2024. Április 27. - 19:24:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MuscleTech-Teszt by darknight  (Megtekintve 18436 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 03. - 13:53:36
Megtekintve 18436 alkalommal
Nem elérhető

darknight



Sziasztok Fórumozók >:D!

Ezennel én is megnyitom saját, különbejáratú Nagy Karácsonyi MuscleTech-Teszt topikomat Łł=! Társaimhoz hasonlóan magam is a MuscleTech naNo VAPOR, Cell-Tech Hardcore, Nitro-Tech Hardcore és Mass-Tech nevű termékeit fogom tesztelni 16 napon keresztül. Annyi sajátosság lesz a tesztemben, hogy én jelenleg 3. hete csinálom az ALR Industries Bad Ass Mass Evolution-stackjét kiegészítve pár nyalánksággal.

Jelen teszt alatt Steve jóváhagyásával és engedélyével ez is folyamatosan megy majd, tovább, annyi változtatással, hogy a korábbi BSN: True-Mass helyett Mass-Tech, edzés előtti pörgetőként BSN: N.O.-Xplode helyett naNO VAPOR lesz szedve, a fehérje eddig is részben Nitro-Tech volt (vaníliás helyett most epres fog menni), úgyhogy az maradt változatlan, új komponens viszont a kreatin-transzport (Cell-Tech), ez eddig hiányzott a stack-ből.

Ebben a formában tehát majd arra is kaphatunk egy kis kitekintést, hogy a tesztelésre felajánlott MuscleTech termékek milyen eredményeket hozhatnak más kiegészítőkkel kombinálva.

Tápanyagbevitelemről, edzéseimről részben már olvashattok informácókat a másik topikomban, az aktuális méreteket, a mai edzést, és az első benyomásokat hamarosan megosztom Veletek :-)->!

Tehát kedves teszttársaim, előre, és zúzzuk le a Lappföldi Mikulást bordázott hasizmokkal, keresztszálkás farizmokkal, és földig érő lőcsös farokkal ))=/ =/+' @:-)!!! A háromból eddig még csak az egyikkel rendelkezem, pedig se nem bordázott a hasam, de nem kersztszálkás a seggem... >:D!

Tehát szabadítsuk el a FENEVADAT...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 03. - 19:38:14
Válasz #1
Nem elérhető

darknight



Hali Fórumozók! Ezúton jelentkezem az első edzésnappal!

Nos hát, azaz mell 8)!

A mai nappal elkezdtem a már szokásossá vált sémát, és nekiindultam egy hardcore mell-napnak! Edzés előtt kb. 10 perccel betoltam 1 púpozott kanállal a naNO VAPOR-ból, gondoltam, kell egy kis szoktatás a szervezetemnek a fehéren izzó intenzitáshoz @-o. Nos, ízre nem volt rossz (ennél durvábbra számítottam), sőt volt egy kis fanyar, citromra emlékeztető utóíze. Vagy csak már egy más dimenzióban jártam ????...? Az kiderült számomra az edzés alatt, hogy az 1 púpozott kanál kevés. Jó-jó, de az tuti, hogy a hatása még fokozható nagyobb mennyiséggel. A pontos adagot majd még be kell lőnöm, a szervezetemet pedig szoktatni kell a termékhez. Jól ment az edzés, általában 90 perc egy edzésem, ha eldumálom vagy elbámulom a csajokat, akkor ennél több. Most megvolt kb. 70-80 perc alatt, pedig a végén már elég sokan voltunk a teremben, ami azért akadályozott picit. Tehát a hatás egyenlőre igencsak pozitív ;D.

Valószínűleg 1,5, de inkább 2 kanál lesz számomra a megfelelő dózis.

