2024. Május 14. - 11:13:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 450929 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2023. Március 28. - 17:06:26
Válasz #4860
Nem elérhető

Hard74


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.
Megvan a labor. Hilma ena 3 naponta 0,6ml.Valamivel kevesebb az anyag benne mérés szerint, de még mindig sok a Trt-hez, úgyhogy leviszem 0,4-re,és jövő hónapban labor. Jövök akkor is az eredménnyel.
azért az rendesen durva cumó, ha ennyire felnyomta a tesztód.
Nekem a bionice nem csinált ilyet, bár nekem csak 2x0,4 ment/hét
Melyik laborba nézettetted?
Medicoverben mérettem.
A. BM Ena ugyanilyen adagolással 150-es tesztót hozott(előtte meg 354-et,de ez tuti fals eredmény). Most vagy nagyon lassan "bontja" a májam a tesztot, vagy a Medicover bőven fölé mér.
Március közepén újabb mérés lesz, de gondolkodom rajta, hogy máshol is kellene egy kontroll mérés ugyanakkor.
ha megtudod tenni és engedni magadnak , nézess már kérlek egyet a synlab-nál.
Én évek óta ott nézetem, kiváncsi lennék, milyen eredményt produkálna ott a mérés.
Én is a Synlab-ra gondoltam.
Jövő hónap 20-a körül megyek és méretek egyet mindkét helyen, mert kíváncsi vagyok milyen eredmény születik.
Mindenképp jövök majd az eredménnyel.
Meglett a labor, Medicover és Synlab fél óra eltéréssel. Maradt a Hilma ena 3 naponta 0,4ml.Az eredmény közel azonos, vagyis hibahatáron belül van.Total teszto lejött 45-50-re,az ösztro heti fél szem anastrozollal szerintem már alacsony, így azt egyelőre abbahagyom.Az eddig 100-150-es teszto szinthez képest csökkent picit az energikusság,erő, de nem vészes.Viszont a libidó az nagyot esett. Most vagy az eddigi jóval magasabb teszto szinthez szoktam hozzá, vagy az ösztro alacsony.Bő 2 éve megy az ena folyamatosan,és és most értem el a trt dózist. Mostanra viszont megnyomta a vérnyomásom 150-160-ra,ami most ezzel az adaggal 140 körül állt be, illetve besűrűsödött a verem is, hemoglobin, hemotokrit ref érték fölött picivel. Erre kellene valamit kitalálonom, mert a munkahelyi orvosin nem lájkolja a doki. Nyilván ott meg nem mondom el az okot.
Shbg szintet nem kellett volna lenyomnia az enának, mert inkább elkedett?

Bakker ! Jó erős ez a Hilma Biocare T.Enathate.A Thebbpoweres oldalról?Más Hilma cuccod is van?
Egyedül ami engemet megragadott,hogy a szabad tesztód alacsony egy kicsit,az SHBG-d meg felső határon van.Ha exemestane lenne anastrozol helyett ,akkor ez valszeg .megfordulna.

És...adj vért!!!
Onnan van igen,igaz már elköltözötek.Csak ena van.
Nem rossz a Hilma sőt, de nem nagyon bontja a májam a tesztot, ezért ilyen magasak az értékek.0,6/nap adagolással a 100 fölötti tesztoszintem volt, Bm enaval 150.
Vért még sosem adtam,de ha segít rászánom magam. Valami vérhígító, esetleg aszpirin protect nem segítene a magas hemoglobinon, hemotokriton?

2023. Március 28. - 18:03:38
Válasz #4861
Nem elérhető

Hard74


Természetesen 0,6ml/3nap-ot akartam írni.

2023. Március 28. - 18:11:50
Válasz #4862
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
Squid Pharmát próbálta valaki?

