2024. Április 27. - 09:19:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki lesz a Mr. Olympia 2007-ben?

Jay Cutler
33 (44.6%)
Ronnie Coleman
27 (36.5%)
Victor Martinez
12 (16.2%)
Dexter Jackson
0 (0%)
Melvin Anthony
1 (1.4%)
Valaki más...
1 (1.4%)

Összes szavazó: 73

Szerző Téma: 2007. szeptember 29. - Mr. Olympia, Las Vegas  (Megtekintve 93151 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Július 05. - 00:36:31
Megtekintve 93151 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kinek mi a jóslata...?  ???
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 05. - 16:38:49
Válasz #1
Nem elérhető

BrianB


Jay nagyon megver mindenkit, Ronnie egyre lejjebb süllyed, Martinez pedig egyre feljebb tör.
Ha mindenki hozza a tőle most várható maximumot:
1. Jay
2. Victor
3. Ronnie
4. Dexter
5. Toney Freeman
Jay szerintem hozzáállását és IQ-ját tekintve a legnagyobb eddigi Mr.O, és lehet, hogy nem tökéletes
genetika, de megérdemelte, hogy végre elismerjék őt. És ettől függetlenül azt mondom,hogy a 2003-as
Ronnie fizikumát még nagyon sokáig megközelíteni se tudja SENKI. De ez már nem az a Ronnie...már 2 éve közel sem az.

2007. Július 06. - 12:43:26
Válasz #2
Nem elérhető

tomi


én még mindig toney-val vagyok! go
Up the dose, lift the most!

2007. Július 09. - 02:33:10
Válasz #3
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én még mindig Ronnie-val vagyok!  ;)

Egyértelműen sokkal jobb testépítő mint Cutler, de egy kissé eljárt felette az idő. A tavalyi vereségét jogosnak éreztem, de véleményem szerint az csakis a sérüléseinek, bizonyos gyógyszereknek és a balszerencsének volt betudható. Szóval...szerintem ha sikerül időben orvosolni a sérüléseit és korrigálni az asszimmetriáját (ami egyébként ugyanúgy elmondható Jay-ről is...), valamint sikerül valahogy gatyába rázniuk a receptorjait...akkor messze ő lesz a legjobb testépítő a színpadon (ettől függetlenül nekem jobban bejön pl. Melvin fizikuma...), mert az adottságai, az izomtömege és a definíciója is jobb mint Cutlernek. De ha sikerül is olyan formát hoznia amire én azt mondanám, hogy "na ez az, erre gondoltam!"...szerintem akkor sem fogják neki adni a 9. szobrot...akkor inkább odaadják Martinez-nek...de szerintem neki már nem.  :-\
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 09. - 11:26:02
Válasz #4
Nem elérhető

BrianB


Én még mindig Ronnie-val vagyok!  ;)

Egyértelműen sokkal jobb testépítő mint Cutler, de egy kissé eljárt felette az idő. A tavalyi vereségét jogosnak éreztem, de véleményem szerint az csakis a sérüléseinek, bizonyos gyógyszereknek és a balszerencsének volt betudható. Szóval...szerintem ha sikerül időben orvosolni a sérüléseit és korrigálni az asszimmetriáját (ami egyébként ugyanúgy elmondható Jay-ről is...), valamint sikerül valahogy gatyába rázniuk a receptorjait...akkor messze ő lesz a legjobb testépítő a színpadon (ettől függetlenül nekem jobban bejön pl. Melvin fizikuma...), mert az adottságai, az izomtömege és a definíciója is jobb mint Cutlernek. De ha sikerül is olyan formát hoznia amire én azt mondanám, hogy "na ez az, erre gondoltam!"...szerintem akkor sem fogják neki adni a 9. szobrot...akkor inkább odaadják Martinez-nek...de szerintem neki már nem.  :-\

Na várjunk csak! Ennyire Ronnie-val vagy, Én meg Jay-el? :-\ Van mindkettőnknek egy közös No.1-ja...na ki is?
Aki azt ígérte,hogy idén visszatér! Márpedig, ha igen akkor mindeki csúszik egyet lefelé és 1.:KEVIN LEVRONE!!!
Tényleg nem tud senki semmit, mert ápr.1 óta nagy a csend. Ez képes rá és csúcsformában odaáálít szeptemberben, hogy senki sem számít rá.

