2024. Április 27. - 21:30:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech stack teszt by ati75  (Megtekintve 22232 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 02. - 23:51:48
Megtekintve 22232 alkalommal
Nem elérhető

ati75


Sziasztok
Ma kaptam kézhez ( ezer köszönet Steve-nek és az extremefit-nek.. @:-) a teszt csomagot, a Mass-Tech kivételével már használtam mindegyiket. Nagyon-nagyon jó termékek!!!!!
Méretek 12.02-án:
188 cm
100 kg
kar:48 cm
comb:68 cm
vádli: 41 cm ( kritikán aluli..)
derék: 88 cm
csipő: 98 cm
mellkas: 125 cm

Remélem 2 hét múlva növekednek a méretek..

Jó tesztelést a  "kollégáknak".. =/+'

2007. December 03. - 16:53:16
Válasz #1
Nem elérhető

ati75


Tehát ma jön az első edzés:

mell-váll-has

Viszem magammal a Cell-tech-et shakerben ( természetesen Muscletech az is.. ;D), hogy azonnal edzés után betoljam.
Edzés előtt jó kis tészta pulykamellel a menű, hogy legyen aztán energia... =/+'

2007. December 04. - 14:44:25
Válasz #2
Nem elérhető

ati75


Meg volt az első edzés a Muscletech stack-kel:jól energizálva, jó erőben tudtam végignyomni az edzést, utána nagyon jól esett a puncsos Cell-Tech ( 2 adagolókanállal), kb. 45 perc múlva meg nyomtam a Nitro-Tech-et.
Használok még  a stack mellett BCAA-t, multivitamint, C-1000 vitamint és Multi mineral komplex-et. A csokis Mass-Tech-et reggel nyomom zabpehellyel és tejjel, nagyon finom!!!!
Kezdettnek nagyon jó volt ez az edzés!!!  =/+'

2007. December 04. - 20:16:45
Válasz #3
Nem elérhető

ati75


A mai edzés előtt 1.5 órával tészta-pulykamell-zöldségek, majd 30 perccel edzés előtt BCAA, közvetlenül edzés előtt 2 adagolókanál Nano Vapor volt.
Hát-tricepsz edzés volt ma. Egy "laza" felhúzással "melegítettem" 5 sorozatban, a vége 175 kg 6 ismétlés volt. Ezután húzózkodás plusz súllyal (+15-20 kg) 4x8, majd döntött törzsű evezés, a végén 127.5 kg 6 ismétléssel. Ezután jött a tricepsz állva egykarú tricepsznyújtás 8 ismétléssel,a végén 26 kg karonként. Majd jött a fekve tricepsznyújtás, végén 72 kg 6 ismétlés.. Ez azért lestrapálta a tricepszet, majd zárásként tricepszlenyomás gépen 4x8.
A Nano Vaportól úgy duzzadtak az erek mint még talán soha, bedurrantam rendesen... Edzés után 1 adag Cell-Tech ( előtte BCAA), majd most iszogatom ( 45 perccel edzés után) a finom Nitro-Tech-emet.... @:-)
Jó edzést mindenkinek!! Azt hiszem megfogadom Steve tanácsát és ebben a két hétben 5-5 edzést csinálok, ha lúd legyen kövér... =/+'
 

2007. December 05. - 21:03:58
Válasz #4
Nem elérhető

ati75


A mai edzés nemrég ért véget, ma elég könnyű nap volt: bicepsz-alkar-has.
Állva franciarúdas karhajlítással kezdtem, sikerült a végén 76 kg-al 6 ismétlésig jutni, aztán váltott karú egykarú karhajlítással folyttam, végén karonként 28 kg-al 8 ismétlés ment. Végén egy "light" kábeles bicepsszel zártam 3x10 ismétléssel.
Alkarra fordított fogású karhajlítással kezdtem 3 sorozattal, majd egykarú kábeles csuklóbehúzás ( szkanderos módra..:) ) volt a záró kargyakorlat.
Hasra 3 sorozat kábeles prédikáló gyakorlatot csináltam, na ezt azért nem vittem túlzásba..
Ma is finomabbnál finomabb Muscletech cuccokkal kényeztettem magam, reggel 3 kanál Mass-Tech 150 g zabpehellyel és tejjel volt a kezdőfogás, majd délelőtt 1 nagy adag étkezéshelyettesítő cucc ( márkát direkt nem írok..), majd pulykamell-rizs, aztán 1 adag Nitro-Tech, edzés előtt tészta-pulyka, edzés előtt Nano Vapor 2 kanállal, edzés után Cell-Tech 2 kanállal, majd most iszogatom a 2 kanál Nitro-Tech-et. Tele vagyok energiával, teltek az izmaim és jó erőben is vagyok, hajrá Muscletech!!! Eddig 1.5 kg-ot sikerült hízni.... @:-) =/+'

