2024. Április 27. - 23:56:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nagy karácsonyi Muscletech teszt - Béla  (Megtekintve 8703 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 03. - 03:03:21
Megtekintve 8703 alkalommal
Nem elérhető

Béla


Sziasztok!


Juhász Béla vagyok és olvashattatok már rólam a ProAnabol tesztben.
Először is szeretném megköszöni az ExtremeFitnek, hogy elindította a Nagy karácsonyi Muscletech tesztet, amibe én is beválasztást nyertem.  :-)! ;-oo-;

A Muscletech tesztben az alábbi kiegészítők lesznek használva:

Nitrotech  (vanília íz)
Mass-tech (csoki íz)
Cell-tech (citrom íz)
NaNo Vapor  (gyümölcsös puncs)

Szerencsémre Pisti és Judit, mintha kitalálták volna az ízlésemet, mert én egyébként is ezekre az ízekre fentem a fogam. /7% (:-)

Köszönöm mégegyszer az előzetes karácsonyi ajándékot!!!    Łł=

A fenti kiegészítőkön kivül még az alábbiakat fogom használni:

Protein 80 (kazein - csoki íz)  Multi Pak , Amino Liquid - Nature's Best

A részletes testméreteket és étrendet, majd a későbbiekben leírom.  Ha időm engedi akkor, majd képeket is rakok fel. Egyenlőre csak régebbieket, de Tozót megkérem majd , hogy készítsen rólam friss képeket.
Az új edzéstervemet még csak holnap fogom Tozóval átvariálni, de valószínű, hogy a héten maradok még a jól bevállalt főleg alapgyakorlatokból álló erő és tömegnövelő programnál.

Hamarosan jelentkezek. =/+'

2007. December 04. - 03:18:43
Válasz #1
Nem elérhető

Béla


Hétfő délelőtt feleségem segítségével lemértük a jelenlegi (teszt előtti) testméreteimet:

mell: 115 cm
kar: 41 cm
derék: 90 cm
comb: 64 cm
vádli: 42 cm

Testsúlyom: 91 kg


Reggel felkelés után rögtön egy adag Cell-tech-kel kezdem a napot. Nagyon bejött a citrom íz, fincsi. :-oD

A következő étkezés:  zabpehely, lenmag, mazsola és 1 adag Protein 80  - Nature's Best (csokis) kevés sovány tejjel elkeverve  - olyan mint a csokis puding   Egyszerűen, ha valami oknál fogva nincs időm reggel megenni, akkor el van rontva a napom! ;D

Néhány óra múlva, amikor megéheztem leküldtem egy Mass-Tech (csoki - 3 kanál) tejes turmixot. Nagyon laktató és utána sem üli meg az ember gyomrát. Łł=

Ebédre és uzsira a szokásos húsi, rizs volt a menü.   
Vacsira megint egy adag Mass-tech.    Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki!
Éjfél felé megettem egy nagy adag csirkemelles salit. Most pedig megiszom a Nitrotech (vaníliás) turmix-ot. :-oD  De azért elkeverem egy kis csokis Protein 80-al (kazein).

A képekkel hamarosan jelentkezek.   =/+'



2007. December 04. - 17:08:24
Válasz #2
Nem elérhető

Béla


Így néztem ki Fitness forma magyar bajnokként 2002-ben,most törekszem arra ,hogy ezt jócskán felülmúljam 2008-ra

2007. December 05. - 22:24:16
Válasz #3
Nem elérhető

Béla


Ma reggel felkeléskor megittam a szokásos Cell-tech-et. Nekem nagyon bejön a citromos íz. :-oD :-)!
Utána Mass-tech.
Napközben a szokásos szilárd kaja.  /7%

Délután kettőkor edzés.  Előtte megittam egy adag NaNo-Vaport. Nekem nem jött be a gyümölcsös-puncs íz. Valamint edzés során semmi pluszt nem éreztem eddig tőle.
Nekem a Superpump 250 (Gaspari) és a N.O.-XPLODE az etalon.    :-!
Nem baj a puding próbája az evés, úgyhogy emeljük az adagot.  ;D

Az edzés:

Bicepsz-tricepsz szuperszett

Bemelegítés

1. gyakorlat
    - kétkezes bicepsz franciarúddal, tricepsznyújtás

2. gyakorlat
   -  Scott pados bicepsz, koncentrált tricepsz

3. gyakorlat
   - kalapács bicepsz, tricepsz letolás hajlított rúddal

Extraként a bal bicepszre koncentrált bicepszezés volt, mert februárban megműtötték (ambuláns műtét) a bal karomat és emiatt egy kicsit lemaradt a fejlődésben.  =/+'

Zárásként csináltam néhány hasizom gyakorlatot is.

Betoltam a Cell-tech-et, majd fürdés és utána Nitrotech, maltodextrin, dextróz combó. :-oD

Összegzésként elmondhatom, hogy kezdtem érezni a Cell-tech pozitív hatásait, jobb izomtelítődés, intenzívebb és keményebb edzés stb.  =/+'


Vacsorára csirkemelles szendvics, amit leöblítettem egy adag Mass-tech-el.    :-oD   Fincsi volt. Én egyszerre 3 kanállal rakok 4-5 dl tejbe és így nekem pont elég, mert nem telítődök el tőle és nem fekszi meg a gyomromat.    :-)!

