2024. Május 20. - 10:30:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki lesz a Mr. Olympia 2007-ben?

Jay Cutler
33 (44.6%)
Ronnie Coleman
27 (36.5%)
Victor Martinez
12 (16.2%)
Dexter Jackson
0 (0%)
Melvin Anthony
1 (1.4%)
Valaki más...
1 (1.4%)

Összes szavazó: 73

Szerző Téma: 2007. szeptember 29. - Mr. Olympia, Las Vegas  (Megtekintve 94178 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 28. - 15:09:06
Válasz #105
Nem elérhető

tomi


Köszi Brian, megnyugodtam huh....... Nagyon atom ez a toney!!!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 28. - 16:45:59
Válasz #106
Nem elérhető

BeLo



2007. Szeptember 28. - 19:10:50
Válasz #107
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 28. - 19:12:52
Válasz #108
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 28. - 19:31:04
Válasz #109
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...fejeket...arcokat...és mindent egybevetve lehet hogy Big Ron nagyon jó lesz,de még ha jobb is lesz, sajna az én fekete-fehér-fekete-fehér alapelvem alapján a győztes kiléte egyértelműen csak egy valaki lehet. Most white power lesz.  ;D


Columbu-Dickerson,Bannout-Haney,Yates-Coleman....Cutler jön megin egy darabig. 2010 magasságában Victor Martinez...és ha jól emlékszem akkor valamikor 2012 vagy 2015 magasságában még visszatér Cutler...eddig emlékszem. ˝=/ !+"% ;D

2007. Szeptember 28. - 19:36:00
Válasz #110
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Cutler többek közt azt is elmondta nekem, hogy ha idén nyer akkor jövőre visszajön és megkísérel egy 3. győzelmet is...aztán visszavonul.

 :-)!

Jason 'Smart' Cutler
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 28. - 19:41:49
Válasz #111
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Igen így gondolja most...de majd akkor meglátod....elkezdi a nép feszegetni hogy nem tudna többet nyerni meg a Victor Martinez hogy feljött...meg a Cutler ideje lejárt. A 2010 magassági Victor Martinezre akkor jól emlékeztem. Azthiszem most valami tudathasadásos állapotba kerültem és járkálok a dimenziók között...ezért vagyok ilyen jól informált.  @-o ;D

De a szinek biztos stimmelnek. Black or white? (moonwalkerjárásosjackoszmájli)  ;D

2007. Szeptember 28. - 20:12:09
Válasz #112
Nem elérhető

tomi


hehe, SMART Cutler. Tényleg azt hiszi magáról, közben olyan feje van mint egy wc-csészének. :) Persze, maximal respect!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 28. - 22:02:45
Válasz #113
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 28. - 22:09:43
Válasz #114
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 28. - 22:10:15
Válasz #115
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 28. - 22:19:10
Válasz #116
Nem elérhető

tomi


itt meg valami nőcske rohangál fején kamerával az arénában. egyelőre a takarítokkal dumál:
http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2007olympia/webcast/2007olympia_live.html

(most húzta ki a szempilláit) érdekes...
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 29. - 04:19:12
Válasz #117
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Guys

Latom mar mindent tudtok, ugyhogy nekem alig maradt dolgom, mivel feltoltottetek mar mindent, ami tortent, mire itt talaltam egyaltalan egy business cornert, ahonnan fel lehet tolteni kepeket.

Oriasi a hangulat itt es nagy a keszulodes a dontore. Az elozsurizesek ezekben a percekben kezdodtek el. A nagyfiuk a szinpadon vannak es mindenki itt is szinte minden percben azt talalgatja, hogy ki lesz a Mr.O. Erdekes, hogy sokan meglepeteskent Victor Martinezt tartjak eselyesnek. Hat, marcsak 24 ora es megtudjuk.

Nehany kepet talalomra csatolok azert az expo-rol.
Branc Warren, Chris, MuscleAsylim stb...

Udvozlok mindenkit a bodybuilding.hu forumon innen Las Vegasbol egyebkent is!!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 29. - 04:24:30
Válasz #118
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 29. - 04:25:44
Válasz #119
Nem elérhető

Gébics


Jay Cutlernek (:-) drukkolok nagyooooooooooon :)   :-):-):: :-):-)::

Egyébként az egy dolog, hogy valaki vki szerint jobban néz ki, meg hogy kinek drukkol, de attól még nem kell semelyik versenyzőt sem fikázni!
Rohadtul kijár nekik a tisztelet, mert iszonyú sok munka van abban amit elértek. De szerintem ezt itt ezen a fórumon mindenki tudja, szóval nem tudom miért kell ilyeneket írni, hogy mit keres ez a Mr. O-n meg hasonlók...