2024. Április 28. - 02:05:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech Teszt by Lalika85  (Megtekintve 60281 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 03. - 11:44:05
Válasz #15
Nem elérhető

Bubee


Azért Bubee tanácsaira is kiváncsi lennék!!!!
 ?:-/

Nézd Lalika, ha jól emlékszem akkor már egyszer volt a táplálkozásról szó "köztünk". Akkor is leírtam neked h nem is kell messzire menned a megfelelő információért. Ennek ellenére még mindig itt vagy és segg gőzöd nincs az egészről. Ez szánalmas, ne haragudj.

Nekem se mondták el ezeket a dolgokat, hanem AUTODIDAKTA módon megtanultam az ALAPOKAT. Akkoriban nem volt ilyen lehetőség h jópár komoly szakember, online segítséget tud adni, olvasgattam mindenfele és elkezdődött a dolog. Erre itt van egy olyan fórum ahol olyan nevek is vannak mint a Johnny és te arra nem vagy képes h információt szerezz amikor tálcán kínálják. Nem akarok túlságosan sértő lenni, de ezek szerint ez a sport nem neked való. Hogyan akarsz te pl ösztönös edzést vagy bármi mást elsajátítani amikor erre az apróságra nem vagy képes? Az eszem megáll.

Ha a szádba rágják az információt te kiköpöd kb. Szted ez milyen dolog? Nőljél fel baszki...

Látod? Nem tápkiegeket kell tonnaszámra SZEDNI (  ˝=/ ) hanem megtanulni helyesen táplálkozni. Ha nem tudnád EZ AZ ALAPJA ennek a sportnak! Ha ezzel nem vagy tisztában akkor mi értelme egy 50.000 forintos tesztnek? Hogyan tudnál megfelelő képet adni erről a stackről, amikor a kajálásod egy szarkupac? Egy ilyen tesztre én BIZTOS nem jelentkeznék ha nem lenne meg a megfelelő elméleti és gyakorlati hátterem...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 03. - 11:54:46
Válasz #16
Nem elérhető

Lalika85


Azért Bubee tanácsaira is kiváncsi lennék!!!!
 ?:-/

Nézd Lalika, ha jól emlékszem akkor már egyszer volt a táplálkozásról szó "köztünk". Akkor is leírtam neked h nem is kell messzire menned a megfelelő információért. Ennek ellenére még mindig itt vagy és segg gőzöd nincs az egészről. Ez szánalmas, ne haragudj.

Nekem se mondták el ezeket a dolgokat, hanem AUTODIDAKTA módon megtanultam az ALAPOKAT. Akkoriban nem volt ilyen lehetőség h jópár komoly szakember, online segítséget tud adni, olvasgattam mindenfele és elkezdődött a dolog. Erre itt van egy olyan fórum ahol olyan nevek is vannak mint a Johnny és te arra nem vagy képes h információt szerezz amikor tálcán kínálják. Nem akarok túlságosan sértő lenni, de ezek szerint ez a sport nem neked való. Hogyan akarsz te pl ösztönös edzést vagy bármi mást elsajátítani amikor erre az apróságra nem vagy képes? Az eszem megáll.

Ha a szádba rágják az információt te kiköpöd kb. Szted ez milyen dolog? Nőljél fel baszki...

Látod? Nem tápkiegeket kell tonnaszámra SZEDNI (  ˝=/ ) hanem megtanulni helyesen táplálkozni. Ha nem tudnád EZ AZ ALAPJA ennek a sportnak! Ha ezzel nem vagy tisztában akkor mi értelme egy 50.000 forintos tesztnek? Hogyan tudnál megfelelő képet adni erről a stackről, amikor a kajálásod egy szarkupac? Egy ilyen tesztre én BIZTOS nem jelentkeznék ha nem lenne meg a megfelelő elméleti és gyakorlati hátterem...

Tudom,hogy nem vagyok tisztába az alapokkal....
Ezért várom a segítséget.
De közben olvasok rendszeresen is róla!!!
Beszereztem 4 könyvet,amit folyamatosan olvasok!
Minden szabadidőmben próbálom képezni magam.

