2024. Május 16. - 19:01:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 15. Grand Prix Due Torri  (Megtekintve 26175 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 23. - 20:24:22
Válasz #15
Nem elérhető

endre66


Buon viaggio ragazzi!
Arrivederci!

2007. November 25. - 20:07:57
Válasz #16
Nem elérhető

George


 :-< Breaking news!!!
Most kaptam a hírt Olaszországból...iszonyúan erős mezőny, jellemzően kategóriánként 25-30 induló, köztük több egykori világbajnok! Magyar eredmények:
-75 kg - Major Zsolt 3. hely
85 kg - Kozaróczy Tibor 6. hely
Fitnessben Gróf Brigitta 5. hely
Viszont Molnár Peti, Remzső Feri és Balla Yvette nem jutott be a hatos döntőbe ????... Az üziben csak ez állt: érthetetlen...
Én láttam Ferit az indulás előtti napon, eléggé egyben volt, keresztcsíkos combokkal, telt, kerek izmokkal, a pózolást finomították, ha ez nem volt elég a döntőbe jutáshoz, akkor mi a f*sz lehetett ott??? Hiába, a komoly pénzdíjas versenyek azért vonzzák a bajnokokat, nem véletlen mondanak le néhányan a profik közül a "nagy" GPk-ról, hogy amatőr versenyeken induljanak újra - lásd pl Costa és Selesztov. Azt, hogy milyen egyéb színpadon kívüli tényezők segíthetnek egy-egy versenyzőnek a nyerésben nem találgatnám...vannak itt néhányan versenyzők, akik ehhez jobban értenek mint én. Azért minden tiszteletem azoké, akik ilyen mezőnyben fel mernek állni a színpadra, és megmérettetik magukat, mert ez az igazi verseny. /:-)

2007. November 25. - 22:06:36
Válasz #17
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A Major Zsoltot mindenképpen oda vártam,a Tibi eredménye nagyon szép.A Molnár Petinek ha nem javult a combhajlító és farizom definíciója,akkor azért nem került be,a Remzső Feri brutálisan nézett ki már az előző versenyén,viszont 3 hibát láttam(bírói szemmel), attól főggetlenül,hogy nekem nagyon tetszik az alkata.
1.A háta "üres maradt",nem tudta ebben az évben besűríteni.A szélességével nincs baj,de el van maradva a hát belső része,ha megnézünk nála egy páros bicepsz hátulról pózt..
2.A combja definíciója 3 hete még nem volt jó,ez természetesen változhatott ,akár kib..ott mélyre is,de sajnos ahhoz az iszonyatosan nagy felsőtesthez már 3 hete vékony volt az a comb,ha még azt bemélyítette vszínű még vesztett a tömegből.
3.Nos és a vádli..az is most kisebb lett a kelleténél..Meg kell nézni e Ferit 2OO4-ben az EB-n.Ha azt hozza,elképzelhetetlennek tartom,hogy ne került volna be.
Összességében ez a 3pont bőven elég tud lenni ahhoz hogy amint írtad ennyire komoly versenyzőkkel megméretve kiejtsék a 6-ból.Ezt csak a Feri legutóbbi versenyén látottakból próbáltam előásni,hogy láthassátok,miért (is) tud kiesni olyan nagyszerű versenyző a döntőből,mint Feri.Azóta képet,videoanyagot nem láttam róla,tehát amit itt írtam egy bírói következtés volt.Kíváncsian várom majd Sztereo-tól a képanyagot,hogy megerősítsem vagy sztornózhassam az írottakat :-){

[/quote]
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 25. - 22:56:43
Válasz #18
Nem elérhető

gurkha


Hali!Johnny-tól szeretnék segitséget kérni barnito krémmel kapcsolatban,ugyanis senkinek nincs és hétvégére kéne a Junior VB-re!!Honnan tudnék szerezni????Ma voltunk a MB-on és nagyon nagyon fehér volt a többiekhez képest,pedig voltunk ilyen gépi fújóba---ahova a Barna Robit is küldtem---de ez is kevés volt.Mondjuk a Robi is mondta hogy még rászokott erre barnitozni de most állitólag sehol sincs.Ha tudsz kérlek segits!

