2024. Május 19. - 04:03:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jay Cutler MASS STACK  (Megtekintve 25004 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 20. - 17:28:24
Megtekintve 25004 alkalommal
Nem elérhető

Kola


hello!
magamról 17éves vagyok 2éve edzek 181cm magas és 81kg-os hústorony vagyok Łł=
előtte 6évig kézilabdáztam aminek köszönhetöen elég "robbanékony" vagyok :--:
a stackben szerepelni fog az új MT-összeállítás ami a következőket takarja: nanox9,aplodan,gakic,creakic,anatorp70+ehez teszek még 1 kis creatint cell-tech hc formájában persze ezt megspékelem fehérjével ami nem más mint az örök kedvenc dymatize elite whey mert olyan finom :---- Łł=
gondolkozok még hogy hozzátegyek-e 1 jóféle tömegnövelőt mondjuk az első 10napra a mass-tech-et utána meg a true mass-t csakhogy ne legyen MT uralom :-){
napi 6kaja lesz főként gabonapehely,csirkemell,rizs, teljes kiörlésű tészta és pufirizs formájában @:-)
napi 1 adag tömegnövelő megy majd reggel vs. 10óra körül napi2-3 adag elite whey (attól függően hogy edzésnap van-e)
no meg 1 jófajta multivitamin és glutamin társaságában...
heti 4edzéssel számolok a következő felosztásban:hétfő-mell+vádli,kedd-hát+váll,szerda-pihi,csütörtök-láb,péntek-kar,
a pocakomat(bár nincs de ez így jól hangzik) heti 3alkalommal edzem .kardió nincs mert még ninhjcs rá szükségem :-):-)::
a részletes edzéstervet is leírom majd a stack kezdetekor...
addig si ha valakinek kérdése lenne vs. szeretne nekem tancásot adni(aminek nagyon örülök) annak mindent bele

addig is : just relax, feel the pain of hard sex(or workout) (:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 20. - 19:58:27
Válasz #1
Nem elérhető

tomi


Ez nagyon komolynak hangzik, jó lenne, ha nyomnál az első hónapban mass tech-et is meg elite whey helyett nitro tech-et, mert akkor teljes lenne a mucsle-tech termékspektrum. Tudom hogy drága a nitro tech, de ha már ennyi pénzt kifizetsz, Andro biztos készséggel felajánl egy kis kedvezményt, mondjuk egy képpel ellátott, részletes tesztért. Ettől függetlenül, sok sikert!!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 20. - 20:17:10
Válasz #2
Nem elérhető

Kola


köszi szépen a reakciót!madj 1ik nap beszélek androval ez ügybe
még1szer köszi a felvetést @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 20. - 20:20:05
Válasz #3
Nem elérhető

Kola


azon gondolkozom még hogy mi lenne ha Jay stacke után nyomnék rögtön 1 musclebuilding stacket!az lehet hogy nyomna 1 "keveset" a tömegelésbe =/+' Łł=
tomi elültetted a fülembe a bogarat a nitroval kapcsolatban :-oD ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 20. - 20:44:18
Válasz #4
Nem elérhető

tomi


hát figyelj, ha csinálsz valamit csináld komolyan (ezesetben a legkomolyabban) :) Ja képet meg csinálj, mert ez elég jó referencia lesz sztem.
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 24. - 12:38:16
Válasz #5
Nem elérhető

Kola


mostmár mindent beszereztem, csak Jay stackére várok ami valószínűleg holnap betoppan :-):-)::
ez azt jelenti hogy jövőhéten kezdetét veszi a teljes átváltozás :-)->
a stack többi tagja: Cell-tech hc,True mass,mass tech és elite whey,glutamin-sr,multi  és éjszakára casein
az eredményekről mindenképpen beszámolok addig is minden jót minden jónak ))=/ :-/-- @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 24. - 12:55:57
Válasz #6
Nem elérhető

Bubee


mostmár mindent beszereztem, csak Jay stackére várok ami valószínűleg holnap betoppan :-):-)::
ez azt jelenti hogy jövőhéten kezdetét veszi a teljes átváltozás :-)->
a stack többi tagja: Cell-tech hc,True mass,mass tech és elite whey,glutamin-sr,multi  és éjszakára casein
az eredményekről mindenképpen beszámolok addig is minden jót minden jónak ))=/ :-/-- @:-)

Most akkor te akkora leszel mint a Dzséj Kátlör?  ???  ::) ;D  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 24. - 16:05:45
Válasz #7
Nem elérhető

Kola


nem bubee én lezsek a gátőr ;-oo-; @-o
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 24. - 16:46:30
Válasz #8
Nem elérhető

Béla


Milyen kazeint fogyasztol majd?

