2024. Május 14. - 11:05:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 450925 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2023. Szeptember 18. - 22:12:29
Válasz #5685
Nem elérhető

Janó


Ma feladták a rendelést driadarol, kicsit meglepődtem hogy litvániából jon a csomag...

2023. Szeptember 19. - 15:43:11
Válasz #5686
Nem elérhető

Damn


Én rendeltem tőlük viszont már 3 napja csomagolás státuszba van... Aggódjak?!

Ma feladták a rendelést driadarol, kicsit meglepődtem hogy litvániából jon a csomag...

2023. Szeptember 19. - 16:43:44
Válasz #5687
Nem elérhető

Damn


A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

2023. Szeptember 19. - 16:49:32
Válasz #5688
Nem elérhető

pittta92


A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

Hali 7-10nap a szallitas posta hozta többször rendeltem sosem volt gond

2023. Szeptember 19. - 16:58:54
Válasz #5689
Nem elérhető

Damn


Szia köszi az infót, akkor meg nyugodtam... Elsőnek rendelek tőlük így nem igazán  tudtam hogy hogy álljak hozzájuk :D akkor várok tovább, 15én kaptak meg az utalás azóta csomagolás státuszban van a rendelésemet, valszeg a héten akkor át is adják a futárnak... Remélem :P:D
A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

Hali 7-10nap a szallitas posta hozta többször rendeltem sosem volt gond

2023. Szeptember 20. - 13:29:51
Válasz #5690
Nem elérhető

Janó


Szia köszi az infót, akkor meg nyugodtam... Elsőnek rendelek tőlük így nem igazán  tudtam hogy hogy álljak hozzájuk :D akkor várok tovább, 15én kaptak meg az utalás azóta csomagolás státuszban van a rendelésemet, valszeg a héten akkor át is adják a futárnak... Remélem :P:D
A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

Hali 7-10nap a szallitas posta hozta többször rendeltem sosem volt gond
15 pentek volt akkor csak hétfőn adtak fel ahogy enyemet is nekem mar nemzetkozi szallitas alatt van.

2023. Szeptember 20. - 14:07:58
Válasz #5691
Nem elérhető

bbuilder


Rászántam magam végre egy vérvételre, nyilván kúra előtt-alatt-után nagyobb “haszna” lett volna látni a dolgokat, de kíváncsi voltam, leginkább az e2-re.
Szerencsére minden értékem határértékeken belül van jóval.
Lh 4,6. 1,5-9
Fsh 4,8  1,4-18,1
E2 68.   <146
Total tesztó 16,09.   6,8-23,3
Shbg 24,6.   11,5-54,5

Lassan egy éve volt a kúra, örülök, hogy minden helyre tud állni és nem évek kellenek hozzá vagy, ahogy a dokik fogalmaznak soha nem indul be újra a teszto termelés.

Ez csak egy kis agymenés volt tőlem, gondoltam megosztom veletek egy 6-7 hónapos kúra volt legutóbb.

2023. Szeptember 22. - 07:49:23
Válasz #5692
Nem elérhető

Ritchey


Rászántam magam végre egy vérvételre, nyilván kúra előtt-alatt-után nagyobb “haszna” lett volna látni a dolgokat, de kíváncsi voltam, leginkább az e2-re.
Szerencsére minden értékem határértékeken belül van jóval.
Lh 4,6. 1,5-9
Fsh 4,8  1,4-18,1
E2 68.   <146
Total tesztó 16,09.   6,8-23,3
Shbg 24,6.   11,5-54,5

Lassan egy éve volt a kúra, örülök, hogy minden helyre tud állni és nem évek kellenek hozzá vagy, ahogy a dokik fogalmaznak soha nem indul be újra a teszto termelés.

Ez csak egy kis agymenés volt tőlem, gondoltam megosztom veletek egy 6-7 hónapos kúra volt legutóbb.
      Szia, látom szépen vissza állt minden 👍 ha nem túl nagy kérés esetleg leírnád,hogy mit hasznàltál és hogyan vezetted le?

2023. Szeptember 22. - 09:17:09
Válasz #5693
Nem elérhető

kemi


Tudom nem ide illik a kérdés,nem akartam ezért nyilvan új topicot nyitni. Tudja valaki Daniel Gray x -file olvasmányt hol lehet angolul letölteni ingyen?

Minek? Már 20 éve is faszság/elavult volt...

2023. Szeptember 22. - 09:21:38
Válasz #5694
Nem elérhető

bbuilder


Rászántam magam végre egy vérvételre, nyilván kúra előtt-alatt-után nagyobb “haszna” lett volna látni a dolgokat, de kíváncsi voltam, leginkább az e2-re.
Szerencsére minden értékem határértékeken belül van jóval.
Lh 4,6. 1,5-9
Fsh 4,8  1,4-18,1
E2 68.   <146
Total tesztó 16,09.   6,8-23,3
Shbg 24,6.   11,5-54,5

Lassan egy éve volt a kúra, örülök, hogy minden helyre tud állni és nem évek kellenek hozzá vagy, ahogy a dokik fogalmaznak soha nem indul be újra a teszto termelés.

Ez csak egy kis agymenés volt tőlem, gondoltam megosztom veletek egy 6-7 hónapos kúra volt legutóbb.
      Szia, látom szépen vissza állt minden 👍 ha nem túl nagy kérés esetleg leírnád,hogy mit hasznàltál és hogyan vezetted le?