De lássuk magát az edzést:

30°-os padon mellről nyomás hosszú egyenes rúddal:
8x55 kg, 8x60, 8x65, 8x70

Mellgép:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75, 7x80

Mellről nyomás sima padon egykezesekkel:
10x22,5 kg/kéz, 10x25/k, 10x27,5/k, 10x27,5/k

Ferde haspadon lefelé lógva (negatív) mellről nyomás egykezesekkel:
10x22,5 kg/kéz, 10x22,5/k, 10x22,5/k, 10x22,5/k

Tricepsz-lenyomás csigán rövid egyenes rúddal:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75

Felhúzás hát mögött csuklyára hosszú egyenes rúddal:
10x55 kg, 10x60, 10x65, 10x65

Áthúzás padon egykezessel:
12x22,5 kg, 12x25, 12x27,5, 12x30

Lábemelés ferde haspadon:
4x20

Aki nem olvasta a másik topikomat, annak elmondom, hogy heti 5 napban, mell-hát-láb-tricepsz/bicepsz-váll felosztásban edzek. Most ez vált be, ha megáll a fejlődés, váltani fogok.

Étkezésem:

A fehérjeszükségletet 3 gramm/testsúlykilogramm alapon számolom, a szénhidrátot 4 g/tkg-onként, a fehérjének kb. durván a felét viszem be porokból, a többi csirkemell, túró, ritkán marhahús, sertéshús. Szénhidrát rizs, pufirizs, főtt burgonya (néha "csalónapon") sült verzió, emellett zöldségek (bébirépa, karfiol, brokkoli, zöldbab ezerrel), gyümölcsként általában banán. Nassolásnak olajos magvak (kesudió, mogyoró, földimogyoró, mandula+mazsola). A folyadék tej (most minden turmix tejes), 100%-os narancslé és ananászlé, de legfőképpen ásványvíz, mostanában ezt kívánom leginkább,gyümölcslé 1-1 pohárral megy a főétkezésekhez általában.

Napi 3-4 adag Nitro-Tech Hardcore-t fogyasztok, reggel, délután (min. 2 órával edzés előtt) és edzés után 1-1 kanállal, valamint még este lefekvés előtt, alkalmanként 5-5 gramm glutaminnal (MHP: Glutamine-Sr). Edzés alatt 10 gramm észterifikált glutamin (SAN: N.A.G.)+10 gramm BCAA (...... Nutrition)+1/2-1/2 arányban kb. 45-50 gramm maltodextrin-dextróz keverék megy. Edzés előtt még betolok egy kis folyékony aminót 3 evőkanállal (Dymatize: Liquid Super Amino 23,000).

Napi 3 fő étkezésem van: reggel 06:00-06:30, 12:00-13:00 és este edzés után, kb. 19:00-20:00 között. Közte általában még 2  szilárd kaja van, a többi tápkieg. A reggelivel megy 1 szem ALRI: Junge Warfare, 1-1 szem ON: Flaxseed Oil-és Fish Oil-kapszula, kb. 10:00-11:00 között 3 kanál Mass-Tech és 1 szem ALRI: Bad Ass Mass, ebéd alatt 1 szem ALRI: Junge Warfare és 1 adag ISS: Super Vitamin Pak. A vacsihoz még megy 1 szem Jungle, és 1-1 szem Fish-és Flaxseed Oil-kapszula. Kb. 22:00-23:00 között megy még a napi 2. Bad Ass Mass-kapszula, valami kis kajával vagy turmixal leöblítve.

A naNO VAPOR-ról már írtam, kellemes csalódás volt ízügyileg. A Nitro-Tech Hardcore-ból jó választás volt az epres íz, illatban engem emlékeztet az epres True-Massra, ízben is van hasonlóság közöttük, nekem mindkettő abszolút bejön, hatásilag a Nitro-Tech nem terhel be annyira, mint a True-Mass, persze a bevitt mennyiség is jóval kevesebb :-oD.

A Cell-Tech Hardcore-tól tartottam leginkább, íz vonatkozásban persze, mivel elég kellemetlen tapasztalatom volt a Six Star: Professional Strenght Creatin-jával, és ugye a 2 cég között van egyezés (distributed byIovate Health Sciences  U.S.A. Inc.). Hát, a Tropical Fruit-íz sosem lesz a kedvencem, de azért a Six Star-hoz képest a Cell-Tech messzemenőkig felhasználóbarátabb, azaz ihatóbb. Ha hozza a várt eredményeket, és ha majd újra a használata mellett döntök, akkor minden bizonnyal más ízt fogok kipróbálni pl. grape-et vagy lemon/lime-ot.

