2024. Május 14. - 16:51:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 451139 alkalommal)

Damn és 22 vendég van a témában

2020. Június 04. - 22:35:49
Válasz #540
Nem elérhető

La911


Jajj...nemtudom akkor. Valaki más hozzászólás?

2020. Június 05. - 09:08:17
Válasz #541
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
Az mennyire igaz, hogy a cucc milyenségét a sűrűség is jellemzi?
 Tehát minél sűrűbb, annál több a hatóanyag? Vagy ez csak az oldószeren múlik?
 Jelenleg elit és new propellert használok. Az elit sokkal sűrűbb, talán jobban is érzem, persze lehet csak placebó.
 Propik közül melyik jelenleg a legerősebb a piacon tapasztalaitok szerint?
 5 ml megy/hét. De kevésnek érzem. Tavaly ugyanennyi jobban ütött. Én egy átlag propinál max 25 mg/ml hatóanyagtartalommal számolok, egy jobbnál 50-et.
 Nyilván pl. az eliten is feltüntetett 150 mg/ml gyönyörű tündérmese.  :azn:

2020. Június 05. - 09:09:54
Válasz #542
Nem elérhető

haven


végre valaki reálisan látja ezt a hatóanyag mennyiség témát...
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Június 05. - 10:52:51
Válasz #543
Nem elérhető

La911


Ez tényleg így van??? Regen volt szerencsém elithez...nehezen ment 24esen....viszont a mostani magnus 26oson is simán átmegy...
Az nem lehet hogy az elit alapból sűrűbb?

2020. Június 05. - 11:39:04
Válasz #544
Nem elérhető

haven


persze, az lehet, hogy alapból sűrűbb, de annak az oka az, hogy sűrűbb olajat használnak vivőanyagként
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Június 05. - 11:54:14
Válasz #545
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Az mennyire igaz, hogy a cucc milyenségét a sűrűség is jellemzi?
 Tehát minél sűrűbb, annál több a hatóanyag? Vagy ez csak az oldószeren múlik?
 Jelenleg elit és new propellert használok. Az elit sokkal sűrűbb, talán jobban is érzem, persze lehet csak placebó.
 Propik közül melyik jelenleg a legerősebb a piacon tapasztalaitok szerint?
 5 ml megy/hét. De kevésnek érzem. Tavaly ugyanennyi jobban ütött. Én egy átlag propinál max 25 mg/ml hatóanyagtartalommal számolok, egy jobbnál 50-et.
 Nyilván pl. az eliten is feltüntetett 150 mg/ml gyönyörű tündérmese.  :azn:

A sűrűség az olajtól függ csak... ebből semmit nem lehet levonni, napraforgó. repce, szőlőmag a leg "hígabb", a ricinus a legsűrűbb
amúgy elég sok "patikai" gyártó használ ricinust, az olaj sűrűsége a felszívódási időn változtat semmi más....
volt már részem 800 mg/ml es enantátban kb 80% oldószer tartalommal olyan volt mint a víz és kb majdnem besz@rtam úgy fájt 0,2 ml től....

2020. Június 05. - 14:13:22
Válasz #546
Nem elérhető

androgen9


Tesztó ena esetében, mikor várható, hogy érzem a "hatását"? Meg úgy általában, ez a hosszú észter, hogyan tudja fokozatosan felszabaditani a tesztót? Kezdő kiskakas vagyok még.

2020. Június 05. - 22:35:24
Válasz #547
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!
Az mennyire igaz, hogy a cucc milyenségét a sűrűség is jellemzi?
 Tehát minél sűrűbb, annál több a hatóanyag? Vagy ez csak az oldószeren múlik?
 Jelenleg elit és new propellert használok. Az elit sokkal sűrűbb, talán jobban is érzem, persze lehet csak placebó.
 Propik közül melyik jelenleg a legerősebb a piacon tapasztalaitok szerint?
 5 ml megy/hét. De kevésnek érzem. Tavaly ugyanennyi jobban ütött. Én egy átlag propinál max 25 mg/ml hatóanyagtartalommal számolok, egy jobbnál 50-et.
 Nyilván pl. az eliten is feltüntetett 150 mg/ml gyönyörű tündérmese.  :azn:


az,hogy mennyire suru,leginkabb a haszalt olaj fajtajatol fugg,es nem fuggvenye a tenyleges hatoanyagtartalomnak
pl: lehet csinalni 200mg/ml testo propionate-ot full surure,de lehet "higabbra is" ugyanugy 200mg/ml koncentracioban , mas olajjal,vagy mas mellekoldoszerrel pl...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. Június 05. - 22:44:53
Válasz #548
Nem elérhető

Kamagraking


végre valaki reálisan látja ezt a hatóanyag mennyiség témát...

