2024. Április 28. - 09:38:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: tomi Muscletech tesztje (NaNoVapor/Cell Tech/Mass Tech/Nitro Tech)  (Megtekintve 14630 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 02. - 20:54:38
Megtekintve 14630 alkalommal
Nem elérhető

tomi


Sziasztok megnyitom a topikot. Holnap lemérem magam, mint hentes az ökröt és felrakok néhány adatot a kezdésről. A héten meg voltam fázva, de hálistennek kezdek kiláballni belőle, estére azért benyomtam 6g c-vitamint fél kg narancsot meg egy neocitránt, hogy holnapra tuti legyen a kezdés. Idén nem lesz fehér a karácsony, hanem rózsaszín, fekete és narancssárga por fog hullani a hajam és a körmeim alól...:) Hála ezért az Extremefit-nek és a bodybuilding.hu-nak. :-){
társaimnak is sok sikert kívánok!
Up the dose, lift the most!

2007. December 03. - 21:33:31
Válasz #1
Nem elérhető

tomi


Sziasztok. Ma elkezdtem a stack-et.
     Reggel a zabpehelyhez benyomtam a mass tech-et. Erről az első benyomásom, hogy nem az a tömegnövelő, ami leterhel, hanem viszonylag gyorsan felszívódik a gyomrodban, és nem okoz gondot a többi délelőtti étkezés elfogyasztása. Reggelivel együtt azonban kicsit sok volt, így inkább 9óra körül fogom holnaptól inni. Az íze átlagos csokoládé jellegű, de nem is baj, hogy nincs túlcicomázva.
     Edzés előtt Nanovapor volt, sajnos nem normál, hanem egy megfázott embernél kellett kifejtenie hatását, de így is sikerült vele egy átlagosan jónak mondható edzést produkálni.
     Edzés után megittam a celltech-et. Háát ehhez még nem sok jót tudok elmondani, majdnem elhánytam magam a rengeteg cukortól ami benne van, lehet hogy kevés vízzel ittam, lehet, hogy inkább edzés közben kéne, de nekem ez a cukormennyiség egyszerre sokk! jobban örülnék, ha mondjuk 1kanálban lenne benne az a 10g kreatin.
    Most este meg megittam a nitro tech-et, íze epres, kiváló, minősége szintén, nem tudok rosszat mondani róla, jót meg nehéz mert már annyit írtam.. :-)!

Jah magamról: A mérések csak a súly lemérésére korlátozódtak, mivel 4-5 helyen voltam ma, de senkinek nem volt egy kibaszott centije, hálistennek azon a szinten meg már túlvagyok, hogy a kockásfüzet lapjával méregessem a mellbőségem. Talán holnap sikerül ezt is megcsinálni.
   test"súly":  96kg
   magasság: 186cm
Up the dose, lift the most!

2007. December 04. - 20:45:53
Válasz #2
Nem elérhető

tomi


Voltam ma hátazni... Jó volt... Bedurrantam mint a szar... Szaunáztam is.... Utána fáradt voltam... Megittam a cell-tech-et és nem voltam utána fáradt... Komolyra fordítva a szót: Érzem, hogy be vagyok töltve mint állat, majd ki durran a gyomrom, annyit szabálok, meg iszoma löttyöket. Biztos hogy a végére egy szép bedagadt sertés leszek. :-)!
Up the dose, lift the most!

2007. December 05. - 21:26:01
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


Sikerült ma lemérnem magam, és megcsináltam az "előtte (inkább elején)" fotókat.
adatok: comb 65, derék:90, mellkas:126 kar:43 cm
testsúly: 97kg.
Ma pihenő nap volt, de érzem azt a leterhelt disznó feeling-et. @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. December 08. - 13:50:46
Válasz #4
Nem elérhető

tomi


Csütörtök, Péntek. Láb, váll-kar.
Lábazás terén végre tudtam a megfázás előtti szintemet nyűjtani, jó kis edzés volt, abszolút nem szédültem a guggolások után. (rengeteg ch)
edzés: guggolás: 60*12, 100*10, 120*10, 140*8, 160*3, 120*10, 120*8, 120*8
          előlguggolás: 60*10, 80*8, 80*8, 60*10
          lábhajlító: baromkodás
          merevlábas fh.: 60*10, 100*6, 100*6, 100*6, 100*6 (változatos)
          vádlizás: ezt inkább nem részletezem, akik ismernek tudják hogy miért... :-p