A legfontosabb (és egyenlőre az egyetlen:) hatása pedig az, ami már az első használat után előjött, hogy iszonyatosan tolja ki belőlem a vizet. Ez nálam mindig így van, bármilyen kreatinnál, de azért ez most nem annyira durva, mint pl. a Six Star-nál, akkor órákig a WC közelébe voltam szegezva a használata után. Az azért már most látszik, hogy a Cell-Tech is át fogja mosni a rendszert rendesen :-/]!

A Mass-Tech csokis és finom :-oD. kicsit már elszoktam a csokis íztól, most kimondottan jólesik, előtte már picit betelítődtem ezzel az ízzel. A termékről 1 dolog biztos: egy 5 mérőkanalas adag nagyon kemény lehet :-O!!! Nekünk Steve 3 kanalas adagolást írt elő, ez szerintem pon megfelelő mennyiség, így is betelít rendesen , egy ideig nem gondolsz a kajára, az tuti.

Nos, egyenlőre ennyi, várom haza a Kis Drágámat, családolás, miegyebek, utána leveszi a méreteimet :-)-, majd ezek után a centit elővéve megméri az adataimat is...

Úgyhogy reszkessetek, ma még jelentkezem >:D!

Ja, a súlyom ma edzés után 89,75 kilogramm volt... ))=/
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 03. - 19:41:43
Válasz #2
Nem elérhető

Bubee


Nagyon jó az étrend! Sok sikert!  ;-oo-;  =/+'
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 03. - 21:43:03
Válasz #3
Nem elérhető

darknight



Köszönöm Bubee a biztatást ;-oo-;!

Nos, a méreteim a következők:

Testmagasság: Bármilyen meglepő, még mindig 1,80 m.
Testsúly: 89,75 kg (2007. november 11-én mérve 85,80 kg).
Derék: 89 cm (88 cm).
Comb: Bal-59 cm (57 cm) Jobb-60 cm (58 cm).
Vádli: Bal-40 cm (39 cm) Jobb-40 cm (39 cm).
Alkar: Bal-33 cm (33 cm) Jobb-33 cm (33 cm).
Bicepsz: Bal-44,5 cm (43 cm) Jobb-44 cm (42 cm).
Mell: 116 cm (114 cm).

Mára akkor ennyit. Hát, holnap bizony hát. Addig egy kis motíváció:
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 04. - 20:23:38
Válasz #4
Nem elérhető

darknight



Szervusztok kedves TV-néző gyerekek O0!

Ezennel újra jelentkezem, hogy beszámoljak a mai nap csodás történéseiről! A délelőttöm tárgyalásokkal telt, idióta emberekkel, majd oda-vissza 1-1 órát utaztam a kollégákkal egy olyan "szakmai-év-végi-értékelő-értekezlet (már eleve ez a szóalkotás zavaros ????...) miatt, aminek aztán pláne semmi értelme nem volt az égadta világon. Pláne, hogy minden évben ugyanazt adják le. Ezek után felüdülés volt edzeni.

Hát, lássuk >:D!

Lehúzás hátgépen tarkóhoz rövid egyenes rúddal:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75, 6x80

Döntött törzsű evezés hosszú egyenes rúddal fordított fogással:
10x55 kg, 10x60, 10x65, 10x70, 6x75

Lehúzás mellhez hátgépen hajlított rúddal:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75, 6x80

Evezés csigán hajlított rúddal:
8x70 kg, 8x75, 8x80, 8x85, 8x85

Lehúzás csigán, térdelő állásban rövid egyenes rúddal:
10x60 kg, 10x65, 10x70, 10x75, 10x80

Tricepsz ülve egykezessel:
12x22,5 kg, 12x25, 12x27,5, 12x30, 12x30

Vállvonogatás egykezesekkel:
10x25 kg/kéz, 10x27,5/k, 10x27,5/k, 10x27,5/K, 10x30/k

Húzodzkodás szélesen:
5x5

Húzódzkodás szűken:
5x6

Annyi progresszivitást csempészek bele minden edzésbe, hogy apránként emelem a sorozatok számát, a plusz sorozatot pedig mindig egy nagyobb, eddig nem használt súllyal végzem 6-8 ismétléssel. Ennek oka kicsit sem prózai: marad bennem annyi erő, hogy emeljek a súlyon és lenyomjak még egy sorozatot. Nem akarom széterőltetni magam, az esetleg a következő gyakorlat rovására menne, így ezek mindig ad hoc jellegűek, de most úgy tűnik, hogy működik a dolog ))=/.