2007. November 26. - 08:55:50
Válasz #19
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hali!Johnny-tól szeretnék segitséget kérni barnito krémmel kapcsolatban,ugyanis senkinek nincs és hétvégére kéne a Junior VB-re!!Honnan tudnék szerezni????Ma voltunk a MB-on és nagyon nagyon fehér volt a többiekhez képest,pedig voltunk ilyen gépi fújóba---ahova a Barna Robit is küldtem---de ez is kevés volt.Mondjuk a Robi is mondta hogy még rászokott erre barnitozni de most állitólag sehol sincs.Ha tudsz kérlek segits!
Az itthoni gépi barnítást ne keverjük össze a kinti Jantana-s barnítással,mert az itthoni az csak kozmetikai jellegű.VERSENYRE KEVÉS!Azt azoknak találták ki,akiknek nics idejük szolizni járni és így 1-2 alkalommal elérik a 1Oszeri szolis színt.Számomra is értetlen hogy az a cég,aki mindíg ezel ellátja a versenyzőket,miéert nem hozott be eleget belőle,amikor iszonyatos sok pénzt tudott volna kaszálni,de ezt egy rossz üzletpolitikának tartom és kibaszásnak a versenyzők felé.Na,ha gyorsan elszaladsz a Szabó Attilához,náluk még azt hiszem van,legalábbis mi onnan vettünk még pénteken és úgy tudom jön még hozzájuk áru.Aki meg nem hozta be,azt hiszem sikerült elérnie,hogy kicsesszenek a junior és masters versenyzőkkel,biztos elérték amit akartak,azért itt,most ha lehet kapnak tőlem egy kurvanagy MÍNUSZT!!!!!! :-/--
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 26. - 18:13:24
Válasz #20
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!

Tozónak is van még barnítója szerintem. Nekem és Esztinek ő szerzett!
Nézzetek be hozzá is mert szerintem van még neki!

 d:)

2007. November 26. - 19:53:06
Válasz #21
Nem elérhető

kovpeter


Hali!Johnny-tól szeretnék segitséget kérni barnito krémmel kapcsolatban,ugyanis senkinek nincs és hétvégére kéne a Junior VB-re!!Honnan tudnék szerezni????Ma voltunk a MB-on és nagyon nagyon fehér volt a többiekhez képest,pedig voltunk ilyen gépi fújóba---ahova a Barna Robit is küldtem---de ez is kevés volt.Mondjuk a Robi is mondta hogy még rászokott erre barnitozni de most állitólag sehol sincs.Ha tudsz kérlek segits!
Az itthoni gépi barnítást ne keverjük össze a kinti Jantana-s barnítással,mert az itthoni az csak kozmetikai jellegű.VERSENYRE KEVÉS!Azt azoknak találták ki,akiknek nics idejük szolizni járni és így 1-2 alkalommal elérik a 1Oszeri szolis színt.Számomra is értetlen hogy az a cég,aki mindíg ezel ellátja a versenyzőket,miéert nem hozott be eleget belőle,amikor iszonyatos sok pénzt tudott volna kaszálni,de ezt egy rossz üzletpolitikának tartom és kibaszásnak a versenyzők felé.Na,ha gyorsan elszaladsz a Szabó Attilához,náluk még azt hiszem van,legalábbis mi onnan vettünk még pénteken és úgy tudom jön még hozzájuk áru.Aki meg nem hozta be,azt hiszem sikerült elérnie,hogy kicsesszenek a junior és masters versenyzőkkel,biztos elérték amit akartak,azért itt,most ha lehet kapnak tőlem egy kurvanagy MÍNUSZT!!!!!! :-/--

Hol van ilyen "gépi barnítás"?

2007. November 26. - 21:51:09
Válasz #22
Nem elérhető

gurkha


Köszönöm a segitséget Johnny,de hál istennek a Barna Robi tudott szerezni a ......-esektől!!!Azért nagyon köszi mégegyszer!!!Jó látni hogy vannak emberek akik önzetlenül segitenek a másikon!!!

