2024. Április 28. - 20:44:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech Test by BrianB  (Megtekintve 13171 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 14. - 23:10:43
Válasz #15
Nem elérhető

Bubee


Hát én "A" vércsoportú vagyok és 150g hal meg 200g barnarizs az kb. fél óráig van a gyomromban, tehát egy óra múlva már k**va éhes vagyok. A gyomrom nem tágul vészesen,csak amennyire egy tömegelős badisnak szokás. Most olyan 85cm körül van, versenyem meg 70cm környéke. A fehérje nem vészesen magas,csak amennyire tényleg szükség van (néha ez lemegy 220-ig, de nem megy 300g fölé). A CH-t meg próbálom még feljebb nyomni,de 250g rizsnél képtelen vagyok most többet megenni egyszerre,de az elején a 150 is nehézkes volt.  /7% ;D

Én is "A"-s vagyok, és nekem is ilyen gyors az emésztésem. Mondjuk én egyszerre nem tudok ennyi rizst megenni, de még a felével is bajok vannak. Illetve megeszem de nagyon lassan. Rizsevésből sose voltam 5-ös az iskolában  ;D De hála égnek túl sok ch nekem nem kell a fejlődéshez.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 18. - 10:48:20
Válasz #16
Nem elérhető

BrianB


Tegnap elkövettem egy aljasságot... >:D. Edzés előtt összekevertem 2 kanál Vaport egy kanál Superpump-250-el, 30g BCAA-val és 30g Glutaminnal. :-oD Háááát. Aki teheti és meri  ;D, próbálja ki! Súlyokkal szember fokozott agresszivitás  :-/-, hiperaktivitás és brutális durranás. Ez eddig a No.1 kombó!!!!!!! :-){ =/+'

2007. December 18. - 19:01:53
Válasz #17
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Tegnap elkövettem egy aljasságot... >:D. Edzés előtt összekevertem 2 kanál Vaport egy kanál Superpump-250-el, 30g BCAA-val és 30g Glutaminnal. :-oD Háááát. Aki teheti és meri  ;D, próbálja ki! Súlyokkal szember fokozott agresszivitás  :-/-, hiperaktivitás és brutális durranás. Ez eddig a No.1 kombó!!!!!!! :-){ =/+'

Kemény vagy   :-){

2007. December 19. - 20:58:55
Válasz #18
Nem elérhető

ati75


Hello BrianB
Kipróbáltam a Nano Vapor + Superpump 250+ BCAA kombinációt ( persze mindegyikből 1-1 adaggal ) és eszméletlen durva!!!!!!!! Brutális bedurranás és eresedés!!!!!! Próbálja ki mindenki!!!!!Király!!!!

2007. December 19. - 22:05:33
Válasz #19
Nem elérhető

BrianB


Köszönöm a megerősítést Ati!  /:-) =/+'

2007. December 19. - 22:57:24
Válasz #20
Nem elérhető

ViCtor


Ati én már kiprobáltam:) sőt volt benne egy kis cell-tech is, tényleg faszányos bedurranás, és semmi fejfájás.
Edzés előtt 2 kanál Vapor+1kanál cell-tech   --- edzés közben 1 adag sp250 + 2 kanál glutamin + 2 kanál celltech
;-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.