2024. Május 09. - 13:48:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki lesz a Mr. Olympia 2007-ben?

Jay Cutler
33 (44.6%)
Ronnie Coleman
27 (36.5%)
Victor Martinez
12 (16.2%)
Dexter Jackson
0 (0%)
Melvin Anthony
1 (1.4%)
Valaki más...
1 (1.4%)

Összes szavazó: 73

Szerző Téma: 2007. szeptember 29. - Mr. Olympia, Las Vegas  (Megtekintve 93635 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 01. - 11:45:47
Válasz #225
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
De amugy szerintem se a nyelvtudás alapján kell itélni!  ;D
Nem személyesen beszéltél vele + nem láttad a santa susanna-i kűrjét... ;D

Amit az Olympia-n már nem mert előadni...

Én csak azért írtam mert bosszantó ha vki ilyen szinten van és sötét...+ nem is tesz jót a sportnak (ha éppen ő képviseli)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 01. - 11:53:05
Válasz #226
Nem elérhető

God Vazzeg


God Vazzeg most elárultad magad,hogy te se vagy pr0fi angolos  @-o De amugy szerintem se a nyelvtudás alapján kell itélni!  ;D

Írni elég jól tudok, de beszélni nem, sajna szar volt az iskola, illetve nem volt még rá szükségem  :-/-(-: De a lényeget elkaptad  --)

2007. Október 01. - 11:55:11
Válasz #227
Nem elérhető

Bubee


God Vazzeg most elárultad magad,hogy te se vagy pr0fi angolos  @-o De amugy szerintem se a nyelvtudás alapján kell itélni!  ;D

Írni elég jól tudok, de beszélni nem, sajna szar volt az iskola, illetve nem volt még rá szükségem  :-/-(-: De a lényeget elkaptad  --)

Ide is beírom neked  ;D

Mondjuk azért egy olyan embernek, aki ilyen szinpadon szerepelget, annak illene megtanulni angolul, hiszem - legalábbis számomra - alap követelmény h tudjon kommunikálni a világban. És ez nem csak testépítőkre vonatkozik hanem mindenkire. Kicsit olyan általános műveltség kategória a mai világban. A Roni Rokkel meg aztán ultrabrutális kategória. Szörnyű...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 01. - 12:33:38
Válasz #228
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Jaj, szerencsétlen... Nem hülye ez amúgy, hanem egyszerűen nem tud angolul, mondjuk ezen lehetne segíteni tanulással, vagy azzal hogy nem állok kamera elé.
De tényleg, szerintem egy értelmes ember. (aki hülye az nem így néz ki)

Nem szólnék le egy vadidegen embert csak azért ,mert nem tud angolul hisz én sem tudok csak németül ,de nem is szólalok meg pont ezért föleg nem nyilvános interjúban  @-o.
De el kell hogy keserítselek titek németül is ilyen szinten van szegényke  ;) :D..........
Minden elismerésem amit a sportban eddig elért, ahogy írtam kívülről bejövős a pali ,de agyilag igencsak gondok vannak  ;D

2007. Október 01. - 12:59:08
Válasz #229
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem szerencsére nem interjúvoltatnak sose  :-)(-:  :-)-

2007. Október 01. - 13:39:05
Válasz #230
Nem elérhető

Men


Szerintem meg a riporter csajnak kellene még németül és spanyolul is beszélnie az anyanyelvén kívűl! Ennyi tisztelet kijárna a riportalanynak, nehogy már minden szinten kötelezővé tegyék a birodalmi nyelvet. A német srác helyében én csak az anyanyelvemen lennék hajlandó megszólalni. Hívjanak tolmácsot!

2007. Október 01. - 14:25:34
Válasz #231
Nem elérhető

fLeSs


Annyira nagy sztár lenne a Ronny Rockel? Egyébként nekem megvannak a Fitmuscle TV régi számai, az egyik 2003 elején készültben is szerepel a Ronny Rockel, már akkor is ilyen izmos volt, azért 4 év alatt már illett volna megtanulni angolul. Egy profi aki körbejárkálja a fél világot, és fellépeget azért tudjon már angolul, ez egy világnyelv.