2007. November 26. - 21:57:13
Válasz #23
Nem elérhető

gurkha


Köszönet a Berkes Lacinak is!!!!!!A gépi barnitás pedig a Gellért szálló melett van,ha nem reklám és úgy gondoljátok hogy lehet akkor leirom a lány számát!!!

2007. November 26. - 22:00:35
Válasz #24
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hali!Johnny-tól szeretnék segitséget kérni barnito krémmel kapcsolatban,ugyanis senkinek nincs és hétvégére kéne a Junior VB-re!!Honnan tudnék szerezni????Ma voltunk a MB-on és nagyon nagyon fehér volt a többiekhez képest,pedig voltunk ilyen gépi fújóba---ahova a Barna Robit is küldtem---de ez is kevés volt.Mondjuk a Robi is mondta hogy még rászokott erre barnitozni de most állitólag sehol sincs.Ha tudsz kérlek segits!
Az itthoni gépi barnítást ne keverjük össze a kinti Jantana-s barnítással,mert az itthoni az csak kozmetikai jellegű.VERSENYRE KEVÉS!Azt azoknak találták ki,akiknek nics idejük szolizni járni és így 1-2 alkalommal elérik a 1Oszeri szolis színt.Számomra is értetlen hogy az a cég,aki mindíg ezel ellátja a versenyzőket,miéert nem hozott be eleget belőle,amikor iszonyatos sok pénzt tudott volna kaszálni,de ezt egy rossz üzletpolitikának tartom és kibaszásnak a versenyzők felé.Na,ha gyorsan elszaladsz a Szabó Attilához,náluk még azt hiszem van,legalábbis mi onnan vettünk még pénteken és úgy tudom jön még hozzájuk áru.Aki meg nem hozta be,azt hiszem sikerült elérnie,hogy kicsesszenek a junior és masters versenyzőkkel,biztos elérték amit akartak,azért itt,most ha lehet kapnak tőlem egy kurvanagy MÍNUSZT!!!!!! :-/--

Hol van ilyen "gépi barnítás"?
A nagyobb kozmetikai szalonokban van ez a fajta gépi barntás meg 1-2 szépségszalonban.Holnap megpróbálok utánaérdeklődni a pontos címnek
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 27. - 00:58:08
Válasz #25
Nem elérhető

Béla


A hétvégi versenyre, akinek kell még barnító (Dream-tan 2-es számú), az telefonáljon a Tozo Shop-ba (tel.: 237-0800), vagy küldjön e-mailt  (tozo.kft@t-online.hu ) mert nálunk még van barnító illetve tudunk még szerezni.


Ezzel is szeretnénk segíteni a versenyzőknek. Úgyhogy emiatt senki ne izguljon.

 

Laci 4 darab barnítót átvittem Nektek Tozóval a Nagy L. király úti boltba, mehetek érte.

2007. November 27. - 08:00:27
Válasz #26
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
:-< Breaking news!!!
Most kaptam a hírt Olaszországból...iszonyúan erős mezőny, jellemzően kategóriánként 25-30 induló, köztük több egykori világbajnok! Magyar eredmények:
-75 kg - Major Zsolt 3. hely
85 kg - Kozaróczy Tibor 6. hely
Fitnessben Gróf Brigitta 5. hely
Viszont Molnár Peti, Remzső Feri és Balla Yvette nem jutott be a hatos döntőbe ????... Az üziben csak ez állt: érthetetlen...
Én láttam Ferit az indulás előtti napon, eléggé egyben volt, keresztcsíkos combokkal, telt, kerek izmokkal, a pózolást finomították, ha ez nem volt elég a döntőbe jutáshoz, akkor mi a f*sz lehetett ott??? Hiába, a komoly pénzdíjas versenyek azért vonzzák a bajnokokat, nem véletlen mondanak le néhányan a profik közül a "nagy" GPk-ról, hogy amatőr versenyeken induljanak újra - lásd pl Costa és Selesztov. Azt, hogy milyen egyéb színpadon kívüli tényezők segíthetnek egy-egy versenyzőnek a nyerésben nem találgatnám...vannak itt néhányan versenyzők, akik ehhez jobban értenek mint én. Azért minden tiszteletem azoké, akik ilyen mezőnyben fel mernek állni a színpadra, és megmérettetik magukat, mert ez az igazi verseny. /:-)


No kérem megjöttünk!!!