A könyvek:

Joe Weider - Testépítés Bibliája
Arnold Schwarzenegger -A testépítés nagy enciklopédiája
Anita Bean - Modern sporttáplálkozás
Anita Bean - Erősítő edzés

Ha lenne több időm,akkor mégtöbbet foglalkoznék vele.....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 03. - 12:06:37
Válasz #17
Nem elérhető

Lalika85


Itt van rólam egy pár fénykép :)

Remélem sikerül végre egy normális étrendet összehozni...
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 03. - 12:08:27
Válasz #18
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 03. - 21:51:20
Válasz #19
Nem elérhető

Lalika85


Elkészítettem az új napi tervemet!!!

Remélem ez már jó lesz!

Napi terv Összesen: 198,5g fehérje(tskg/2,5g); 588g szénhidrát(tskg/7,4g) ; 3562kcal

7:30  ÉBRESZTŐ!!!
             

7:45 Reggeli
150g tejberízs                                  28g fehérje   152g szénhidrát  764kcal     


8:50 kor indulok edzeni!!

naNO Vapor     1 kanál (Edzés elött 15 percel)           12g szénhidrát   50kcal

9:20 kor edzés
Edzés után közvetlenül:
Cell-Tech Hardcore    2kanál                                   75g szénhidrát   310kcal 

15percel késöbb:
Nitro-Tech Hardcore   1kanál                  20g fehérje   3g szénhidrát   110kcal
100g tejberízs                                   18,6g fehérje 101g Szénhidrát  536kcal


11:40kor 
100g tejberízs                                   18,6g fehérje 101g Szénhidrát  536kcal

13:15kor   
Mass-Tech     3kanál                            27g fehérje   90g szénhidrát  498kcal
50g   tejberízs                                    9,3g fehérje  51g szénhidrát   228kcal

15:00kor
70g Csirkemell filé                             17,5g fehérje                          77kcal


17:30kor 
  4 tojásos tükör tojás                       22g fehérje                            264kcal
 
21:00kor vacsora
Nitro-Tech Hardcore   1kanál              20g fehérje      3g szénhidrát     110kcal

22:30kor
70g Csirkemell filé                           17,5g fehérje                             77kcal                                                                                                                                       
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 03. - 22:12:49
Válasz #20
Nem elérhető

Woodslave


alakul ez, csak 4 tojásos rántotta nem 22 g. Komolyan miért ragaszkodsz ehhez a nyomorék tejerizshez? :---- 200 gramm csmell edzés után. Mert muszáj @-o

2007. December 03. - 22:15:22
Válasz #21
Nem elérhető

zotja


ne haragudj de eza tejberizs ez eléggé vicc

2007. December 03. - 23:57:43
Válasz #22
Nem elérhető

Yanou


Csupán építő jelleggel, nem lehurrogósan pár észrevétel:

A tejberizst én is visszafognám...elhiszem, hogy szereted, de ezt is meg lehet unni... Itt van egy kis módosító javaslat: Hagyd ki az edzés utáni (Cell-Tech bevételét követő) tejberizs adagot, helyette a Nitro-Tech-ből nyomj két adagot! Az edzés utáni fehérje adagod szinte a legkritikusabb, így azt mindenképp a lehetőségekhez képest a legjobb forrásból (a NTHC-nál nem nagyon van jobb) kéne bevinned, a tejberizzsel keverve pedig jelen esetben úgymond "tönkreb*szod" a Nitro-Tech tudását... 40g fehérje az edzés után pedig még a legcingárabb kejfeljancsinak is kell a fejlődéshez!

A lefekvés előtti csirkemellfilédet kiváltanám 150-250g sovány túró+fél kanál Nitro-Tech kombóval (ha édesszájú vagy, akkor vegyél folyékony édesítőszert, vagy dobj hozzá 10-15g szőlőcukrot), a kiváltott csirkemellfilét pedig átraknám egy (pl a 11:40-es) tejberizses kajálás helyére. A 21:00-órai sima NTHC-ba még dobhatnál zabkorpát, vagy zabpelyhet, így a 11:40-ről kiejtett tejberizs szénhidráttartalmát tudnád ellensúlyozni és így a favorizált tejberizsedtől sem kezdenél hányórohamokba egy hét elmúltával.