2007. Október 01. - 14:49:33
Válasz #232
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok!Sajna csak most láttam a képeket..Szerintem ez volt az eddigi legnyíltabb Mr.O. amióta világ a világ.
Senki nem fog igazságot tenni az első 5  hely meghatározásában.(illetve a bírók ezt megtették).
Cutler nagyon nagy volt,sőt..önnmagához már túl nagy is.Szerintem ezt a definíciója bánta.Valószínű ezt a brutális nagy tömeget már nem is annyira Ronnie ellen "készítette",hanem Viktor és Dexter ellen.Bár borzalmasan kiszélesedett,a háta és a farizma szeparáltsága meg sem közelítette a tavalyit,emiatt el is vérezhetett volna.Ja és a jobb lába külső íve már régóta asszimetrikus a balhoz,ami a mostani nagy tömegnél mégjobban előjön,nem biztos hogy jövőre ebből nem lesz egy olyan asszimetria mint a Ronnie tricepsze és háta.
Martinez remek kondícióban volt.Oldalról és hátulról szerintem agyonverte Cutlert.Azonban azon kívül,hogy szemből nem előnyösen mutatja meg magát(főleg alapállásban),a lába és a felső teste "összehangolásán" fog keményen dolgozni szerintem a jövőben,ha sikerül ,kemény meccsre számíthat vele bárki a "klubból".
Dexter hozta a szokásos penge stílust,azt hiszem ő elérte a már a maximális potenciálját,de hihetetlen hogy tartani is udja Łł=
Ronnie-ról vagy jót vagy semmit.Lerágott csont a sérüléseiről beszélni.Minden csodálat az övé,hogy képes volt így végigcsinálni és nem dobott be egy esetleges ál' betegséget,hogy ne kerüljön a színpadra.Tudta hogy mire számíthat és mégis megcsinálta,erre csak a legkiválóbb sportember képes.Le a kalappal előtte :-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Október 01. - 14:57:10
Válasz #233
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mégis úgy gondolom hogy a legfelkészültebb ezen a hétvégén Farkas Dániel ;D volt.Hihetetlen tömeg és arányosság..
Így képzelek el egy igazi Mr.O-t.Pici csípő,pici derék,széles váll,lapos has(végre már Łł=).AMost hogy letette névjegyét és belépett a klubba,senki sem marad biztonságban a legjobbak között.Bárkit legyőzhet a jövőben.
Melvin is hozta a szimmetrikus arányos,felkészült formáját.Úgy gondolom az ő súlya,méretei eddig (talán 5.hely)és tovább nem engedig taposni feljebb a létrán..
Hát...szerintem...Persze lehet vitatkozni....sőt... talán kell is...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Október 01. - 16:44:41
Válasz #234
Nem elérhető

Bubee


Mégis úgy gondolom hogy a legfelkészültebb ezen a hétvégén Farkas Dániel ;D volt.Hihetetlen tömeg és arányosság..
Így képzelek el egy igazi Mr.O-t.Pici csípő,pici derék,széles váll,lapos has(végre már Łł=).AMost hogy letette névjegyét és belépett a klubba,senki sem marad biztonságban a legjobbak között.Bárkit legyőzhet a jövőben.
Melvin is hozta a szimmetrikus arányos,felkészült formáját.Úgy gondolom az ő súlya,méretei eddig (talán 5.hely)és tovább nem engedig taposni feljebb a létrán..
Hát...szerintem...Persze lehet vitatkozni....sőt... talán kell is...

Farkas Dániel   !+"% Łł= ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 01. - 17:32:56
Válasz #235
Nem elérhető

The Rock


Huh, tényleg!  ;D

Múltkor láttam egy másik videót is...Rockel a sötétség hercege... Łł=

Ezt személyesen is bebizonyította mikor Santa Susanna-ban "beszélgettünk"...


Tehát...Ronnie 'Polgárjenő' Rockel:


http://youtube.com/watch?v=B3rqy-uvFkI

Ja és ne felejtsük el, hogy úgy cigizik, mint egy gyárkémény  ;D Az első fit parádé után beszélgettünk vele 10 percet és közben úgy 3 cigit pöffentett el  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Október 01. - 17:39:33
Válasz #236
Nem elérhető

Mr Bez


Igazából nem értem, hogy miért vagytok meglepve a Rockel gyereken, senki nem az észt és a sziporkázó inteligenciát várja el ebben a sportban, hanem a brutál fizikumot. Majd, amikor a világbékéről, atomfizikáról és egyéb nyalánkságokról kell beszélgetni, mint a szépségkirálynő választásokon, tanulmányi versenyeken, vagy TV vetélkedőkben...de ne féljetek, ilyen sosem lesz.

Lehetne rendezni pl. egy okos és brutál c. versenyt, arra kiváncsi lennék.

2007. Október 01. - 17:39:33
Válasz #237
Nem elérhető

Mr Bez


Szerintem meg a riporter csajnak kellene még németül és spanyolul is beszélnie az anyanyelvén kívűl! Ennyi tisztelet kijárna a riportalanynak, nehogy már minden szinten kötelezővé tegyék a birodalmi nyelvet. A német srác helyében én csak az anyanyelvemen lennék hajlandó megszólalni. Hívjanak tolmácsot!

Azért a világnyelv az világnyelv. A srác menedzsere (ha van) kellett volna gondoskodjon a tolmácsról interjú idejére, hogy ne égjen be a pártfogoltja.

Nem gondolom, hogy azzal kellene építeni a bunkó, izomagy imidzset, hogy nem tudunk, nem akarunk egy szót sem beszélni, csak az anyanyelvünkön.

2007. Október 01. - 18:40:17
Válasz #238
Nem elérhető

Men


A német is világnyelv. Meg még a spanyol és a francia is. A német srácnak pusztán nacionalizmusból nem kellene megszólalnia más nyelven, de ez csak az én véleményem. Lehet nem egyetérteni :-)

2007. Október 01. - 18:54:07
Válasz #239
Nem elérhető

Rinocerosz


Steve egyszer leírhatnád hogy mit beszéltél a Cutlerrel mert rohadt kiváncsi lennék rá hogy milyen meg hogy miket mondott!