2024. Május 09. - 18:35:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki lesz a Mr. Olympia 2007-ben?

Jay Cutler
33 (44.6%)
Ronnie Coleman
27 (36.5%)
Victor Martinez
12 (16.2%)
Dexter Jackson
0 (0%)
Melvin Anthony
1 (1.4%)
Valaki más...
1 (1.4%)

Összes szavazó: 73

Szerző Téma: 2007. szeptember 29. - Mr. Olympia, Las Vegas  (Megtekintve 93647 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 24. - 18:36:27
Válasz #45
Nem elérhető

Woodslave


jó te nem hobbigyúrós vagy aki azért edz hogy kicsit jobban nézzen ki, de azért téged is zavarna ha pár év múlva úgy néznél ki mint egy drogos zenész ?:-/

2007. Július 24. - 19:42:32
Válasz #46
Nem elérhető

BrianB


Hát ehhez annyi hozzáfűzni valóm van, hogy ha leveztőkne, akkor valószínűleg szeretne úgy kinézni sokmindenki, és akkor még tegyük hozzá, hogy 41 éves, annyi pénze van, mint a szemét, 2szeres AC bajnok 4x 2-ik az O-n, stb. /:-) Én  nem lennék a helyében :-){

2007. Július 24. - 19:50:00
Válasz #47
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
de azért téged is zavarna ha pár év múlva úgy néznél ki mint egy drogos zenész ?:-/
Mármint 18 év múlva...ennyi eredmény után mint amik a Kevinnek vannak...? Teljesen leszarnám, ha így néznék ki...főleg ha direkt csinálnám (filmszerepek miatt)...miközben legbelül jól tudnám, hogy ha akarnám fél év alatt újra szálkás 110 kg lehetnék... De minek? Kinek?  :-}  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 24. - 19:57:39
Válasz #48
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Vagy tudatos nála ez az egész. Olyan mint Lou Ferrigno vagy most épp Charles Glass de lehetne még sorolni. Nem (ettől)akar kinyiffanni idő nap előtt és több az off szezon tisztán..mert tudja magáról ha kell odateszi.
Nézzük a pozitív oldalát...én nagyon szeretném ezt hinni.

91-ből van meg videón az első versenyem Kevin Levrone-tól. NPC. A Snap zenéjére pózol a "megszereztem az erőt"-re  ;D
és meg is nyerte a versenyt.
Azok a vállak a mai napig a legjobbak tudnak lenni a szakmában. Van egy jó sztorim Levrone-ról. 97' Profi Grand Prix Magyarország. Több magyar versenyző is indult volt egy akkori ukrajnai születésű profink is Kovács László.
A vezetőbíró kéri az első sortól az alapállásokat. (Dilett,Priest,...stb az összes nagy név)Ebben a sorban volt Levrone is és Kovács Lászlónk is.
Levrone ahogy vették fel a pózt végignézett a soron majd egy hirtelen mozdulattal elindult Lászlónk felé a sor másik oldalára.Senki nem tudta mit akar. Idegesítette László alapállása és ott a színpadon az összehasonlítások közepette szó szerint megfogta és beállította hogy "húzd ki magad,rendesen állj".  ;D Beszarás ürge...nagyon bírom a búráját.Mekkora égés volt ez Lászlónknak.

2007. Július 24. - 21:07:55
Válasz #49
Nem elérhető

BrianB


És itt a nagypofájú jövendőbeli Mr.O  (:-) &#×
Újabb inspirációs kép Pisti!  ;D ;D ;D ;D

2007. Július 24. - 21:10:03
Válasz #50
Nem elérhető

BrianB


És itt már tényleg a Mr.O (9 weeks out)
 :-):-)::

2007. Július 24. - 21:13:19
Válasz #51
Nem elérhető

zotja



2007. Július 24. - 23:14:42
Válasz #52
Nem elérhető

pókerarc


Steve!Ha a Montreal Pron bekerülnél az első háromba,elindulnál az olimpián? :D
Egyébként nézőként ott leszel ha már arra jársz úgyis...? ::)
;D

Az első kérdésed duplán hülyeség... ))=/ Hogy a fenébe kerülnék be az első háromba, illetve ha bekerül(het)nék NANÁ, hogy elindulnék az Olympia-n...azért nem vagyok akkora idióta mint a Phil Heath...