Ma megemeltem a naNO VAPOR adagomat 1,5 púpozott adagolókanálra. Fura, de valahogy bejön az íze, persze azért kipróbálnám majd az új ízeket is, ha majd bejönnek valamikor (Orange Haze, Blue Raspberry Fusion). Hatás: semmi olyan extrém, ami a leírásokban van, de az intenzitás, kedv, erőnlét, bedurranás kimagasló. A fejem néha bevörösödik, ámde nem kicsit, emellett erősen izzadok, mint egy ló, holott nem vagyok egy izzadós fajta. Plusz jobban tudom pörgetni az edzést, a végére nem fáradok ki, de a reggel megálmodott napi penzumnál nem nagyon akarok sokkal többet erőltetni, inkább fokozatosságra törekszem. Egyenlőre ez a módszer tehát kiválóan működik, bár érzem, hogy menne több súllyal több is, vagy még más gyakorlat is, de ez most így jó. Mindennek eljön a maga ideje ;).

Viszont azt veszem észre, hogy a tudatállapotom kezd kicsit beszűkülni: a Világegyetemet jelentő, központ irányítást végző és minden történést drótszálon mozgató földöntúli erőn (tehát magyarán a puncin) kívűl csak az edzés kezd érdekelni... >:D. No igen, azért a MuscleTech termékek mellett azért az ALRI-stack is odateszi magát igen keményen, és ez szó szerint értendő... ;D

Pláne, hogy Kovács Zsolt cimboránk olyan linket tesz be a gyanútlan látogatóknak a termékteszt-topikjába, ahol Marzia Prince-ról találhatunk képeket, így persze nem is csoda, hogy az ember csak a szexre tud gondolni.

Zsolti, köszönet érte Łł=!

Még annyit, hogy sajnálattal olvastam, hogy a csodálatos ajándékdobozokban (külön köszönet a karácsonyi csomagolásért és design-ért, nekem nagyon bejött, pedig ez sem az én ünnepem:) fellelhető Cell-Tech-ek között volt lemon-lime ízesítésű is. Vigasztalhatatlan lettem.....volna, ha nem pont Lindától kapom meg a magam kis karácsonyi meglepi csomagját. Ez azért enyhített a fájdalmamon :-*.

Csak Steve meg az Asszony meg ne tudja, mert lesz nemulass :-/--!

Nos, egyenlőre ennyi, meg egy kis kedvcsináló mindenkinek egy esetleges fehérjevesztéshez... >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 04. - 20:45:44
Válasz #5
Nem elérhető

darknight



Csak annyi, hogy szerintem a csajnak nem Halodrol Liquigels-t kellene a szájába vennie, hanem engem... O0 >:D ;D ))=/ :-)-!!!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 06. - 09:30:15
Válasz #6
Nem elérhető

darknight



Helló Fórumozók :-!!!!

Nos, eltelt egy újabb edzés, a tegnapi menű a szokásos láb-nap volt.

A program O0:

Lábnyújtás:
20x60 kg, 15x70, 10x80

Ülő vádli:
25x60 kg+10x60, 20x65+10x65, 15x70+10x70

Lábtolás:
20x180 kg, 15x200, 10x220

Lábhajlító:
20x30 kg, 15x35, 10x40, 6x40

Álló vádli:
25x80 kg+10x80, 20x85+10x85, 15x90+10x90

Guggolás:
20x55 kg, 15x65, 10x75, 10x85

Tolódzkodás tricepszre:
6x15-20

Hiperhajlítás:
4x20

Lebegőülés:
4x20

Még mindig nem beszélhetünk egy Milos-féle lábedzésről (közelébe sem ér, de lehalább nem hányok be :----), de azért több hónapos kihagyás után lassan-lassan alakul a dolog. Elég sokat elszöszöltem az edzéssel, mert egy srác megkért, hogy segítsek neki, hogy miből, hogyan, merre, mennyit, és ez azért eléggé megakasztott. Azért persze annak örültem, hogy lát bennem annyit, hogy érdemes kérdezni tőlem az edzésével kapcsolatban. Gyakran látok olyan dolgokat, hogy a hajam égnek áll, de nem érzem magam arra predesztinálva, hogy beleugassak mások edzésébe, bár néha segítő szándékkal megteszem, ha látom, hogy a másik fél azt megérti és képes elfogadni. Amúgy maga az edzés jól ment, megvan az erő, csak kicsit ideges voltam.