Fekvenyomásban versenyeztem, nem használtam semmi extrát, csak test enat, heti 3x0,7ml-t, ahogy közeledtek a versenyek emeltem 3x1re majd a versenyt megelőző 1-1,5 hétben hozzá csaptam egy kis propit is, de azt versenyek után el is hagytam. Methát verseny előtt 2-3 héttel elkezdtem szedni az ment 2 hónapig, de napi 3 szemnél többet nem. Attol tul nagy valtozast nem ereztem, abba is hagytam utana, bar lehet ha több ment volna belőle jobban ereztem volna.
A pct re mar nem emlekszem pontos adatokra, de kura alatt ment vegig hcg heti 2x250 es a pct ben sem kezdtem 10x es adaggal hanem talan 2x1000 volt az elejen utana pedig 500ak mellette clomid és zita.
Maximum 4-5 hét volt a pct és utána én mindig használok tesztofokozókat libidómnak jót szokott tenni.

2023. Szeptember 24. - 04:49:41
Válasz #5695
Nem elérhető

hopistico


csacsa mindenki, jelentem a driada nekem lezajlott, elsőnek futott a majestictől cyp szennyvíz, utána váltottam driadara, tamoxifent + hcg-t is rendeltem tőlük, rengeteg ilyen pontot is kaptam. Következő vásárláskor már a pontok végett "ingyenes" a szállítás. Idáig ajánlani tudom őket
De a .eu-st használjátok, ez a .com- os nekem nagyon gyanús  ***))))

2023. Szeptember 24. - 11:30:02
Válasz #5696
Nem elérhető

Predator50



2023. Szeptember 24. - 11:41:53
Válasz #5697
Nem elérhető

Jbl


Hcg melyik működik?


Vegyél terhességi tesztet és kiderül mi a jó 😁

2023. Szeptember 24. - 11:45:33
Válasz #5698
Nem elérhető

Predator50


Hcg melyik működik?


Vegyél terhességi tesztet és kiderül mi a jó 😁
Addig oké de pregnyl, vagy ovigil, közül.melyik az amelyik nagyobb eséllyel tartalmaz hatóanyagot is!

2023. Szeptember 24. - 13:49:04
Válasz #5699
Nem elérhető

VBorisz


Sziasztok!
Kicsit off, kicsit hosszú lesz, de arról lenne szó, hogy a vizeletből nyert hcg injekciók használatát beszüntették a megtermékenyítési eljárásokban és helyettük csak a szintetikus rekombináns hcgt használják már. Ez az előre oldott toll formájú hcg. Az oka a kannibál törzseknél felfedezett kuru nevü betegség melyet a kannibalizmussal vittek át egymásra, egy hibás fehérje a prion okozza és a kergemarha kórhoz hasonló agyelszivacsosodást okoz emberekben. A betegség lappangási ideje min. 6 év max 50 év, de átlagban 30 év mire kialakul a betegség, és rájöttek, hogy a beteg nők vizelete is tartalmazza ezt a hibás priont és mivel egy vizeletgyűjtő helyen több ezer nő vizeletét gyűjtik be melyből kinyerik a hcg-t elég egy fertőzött és a beadott injekciótól kialakulhat ez a betegség. A másik ilyen az emberi agyalapi mirigyből kinyert növekedési hormon. A betegség gyakoribb mint gondolnátok, kérlek komment előtt írjátok be a googleba, hogy hcg és prion. Olvassatok utána, majd mondjátok el a véleményeteket. Életem során jópár hcg-n túlvagyok és most a felröppent új hírek miatt kicsit elkezdtem aggódni.

Hello, én nem olvastam felröppent új híreket erről, a legtöbb 2011 körüli tanulmány amivel foglalkoztak tényleg a prionról.Találtak több orvosi Hcg-ben.Kicsit aggódtam miatta én is a legtöbb Hcg-m pont Angliából van ahol a legnagyobb volt a fertőzöttség, de ki tudja az ug termékekben honnan szerzik a vizeletet, vajon ugyan az e amiből a gyógyszergyárak is használnak,biztos mindent Kínából de ez lutri így.Bár ha a gyógyszergyári minőségben minden gyártónál találtak akkor mindegy is.
Viszont én olvastam olyat hogy vérátömlesztéssel is csak úgy okozhat gondot ha egy fertőzött emberből egyben kapja valaki, ha több ember vére keveredik már nem elég magas a prion koncentráció ahhoz hogy betegséget okozzon.Talán ez a vizeletnél is így van.Egyébként prionból tartalmaz nem betegséget okozót amúgy is ki tudja mit találtak és már több mint tíz éve akkor miért nem álltak le akkor a uhcg gyártással ha komoly lenne a baj?
De a rekombináns teljesen biztonságos, csak azt nem könnyű szerezni.
Azt azért nem értem hogy ha a kész Hcg- ből ki tudják mutatni a vizetekből miért nem.
G egyébként úgy emlékszem írt erről valamit már hogy a növekedési hormonoknál ez volt és azt már nem vonják ki emberből, de a Hcg gyártást vizeletből nem hagyták abba úgyhogy talán tényleg nem jelent veszélyt.
Esetleg ha olvassa ezt remélem hozzászól valamit, örülnék neki.
Üdv.