2007. December 06. - 21:28:58
Válasz #5
Nem elérhető

ati75


És ma megvolt a heti 4. edzés is: könnyű fekvenyomás valamint lábedzés.
Furcsa összeállításnak tűnhet, de mivel amatőr fekvenyomó versenyekre készülgetek ( jelenleg pihenőidőszak van..), ezért heti 2x nyomok fekve, egy erős és egy gyenge edzéssel.
Tehát a kajálás a korábbiakhoz hasonló volt, csak ma munkahelyi kötelezettség miatt kicsit csúszott minden, de a kajálások száma (6) ma is megvolt.
Ma fel kellett vennem az öltönyöm, ami nem oly rég még jó volt,mostanra felkar és hát tájékon eléggé szűkös volt.. :-)! Örülök hogy valszeg vastagodok, de nem örülök mert másik öltönyt kell vennem.. ????... 
2x8 és 3x6 sorozatokat nyomtam fekve, végén 157.5-be nyomogattam.Aztán jött a gugolás ( 2 hónap kihagyás után), 160-ba simán ment a 6 ismétlés. Lábnyújtás-lábhajlítás (3x12) majd ülve vádli 4x12.
Magamhoz képest elég nagy súlyokkal próbálok edzeni, úgyhogy mára eléggé elfáradtam, küldöm is befelé a Nitro-Tech-et aztán alvás, mert holnap korán meló van. Mivel elterveztem, hogy most 2 hétig heti 5-öt edzek ( az eddigi 4-el szemben), ezért most már kell a pihenés.
Súlyom estére már 102 kg volt..... @:-)


2007. December 07. - 14:26:10
Válasz #6
Nem elérhető

ati75


Egy pár napja készült kép..

2007. December 07. - 16:07:22
Válasz #7
Nem elérhető

Kola


ez azért elég komoly... @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 07. - 16:09:59
Válasz #8
Nem elérhető

ati75


Köszi, ennél most jobb szeretnék lenni, csak tömeg jöjjön még fel rendesen..

2007. December 07. - 17:55:25
Válasz #9
Nem elérhető

hopika


Egy hasonló állapottal most én is kiegyeznék...
Toljad a vasat!!! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 07. - 21:00:46
Válasz #10
Nem elérhető

Kola


egyébb kiegeket nem is használsz a teszt ideje alatt??? ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 07. - 22:25:46
Válasz #11
Nem elérhető

ati75


Használok még multimineral komplexet, multivitamint és C-1000 vitamint.Meg jelenleg még BCAA-t.

És teljesítettem ma a heti 5. edzést is: egy könnyű hát-tricepsz edzés volt, és utána gyalogoltam a futógépen 7 percet. Izmonként 2-2 gyakorlat, 4x10-es szisztémával úgy hogy közben emelgettem azért felfelé a használt súlyokat,sajna a csigás lehúzógépen és az ülve evező csigás gépen is csak 100 kg a maximum, így azzal nyomattam a sorozatokat...plusz súlyokat rárakni meg macerás, és lehet hogy a kábelek sem nagyon bírnák, amúgy ezeket nem nagyon használom, jobban szeretem a szabad súlyos gyakorlatokat.
A képen 99.5 kg a súlyom, ma délután 102.7 kg volt, szép lassan kúszik felfelé, pedig nekem nehezen megy a tömegnövelés,mert gyors az anyagcserém.
Ma dicséretet kaptam egy neves versenyzőtől a teremben, azt mondta, hogy nagyon durván néztem ki ma amikor bejöttem a terembe edzeni az ujjatlan pólómban, illetve úgy nézek ki, mintha néhány napig nagyon kemény "tömegnövelést.." csináltam volna, de én közöltem, hogy naturál nézek így ki és a Muscletech cuccok a magyarázat a látványos vastagodásra.

2007. December 07. - 22:38:38
Válasz #12
Nem elérhető

ati75


Főzőcske de okosan, bár biztos hogy csak nekem új ez a kaja: füstölt-főtt pulykamellet ( nem baj ha sós, mert úgye tömeget növelünk) felkockázunk, teszünk rá egy fél doboz Cottage cheese-t (persze light verziót..), teszünk még rá felkockázott edami sajtot ( mert azt nagyon szeretem..) és a végén egy vagy két zacskó főtt rizst öntünk rá, pár adag nagyon jó, fehérje és szénhidrátdús kaja lesz belőle, lehet szépen dobozolni és a melóban töltögetni befelé. Két Nitro-Tech turmix között nagyon jó!! @:-) =/+'

2007. December 08. - 09:54:01
Válasz #13
Nem elérhető

ati75


Reggelire nyomtam egy kis rizst pulykamellel, cottage sajttal és eidami sajttal és legurítottam egy nagy adag Mass-Tech-el...  Érdekes hogy a hasam nem túlzottan nő ettől a sok kajálástól,a súlyom viszont igen, telítettek és vastagok az izmaim, hétvégén pihi és hétfőtől újra még keményebben nyomom. Érdekes, hogy nem simultak ki az erek a karomon és a vállamon.

2007. December 08. - 13:30:35
Válasz #14
Nem elérhető

tomi


tyűű ati, nem semmi! láb is jó? :-)!
Up the dose, lift the most!