Reggel hülye fejjel vérnyomást mérettem az üzemorvossal ˝=/, 20 perces intenzív rohanás , reggeli családi őrület (a nevelt lányom angolul énekel gyerekdalokat, az Asszony készíti az ebédemet és közben sminkeli magát, a vadászgörény meg éppen a spájzban pakolja a befőtteket @-o :-O >:D ˝=/ :-Đ) után, meg nem kis adag tápkieggel bebombázva az elmúlt hetekben, nomeg jó 4 kilónyi plusz súllyal a habtestemen. Nos, a megmért érték szerint valahol a magas vérnyomás utolsó stádiuma felé haladok, úgyhogy lassan kezdhetek végrendelkezni a dokinéni szerint. Azt persze finoman jelezte, hogy Ő tudja mitől van ez,  a nők testképzavara anorexia, a férfiaké pedig testépítés formájában tör a felszínre. Nos, ezen nem akartam már vitát nyitni. Persze jól felspannoltam magam, tovább rontva ezzel túlélési esélyeimet. Délután azért mérettem a teremben is vérnyomást, itt már jobb volt a helyzet nem kevéssel, de az tény, hogy a pulzusom valóban magas.

A tápkiegek minőségével továbbra is igencsak elégedett vagyok, a naNO VAPOR tegnaptól 2 adagolókanállal megy. Jólesik, pörget, izzaszt, használ. Mondjuk azt érzem, hogy a pulzusom emelkedettebb a szedése óta, mondjuk ez összefügg valószínűleg a megnövelt intenzitással és terheléssel is.

A Mass-Tech telít ezerrel, másfél-két óráig az elfogyasztása után nem vagyok éhes. A True-Mass-sal ellentétben viszont azt egyáltalán nem érzem, hogy puffasztana, ez külön pozitív. A Nitro-Tech-nél már a teszt előtt kitapasztaltam, hogy kellemesen fogyasztható, az emészhetősége, állaga, minősége kiváló.

A Cell-Tech rögtön edzés után nem egy leányálom, de betolom, utána kb. 20 perc múlva egy Nitro-Tech, majd kaja jó egy óra múlva jöhet csak, annyira betelítenek. A Cell-Tech még mindig tolja ki belőlem a vizet, de a helyzet már jobb, mint az első 2 napban o--O.

Ma készült egy-két amatőr minőségű fotó amatőr pózolással. Ezek megerősítettek, hogy a bal oldalam (Váll, hát, bicepsz, de főként a tricepsz) jobban fejlődik, mint a jobb. Én ezt annak tulajdonítom, hogy mikor elkezdtem edzeni, akkor a bal oldalam volt a gyengébb lemaradottabb. Így azt jobban erőltettem, jobban kellett rá koncentrálni, majd hozzáreősödött a bal oldalhoz, és végül lehagyta azt. Mostantól megint jobban fogok figyelni a jobb oldalamra, hogy felhozzam a másik mellé, és végül kiegyenlítődjenek.

Főleg a bal és a jobb tricepsz eltérése feltűnő, de ma elkezdem ennek kompenzálását egy csodálatos bicepsz-tricepsz szuperszettel. Amúgy tényleg fura, mert már a bal bicepszem is erősebb és nagyobb a jobbnál, holott teljesen jobbkezes vagyok. Mindegy, a továbbiakbam maximálisan figyelek ezekre, és törekedek a két oldal kiegyenlítésére.

Ma délután bicepsz-tricepsz szuperszettek, imádom :-):-)::!!!

