2024. Április 28. - 20:47:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech Teszt by Lalika85  (Megtekintve 60290 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 04. - 14:02:35
Válasz #30
Nem elérhető

Seth


No én is hozzászólok, de remélem csak segítő jelleggel: Nézd meg az "ajánlott fehérjét tatralmazó élelmiszerekből" mennyit viszel be össz: 4 tojás  14 dkg csirke, és  nézem, asszem ennyi...

Ez az ami itt több embernek föltünt. És az mínusok forrása (tőlem nem kaptál  ;) ) Namármost ez kevés egy jó odaa**ós stackhez, és nem csak szerintem. (A rizsben lévő fehérjét meg a tejet amivel elkészíted sztem most hagyjuk.)
Kiegészítők más tészta... Huhh ez de képzvar  ;D

Ennek összesen két oka lehet:

1, anyagi eredetű: Ez a nehezebb dió, tanuló lévén nagyjából sejtem milyen szolídabb keretből kijönni, nemrég írtam pont, hogy az őszi versenyre még tejsavót sem használtam, mert úgy jött ki a lépés... de mi ilyenkor a teendő veszed a tejet, a csirkemellet és mindent, ami pénzbe kerül most, és nem rizs, és helyette veszel EGY KILÓ fagyasztott halat minden napra valami oriás hipermárketben, ami sokszor 600-700 forintért is beszerezhető.
Nem egy NITROTECH ízű, de jól akarsz kinézni, ugye? Nalátod  :-! és 16 nap alatt még halszagod sem lesz igazán :D

((Jajj kis intermezzo, az elhivatottságról!!, mikor láttam verseny előtt Bodó Imi naphosszat halat enni, a konzervet turmixba, a simáát párolva, a boltban is azt eszegette... csak akkor váltot csirkére amikor, már a vizelete is halszagú volt meg az izzadsága... De itt napi 2 kiló halról is szó volt... de bevállalta  /:-)))

2. Tudásbéli problémával állunk szemben: Mindegy mit írnak a könyvek bár csak a Te kedvedért ki keresem a Schwarzenegger enciklopédiát,  ami Neked is megvan, hogy ne beszéljek a levegőbe.. egy két elírás is van de pill... nézem is.. mintaétrend, tömegnövelés: 3 szint nézem a 2.-at hogy ne érje szó a ház elejét: fehérje: reggeli 52g ebéd: 43g vacsora 48g két retro turmix amit ajánl 2X72g na számológép és a vége: !!278 g!!

Egyet itt fölvállalok a forumon, mintegy TÉNYKÉNT és NEM VÉLEMÉNYKÉNT, mindegy milyen a visszjangja, mert sztem ez nem egy fórumról szól hanem hogy gogy nézzünk ki ugyebár:

4 tojás 14 deka csirke  (a csirke pulyka marha hal tojás túró tejsavó stb... ajánlott állati eredetűekből) KEVÉS

Nem kicsit, ...nagyon  :P :P

Remélem érződött hogy nem fikázni akarlak hanem inspirálni!!, amikor 50 egynéhánykilósan elkezdtem, és mindenki azt mondta hááát talán más sport jobban passzolna, olyan mennyiségeket kezdtem enni, pedig nem voltam huhh de gazdag gyermek, még csoda kiegészítőim se voltak, de ami nem moszdult el megettem... Később ez letisztult, de állítom (bár én még egy senki amatőr vagyot az itteni Johnny Tozo Namat stb..- hoz) hogy:

nagy mennyiségű és jó minőségű fehérje nélkül senkiből nem lesz testépítő!

Kösz hogy végigolvastad, mégha szájbarágós is volt  :-):-):: És most alkoss egy igazi szörnyeteget magadból  ;)

2007. December 04. - 14:19:38
Válasz #31
Nem elérhető

Seth


Ja és persze innen jön a kérdés miért a 1 adagolókanál, NITROTECH és NANOVAPOR? valóban elég ennyi? vagy így tovább tart? Nem kell válaszolni a fórumra, csak magadnak tedd fel kérdésként őszíntén... Inkább 16 napot odatenni, majd pihenni, mint mondjuk 30 ig elnyújtani mindent és pont a növekedési küszöb alatt ragadni... persze odaírom:  szerintem.

