2024. Április 28. - 16:00:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech stack teszt by ati75  (Megtekintve 22237 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 15. - 14:49:49
Válasz #45
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 16. - 19:37:31
Válasz #46
Nem elérhető

ati75


Majdnem a teszt végére értem, felteszek egy képet ami hasonló az eddigiekhez, talán ezen látszik egy kis pozitív változás. Erősödtem is, a verseny előtt -hogy beleférjek a -100 kg-ba- muszály volt egy kicsit "odafigyelni", így kb. 2.5 kg jött rám.

2007. December 16. - 23:11:15
Válasz #47
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 18. - 10:37:14
Válasz #48
Nem elérhető

ati75


Összefoglalásképpen:
- Mass-Tech: nagy kedvencem lett,minden reggel ezt használtam ( 3 kanál) a zabpehelyhez és továbbra is használni fogom, amellett hogy nagyon finom a csokis íz nagyban hozzájárul ahhoz hogy telítettek legyenek az izmok és legyen energia egész nap.
-Nitro-Tech:már korábban is használtam és hozta a szokásos hatást, nagyon jó oldódik és nagyon finom a csokis íz,inzulinfokozókkal van tele így edzés után a Cell-tech után fogyasztva hozza a legjobb hatást
-Cell-tech:a puncs ízt azért én le fogom váltani másra,de a hatása nagyon jó, tényleg a kreatintranszportok királya, korábban is használtam és akkor is és most is láthatóan hozta a vastagságot
-Nano Vapor: nem rossz, de azért nálam volt ami jobban bevált ( NO-Xplode the best of!!), 2 kanálnál már néha szédültem edzésen, igy kísérletezgettem, 1 kanálnál nem igazán éreztem semmit, 1.5 kanálnál egyeztem ki, bedurrant és pörget, de a puncs íz itt sem jött be.


2007. December 18. - 11:20:41
Válasz #49
Nem elérhető

ati75


Folytatva az előzőeket:
Könnyen emészthető termékek, puffadásérzés sincs egyik terméktől sem. Kiegészítve egy jó multivitaminnal illetve tesztoszteronfokozóval, egy igazán jó komplett csomagot lehet összeállítani belőle.
Nagyon hatásos Muscletech csomag, tényleg hozza az erőt és a tömeget, 1.5-2 hónapig használva biztos hogy óriási változást hoz, de ez a kicsivel több mint 2 hét is igen pozitív volt. Próbáltam képekkel is illusztrálni a változást, bár élőben lehet látni szembetűnően a csomag hatását. Érdekes, hogy a hasam a teszt végére újra kemény és bordás lett, a teszt első napjaiban kissé felvizesedett, de ez a végére eltűnt.

2007. December 19. - 10:31:46
Válasz #50
Nem elérhető

tomi


Gratulálok ati a teszthez, szerintem nagyon jó felépítésed van. Határozd el magad, gyűjts egy kis pénzt, és 1-2 év múlva indulhatnál badis versenyen is. szerintem...  :-)!
Up the dose, lift the most!

2007. December 19. - 11:07:47
Válasz #51
Nem elérhető

ati75


Erre ösztönöz Berkes Laci barátom is... @:-)

2007. December 19. - 11:15:47
Válasz #52
Nem elérhető

ati75



2007. December 22. - 08:14:27
Válasz #53
Nem elérhető

ati75


Sziasztok
Tudom, hogy vége a Muscletech tesztnek ( sajnos...),és mindenki a gyomrát próbálja felkészíteni a nagy mákos és diós beiglikre. Nekem is megvolt tegnap a karácsony előtti utolsó edzés,egy átmozgató jellegű edzés terveztem, de persze megint csak pakolgattam a súlyokat felfelé,a végén sikerült 140-be 10-et nyomnom, ami egy külön karácsonyi ajándék nekem.
Egy teszt-társam ötletére pár napja használtam edzés előtt a NanoVapor-Superpump 250 kombót, ami nagyon jó volt, olyan bedurranás csinált a combomban, hogy alig tudtam menni már edzés közben is, erőm és energiám is volt.
Tegnap kipróbáltam edzés előtt a Gakic-Xpand kombinációt, mindenkinek ajánlom, nagyon-nagyon jó, nincs szédülés vagy felfájás, csak erő, energia és bedurranás!!!!
A Mass-Tech-es dobozom alján még találtam egy fél adagnyit, egy adag Nitro-Techet adtam hozzá+zabpelyhet+tejet és ezt eszegetem most éppen, január elején irány a Lurdy Ház mert KELL a csokis Mass-Tech!!!!
Kellemes Karácsonyt mindenkinek!!!!

2007. December 22. - 10:45:43
Válasz #54
Nem elérhető

BrianB


Fekvenyomó, vagy erőemelő verseny előtt (edzés előtt nem nagyon ajánlom, csak nagyon elvetemülteknek, mert egy párszor megszédültem tőle, meg úgy remegtem mintha bekaptam volna egy marék spirót szűz szervezetre): nos, tehát maximális mentális fókusz, agresszió, bedurranás, erő: Vapor+Superpump+NaNOX9 mindegyikből egy adag + a szokásos BCAA+Glutamine adagom ;D, aztán én hülye (lehet ez már nem kellet volna, csak úgy voltam, most széttépek mindent... =/+') megittam egy fél üveg endorush-t. Háát a hatás no comment....  >:D

2007. December 22. - 11:03:32
Válasz #55
Nem elérhető

ati75


Te aztán tényleg elvetemült vagy... @:-) :-)! A kézremegés nem igazán jó fekvenyomó versenyen... :-/-

2008. Március 11. - 01:11:05
Válasz #56
Nem elérhető

silencium