Pár bélberakható cumó, amivel változatosabbá tudnád tenni a kajálásod:
- zabkorpa/zabpehely
- brokkoli (pl a tükörtojásba/rántottába)
- narancs/mandarin/grapefruit
- mandula, kesudió
- az edzés közben iszogatott vizedbe dobhatnál 20g szőlőcukrot (kilós kiszerelés kb 400-500Ft, nem egy drágaság)
meg még lehetne sorolni pár dolgot, de így éjféltájt már picit lefáradtam...

Szóval hajrá, ha lelkiismeretes vagy, akkor a stack rajtad igencsak pozitív változásokat tud végbevinni! /:-) :-}

2007. December 04. - 00:13:46
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csupán építő jelleggel, nem lehurrogósan pár észrevétel:

A tejberizst én is visszafognám...elhiszem, hogy szereted, de ezt is meg lehet unni... Itt van egy kis módosító javaslat: Hagyd ki az edzés utáni (Cell-Tech bevételét követő) tejberizs adagot, helyette a Nitro-Tech-ből nyomj két adagot! Az edzés utáni fehérje adagod szinte a legkritikusabb, így azt mindenképp a lehetőségekhez képest a legjobb forrásból (a NTHC-nál nem nagyon van jobb) kéne bevinned, a tejberizzsel keverve pedig jelen esetben úgymond "tönkreb*szod" a Nitro-Tech tudását... 40g fehérje az edzés után pedig még a legcingárabb kejfeljancsinak is kell a fejlődéshez!

A lefekvés előtti csirkemellfilédet kiváltanám 150-250g sovány túró+fél kanál Nitro-Tech kombóval (ha édesszájú vagy, akkor vegyél folyékony édesítőszert, vagy dobj hozzá 10-15g szőlőcukrot), a kiváltott csirkemellfilét pedig átraknám egy (pl a 11:40-es) tejberizses kajálás helyére. A 21:00-órai sima NTHC-ba még dobhatnál zabkorpát, vagy zabpelyhet, így a 11:40-ről kiejtett tejberizs szénhidráttartalmát tudnád ellensúlyozni és így a favorizált tejberizsedtől sem kezdenél hányórohamokba egy hét elmúltával.

Pár bélberakható cumó, amivel változatosabbá tudnád tenni a kajálásod:
- zabkorpa/zabpehely
- brokkoli (pl a tükörtojásba/rántottába)
- narancs/mandarin/grapefruit
- mandula, kesudió
- az edzés közben iszogatott vizedbe dobhatnál 20g szőlőcukrot (kilós kiszerelés kb 400-500Ft, nem egy drágaság)
meg még lehetne sorolni pár dolgot, de így éjféltájt már picit lefáradtam...

Szóval hajrá, ha lelkiismeretes vagy, akkor a stack rajtad igencsak pozitív változásokat tud végbevinni! /:-) :-}
:-)! ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 04. - 10:15:07
Válasz #24
Nem elérhető

tomi


Na ez tényleg építő jellegű hsz volt.
Up the dose, lift the most!

2007. December 04. - 10:37:35
Válasz #25
Nem elérhető

Lalika85


Csupán építő jelleggel, nem lehurrogósan pár észrevétel:

A tejberizst én is visszafognám...elhiszem, hogy szereted, de ezt is meg lehet unni... Itt van egy kis módosító javaslat: Hagyd ki az edzés utáni (Cell-Tech bevételét követő) tejberizs adagot, helyette a Nitro-Tech-ből nyomj két adagot! Az edzés utáni fehérje adagod szinte a legkritikusabb, így azt mindenképp a lehetőségekhez képest a legjobb forrásból (a NTHC-nál nem nagyon van jobb) kéne bevinned, a tejberizzsel keverve pedig jelen esetben úgymond "tönkreb*szod" a Nitro-Tech tudását... 40g fehérje az edzés után pedig még a legcingárabb kejfeljancsinak is kell a fejlődéshez!