Annyi bizonyos, hogy az elmúlt 1 hét történései, rohanásai, kapkodásai miatt pihenésre szusszanásnyi időm sem volt, de ez csak pszichésen, mentálisan visel meg, testileg minden edzésen teljesen fitt és üde vagyok /:-). Azért a holnapi váll-napot követően a hétvégét csak ennyiben tervezem, nem fogom túlspirázni:
  :-)-:-oD /7% {-) :-)- :-oD /7% {-) :-)- :-oD /7% {-)

Addig is néhány újabb kép:

"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 06. - 10:06:40
Válasz #7
Nem elérhető

hopika


Hey man!

Tényleg elég feltűnő az eltérés a 2 tricó között.
Sztem ezt még most kellene megfogni és a szedett cuccokkal lehet tudnál is most rajta segíteni kicsit.
Csak egy ötlet,de Ön dönt. ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 06. - 10:42:18
Válasz #8
Nem elérhető

darknight



Helló Hopika ;-oo-;!

Igazad van, látható az eltérés, főleg képen jön elő, akkor is leginkább úgy, ha hátulról fényképeznek. Oldalról, élőben nem annyira jelentős a különbség. Képen az is baj, hogy ha nem látom magam tükörben, akkor valami hülye beidegződés miatt a jobb karomra nem feszítek rá normálisan.

De most ráfekszem a korrigálásra =/+'...Vagy hozzáfogyasztom a bal tricót a jobbhoz !+"%!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 06. - 19:36:37
Válasz #9
Nem elérhető

darknight



Halló-halló!

Újfent jelentkezem, a mai nap is eltelt egy nem túl erős bicepsz-tricepsz nappal szuperszettben. Valahogy hiányzott a motiváció, emellett egész nap fájt a hasam valamitől, úgyhogy ez a nap nem volt a teszt csúcspontja :(. Mindezek ellenére azért lementek a tervezett gyakorlatok a tervezett súlyokkal, csak valahogy nem volt az igazi. A tegnapi lábedzéssel kapcsolatban azt viszont elfelejtettem megírni, hogy a még a nem túl huszáros tempó mellett is bedurrant a vádlim kegyetlenül. Látványban ez sajnos nem különösebben jön elő, ugyanis enyhén érdekes ívű (magyarán görbe) a lábszáram, így bármiféle fejlődés vádli-ügyileg annyit jelent, hogy szemből optikailag egyenesebbnek tűnik a lábam. De maga az érzés az nagyon ott volt 8).

No de lássuk a mai napot:

1./

Kétkezes bicepsz állva franciarúddal:
8x33 kg, 8x38, 8x43, 8x43

Tricepsz-lenyomás csigán V-alakú szarvval:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75

2./
Bicepszezés ülve egykezesekkel váltott kézzel:
18x15 kg/kéz, 16x17,5/k, 16x17,5/k, 16x17,5/k

Tricepsz-szűken nyomás hosszú egyenes rúddal:
10x60 kg, 10x65, 10x70, 10x75

3./
Bicepszezés csigás Scott-gépen:
8x30 kg, 8x35, 8x40, 8x45, 8x45

Tricepsz-lenyomás csigán dróttal:
8x40 kg, 8x45, 8x50, 8x50, 8x50

4./
Egykezes bicepsz Scott-padon:
8x12,5 kg/kéz, 8x15/k, 8x15/k, 8x17,5/k

Tricepsz állva egykezessel:
10/kézx10 kg, 10/kx10, 10/kx12,5, 10/kx12,5


Felhúzás csuklyára hát mögött csigán rövid egyenes rúddal:
10x100 kg, 10x105, 10x105, 10x110

Hasprés kartámasszal felhúzott térddel:
4x20

Egykezes lenyomás csigán:
8/kézx25 kg, 8/kx25, 8/kx25, 8/kx25

Nos, ennyi volt a mai program, volt egy kis emelés a súlyokban, ismétlésekben, valamint beraktam új gyakorlatot is, de valahogy egy bicepsz-tricepsz naptól többet vártam. Remélem a holnapi váll-nap majd nagyobb katarzist fog okozni. Plusz jó lenne, ha a gyomorgyengeségem is helyrejönne, mert ma a kajálásom nem volt 100%-os :-\. Most nekiindulok kajálni, majd egy kis egészségügyi szex a magas vérnyomás ellen, utána szerintem megnézzük mondjuk a Fűrész 2.-őt, kellenek az ilyen filmecskék is a gyomornak... >:D