Keresd a sárgaköves nezebb utat és durrants oda végre!! 16 napig edz, mint egy állat mintha nem létezne túledzés, egyél mint egy troll, és este nyújtozkodj egyet, majd aludj nagyokat mint a nagyvadak. Merj tényleg nagyot álmodni, metafórikusan is! És lehet 16 nap alatt nem is a fizikumod fog a legtöbbet változni, bár az is BIZTOSAN, hanem lehet maga mentalitás, amit az akadályokkal szemben alkalmazol.

Ez csak ajánlás, DE: én ezt fogom tenni a napokban, és hidd el ezzel nem leszek egyedül... inkább fölfele lógjunk ki sorból nemdebár? lefele olyan ciki ...  :-/-- :-/--

2007. December 04. - 14:34:00
Válasz #32
Nem elérhető

hopika


Ez szép volt Seth!
Én is ezt mondtam csak eccerűbben:egyél sok csirkét!A halat hagyjuk meg a diétára... ;-oo-;
Építő jellegű.Szó szerint! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 04. - 15:02:29
Válasz #33
Nem elérhető

Seth


Jaja kivéve ha fontossá válik az a tény hogy a csirke 1400ft a hal meg 700... erről is volt szó. Eljutotunk oda hogy a marhát olcsóbban kapom mint a csirkét... pedig a marha az marha...

2007. December 04. - 15:12:27
Válasz #34
Nem elérhető

hopika


Nem!
A marha,az barom---a csirke,meg baromfi... @-o
Na de ne offoljunk:egyél Lalika.Sokat és tisztán!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 04. - 16:04:34
Válasz #35
Nem elérhető

Bubee


Jaja kivéve ha fontossá válik az a tény hogy a csirke 1400ft a hal meg 700... erről is volt szó. Eljutotunk oda hogy a marhát olcsóbban kapom mint a csirkét... pedig a marha az marha...

Én csak arra szeretnék reagálni h lehet h te megveszel 1 kiló fagyasztott halat 700 forintért és azt hiszed h milyen jól jártál, de sajnos nem így van. A fagyaszott halak LEGTÖBBJÉNÉL a "csepegési veszteség" olyan nagy ha végén marad nettó 5-600 gramm hús, ami így nem 700 forint hanem 1400. Mérd csak le saját magad ha nem hiszed. Többen jártak már így, többek között én is. Csak jószándékból írom.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 04. - 21:10:48
Válasz #36
Nem elérhető

Lalika85


No én is hozzászólok, de remélem csak segítő jelleggel: Nézd meg az "ajánlott fehérjét tatralmazó élelmiszerekből" mennyit viszel be össz: 4 tojás  14 dkg csirke, és  nézem, asszem ennyi...

Ez az ami itt több embernek föltünt. És az mínusok forrása (tőlem nem kaptál  ;) ) Namármost ez kevés egy jó odaa**ós stackhez, és nem csak szerintem. (A rizsben lévő fehérjét meg a tejet amivel elkészíted sztem most hagyjuk.)
Kiegészítők más tészta... Huhh ez de képzvar  ;D

Ennek összesen két oka lehet:

1, anyagi eredetű: Ez a nehezebb dió, tanuló lévén nagyjából sejtem milyen szolídabb keretből kijönni, nemrég írtam pont, hogy az őszi versenyre még tejsavót sem használtam, mert úgy jött ki a lépés... de mi ilyenkor a teendő veszed a tejet, a csirkemellet és mindent, ami pénzbe kerül most, és nem rizs, és helyette veszel EGY KILÓ fagyasztott halat minden napra valami oriás hipermárketben, ami sokszor 600-700 forintért is beszerezhető.
Nem egy NITROTECH ízű, de jól akarsz kinézni, ugye? Nalátod  :-! és 16 nap alatt még halszagod sem lesz igazán :D

((Jajj kis intermezzo, az elhivatottságról!!, mikor láttam verseny előtt Bodó Imi naphosszat halat enni, a konzervet turmixba, a simáát párolva, a boltban is azt eszegette... csak akkor váltot csirkére amikor, már a vizelete is halszagú volt meg az izzadsága... De itt napi 2 kiló halról is szó volt... de bevállalta  /:-)))

2. Tudásbéli problémával állunk szemben: Mindegy mit írnak a könyvek bár csak a Te kedvedért ki keresem a Schwarzenegger enciklopédiát,  ami Neked is megvan, hogy ne beszéljek a levegőbe.. egy két elírás is van de pill... nézem is.. mintaétrend, tömegnövelés: 3 szint nézem a 2.-at hogy ne érje szó a ház elejét: fehérje: reggeli 52g ebéd: 43g vacsora 48g két retro turmix amit ajánl 2X72g na számológép és a vége: !!278 g!!