2023. Március 28. - 20:07:52
Válasz #4863
Nem elérhető

Glacika


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.
Megvan a labor. Hilma ena 3 naponta 0,6ml.Valamivel kevesebb az anyag benne mérés szerint, de még mindig sok a Trt-hez, úgyhogy leviszem 0,4-re,és jövő hónapban labor. Jövök akkor is az eredménnyel.
azért az rendesen durva cumó, ha ennyire felnyomta a tesztód.
Nekem a bionice nem csinált ilyet, bár nekem csak 2x0,4 ment/hét
Melyik laborba nézettetted?
Medicoverben mérettem.
A. BM Ena ugyanilyen adagolással 150-es tesztót hozott(előtte meg 354-et,de ez tuti fals eredmény). Most vagy nagyon lassan "bontja" a májam a tesztot, vagy a Medicover bőven fölé mér.
Március közepén újabb mérés lesz, de gondolkodom rajta, hogy máshol is kellene egy kontroll mérés ugyanakkor.
ha megtudod tenni és engedni magadnak , nézess már kérlek egyet a synlab-nál.
Én évek óta ott nézetem, kiváncsi lennék, milyen eredményt produkálna ott a mérés.
Én is a Synlab-ra gondoltam.
Jövő hónap 20-a körül megyek és méretek egyet mindkét helyen, mert kíváncsi vagyok milyen eredmény születik.
Mindenképp jövök majd az eredménnyel.
Meglett a labor, Medicover és Synlab fél óra eltéréssel. Maradt a Hilma ena 3 naponta 0,4ml.Az eredmény közel azonos, vagyis hibahatáron belül van.Total teszto lejött 45-50-re,az ösztro heti fél szem anastrozollal szerintem már alacsony, így azt egyelőre abbahagyom.Az eddig 100-150-es teszto szinthez képest csökkent picit az energikusság,erő, de nem vészes.Viszont a libidó az nagyot esett. Most vagy az eddigi jóval magasabb teszto szinthez szoktam hozzá, vagy az ösztro alacsony.Bő 2 éve megy az ena folyamatosan,és és most értem el a trt dózist. Mostanra viszont megnyomta a vérnyomásom 150-160-ra,ami most ezzel az adaggal 140 körül állt be, illetve besűrűsödött a verem is, hemoglobin, hemotokrit ref érték fölött picivel. Erre kellene valamit kitalálonom, mert a munkahelyi orvosin nem lájkolja a doki. Nyilván ott meg nem mondom el az okot.
Shbg szintet nem kellett volna lenyomnia az enának, mert inkább elkedett?

Bakker ! Jó erős ez a Hilma Biocare T.Enathate.A Thebbpoweres oldalról?Más Hilma cuccod is van?
Egyedül ami engemet megragadott,hogy a szabad tesztód alacsony egy kicsit,az SHBG-d meg felső határon van.Ha exemestane lenne anastrozol helyett ,akkor ez valszeg .megfordulna.

És...adj vért!!!
Onnan van igen,igaz már elköltözötek.Csak ena van.
Nem rossz a Hilma sőt, de nem nagyon bontja a májam a tesztot, ezért ilyen magasak az értékek.0,6/nap adagolással a 100 fölötti tesztoszintem volt, Bm enaval 150.
Vért még sosem adtam,de ha segít rászánom magam. Valami vérhígító, esetleg aszpirin protect nem segítene a magas hemoglobinon, hemotokriton?

Natokinase jó vérhígító

2023. Március 28. - 20:15:35
Válasz #4864
Nem elérhető

Hard74


Két hete szedem,igaz csak napi 1 szemet, és nem igazán hozott eredményt.Kevés lehet vagy hosszabb ideig használjam?
Aszpirin protect nem lenne hatásosabb?Viszont abból is mennyi, meddig?

2023. Március 28. - 22:06:25
Válasz #4865
Nem elérhető

Rebel


Értsd már meg, hogy vért kell adnod. Magad miatt.

2023. Március 29. - 04:48:27
Válasz #4866
Nem elérhető

Zoli303


Véradás előtt szoktak vérnyomást mérni . Akkor is lehet adni ,ha magas ?

2023. Március 29. - 06:11:32
Válasz #4867
Nem elérhető

Hard74


Értsd már meg, hogy vért kell adnod. Magad miatt.
Ok, meggyőztél!  :-){

2023. Március 29. - 06:39:49
Válasz #4868
Nem elérhető

Gábor77


Megjött a Hilma ena, első 0,6ml benn(Bm ena-t váltott). Eddig annyi, hogy nem gyullad, de 1 hónap múlva jövök a laboreredménnyel,az majd megmondja a tutit.
Megvan a labor. Hilma ena 3 naponta 0,6ml.Valamivel kevesebb az anyag benne mérés szerint, de még mindig sok a Trt-hez, úgyhogy leviszem 0,4-re,és jövő hónapban labor. Jövök akkor is az eredménnyel.
azért az rendesen durva cumó, ha ennyire felnyomta a tesztód.
Nekem a bionice nem csinált ilyet, bár nekem csak 2x0,4 ment/hét
Melyik laborba nézettetted?
Medicoverben mérettem.
A. BM Ena ugyanilyen adagolással 150-es tesztót hozott(előtte meg 354-et,de ez tuti fals eredmény). Most vagy nagyon lassan "bontja" a májam a tesztot, vagy a Medicover bőven fölé mér.
Március közepén újabb mérés lesz, de gondolkodom rajta, hogy máshol is kellene egy kontroll mérés ugyanakkor.
ha megtudod tenni és engedni magadnak , nézess már kérlek egyet a synlab-nál.
Én évek óta ott nézetem, kiváncsi lennék, milyen eredményt produkálna ott a mérés.
Én is a Synlab-ra gondoltam.
Jövő hónap 20-a körül megyek és méretek egyet mindkét helyen, mert kíváncsi vagyok milyen eredmény születik.
Mindenképp jövök majd az eredménnyel.
Meglett a labor, Medicover és Synlab fél óra eltéréssel. Maradt a Hilma ena 3 naponta 0,4ml.Az eredmény közel azonos, vagyis hibahatáron belül van.Total teszto lejött 45-50-re,az ösztro heti fél szem anastrozollal szerintem már alacsony, így azt egyelőre abbahagyom.Az eddig 100-150-es teszto szinthez képest csökkent picit az energikusság,erő, de nem vészes.Viszont a libidó az nagyot esett. Most vagy az eddigi jóval magasabb teszto szinthez szoktam hozzá, vagy az ösztro alacsony.Bő 2 éve megy az ena folyamatosan,és és most értem el a trt dózist. Mostanra viszont megnyomta a vérnyomásom 150-160-ra,ami most ezzel az adaggal 140 körül állt be, illetve besűrűsödött a verem is, hemoglobin, hemotokrit ref érték fölött picivel. Erre kellene valamit kitalálonom, mert a munkahelyi orvosin nem lájkolja a doki. Nyilván ott meg nem mondom el az okot.
Shbg szintet nem kellett volna lenyomnia az enának, mert inkább elkedett?
Hali. A z 50-es tesztoszint nem TRT szint szerintem. Majdnem hogy felezni kellene még ahhoz. A TRT az a közel természetes tesztoszintet feltételezi (szerintem)