Amúgy ma lehet hogy azért voltam annyira halvérű, mert a cégnél kilőtték a fűtést (a környéken zajló nagy-volumenű felüljáró project miatt elszállt egy távhővezeték), így egész nap a kib...ott hidegben ültünk az irodában. Mindezen okból további ilyen esetekre beszereztünk egy üvegecske Jagermeister-t, hiszen csak nem üldögélhetünk ott a fagyhalállal dacolva védtelenül... O0. Én megrögzött alkalmi ivóként (hopsz, jövőre legalább egyszer innom kell, szökőév lesz ;D) azért továbbra is a forró teára, mondjuk guaranásra szavazok. Bár, a franc vigye el, az meg megemeli a vérnyomásomat... !+"%

Na mindegy, ha holnap sem lesz fűtés, akkor a távhőszolgáltató tehet egy szívességet :-p. Vagy majd én is elkezdek rendet rakni :-/-, bár ez ugye (szerencsére még csak) főként Amerikában dívik...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 08. - 18:46:58
Válasz #10
Nem elérhető

darknight



Na hali!

Tegnap egy szuper váll-nappal véget vetettem a heti edzés adagnak, azóta az élet egyéb örömeinek szentelem a szabadidőmet ( /7% :-oD :-)- {-) :-}). Ma például a párommal nekiindultunk a karácsonyi rengetegnek, én csak parfümöt akartam venni önmagamnak, de a 10.-ik elémnyomott ugyanolyan illat után hagytam az egészet a francba ˝=/. Mindezek ellenére sikerült egy halom szatyorral hazaérnünk délutén fél 2-re !+"%. Azóta igyekszem regenerálódni, kell az idő a pihenésnek és a fejlődésnek.

A tegnapi váll-edzés így nézett ki:

Egykezes vállból nyomás ülve:
8x17,5 kg, 8x20/k, 8x22,5/k, 8x22,5/k

Oldalemelés egykezesekkel:
8x10 kg/kéz, 8x10/k, 8x10/k, 8x10/k

Mellről nyomás ülve hosszú egyenes rúddal:
8x35 kg, 8x40, 8x45, 8x50, 8x50, 6x55

Döntött törzsű oldalemelés egykezessel:
8/kézx10 kg, 8/kx10, 8/kx10, 8/kx10

Állig húzás egykezesekkel:
8x12,5 kg/kéz, 8x15/k, 8x15/k, 8x17,5/k

Kézelőreemelés egykezesekkel váltott kézzel alsó fogással:
20x10 kg/kéz, 20x10/k, 20x10/k, 20x12,5/k

Vállvonogatás dobogón állva test előtt hosszú egyenes rúddal:
10x55 kg, 10x60, 10x65, 10x70, 10x75

Has-római szék:
4x30, az utolsó után 4x15 10 másodperces pihenőkkel

A tápkiegészítők továbbra is szépen dolgoznak,  a fehérje-tömegnövelő minősége elsőrangú, a naNO VAPOR rendben bedurrant, már az elsőre kicsit furcsa ízt is sikerűlt megszoknom. A Cell-Tech jól betölti az izmokat, az íze nem a legjobb (Fruit Punch), de abszolút elviselhető. Mindezek ellenére én nem igazán hiszek hossszú távon a kreatin-transzportokban, bár anno nekem a BSN-től a CellMass nagyon bevált. Szerintem arra jók, hogy egy adott kúra elején, vagy kisebb kihagyás után vissza-vagy betöltsék az izmokat. Nem mondom, hogy nem fogom még később is használni a CellMass-t vagy a Cell-Tech-et, de állandó jelleggel még megfelelő anyagiak mellett sem venném fel őket a repertoárba. De annak a célnak, amit fentebb vázoltam, tökéletes választás mindkettő (ízre a CellMass egyenlőre jobban bejön, de a lemon-lime ízesítésű Cell-Tech megkóstolása nélkül ebben sem lehetek biztos ;D).

