejarat fele....
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. December 12. - 22:40:48
Válasz #151
Nem elérhető

Cressler


Esetleg lehet hosszában is mérni.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 12. - 23:59:41
Válasz #152
Nem elérhető

tockon2


Na ebből elég!   :-<
Mindenki, aki vélt, vagy valós 52-es karral rendelkezik, jelentkezzen a bejáratnál!  --)
 @-o
Szerénységem csak akkor engedné, hogy jelentkezzek, ha hideg 52 lenne.  !+"% Ahhoz viszont nekem is elkelne az a könyv... :-}  >:D

2008. December 13. - 01:25:42
Válasz #153
Nem elérhető

Szandi


Na ebből elég!   :-<
Mindenki, aki vélt, vagy valós 52-es karral rendelkezik, jelentkezzen a bejáratnál!  --)
 @-o
Nekem nincsen, csak 29. :'(
Akkor irány a kijárat? !+"%

A jobb es a bal osszesen 58, mehetsz a bejarat fele....
Éljen! @-o @-o @-o
 8) 8) 8)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2008. December 14. - 07:38:47
Válasz #154
Nem elérhető

hopika


Nah...megittam én is a 2. kicsi üvegcsét is a mai napon(igen ma)-mivel most értem haza Ceglédről a koncertünkről...
Szolíd volt a tegnapi/mai nap:olyan 600-700km vezetés,4x ki-bepakolás a mikrobuszba,2 1-1,5 órás koncert...szerintem el lehet egy kicsit fáradni...
Ugyanazt tudom leírni,mint az előzőnél:vezetéshez és fáradtság ellen nekem tökéletes-kicsit sajnálom,hogy edzés közben nem tudtam meglesni mit tud-de kerítek majd rá alkalmat!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 15. - 15:42:50
Válasz #155
Nem elérhető

Yeti


ÖTVEN-, azaz ötvenkettesre?  :-O Képet!  ;D
Itt van három kép. Múlt hét csütörtökön edzés előtt készültek.
Testi adottságaim: 194cm/138kg kb másfél éve nyomom igazán komolyan. Előtte csak hébe-hóba edzegettem, de mindig sportoltam vmit.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. December 15. - 15:55:08
Válasz #156
Nem elérhető

hopika


ÖTVEN-, azaz ötvenkettesre?  :-O Képet!  ;D
Itt van három kép. Múlt hét csütörtökön edzés előtt készültek.
Testi adottságaim: 194cm/138kg kb másfél éve nyomom igazán komolyan. Előtte csak hébe-hóba edzegettem, de mindig sportoltam vmit.

Szép egy állat vagy Bro!
Így már érthető a nick is...Grat!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 15. - 15:57:26
Válasz #157
Nem elérhető

endre66


Miattatok félek lemenni a terembe sötétedés után.  !+"% !+"% !+"% !+"% !+"% !+"%

2008. December 15. - 16:05:21
Válasz #158
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Miattatok félek lemenni a terembe sötétedés után.  !+"% !+"% !+"% !+"% !+"% !+"%

Ezért edzel reggel, igaz Endre baby?  ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 15. - 16:15:31
Válasz #159
Nem elérhető

bandus


én ma edzek egyet végre, este jön az én véleményem is /:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 15. - 16:19:33
Válasz #160
Nem elérhető

endre66


Miattatok félek lemenni a terembe sötétedés után.  !+"% !+"% !+"% !+"% !+"% !+"%

Ezért edzel reggel, igaz Endre baby?  ****:)))
--) Igaz.

2008. December 16. - 19:53:30
Válasz #161
Nem elérhető

bandus


nos, én is kipróbáltam ma végre. tegnap még ugy döntöttem, hogy egy jó zh eredmény fontosabb az edzésnél, de ma már semmi akadálya nem volt.
első dolog maivel szembesültem az íze: nekem nagyon bejött, köszi Balu, hogy ezt ajánlottad :-}
a terméket elég hardcore körülmények között próbáltam ki: mai kajám két szelet zsíroskenyér és egy chicken whopper volt (jöhet a kövezés). az eredmény:
a fáradtság eltűnt a szótáramból az edzés idejére, csak mentek egymás után az ismétlések, de nem éreztem, hogy fáradnék. a súlyok is elég tisztességesek voltak a körülményekhez, és ahhoz képest, hogy majdnem 3 hete nem edzettem.

nálam ötösre vizsgázott. ez tényleg a kritikus pillanatokra való, amikor úgy érzed minden létező körülmény hátráltatja az edzésed. na ez akkor is feldobja. a következőt egy hátazás alkalmával vetem be-
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 19. - 04:15:37
Válasz #162
Nem elérhető

Raymond


Én a 2. flakont lábedzéshez használtam.....majdnem 3 órás maratoni edzés lett belőle....... ***)) =/+' O0...ki is készültem rendesen.....ilyen edzéseket soha nem csinálok, csak azt vettem észre milyen gyorsan telik az idő...... ;D ;D

2008. December 19. - 09:55:47
Válasz #163
Nem elérhető

Gabe


Én a 2. flakont lábedzéshez használtam.....majdnem 3 órás maratoni edzés lett belőle....... ***)) =/+' O0...ki is készültem rendesen.....ilyen edzéseket soha nem csinálok, csak azt vettem észre milyen gyorsan telik az idő...... ;D ;D
3órás edzés?  :-O
katabolizmus RulZ!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 19. - 10:04:06
Válasz #164
Nem elérhető

madinorbi


Én a 2. flakont lábedzéshez használtam.....majdnem 3 órás maratoni edzés lett belőle....... ***)) =/+' O0...ki is készültem rendesen.....ilyen edzéseket soha nem csinálok, csak azt vettem észre milyen gyorsan telik az idő...... ;D ;D
3órás edzés?  :-O
katabolizmus RulZ!
Először az izomhoz nyúl a szervezet, majd ha elfogyott a fehérje jönnek a spermák, majd ha azt is lebontottad jönnek a herék  @-o @-o @-o
 !+"% !+"% !+"%
 ))=/ ))=/ ))=/
szekönd editör mentes felhasználó