Váll-kar jó hosszú kis edzés szokott lenni, kb 2 óra, de utána beverem a cell techet, meg a nitrotechet együtt és látom a tv-t is. Inkább nem írom le a teljes edzést, mert hülyének fogtok nézni...de azé' íme néhány gyakorlat:

        bicepsz állva rúddal: 5sor, 60ig mentem fel
        tricepsz: tolódzkodás, feltett lábakkal, 90kg-ig mentem fel ölben, 5sor
        váll: vállból nyomás 6sor, 2 40-esig mentem fel (ez meg a legjobban)
        és még vagy 8 gyak.

Az eredmények:
Hízok mint a malac, már kellően be van dagadva a fejem. Felmentem 99 kilóra, ami 3 kg növekedést jelent egy hét alatt.
Amint korábban írogattam elég kényes a gyomorom, ezért azt hittem, hogy ennyi portól megy majd a hasam, de csodák csodájára abszolút semmi baj az emésztésemmel. Ezt a Muscletech termékek kiváló minőségének tudom be. Eddig nagyon elégedett vagyok, most jön két nap pihenő, aztán hétfőn újra jelentkezem.
 {-)
Up the dose, lift the most!

2007. December 09. - 12:58:37
Válasz #5
Nem elérhető

ati75



2007. December 10. - 19:56:07
Válasz #6
Nem elérhető

tomi


Sziasztok, ma mell-edzés volt bicepsszel. Hétvégén bebasztam...Fél évente egyszer szoktam, mert nagyon nem bírom a piát, és drámaian csökkenni szokott tőle az edzésteljesítményem. Gondoltam, hogy most is így lesz, de NEM. Tökéletes edzés volt, fel voltam töltődve, bírtam a súlyokat, és jól is esett. Most itthon pihizek. és zabálok...
Apropó, nemhiszem hogy bárkit érdekel, de azért leírom, hogy tegnap mit ettem: 200g zab+0.5l tej, mass-tech, nitro-cel tech, 5tojás, 200g csirke+rizs, 200g csirke+rizs, 150g mogyoró, 2 zacskó KUKI, 2 tál gesztenyepüré, 250g túró, 3 narancs, 1gyros, 3 négercsók, alpesi menü a mekiben. a vége már nem esett túl jól, de lelkiismeretem kötelezővé tette, hogy megegyem, ezzel kompenzálva a hétvégi elcsúszást.
jó edzést minenkinek!
Up the dose, lift the most!

2007. December 10. - 20:15:22
Válasz #7
Nem elérhető

Cressler


ez tetszett  8-) őszinte

ennyi kaja ,hogy fért beléd ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. December 10. - 20:16:48
Válasz #8
Nem elérhető

endre66


2 zacsesz kuki  @:-)
gesztenyepüré az király!

2007. December 11. - 21:38:07
Válasz #9
Nem elérhető

tomi


Sziasztok! Megvolt a mai edzés is.
hát-tricepsz!

húzódzkodás 5*8
evezés: 60*12, 80*10m 100*8, 100*8
lehúzás v-foggantyúval: 5sor, nő
áthúzás: 40*8, 45*8, 50*6, 50*6
evezés csigán, v-fogg. 4sor koncentráltan, lassan

tri lenyomás csigán, kötéllel: 3sor
ülve tolódzkodás: 20*20, 40*10, 60*8, 80*6
lórugás, 5sor 12-14esekkel

Jó kis edzés volt, nem voltam erejem maximumán, mivel ma már 1kor a teremben voltam, de átlagosnál jobb volt a teljesítményem. Ez azt bizonyítja, hogy a regenerálódás is sokkal könnyebben megy, ennyi minőségi szénhidráttal, és fehérjével. :-)!
Mostmár összekeverve iszom eddzés után a cell és nitrotech-et. az egyik narancsos a másik epres, de jó hideg vízzel nagyon finom, egzotikus íz jön ki.
 :-oD
Up the dose, lift the most!

2007. December 13. - 19:57:15
Válasz #10
Nem elérhető

tomi


Sziasztok, Hölgyek/Urak!