Nos nem arra járok, hisz itt 1-2-3-4-5 ezer kilométerekről beszélünk (Los Angeles-Montreal-Atlantic City-Las Vegas)...de mivel akkor még az USA-ban leszek, ezért még ha gyalog kell mennem akkor is ott leszek az Olympia-n Vegas-ban! 15 éve várok erre!!!

Köszi! ;D
Természetesen tudom h mekkora esélyed van egyelőre,de inkább arra vonatkozott a kérdésem,amire válaszoltál is a Phil Heath-es példával.
Akkor jó gyaloglást kívánok! :-!

2007. Július 24. - 23:14:42
Válasz #53
Nem elérhető

pókerarc


Vagy tudatos nála ez az egész. Olyan mint Lou Ferrigno vagy most épp Charles Glass de lehetne még sorolni. Nem (ettől)akar kinyiffanni idő nap előtt és több az off szezon tisztán..mert tudja magáról ha kell odateszi.
Nézzük a pozitív oldalát...én nagyon szeretném ezt hinni.

91-ből van meg videón az első versenyem Kevin Levrone-tól. NPC. A Snap zenéjére pózol a "megszereztem az erőt"-re  ;D
és meg is nyerte a versenyt.
Azok a vállak a mai napig a legjobbak tudnak lenni a szakmában. Van egy jó sztorim Levrone-ról. 97' Profi Grand Prix Magyarország. Több magyar versenyző is indult volt egy akkori ukrajnai születésű profink is Kovács László.
A vezetőbíró kéri az első sortól az alapállásokat. (Dilett,Priest,...stb az összes nagy név)Ebben a sorban volt Levrone is és Kovács Lászlónk is.
Levrone ahogy vették fel a pózt végignézett a soron majd egy hirtelen mozdulattal elindult Lászlónk felé a sor másik oldalára.Senki nem tudta mit akar. Idegesítette László alapállása és ott a színpadon az összehasonlítások közepette szó szerint megfogta és beállította hogy "húzd ki magad,rendesen állj".  ;D Beszarás ürge...nagyon bírom a búráját.Mekkora égés volt ez Lászlónknak.

Ezt én is láttam.Meg is volt ez a kazetta.Mindenki visított és röhögött mikor megigazította Kovács Lászlót..
Tényleg az a pasi hogy lett profi?

2007. Augusztus 13. - 09:39:59
Válasz #54
Nem elérhető

Dave46


Lehet, hogy hülye kérdés, de hol lenne lehetőségem élőben végignézni tvben? Nekem az is elég, ha mondotok egy csatornát, valahogy majd 'megkeresem' ?:-/  Előre is köszi

2007. Augusztus 17. - 05:51:43
Válasz #55
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ronnie Coleman video...

7 hettel a 2007-es Mr. Olympia elott:

http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2007olympia/oseries/2007oseries9.htm

3 video...valogatas, edzes, interju.

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 17. - 05:53:20
Válasz #56
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 18. - 22:50:06
Válasz #57
Nem elérhető

tomi


Most olvasom, hogy lee priest vissza akar menni az ifbb-be... ez elég szánalmas, ahhoz képest amekkora pofája volt. Mondjuk ő tényleg nem egy pdi szint :-)-
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 19. - 15:58:27
Válasz #58
Nem elérhető

bandus


na erre a fórumra is régen írtam már :) én dexternek és martineznek szukolok. meg lenne két kérdésem: flex wheeler volt mr olympia? illetve egy dexter interjúban azt mondta a srác, hogy flex rekordját szeretné megdönteni, tudja vlaki, hogy milyen rekordra gondolhatott?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Augusztus 19. - 16:16:33
Válasz #59
Nem elérhető

Bubee


na erre a fórumra is régen írtam már :) én dexternek és martineznek szukolok. meg lenne két kérdésem: flex wheeler volt mr olympia? illetve egy dexter interjúban azt mondta a srác, hogy flex rekordját szeretné megdönteni, tudja vlaki, hogy milyen rekordra gondolhatott?

http://www.mrolympia.com/mrolympia.htm

Itt megtalálod h ki volt.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index