A lefekvés előtti csirkemellfilédet kiváltanám 150-250g sovány túró+fél kanál Nitro-Tech kombóval (ha édesszájú vagy, akkor vegyél folyékony édesítőszert, vagy dobj hozzá 10-15g szőlőcukrot), a kiváltott csirkemellfilét pedig átraknám egy (pl a 11:40-es) tejberizses kajálás helyére. A 21:00-órai sima NTHC-ba még dobhatnál zabkorpát, vagy zabpelyhet, így a 11:40-ről kiejtett tejberizs szénhidráttartalmát tudnád ellensúlyozni és így a favorizált tejberizsedtől sem kezdenél hányórohamokba egy hét elmúltával.

Pár bélberakható cumó, amivel változatosabbá tudnád tenni a kajálásod:
- zabkorpa/zabpehely
- brokkoli (pl a tükörtojásba/rántottába)
- narancs/mandarin/grapefruit
- mandula, kesudió
- az edzés közben iszogatott vizedbe dobhatnál 20g szőlőcukrot (kilós kiszerelés kb 400-500Ft, nem egy drágaság)
meg még lehetne sorolni pár dolgot, de így éjféltájt már picit lefáradtam...

Szóval hajrá, ha lelkiismeretes vagy, akkor a stack rajtad igencsak pozitív változásokat tud végbevinni! /:-) :-}

Köszönöm az építő hozzászólást!!!
Ha mindenki ilyeneket írna,akkor nem lenne gond az étkezésemmel!!  :-){
Remélem,hogy még egy pár építő hozzászólást kapok tőled  ?:-/

A tejberízst azért erőltetem,mert a sima rízst már nem birom megenni! És valahogyan szeretnék jó minőségű szilárd szénhidrátot bevinni!!


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 04. - 10:44:26
Válasz #26
Nem elérhető

Lalika85


Én minden erőmmel és tudásommal azon vagyok,hogy a legjobb eredményt érjem el!

Csak sajnos nagyon hiányos a tudásom és az alapokkal sem vagyok tisztában.
Rengeteget olvasom,de nagyon lassan tudom feldolgozni az információkat.

De nem fogom feladni!!!


A kitűzött célt elfogom érni! A célom,hogy szép formás legyek,akire jól esik ránézni!!
Szeretem ezt a sportot!!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 04. - 11:24:02
Válasz #27
Nem elérhető

Bubee


Én minden erőmmel és tudásommal azon vagyok,hogy a legjobb eredményt érjem el!

Csak sajnos nagyon hiányos a tudásom és az alapokkal sem vagyok tisztában.
Rengeteget olvasom,de nagyon lassan tudom feldolgozni az információkat.

De nem fogom feladni!!!


A kitűzött célt elfogom érni! A célom,hogy szép formás legyek,akire jól esik ránézni!!
Szeretem ezt a sportot!!


Bizonyítsd be. Hajrá!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 04. - 11:55:48
Válasz #28
Nem elérhető

Lalika85


Az új információk alapján megint átírom az étkezésemet!!!

Tegnap Mell-Bicepsz-Has napot tartottam. Természetesen az új stackkal!

A NaNo Vaport 15 percel ittam meg az edzés elött! Aztán 10perc bemelegítés,majd egy sokkal intenzívebb edzés :)
Egy adagot ittam és nekem ez teljesen megfelelő volt!
Éreztem a Stacknak a pozitív hatását,de én leginkább a fényképeknek fogok hinni és a méretbeni változásoknak (Én erre fektetem a hangsúlyt).

A MASS-TECH eléggé laktató és az íze is jó.
A Nitro-Tech kimondottan ízlett.

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 04. - 11:58:56
Válasz #29
Nem elérhető

Lalika85


Az étkezésemben a tápanyagoknak az értékeit a termékek átoldaláról, vagy ebből a táblázatból nézem ki  http://www.nestle.hu/eletmod/Downloads/tapanyagtablazat.pdf

Itt találtam a tojást is....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)