2007. Július 09. - 12:49:51
Válasz #5
Nem elérhető

tomi


hát azért nem tartom valószínűnek, hogy 84kilóról feljut olimpia szintre pár hónap alatt, másfelöl nem teljesített semmiféle kvalifikációs előkövetelményt.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 09. - 13:06:10
Válasz #6
Nem elérhető

BrianB


Azt nem tudom,hogy kell-e kvalifikálnia (Flexnek sem kellett 2002-ben), de,ha valaki hallotta,vagy olvasta a BB Weekly riportot, akkor tudja, hogy Ő azt mondta Chick-nek, hogy a következő célja,hogy megszerezze idén a Sandow-t. Jelenleg 86kg (mármint ápr. elején)és 20hét alatt, hozza a szokásosat, azaz 111kg-t szárazon, mire Cick erre visszakérdezett,hogy mindezt 20hét alatt? Válasz: "Én azt mondtam MAXIMUM 20 hét alatt!" És nem tűnt poénkodásnak... 8)

2007. Július 09. - 13:43:57
Válasz #7
Nem elérhető

tomi


meglátju, amúgy én is nagyon szeretem és szívesen megnézném
Up the dose, lift the most!

2007. Július 09. - 18:21:58
Válasz #8
Nem elérhető

fLeSs


Levrone a filmjében azt mondja, hogy a versenyek után fél évig nem edz, hanem szarik bele az egészbe (zenél), ugyanis neki nem kihívás egész évben a Mr.O-ra készülni. Szóval az eddigi Mr.O-kra is max fél év alatt készült fel. Legalábbis ezt mondja ő.

2007. Július 09. - 18:43:25
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tegnapi hozzászólás a getbig-en a témával kapcsolatban...:


Shawn Ray
The Pros
Getbig V

Posts: 5538


Strength & Honor!


     Re: Kevin Levrone still planning to compete in this year?
« Reply #12 on: July 08, 2007, 08:39:25 AM » Quote 

--------------------------------------------------------------------------------
Kevin is currently working on a New Film Project due out in the Fall of 2008.
He had to slim down once he go the the Lead ROle and will now have to be a "Fan in Attendance" once more since he is living his dream of becoming a Film Star!
I gotta hand it to the kid, he set his mind on this Hollywood thing and he is landing roles and appearing in Movie Theaters no matter what the Movie does at the Box Office.
Happy 1st Birthday to your son Gabriel last week.
Kevin's Birthday is next week and his is coming up ACES!
Congrats again Kevin on landing the part!
Bodybuilding will have to wait..........some more, as if you didn't leave us with enough memories to last a life time!

Peace,
S. Ray


 ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 10. - 17:39:14
Válasz #10
Nem elérhető

tomi


Hogy kvalifikálhatják magukat ilyen szánalmas kis pöcsök az Olympiára, mint Mark Dugdale, meg Yamagasi? Kik ezek? Igazi taknyok, remélem utolsók lesznek. Kurvára ideges lennék ha ez a két mélynövésű olyanokat verne meg mint a Selestov, mert "szárazabbak" hűűűűű. Főleg a Dugvány-dale-t utálom. Remélem belefolyik a tonna zselé a szemébe a versenyen. Igazi pöcs.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 10. - 17:45:09
Válasz #11
Nem elérhető

szv



2007. Július 10. - 17:55:58
Válasz #12
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát azért nem néz ki olyan rosszul ez a Dugdale gyerek sem...(mondjuk 2005-ös a fotó)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 10. - 17:58:24
Válasz #13
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
ja, itt egy 2007-es...van azért mit keresnie ilyesmi körökben. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 10. - 18:00:12
Válasz #14
Nem elérhető

szv