Egyet itt fölvállalok a forumon, mintegy TÉNYKÉNT és NEM VÉLEMÉNYKÉNT, mindegy milyen a visszjangja, mert sztem ez nem egy fórumról szól hanem hogy gogy nézzünk ki ugyebár:

4 tojás 14 deka csirke  (a csirke pulyka marha hal tojás túró tejsavó stb... ajánlott állati eredetűekből) KEVÉS

Nem kicsit, ...nagyon  :P :P

Remélem érződött hogy nem fikázni akarlak hanem inspirálni!!, amikor 50 egynéhánykilósan elkezdtem, és mindenki azt mondta hááát talán más sport jobban passzolna, olyan mennyiségeket kezdtem enni, pedig nem voltam huhh de gazdag gyermek, még csoda kiegészítőim se voltak, de ami nem moszdult el megettem... Később ez letisztult, de állítom (bár én még egy senki amatőr vagyot az itteni Johnny Tozo Namat stb..- hoz) hogy:

nagy mennyiségű és jó minőségű fehérje nélkül senkiből nem lesz testépítő!

Kösz hogy végigolvastad, mégha szájbarágós is volt  :-):-):: És most alkoss egy igazi szörnyeteget magadból  ;)


Nagyon örülök,hogy ilyen jószándékkal segítetek!!!!  Minden elismerésem   :-){
 Készítem az új étrendemet!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 04. - 22:23:05
Válasz #37
Nem elérhető

Lalika85


Remélem ez már lassan jó lesz!!!

Még mit változtassak?? Mi a hiba most???

 ?:-/

Napi terv Összesen: 263g fehérje(tskg/3,3g); 464g szénhidrát(tskg/5,8g) ;2450 kcal

7:30  ÉBRESZTŐ!!!
             

7:45 Reggeli
150g tejberízs                                                     28g fehérje   152g szénhidrát  764kcal

8:25kor  100g Csirkemell filé                                   25g fehérje                         110kcal

   8:50 kor indulok edzeni!!

naNO Vapor     1 kanál                   (Edzés elött 15 percel)          12g szénhidrát   50kcal

9:20 kor edzés
Edzés közben   40g szöllőcukor 5dl vízben                                  40g szénhidrát   160kcal
       
Edzés után közvetlenül:
Cell-Tech Hardcore    2kanál                                                    75g szénhidrát   310kcal 

15percel késöbb:
Nitro-Tech Hardcore   2kanál                                   40g fehérje   6g szénhidrát   220kcal

11:40kor 
150g Csirkemell filé                                                37g fehérje     1g szénhidrát  165kcal

13:15kor   
Mass-Tech     3kanál                                             27g fehérje   90g szénhidrát  498kcal

15:00kor
150g Csirkemell filé                                                37g fehérje     1g szénhidrát  165kcal


18:00kor 
6 tojásos tükör tojás                                             33g fehérje                          396kcal

21:00kor vacsora
Nitro-Tech Hardcore   1kanál                                    20g fehérje   3g szénhidrát   110kcal
100g zabpehellyel                                                    16g fehérje 64g szénhidrát   376kcal

 ?:-/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 04. - 22:25:57
Válasz #38
Nem elérhető

Lalika85


Tetszik a halas ötlet is,de nem szeretem a halat és 1100-ért kapom a csirkemellfilét  ;D
Azért választottam a csirkemell filét,mert azt könnyen elkészítem és hozzá tudok jutni.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 04. - 22:44:11
Válasz #39
Nem elérhető

azor



2007. December 04. - 23:07:19
Válasz #40
Nem elérhető

hopika


A CellTech-ből egyszer tolsz csak?
szerintem sokkal kevésbé megterhelő a gyomornak,mint a Masstech például.
 :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 04. - 23:59:45
Válasz #41
Nem elérhető

Yanou


Na javul ez! ;)

Kicsit megint okoskodok, ha nem baj... !+"% :D
Cell-Tech téma:
Hopika mond valamit... Én annyban módosítanám, hogy esetedben a stack első 3-4 napjára emelném 2adagra (feltöltés) a napi bevitelt (az elsőt rögtön ébredés után éhgyomorra, a másodikat edzés utánra), az ezt követő napokon meghagynám csak az edzés utánit (szintentartás).