Az eredményeket tudjátok. Gyors beszámoló...a rendezők ill házigazdák nagyon jófejek és segítőkészek voltak. Mindenben.A Palapanini egy tökéletes hely a versenyre! Tágas öltöző nagy színpad...nagy backstage. Biztosnsági emberek..mentők...ami pedig nem semmi az a 2000 körüli lehet 2500 is volt nézőszám!!!

Tudni kell hogy akik nem jutottak döntőbe azoknak ott kellett volna lenniük. Egy kategóriába legalább 3 világbajnok jutott!!! Pár dolgot had mondjak pl Feriéknél pl aki a hatosdöntőbe jutott 2005-ös ifbb világbajnok Bogdan Scotkánál pl jobb volt Feri! A plusszosoknál is pár érdekes dolog: Csak az első három pl: Harmadik lett Michalis Kefalinos aki azt a PDI Grand Prixt nyerte amin Vörös Zoli 5. lett,második Oratio Salvatori 2 hete volt NABBA világbajnok és abszolút világbajnok. Az elsőnek nem ut eszembe a neve. DE majd a képeknél kommentálom. Volt masters kategória ahol az "öregeket" bármelyik felnőtt vb-n megállnák a helyüket.
Nem volt egy kategóriában sem rossz! Mindenki jól nézett ki! Bemutatózott egy 79 éves öreg is aki nagyon komolyan nézett ki és nem hittünk a szemünknek. Milos Sarcev is ott volt és nézte a versenyt is. Díjjat is adott át. Voltak a legjobb pózolőknak járó díjjak is 2000 euróért. Nagyon gyönyörű gyakik voltak. Mindenki felkészült volt!!!!! Végletekig kifinomított gyakik.

Major Zsolt...már az elején megmondtam Zsoltinak hogy az első 3-ban benne kell lennie,bár kicsit méltatlankodtam mert kevésszer hívták ki.
Kozaróczy Tibi nagyon száraz volt de sok hasonló kaliberű volt én úgy gondoltam egy a 6. hely teljesen szuper.
Molnár Peti bár nem jutott a döntőbe szerintem kivívta a nézők és a versenyzők szinpátiáját. Sokan fényképezkedtek vele,megdícsérték..és fotozásra hívták.

Remzső Feri reálisan az 5. hely környékére lett volna való. A későbbi kategóriagyőztes egy mini Lee Priest végig úgy kezelte Ferit mintha az egyetlen ellenfele lenne Feri a színpadon. Pacsiztak az öltözőbe,pacsiztak a színpadon,mint valami haverok.

A lányoka hagytam a végére...bár őket kellett volna először. Brigi nagyon gyönyörű volt és ebben a profi mezőnyben bár végezhetett volna előrébb szerintem nagyon gyönyörű az az 5. hely.

Yvette érdekes dolog...felsőtestben egyértelműen ott volt az első háromban...de talán csak a comb szárazság ami nem felé billentette a mérleg nyelvét. Benne kellett volna lennie a döntőben ugyanis aki hatodik lett simán rosszabb volt strukturálisan is! Megnyugtatott hogy a fotós szakma csak Yvettet vitte fotózni!

De nézzük a képeket:

2007. November 27. - 08:02:44
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A banda
...Remzső Feri tölt  ;D
...Feri előveszi
...és itt is  ;D

2007. November 27. - 08:04:27
Válasz #28
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Yvette hajnalban a verseny helyszínen
A még összeállítás alatt álló csarnok
A team

2007. November 27. - 08:06:00
Válasz #29
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Brigiék kategóriája (fitness)