2024. Április 27. - 21:39:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a favoritod a NAGY KARÁCSONYI MUSCLETECH TESZT-ben?

BrianB
hopika
Lalika85
tomi
shp
Kovács Zsolt
ati75
darknight
Joel
Seth
Béla
BeLo
tozo
ViCtor
The Rock

Szerző Téma: Az én kedvenc MUSCLETECH tesztemberem...  (Megtekintve 12406 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 02. - 20:47:59
Megtekintve 12406 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A tesztek alatt majd szavazz a kedvenc tesztemberedre!


16 nap múlva lezárom a szavazást, a legtöbb szavazatot elért tesztelő nyereménye:


-1 doboz MAP Altered State

-1 doboz MAP Arson

-szereplés a Gyurma Magazin egyik adásában


 :-O :--: =/+' :-oD /7% @-o @:-)

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 16. - 09:44:58
Válasz #1
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 18. - 22:07:31
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A teszt hamarosan lezárul és annyit rövid összegzésül, hogy nem volt hosszú teszt, de követve a sokszínű naplókat, az egyik legjobb teszt volt eddig, amit csináltunk, hála a kitünő tesztelőknek, akik által sok megközelítésből láthattuk a termékeket a való életben, és hozzájárultak ehhez a sikeres akcióhoz.

Annyi biztos, hogy sokan kvalifikálták magukat további tesztekre is, amelyek indulnak a közeljövőben! Figyeljétek Steve "Santa Clause" Namat következő felhívását, mert bármelyik pillanatban indulhat a következő!  8-)

Nagy köszönet minen résztvevőnek!!!

Üdv,
efit  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 18. - 23:49:02
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. December 19. - 00:37:42
Válasz #4
Nem elérhető

Seth


Köszönjük a lehetőséget efit, Namat & Muscletech! Húha, most nézem... köszi a szavazatokat, nem is tudok mit mondani... (Mondjuk annyit: reméltem kicsit nem én leszek az első, mert be vagyok szarva mi van, ha nem poénból írták, és tényleg benne leszek a Gyurmában pl. Németh Pisti mellett... mintha sosem fogtam volna súlyzót a kezembe...  :-O ) Remélem fekete hosszúujjúban lesz, pl. valami szabadtéri helyszínen éjjel, kivilágítatlanul... 3 év múlva...  és talán nem látszik hogy majd 25 kilóval könnyebb vagyok... 8-) ) Viszont a MAP termékeket szívesen górcső alá venném  o:) o:) Na meglássuk nem iszunk előre a megve bőrére...  ;-oo-;

2007. December 19. - 00:43:58
Válasz #5
Nem elérhető

The Rock


Köszönjük a lehetőséget efit, Namat & Muscletech! Húha, most nézem... köszi a szavazatokat, nem is tudok mit mondani... (Mondjuk annyit: reméltem kicsit nem én leszek az első, mert be vagyok szarva mi van, ha nem poénból írták, és tényleg benne leszek a Gyurmában pl. Németh Pisti mellett... mintha sosem fogtam volna súlyzót a kezembe...  :-O ) Remélem fekete hosszúujjúban lesz, pl. valami szabadtéri helyszínen éjjel, kivilágítatlanul... 3 év múlva...  és talán nem látszik hogy majd 25 kilóval könnyebb vagyok... 8-) ) Viszont a MAP termékeket szívesen górcső alá venném  o:) o:) Na meglássuk nem iszunk előre a megve bőrére...  ;-oo-;

Ne szarj be, öröm lesz a legjobb tesztelőt Pisti mellett látni!!!  ;-oo-; Gratulálok a tesztedhez és sok sikert a műsorhoz!!!  :-)!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 19. - 02:04:21
Válasz #6
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A tesztek alatt majd szavazz a kedvenc tesztemberedre!


16 nap múlva lezárom a szavazást, a legtöbb szavazatot elért tesztelő nyereménye:


-1 doboz MAP Altered State

-1 doboz MAP Arson

-szereplés a Gyurma Magazin egyik adásában


 :-O :--: =/+' :-oD /7% @-o @:-)


:-< A 2007-es NAGY KARÁCSONYI MUSCLETECH TESZT-ben a tesztemberek közül az olvasók favoritja:





Seth

:-):-):: :-):-):: :-):-)::



Meggyőző fölénnyel nyert, afféle "come from behind" győzelemmel...hisz az utolsó pillanatban lett ő a 15. tesztelő... Łł=


Amint látható máris zöld lázban ég, mivel ő nyerte a MAP csomagot és viszontláthatjuk a Gyurmában is!



Gratulálunk a teszthez és a győzelemhez!


 ;-oo-; @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 19. - 05:10:09
Válasz #7
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 19. - 05:24:49
Válasz #8
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gratulálunk Seth Łł=

Várunk a műsorba! >:D



2007. December 19. - 06:36:57
Válasz #9
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 19. - 06:58:46
Válasz #10
Nem elérhető

ViCtor


Köszönjük a lehetőséget efit részről és congrat Seth! :-oD =/+' @:-) ;-oo-; <3!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 19. - 07:57:47
Válasz #11
Nem elérhető

BeLo


Köszönjük a lehetőséget! Nagyszerű lehetőségvolt! Gratulálok minden tesztelőnek! Remélem mindenkinek sikeres volt a teszt! További sok sikert!
Gratula   Seth!!! @:-)

Köszönet Efitmaster-nek és Németh Pisti-nek!! :)

2007. December 19. - 08:31:00
Válasz #12
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Szerintem is tényleg jól sikerült a teszt.

Jó volt olvasni, hogy a többiek miféle tapasztalatokat szerzetek a termékekkel kapcsolatban és az is jó volt, hogy közben sokmindent elmondtak magukról és a maguk edzésmódszereiről.

Jó volt mindenki, grat. a szervezőknek, minden tesztelőnek és főleg a győztesnek !
 Łł=

2007. December 19. - 13:06:37
Válasz #13
Nem elérhető

Seth


Mégeccer köszi mindenkinek  Łł= Łł= én csak a dolgom csináltam, már a lehetőség is úgy pottyant ide ::)  és szavazni ti szavaztatok, úgyhogy megtiszteltek vele  :-):-):: 

2007. December 20. - 03:00:15
Válasz #14
Nem elérhető

Béla