2007. December 06. - 01:25:40
Válasz #4
Nem elérhető

Béla


Este üzleti ügyben jártam az ExtremeFitben és ezalatt bevágtam egy Messo-tech almás-fahéjas szeletet (Muscletech).
 /7%

Most fejeztem be a grillezett csirkemellfilé, saláta menűmet. Most egy darabig el leszek, de alig várom , hogy hajnalban megigyam a Nitrotech (vanília), Protein 80 (csoki) mixemet. :-oD

Majd jelentkezem.

2007. December 10. - 01:59:01
Válasz #5
Nem elérhető

Béla


Vasárnap délután hátedzésre került sor. Sajnos a pénteki edzést üzleti ügyek miatt ki kellett hagynom, mert megbeszélésen voltam, illetve Tozóval árut pakoltunk. (Megjött a szállítmány.)

Edzés előtt megittam a 2 adag NanóVaport, de megint nem éreztem plusszban tőle semmit. Nkem eddig valahogy nem jön be. De próbálkozzok tovább.  :-oD

Edzés:

Bemelegítés

Felhúzás 5 sorozat
Evezés csigán (szűken) 4 sorozat
Hypernyújtás 4 sorozat

Has

Napközben és edzés után az előzöekben leírt kaját és táplálékkiegészítőket használtam.
Erőszintem továbbra is nő, kevésbé fáradok el edzésen és izomlázam is alig van. Cell-tech, Masstech és a Nitrotech szerintem maximálisan hozza amit elvártam tőlük.  :-)!

Hamarosan rakok fel új képeket, majd jelentkezek.   =/+'


2007. December 11. - 23:50:44
Válasz #6
Nem elérhető

Béla


Ma délután edzés előtt betoltam 3 adag NaNoVaport.  Ennek már kezdtem érezni a hatását edzés során.

Mell   -   tárogatás 30 fokos dőlt padon
        -   fekvenyomás 45 fokos dőlt padon
        -    áthúzás

Váll      - Arnold nyomás
          -   oldalemelés
          -   hátsó váll gépen

Has


Edzés után Celltech, Nitrotech. :-oD

Sajnos edzés végére el kezdett fájni a fejem ˝=/, valószínűleg a NaNoVaportól, pedig az edzés nagyon ment tőle és keményen bedurrantam.

Most is fáj a fejem és egy kicsit rossz a közérzetem, de sebaj már alig várom a következő edzést. =/+'

2007. December 16. - 23:41:15
Válasz #7
Nem elérhető

Béla


Az elmúlt napokban nem kerültem gépközelbe, így most pótolom a mulasztást.

Pénteken lábedzés volt, ami főleg guggolásból állt. Nekem alapból erős a lábam, ezért ritkábban szoktam edzeni. Általában kéthetente, nagyobb súlyokkal (140-150 kg), de több ismétlés (10-12) ill. néha 30-40 ismétléseket is csinálok.
Utána a szokásos vádliedzés, amire Tozó szoktatott rá.

Vasárnap karedzés. A szokásos szuperszettben.

A táplálékkiegészítő és étkezési programm szinte mindenben megegyezett az előző napiakkal.
Nekem a NanoVapor továbbra sem jött be, mert kisadagban nem érzek tőle semmit, három adagnál nagyon bedurranok, de utána több óráig fáj tőle a fejem. Ugyhogy a továbbiakban maradok a jól bevált Superpump 250  -nél (Gaspari)  vagy a N.O.-Xplode-nál.

2007. December 20. - 03:28:39
Válasz #8
Nem elérhető

Béla


Teszt elején:                                                     teszt vége:

mell: 115 cm                                                117 cm
kar: 41 cm                                                     42 cm
derék: 90 cm                                                  90 cm
comb: 64 cm                                                  65 cm
vádli: 42 cm                                                   43 cm

Testsúlyom: 91 kg                                            92,5 kg


Összeségben a tesztben szereplő termékekről nagyon jó véleményt tudok mondani.      :-)!     :-oD
Nekem egyedül a NanoVapor-ral voltak csak próblémáim. (íz, hatásos adagnál az edzés után fejfájás)

Később bővebb véleményt is írok a Cell-tech, Masstech és Nitrotech kiegészítőkről.    =/+'



2007. December 22. - 19:52:04
Válasz #9
Nem elérhető

Béla



2007. December 22. - 19:53:58
Válasz #10
Nem elérhető

Béla


2. kep 

Matra Kupa 2002   ujonc

jobb oldalon - Berkes Laci    bal oldalon  - en vagyok

2007. December 22. - 19:56:36
Válasz #11
Nem elérhető

Béla


Versenyek kozti kep   - 2001     75 kg

2007. December 22. - 20:59:14
Válasz #12
Nem elérhető

endre66


Látom te is vállalod a fehér gatya fekete zokni kombót!  Anabolikus hatást kölcsönöz a külsőnknek!  @:-) egy pluszt megér
(edzőtermi fotók topic)