az a helyzet,hogy lehet technikailag eros mg/ml oldatokat kesziteni,de a gyakorlatban ezek nehezen lesznek hasznalhatoak higitas nelkul

pl:ha megvan a megfelo "recepted" nem nagy kunszt akar 600-800mg/ml testo ena vagy nandro deca elkeszitese sem,de az mas kerdes,hogy aki hasznalja majd annak mennyire kenyelmetlen...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. Június 05. - 22:58:57
Válasz #549
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!
Az mennyire igaz, hogy a cucc milyenségét a sűrűség is jellemzi?
 Tehát minél sűrűbb, annál több a hatóanyag? Vagy ez csak az oldószeren múlik?
 Jelenleg elit és new propellert használok. Az elit sokkal sűrűbb, talán jobban is érzem, persze lehet csak placebó.
 Propik közül melyik jelenleg a legerősebb a piacon tapasztalaitok szerint?
 5 ml megy/hét. De kevésnek érzem. Tavaly ugyanennyi jobban ütött. Én egy átlag propinál max 25 mg/ml hatóanyagtartalommal számolok, egy jobbnál 50-et.
 Nyilván pl. az eliten is feltüntetett 150 mg/ml gyönyörű tündérmese.  :azn:

A sűrűség az olajtól függ csak... ebből semmit nem lehet levonni, napraforgó. repce, szőlőmag a leg "hígabb", a ricinus a legsűrűbb
amúgy elég sok "patikai" gyártó használ ricinust, az olaj sűrűsége a felszívódási időn változtat semmi más....
volt már részem 800 mg/ml es enantátban kb 80% oldószer tartalommal olyan volt mint a víz és kb majdnem besz@rtam úgy fájt 0,2 ml től....

castor oil-nak jo a karakterisztikaja,ezaltal stabil bazist ad a legtobb hormonnak,viszont nagyon suru...ezt csak az erti aki mar fozott..... ;)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2020. Június 09. - 00:00:01
Válasz #550
Nem elérhető

Küklopsz


Vedi Mix 400?
Csak az írjon aki tapasztalatból beszél/ír.köszi :violinplay3:

2020. Június 09. - 10:37:13
Válasz #551
Nem elérhető

kemi


végre valaki reálisan látja ezt a hatóanyag mennyiség témát...

az a helyzet,hogy lehet technikailag eros mg/ml oldatokat kesziteni,de a gyakorlatban ezek nehezen lesznek hasznalhatoak higitas nelkul

pl:ha megvan a megfelo "recepted" nem nagy kunszt akar 600-800mg/ml testo ena vagy nandro deca elkeszitese sem,de az mas kerdes,hogy aki hasznalja majd annak mennyire kenyelmetlen...

Szóval ha nem fáj a szokatlanul erős (150mg/ml tst prop) akkor az tuti, hogy nem 150, de még csak 100 se?

2020. Június 09. - 12:13:27
Válasz #552
Nem elérhető

Hardy


Így van!
 Nem vagyok vegyész, tehát nem tudom, hogy mennyi hatóanyag koncentrálható 1ml oldóanyagban, de ez függ attól is, hogy mekkora koncentrációt bír elviselni az emberi szervezet pici kellemetlenséggel.
 A cuccok csomagolásán feltűntetett mg-ok az esetek 90 %-ban nem fedik a valóságot. Így tudnak nagyon nagy haszonnal forgalmazni az ug laborok. Pont ezért, amikhez mi hobbigyúrósok hozzájutunk, azok "hülyegyerek biztos" szerek. :laugh:
 Egy komolyabb szintű versenyző olyan propit használ, amitől mi lehet fejre állnánk. Az ug laborok legtöbbje külön gyárt versenyzőknek is halandóknak szereket, ezt a pletykát már többektől hallottam.

2020. Június 09. - 13:07:26
Válasz #553
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Június 09. - 19:55:14
Válasz #554
Nem elérhető

guzzi


   ****:)))
Ez most komoly?  Łł= @-o
"... Egy komolyabb szintű versenyző olyan propit használ, amitől mi lehet fejre állnánk. Az ug laborok legtöbbje külön gyárt versenyzőknek is halandóknak szereket, ezt a pletykát már többektől hallottam..."
 ****:))) @-o @-o @-o @-o ****:))) Łł= Łł=
Ez úgy ahogy van baromság!
Egy önmagát tulfuttató versenyző, edző, diller hobbi gyurós idióta agyszüleménye!!!
Ilyen nincs!!  ****)
Sok mai és régi már nem aktív versenyzőt ismerek, és kimerem jelenteni hogy ilyen nincs!
Van olyan aki a sokak által köpködött Masterral készül már évek óta úgy, hogy közben más márkával boltol!  @-o @:-)
Melyik labor gyártana csak kifelyezetten versenyzőknek évi szintén csekély mennyiségű ampullát! A csekély szót arra értem ami ahhoz képest csekély amit a nagyközönség vásárol!
A gyulladás nem azért van mert több hatóanyag van benne!
Hanem azért mert NO STERIL!! Ill. a B.B és a B.A!
Toltam már  kicsit régebben Pharmacom Labs Mixeit ami 400mg/ml től több. És nem volt gyuszi.  De nem is volt a cuccos kamu vagy alul dózidolt.
Aki egy kicsit ért hozzá az tudja hogy a B.B.ill.a B.A mennyisége miatt van a beadási hely érzékenység! De ez sem mindenkinél!  :-oD @:-)
A végére egy kis információ osztás. A szaros magyar sárga/fekete  Diamond Susta nagyon jó!  =/+'