2023. Március 29. - 07:02:12
Válasz #4869
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!Két hét intenzív osztály után lassan lábadozok itthon most már 2 hete. Edzeni még egy hónapig biztosan nem tudok. Katasztrófálisan leépültem.(eltűnt a vállam,a tricepszem a combom) De legalább élek (első héten nem volt biztos hogy kijövök a korházból). Jelenleg heti 0.7ml jelöletlen teszto.ena segíti a lábadozást. Ez helyre rakta a libidóm meg az életkedvem. Jó egészséget mindenkinek! Vigyázzatok magatokra! Csak egy életünk van!

2023. Március 29. - 07:06:30
Válasz #4870
Nem elérhető

haven


Na ezt jó hallani, hogy jobban vagy, ez a lényeg, az izmok meg majd visszajönnek ;)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Március 29. - 11:01:59
Válasz #4871
Nem elérhető

Zero


Na sziasztok! Itt lennék a QSC-s beszámolóval, hát nem vagyok 100% elégedett. Márc 12.-én adtam le a rendelést és ma jött meg, 6 cuccost rendeltem amiből megérkezett 5  :angry: aztán nyilván nem irták rá melyik por melyik és így kb lehetetlen megállapítani h most akkor mi micsoda. Írtam nekik e-mailt, hogy ez így hogy kíváncsi vagyok mit írnak vissza. Viszont a HCG-jük instant hozta a 2 csíkot.

2023. Március 29. - 11:30:48
Válasz #4872
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!Két hét intenzív osztály után lassan lábadozok itthon most már 2 hete. Edzeni még egy hónapig biztosan nem tudok. Katasztrófálisan leépültem.(eltűnt a vállam,a tricepszem a combom) De legalább élek (első héten nem volt biztos hogy kijövök a korházból). Jelenleg heti 0.7ml jelöletlen teszto.ena segíti a lábadozást. Ez helyre rakta a libidóm meg az életkedvem. Jó egészséget mindenkinek! Vigyázzatok magatokra! Csak egy életünk van!

na fasza, örülök, hogy minden kezd szépen alakulni!
ne kapkodj semmivel se,
most a pihenés és a felépülés a lényeg nem a terem.

2023. Március 29. - 12:56:17
Válasz #4873
Nem elérhető

frankzane


Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!Két hét intenzív osztály után lassan lábadozok itthon most már 2 hete. Edzeni még egy hónapig biztosan nem tudok. Katasztrófálisan leépültem.(eltűnt a vállam,a tricepszem a combom) De legalább élek (első héten nem volt biztos hogy kijövök a korházból). Jelenleg heti 0.7ml jelöletlen teszto.ena segíti a lábadozást. Ez helyre rakta a libidóm meg az életkedvem. Jó egészséget mindenkinek! Vigyázzatok magatokra! Csak egy életünk van!
Jobbulást kívánok énis! Tanuljunk egymás dolgaiból ha kb heti 1ml tehát 250mg 45-50nmol tesztó szintet hoz akkor az elgondolkodtató ,hogy mennyi az ami még nem brutál stressz a szervezetnek.

2023. Március 29. - 16:51:04
Válasz #4874
Nem elérhető

László31


Sziasztok!
Squid Pharmát próbálta valaki?


Szia. Én egy éve csak azt nyomom, nekem nagyon bevált, baráti körbe is erre váltottak és nekik is működik. Elmentünk vérvételre és nagyon jó teszto eredmények jöttek.