Arra tekintettel, hogy én már korábban megindítottam a magam ALRI kúráját, a többi tesztelőhöz képest én így az első 5-6 nap után nem tudok akkora nyereségről beszámolni tömegben, mint mások, mivel a tápanyagbevitelem lényegében már eddig is hasonlóképpen alakult. És az eddigi stack-ben is megvolt a mostani MuscleTech termékeknek a maga megfelelője, persze a Cell-Tech kivételével. No mindegy, ez nem szabadkozás.  A nyereség eddig 1,5 kilogramm...

Most pihenek tovább, jövő héten előreláthatólag megint lesz hétfő-péntek között egy kihagyott edzés, mivel minden kolléga lakást vesz és házavatót tart...Nem értem, valami gond lehet a fizummal, a felét másoknak utalják, vagy mi van... ????...? Emellett a haverok és az Asszony agitálnak, hogy induljak a teremben megrendezendő fekvenyomó versenyen szombaton. Nem a súly a lényeg, hanem az ismétlésszám. Lehet, hogy megdumálnak, egy bulinak jó lesz, haverok, MuscleTech, miegyebek... O0

Annak, aki még megy a hétvégén edzeni, egy kis inspiráció...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 08. - 19:20:33
Válasz #11
Nem elérhető

shp


Üdv!

Jól nyomod nagyon! Tényleg a szatyorcipelés a legújabb versenyszám a plázákban. Ezután szükséges is a rengeneráció.  {-)  :-}

Annyi észrevételem van, hogy kicsit sok a 7 gyakorlat vállra.  8-} Én az intenzításon emelnék, elhagynék 1-1-et és edzésenként váltogatnám a gyakorlatokat.

Kezdésnek oldalemelés, utána egykezes vállból nyomás és döntött törzsű oldalemelés + 1 kedvenc, ha még bírod.
Következő alkalommal az egykezest felválthatod rúddal, vagy pl. első gyakorlatnak teszed be.

Én egy ilyen edzés után a pólómat nem tudom levenni, nemhogy az orromat megvakarni

 

2007. December 08. - 19:54:30
Válasz #12
Nem elérhető

darknight



Üdv Shp!

Köszi a hozzászólást, így legalább észrevettem, hogy a tricepszre végzett formázó lórúgások (10/kézx7,5 kg, 10/kx7,5, 10/kx7,5, 10/kx10) kimaradtak a tegnapi edzés ismertetőjéből >:D. Amúgy lehet, soknak tűnik a gyakorlat, de azt láthatod, hogy nem edzek nagy súlyokkal. Bár az intenzitás megvan, azért győzöm erővel.

Amúgy ha megnézed a korábbi hozzászólásaimat, észreveheted, váltogatom a gyaksikat, hol sima, hol döntött törzsű oldalemelés van, hol egykezes, hol rudas állig húzás stb. Csuklyára pedig (akárcsak tricepszre) minden nap végzek 1-1 gyakorlatot. Amit nem csinálok soha, az a rudas nyakból nyomás, ezt váltom ki minden edzésen az egykezes vállból nyomásokkal. Valahogy a rudas változat nem jön be, húzódás is volt már belőle. De arra majd figyelek, hogy a sorrenden is változtassak.

Amúgy pólóügyileg nem kell aggódni, minden edzés után az alábbi hölgyek segítenek letépni rólam... O0
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 08. - 19:56:56
Válasz #13
Nem elérhető

darknight



Upsss!

Sorry, csak maguk a hölgyek maradtak le a hozzászólásból ˝=/! Nos, az edzéstrikó-büdzsém így elég magas, de talán ;D ezek a hölgyek megérik azt a pénzt...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 08. - 20:23:29
Válasz #14
Nem elérhető

shp


 
Nem rossz, megvakarhatnák akkor az orromat is.

Azért majd próbáld ki. Látom, váltogatod. De azért próbáld ki. Egyik alkalommal kevesebb gyakorlat, durvább sulyok, a máskor több gyakorlat ( bár további ismétlés helyesebb lenne ) kisebb súly. A változás gyönyörködtet, de úgy is érzed neked mi a jó! Azért ne félj elszakadni a megszokástól ( ez a legnehezebb... )