Más:
Edzés közbeni szőlőcukormennyiség szerintem sok! Az edzés utáni CT-ben lévő 75g-mal együtt már 115g rövid időn belül...a legoptimálisabb inzulinszint eléréséhez 75-100g kell, az előző hozzászólásomban nem hiába írtam a 20g szőlőcukrot edzés közben elfogyasztandónak! Jó, tudom, most belém lehetne kötni, hogy "miaszartvitatkozokitthúszgrammfehérporon", de ha tökéletesítünk, akkor tökéletesítsünk normálisan! 8)

Tudod mit ettem pont most? Sovány túró+fél kanál ON 100% Whey Gold+10g szc. Nem vagyok skizofrén, tudom, hogy írtam már előzőleg is, de megint kihangsúlyoznám! Mivel írtad, hogy kezdő vagy és a tanuló fázisban vagy az alapokkal is, így szájbarágósnak tűnhetek, de a cél érdekében teszem:
A túró kazein típusú fehérjét tartalmaz! Ez lassú felszívódású cucc, amit azért eszik a testépítő emberfia, hogy az alvás során minél később kerüljön a szervezete izomlebontó állapotba. Optimális esetben 8 órát alszol...ha csak a NTHC-t iszod meg lefekvés előtt, akkor az kb 1óra múlva már sehol sincs...felszívódott...így kb. 7órán keresztül nincs tápanyaga az alvó Lalikának. Ha viszont Lalika 200g sovány túróval nyom be fél adag NTHC-t (netán olyan fasza gyerek, hogy beruház 2dl lenmag olajra és még ehhez a cumóhoz hozzádob 1-2 evőkanálnyit), akkor Lalika hab teste kihúzza az alvásidő jó felét izomvesztés nélkül!

Igyá' vizet! Sokat! A CT-ben lévő kreatin miatt különösen fontos (,hogy legyen mit megkötnie az izomsejtjeidben)! Óránként hajints be 2dl-t! Sokat fogod lepisilni a fajanszot emiatt, de ha már csak 0,5 decivel több víz marad így pl a két bicepszedben, mint egyébként, akkor az jelenthet fél kiló plussz súlyt a sorozataidnál, vagy kettővel több ismétlést, ezek következtében gyorsabb fejlődést, kellemesebb izomlázat, büszkébb Lalikát a stack végén...

'szt má megin' éjfél...fasza... :-O
Veled vagyok, többedmagammal drukkolok, mint ahogy a topikod hozzászólásmennyiségéből is látható, ahogy tudunk segítünk, a többi kizárólag RAJTAD múlik!
Szaggassad a vasat apám! /:-)

2007. December 05. - 02:15:21
Válasz #42
Nem elérhető

Lalika85


Na javul ez! ;)

Kicsit megint okoskodok, ha nem baj... !+"% :D
Cell-Tech téma:
Hopika mond valamit... Én annyban módosítanám, hogy esetedben a stack első 3-4 napjára emelném 2adagra (feltöltés) a napi bevitelt (az elsőt rögtön ébredés után éhgyomorra, a másodikat edzés utánra), az ezt követő napokon meghagynám csak az edzés utánit (szintentartás).

Más:
Edzés közbeni szőlőcukormennyiség szerintem sok! Az edzés utáni CT-ben lévő 75g-mal együtt már 115g rövid időn belül...a legoptimálisabb inzulinszint eléréséhez 75-100g kell, az előző hozzászólásomban nem hiába írtam a 20g szőlőcukrot edzés közben elfogyasztandónak! Jó, tudom, most belém lehetne kötni, hogy "miaszartvitatkozokitthúszgrammfehérporon", de ha tökéletesítünk, akkor tökéletesítsünk normálisan! 8)

Tudod mit ettem pont most? Sovány túró+fél kanál ON 100% Whey Gold+10g szc. Nem vagyok skizofrén, tudom, hogy írtam már előzőleg is, de megint kihangsúlyoznám! Mivel írtad, hogy kezdő vagy és a tanuló fázisban vagy az alapokkal is, így szájbarágósnak tűnhetek, de a cél érdekében teszem:
A túró kazein típusú fehérjét tartalmaz! Ez lassú felszívódású cucc, amit azért eszik a testépítő emberfia, hogy az alvás során minél később kerüljön a szervezete izomlebontó állapotba. Optimális esetben 8 órát alszol...ha csak a NTHC-t iszod meg lefekvés előtt, akkor az kb 1óra múlva már sehol sincs...felszívódott...így kb. 7órán keresztül nincs tápanyaga az alvó Lalikának. Ha viszont Lalika 200g sovány túróval nyom be fél adag NTHC-t (netán olyan fasza gyerek, hogy beruház 2dl lenmag olajra és még ehhez a cumóhoz hozzádob 1-2 evőkanálnyit), akkor Lalika hab teste kihúzza az alvásidő jó felét izomvesztés nélkül!