Én reggel és este is kazeint fogyasztok (Protein 80 - az ExtremeFitben megvásárolhatod) és nekem kb.: 3 kg-ot jött fel a súlyom azóta. Régen napi 3 tejsavó turmixot ittam és Pump and Flexben megjelent cikk hatására próbáltam ki a kazeint. Nekem bejött. Edzés után továbbra is tejsavót (Opt. Nutrition - 100% Whey vagy Isopure-t iszok).

2007. Szeptember 24. - 19:14:29
Válasz #9
Nem elérhető

Kola


én is a protein80 at használom de én csak este nyomok belőle 35-40grammot úgyhogy jó vagy nálam vater :-)! :-! ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 25. - 12:58:12
Válasz #10
Nem elérhető

Kola


andro annyi kérdésem lenne még a stack-el kapcsolatban hogy az Aplosan nyomjam simán (1. hét napi 3x2) vagy napi 3x1 es adagolással thx for help ?:-/ ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 25. - 12:58:48
Válasz #11
Nem elérhető

Kola


aplosan=aplodan @-o Łł=
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 25. - 13:34:24
Válasz #12
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
andro annyi kérdésem lenne még a stack-el kapcsolatban hogy az Aplosan nyomjam simán (1. hét napi 3x2) vagy napi 3x1 es adagolással thx for help ?:-/ ;-oo-;

Kövesd a dobozon az utasítást.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 27. - 16:43:12
Válasz #13
Nem elérhető

Kola


megérkezett a stack és majdnem elaléltam annyira szép az egész úgy ahogy van :-){ Łł=

jövőhéten kezdődik

a jövőheti táplálékkiegészítő programom: reggel Creakic 1adag(3caplets)+5gramm glutamin és multivitamin
                                                       10óra körül (2-3órával kelés után) 1 adag Mass-Tech
                                                       2óra körül 1 adag elite whey
                                                       edzés előtt(16:00) 1 adag naNOx9 (5caplets)
                                                       edzés után(17:30-18:00)1 adag Creakic + 3/4 adag Cell-Tech Hardcore 30perccel később 2adag Elite whey+5gramm glutamin és multivitamin
                                                       lefekvés előtt 2adag Protein80(casein) +5gramm glutamin
                                                       éjszaka felébredve(ha megtörténik) akkor 1 pár korty Elite whey
                                                       

edzés nélküli napokon: reggel Creakic 1adag(3caplets)+5gramm glutamin és multivitamin
                               10óra körül (2-3órával kelés után) 1 adag Mass-Tech
                               2óra körül 1 adag elite whey
                               vacsora előtt(5óra körül) 1 adag naNOx9
                               este 8körül 1 adag Creakic és 3/4 adag Cell-Tech Hardcore
                               lefekvés előtt (22:00-23:00) 2adag Protein80(casein)+ 5gramm glutamin
                               éjszaka felébredve(ha megtörténik) akkor 1 pár korty Elite whey


a stack remélem jól néz ki :-):-):: ha valakinek nem teccik akkor szóljon és a véleményét/tanácsát vagy megfogatom vagy nem... :-){ ;-oo-;

minden jót minden jónak...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 27. - 17:14:52
Válasz #14
Nem elérhető

zen


Kolarovszki Zoltán:
Nekem ugy tunik tul nagy csodat varsz ettol a stacktol :)
Leirhatnad, hogy mennyibe is van ez a stack pontosan , illetve hany napos stack ez?
17evesen ennyire tamogatnak szuleid ebbe a sportba, akkor elottuk  le a kalappal!