Meg volt a mai láb-edzés. Nem volt sok kedvem lemenni a terembe, mert előtte majdnem elaludtam a tv előtt...:( Természetesen erőt vettem magamon, lenyomtam a naonvaport, és irány a terem! Még az edzés elején sem voltam motívált, de tudtam, hogy most teljesíteni kell, mert van hozzá alap. Lenyomtam a szokásos 8-9 sorozat guggolást, azzal a külnbséggel, hogy megdöntöttem eddigi saját csúcsom és 170kg-ba beleguggoltam 2-t. Ennek mocskosul megörültem és utána már felhőtlen volt a kedvem egész edzés alatt... A guggolást, előlguggolás követte, majd lábhajlítózás, majd merevlábas felhúzás, ami megint elég laposnak indult, de amikor feltettem 120-ra, 100helyett, és ment.... az is nagyon megtetszett! Ezután vádlizás jött álva, ülve, ez nekem olyan, mint a mészárszék, mert totál semmit nem nő a vádlim semmitől...
A másik, amit nagyon élveztem a mai edzésben, hogy úgy bedurrantak a combfeszítőim, mint még soha....tényleg még soha!!! kő volt  ;D Éreztem, hogy tele a testem tápanyaggal és minden oda megy, ahova kell.
Nem mértemmagam már pár napja....mérleg híján, de holnap pótolom, és meglátjuk hányadán állunk.
jó edzést mindenkinek
Up the dose, lift the most!

2007. December 15. - 15:52:33
Válasz #11
Nem elérhető

tomi


Sziasztok, tegnap megvolt a szokásos kar-váll nap.
Jó kis edzés volt, semmi extra nem történt, kivéve, hogy a 35ös kicsavarta a vállam hátrafelé és el kellett engednem a súlyt. tegnap még nem volt para, de ma fáj egy kicsit. Hétvégén pihentetem, meg melegen tartom. Talán ha nem lennék betöltve ch-val ennyire, rosszabbul sül el a dolog.... Lassan ugye a teszt végéhez érünk, eddig nagyon elégedett vagyok a stack-kel, de majd a végén beszélnek a centik és kilók.
jó hétvégét mindenkinek.
Up the dose, lift the most!

2007. December 17. - 20:25:11
Válasz #12
Nem elérhető

tomi


Sziasztok.

Holnap sajnos véget ér a teszt... Ma mell-bic nap volt.
fekvenyomás: 60x10, 80x10, 100x8, 110x4, 100x8, 100x6
30fokos nyomás: 70x8, 90x6, 90x6, 70x8
tolódzkodás: üresx10, 10x8, 15x8, 20x6
aztán szűknyomás, tárogatás szuperszettben
bicepszre, amit Pisti mutatott a gyurmában (bejött)

Jó edzés volt bár próbáltam kímálni magam, mert még fáj a vállam a pénteki csavarodás miatt. Magamhoz képest jó volt az edzés.
Holnap vége a stacknek, úgyhogy ismét lemérem magam és meglátjuk mi lett az eredmény.
jó edzést mindenkinek.
Up the dose, lift the most!

2007. December 18. - 15:39:16
Válasz #13
Nem elérhető

tomi


Sziasztok!

Eljött a teszt vége sajnos. Lemértem magam ismét, íme az adatok:

testsúly: 99kg                            (+3kg)
magasság: változatlanúl 186cm

comb: 66.5cm                            (+1.5cm)
derék: 94cm                              (+4cm)
mellkas: 129cm                           (+3cm)
kar: 43.5 cm                              (+0.5cm)

Ez tehát a végeredmény és ime képpel illusztrálva:
1.oszlop: előtte 2. oszlop: utána
Up the dose, lift the most!

2007. December 18. - 15:53:19
Válasz #14
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Eljött a teszt vége sajnos. Lemértem magam ismét, íme az adatok:

testsúly: 99kg                            (+3kg)
magasság: változatlanúl 186cm

comb: 66.5cm                            (+1.5cm)
derék: 94cm                              (+4cm)
mellkas: 129cm                           (+3cm)
kar: 43.5 cm                              (+0.5cm)

Ez tehát a végeredmény és ime képpel illusztrálva:
1.oszlop: előtte 2. oszlop: utána


Hogy elvesznek a méreteid a magasságod miatt!  :-O Ilyenkor örülök hogy pici vagyok  :-! Amúgy látszik a fejlődés, csak így tovább, sok massza felfér oda még  :-)!