Igyá' vizet! Sokat! A CT-ben lévő kreatin miatt különösen fontos (,hogy legyen mit megkötnie az izomsejtjeidben)! Óránként hajints be 2dl-t! Sokat fogod lepisilni a fajanszot emiatt, de ha már csak 0,5 decivel több víz marad így pl a két bicepszedben, mint egyébként, akkor az jelenthet fél kiló plussz súlyt a sorozataidnál, vagy kettővel több ismétlést, ezek következtében gyorsabb fejlődést, kellemesebb izomlázat, büszkébb Lalikát a stack végén...

'szt má megin' éjfél...fasza... :-O
Veled vagyok, többedmagammal drukkolok, mint ahogy a topikod hozzászólásmennyiségéből is látható, ahogy tudunk segítünk, a többi kizárólag RAJTAD múlik!
Szaggassad a vasat apám! /:-)

Köszönöm,hogy segítesz!! Nekem pont erre a szájbarágós segítségre van szükségem! És egy tökéletes étrendre!!
A sok-sok információt amit olvasok,nehezen dolgozom fel,de így hogy megírjátok ti is...egy-két dolgot kezdek érteni. De ez még mindig semmi.
Nekem is számít a 20g szöllőcukor,ha az egy kicsit is javithat!!!!   (én a könyveben olvastam,hogy 30-60g között kell lennie ha 2órás az edzésem)
De hiszek neked és megváltoztatom!!

Én maximálisan tökéletes étrendre törekszem!!!  És jelenleg minden szabadidőmet azzal töltöm,hogy ezt tökéletesítsem!
Javítom az étrendet az új információk ismeretében!!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 05. - 02:24:20
Válasz #43
Nem elérhető

Lalika85


a "De ez még mindig semmi" az az én tudásomról szól!! Nehogy valaki félre értse!!
Nagyon örülök,hogy itt ez az oldal és,hogy rengeteget segítetek! :-){
 :-)! köszönöm!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 05. - 02:38:33
Válasz #44
Nem elérhető

Lalika85


Szerintetek nem túlzás ez a fehérje mennyiség egy kicsit???    ?:-/   79g vagyok!!

Napi terv Összesen: 309g fehérje(tskg/3,9g); 548g szénhidrát(tskg/6,9g) ;4005 kcal

7:30  ÉBRESZTŐ!!!
Cell-Tech Hardcore    2kanál   (4 napig)                           75g szénhidrát   310kcal           

7:45 Reggeli
150g tejberízs                                          28g fehérje   152g szénhidrát  764kcal

8:25kor  100g Csirkemell filé                       25g fehérje                          110kcal

8:50 kor indulok edzeni!!

naNO Vapor     1 kanál       (Edzés elött 15 percel)           12g szénhidrát   50kcal

9:20 kor edzés
Edzés közben   20g szöllőcukor 5dl vízben                       20g szénhidrát   80kcal
       
Edzés után közvetlenül:
Cell-Tech Hardcore    2kanál                                         75g szénhidrát   310kcal 

15percel késöbb:
Nitro-Tech Hardcore   2kanál                        40g fehérje   6g szénhidrát   220kcal


11:40kor 
150g Csirkemell filé                                     37g fehérje     1g szénhidrát  165kcal

13:15kor   
Mass-Tech     3kanál                                   27g fehérje   90g szénhidrát  498kcal

15:00kor
150g Csirkemell filé                                     37g fehérje     1g szénhidrát  165kcal


18:00kor 
6 tojásos tükör tojás                                  33g fehérje                          396kcal


21:00kor vacsora
Nitro-Tech Hardcore   1kanál                        20g fehérje   3g szénhidrát   110kcal
100g zabpehellyel                                       16g fehérje 64g szénhidrát   376kcal

23:00kor
200g túró  Fél adag Nitro-Tech Hardcore        46gfehérje    9g szénhidrát   451kcal
2 evőkanálnyi lenmagolaj


Még mit változtassak?
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)