2024. Május 14. - 04:33:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci Felkészülése a 2007-es Ausztria Kupára!  (Megtekintve 24307 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 29. - 12:58:52
Válasz #30
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Ok.

Már beszerzés alatt van a centi, rajta vagyok, csak nincs varrónő a családba!

 d:)

2007. Szeptember 29. - 13:01:18
Válasz #31
Nem elérhető

tomi


Mert egy centi túl rövid, össze kell varrni párat, hogy mérhető legyen Laci bá' @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 30. - 23:43:48
Válasz #32
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!


Ma voltam Esztimmel a varrónőnél, ő próbált versenyfürdőruhát!
Ennek ellenére lemértem magam én is közkivánatra, előrebocsájtom én csak 170cm magas vagyok ennek arányába nézzétek a méreteim, ja meg hidegen mértem ez is fontos részletkérdés:

bicepsz:49 hidegen!!!!
vádli:   48 cm
comb:  69.5cm
mellkas:120cm

De tudjátok, nem ez hanem a tükör számít szerencsére vékonyak az izületeim!
Ja és a terembe mértem: 96.6kg vagyok két héttel a buli előtt. Nem tudom hogy fogyok be 90kg-ba!
Biztosan menni fog, ha nem akkor megyek a 100kg-ba.

 d:)

2007. Szeptember 30. - 23:47:01
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönöm!  ;-oo-; Érdekes lesz (lenne?) összevetni a versenyformakor mért ugyanezen adatokkal  :-){

2007. Október 01. - 00:33:48
Válasz #34
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia God!

Ha nem leszek nagyon késszen megigérem megteszem a kedvedért!!

 ;D  d:)

2007. Október 01. - 08:21:49
Válasz #35
Nem elérhető

tomi


ööö, nem értem minek kell annyira beleférni a 90-be. Főnökúr is mondta, hogy ez a probléma. Laci én örülnék neki, hogy fejlődtem, mivel sztem a testépítésben az a lényeg, hogy magadhoz képest mindig jobb legyél. Ha 100ban kell indulni abban kell. Jövőre meg már úgy fogsz ott indulni hogy 99 leszel. És mivel reális cél hogy profi legyél, ott már abszolút nem számít a súly (max annyit, hogy minnél több, annáll jobb). Szerintem a túlfogyasztás a legnagyobb hiba, amit el lehet követni. Sajnos L. Viktor is ebbe esett bele a VB-n. Első a tükör, aztán verseny előtt ráálsz a mérlegre és amennyit mutat ott indulsz. Persze, lehet hogy tévedek.
Up the dose, lift the most!

2007. Október 01. - 10:46:49
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia God!

Ha nem leszek nagyon késszen megigérem megteszem a kedvedért!!

 ;D  d:)

Köszi  ;-oo-;  Nagyon faszák a méreteid, engedelmeddel én így tudom valamennyire viszonyítani magam hozzád, hisz életben még nem láttalak, sajnos.. Illetve de, messziről, színpadon  #:-) Diétakor nekem nagyon leolvadnak a méreteim, ezért vagyok kíváncsi rád  /:-) 

 :-/--  d:)

2007. Október 01. - 12:38:51
Válasz #37
Nem elérhető

szidol


szia Laci! #:-)
áruld el! a combod combközépen vagy feljebb méred?mert én ha fent mérem akkor 72, ha középen akkor 67.
mutasd meg a sógoroknál! @:-)szurkolok!
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2007. Október 01. - 14:56:24
Válasz #38
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia szidol!

Középen mértem!


MOST PEDIG PÁR PIHENTETETT KÉP A 4. HÉTRŐL!

2007. Október 01. - 15:19:18
Válasz #39
Nem elérhető

tomi


Királyak a képek, de Laciban az a durva, hogy élőben kb. 20szor ilyen durván néz ki. Így azt mondja az ember, hogy oké, jól néz ki, de ha élőben látod nem mondassz semmit.....csak tátogsz.  @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 04. - 17:54:01
Válasz #40

tozo

Vendég
Gratula Laci!
Nagyon jó leszel,sokat fejlődtél megint,bár nekem elég volt nyári közös táborozásunk alatt  ;-oo-;elviselni,ahogy te extrém kinézettel sétáltál a naturál-fazonom mellett..... :-/]-a strandon.. :-)->
Alig várom,hogy kenegethesselek ausztriában.Csillámport hozzál!
Mi is ott leszünk a csapattal.
Tudnál nekem pontos infót átküldeni?

2007. Október 05. - 00:05:56
Válasz #41
Nem elérhető

ati75


Hy
Hát strandos közös sztorim nekem is van Lacival,a siófoki strand "keménylegényei" kicsit "összementek" amikor Laci megjelent a beach-en.. :-! d:)
Amúgy nagyon jó az új kűr, mindent bele!!!!!

2007. Október 05. - 15:11:01
Válasz #42
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!!!

TOZÓ!!!

Nem volt annyira rossz az a naturál fazon sem Zolikám!!! SŐT!!!
Csillámpor elfogyott stop... A barnítómat meg te hozod stop..Innen rajtad áll vagy bukik a kenegetés stop...
09:30 mérlegelés  >:D  =/+'    :--: 11:00 elődöntő  :-/--  16:00 Döntők :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- aztán :-!  :-):-)::  :-oD  ;-oo-;  @:-)
 d:)
Drága Ati75 barátom!!!


Te láttad az Eszti után másodikként a kűrt! Örülök ha tetszett! Nem az a vigyorgós, zúzós azegyéniségemnek megfelelően!
Nein @-o  :laugh:  ;D  :D Sondern ein sehr stark kürl: :-/-  8-)  :-/--  >:D Es wird....
 d:)

2007. Október 05. - 15:20:31
Válasz #43
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
És akkor most pár kép szeptember 29.-ről!!!

Elsönek edzőtermiek!!!

2007. Október 05. - 15:25:33
Válasz #44
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
És ezek után néhány kép az aerobik(pózoló)teremből!

El kelett kezdeni pózolni, hiszen csak 2 hét!!!
A párosra is gyakorlunk ám, új zene-romantikus pózolás Xénámmal!!!