2024. Április 27. - 22:24:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MuscleTech-Teszt by darknight  (Megtekintve 18440 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 09. - 14:05:05
Válasz #15
Nem elérhető

darknight



Helló Fórumozók!

A mai nap folytatom a heti edzés-maraton utáni, jól megérdemelt pihenésemet {-). És ezennel bejelenthetem: múlt heti költözésemet követően ma végre sikerült teljesen kipakolnom, így mától nem kell dobozból és szatyrokból öltözködnöm. Bár ennek is megvolt a maga romantikája és izgalma: reggel félkomásan belenyúltál egy dobozba/szatyorba, és ami legfelül volt kivetted és az volt az aznapi öltözéked. Így eshetett meg, hogy majd egész héten pólóban jártam dolgozni a kabát alatt. De ennek ezennel vége...

Ma azért még vár rám néhány megpróbáltatás: délután le kell vágnom a hajamat, mert van már vagy 1,5 centi és a szemembe lóg, emellett életében először meg fogom fürdetni Arthur-t, a vadászgörényt Ha esetleg holnaptól nem jelentkezem, az valószínűleg majd annak tudható be, hogy átharapott torokkal fekszem a fürdőszoba járólapján...Hiába no, a vadászgörény veszélyesebb állat még a Nyúlnál is (lásd az örök klasszikus Monty Python: Gyalog-galopp-ját).

Azért nem panaszkodom, a használt kiegek hatására ugyanis igen kielégítő a libidóm (bár erről inkább az Asszonynak kellene írnia, nekem nagyon úgy tűnik , hogy igencsak meg van elégedve a fekvenyomásomtól), úgyhogy jelenleg csak ennyit teszek: :-)- :-oD /7% --) :-}. Lehet, hogy fentiek mellett ma még arra is sort kerítünk, hogy valami épkézláb fényképet készítsünk a transzformálódásomról. Persze ez a többi, kecsegtető program mellett korántsem biztos.

Azért még egy tipp a fehérjéktől könnyebben betelítődőek számára :-oD (egy edzőtársamtól kaptam): a fehérjéhez adjatok 1 kiskanálnyi fahéjat, ez különleges, finom ízt kölcsönöz a turmixnak, és nem puffaszt fel állítólag. Én ma a 3 kanalas csokis Mass-Tech-hez bepróbáltam, a hatás nem rossz, és az íze valóban finom.

Egyenlőre ennyi :-!!!, mindenkinek jó pihenést!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 10. - 12:10:34
Válasz #16
Nem elérhető

darknight



Nahátakkor újra itt vagyok ;D!

Egy pihentető hétvége után ma újra a tettek mezejére lépek, délután vár rám egy csodálatos mell-nap a teremben, plusz mellette ezeregy hobbi-edző, aki már az első nap is csak húzza-vonja magát. Előre élvezem  ˝=/ :-/-- ))=/ :-/-! Mentális és fizikai síkon nem vagyok éppen toppon, valahogy a fejemet olyan tompának érzem, előbb is a Bad Ass Mass-kapszulám helyett a Jungle-t vettem be, majd korrigálandó megelőzve az ebédet benyomtam a Jungle-t is egy 3 kanalas vizes Mass-Tech-kel. Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem állandó teltségérzetem van a fehérjéktől és a tömegnövelőtől, ez valamennyire rányomja a bélyegét a többi kajálásomra is. A tömegem nem is kúszik fel ezért olyan látványosan, lassabb, de remélem tartós a fejlődés.

A hétvége utolsó feladatai részben teljesítésre kerültek még az este folyamán, így pl. a hajam már nem lóg a szemembe O0, valamint a göri megfürdetése során szerzett karmolt sebek miatt csak a bal kezemet kell majd amputálni. Csodás :-):-)::! Vagy lehet hogy átalakulok Ferret Man-né, ami talán nem is lenne rossz, mert a testsúlyukat jelentősen meghaladó dolgokat képesek elcipelni a kis dögök...Amúgy imádnivalóak o:).

Azonban, ezen project-eknek hála, elmaradt az esti fényképészkedés :-\. De nem kell félni, ezt majd pótoljuk valamikor.

Egyenlőre nagyon úgy néz ki, hogy hétvégén nyilvánosan megaláztatom magamat, és indulok a helyi terem fekvenyomó versenyén ˝=/. A haverok is agitálnak, meg a Kis Drágám is kampányol, mert hát ugye "egy ilyen verseny az olyan férfias... =/+'". Viszont ha belemegyek a játékba, akkor az Asszony súlyos árat fog ezért fizetni... :-)-...

Na mindegy, délután majd felmérem a lehetőségeimet, beleerősítek és én leszek a  (:-). Addig is relax...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 10. - 14:15:04
Válasz #17
Nem elérhető

darknight



Helló Többiek!

Talán még nem tartunk itt a tesztcsapattal (bár ahogy figyelem a többieket, van egy pár nem kispályás tesztelő :-)!), és ha nem is a teszt végén, de mondjuk 1-2 év múlva a MuscleTech már készítse velünk az ilyen plakátjait...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 10. - 21:40:05
Válasz #18
Nem elérhető

darknight




Hali ;D!

No, lássuk, hogy miből éltünk ma. Kedélyállapotom továbbra is a  :-OO segge alatt volt, a rohadt eső szakadt egész nap ezerrel. Nekem pedig lassan-lassan (valójában minnél sürgősebben) neki kellene állnom tanulni a szakvizsgámra. Ez egy picit rányomta a bélyegét a napomra, ráadásul az őseim kivizsgálásra mentek, jó atyám egészségével rendetlenkedik valami. Ráadásul pont a mai nap kellett menniük, mikor ünnepelhetnék a 41.-ik házassági évfordulójukat, ami szerintem nem kis szám :-)!! Isten éltesse Őket sokáig!!!

Ilyen kondíciók mellett indultam neki a mai mell-edzésnek, ami mindezek ellenére várakozást felülmúlóan jól sikerült >:D.
Tehát tessék:

Fekvenyomás:
8x55 kg, 8x65, 8x75, 8x80, 8x85, 5x90, 3x95

Tárogatás egyenes padon egykezesekkel:
8x15 kg/kéz, 8x17,5/k, 8x17,5/k, 8x17,5/k, 6x20/k

Mellről nyomás 30°-os padon egykezesekkel:
8x20 kg/kéz, 8x22,5/k, 8x25/k, 8x27,5/k, 6x30/k

Kereszthúzás csigán:
10x30 kg/kéz, 10x35/k, 10x35/k, 10x35/k, 10x35/k

Tricepsz-lenyomás csigán rövid egyenes rúddal:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75

Vállvonogatás hát mögött hosszú egyenes rúddal:
10x55 kg, 10x60, 10x65, 10x70

Áthúzás egykezessel:
12x22,5 kg, 12x25, 12x27,5, 12x30

Lábemelés ferde haspadon:
4x20

Nos, ennyi. Megint erősödtem egy kicsit. A fehérjék még mindig puffasztanak :-/], ha vége a tesztnek, kicsit vissza fogok venni a fogyasztásukból. Illetve csak fehérjére állok át, a tömegnövelőt fogom elhagyni valószínűleg. Fehérjeként meghagyom majd a Nitro-Tech-et, mellé a változatosság kedvéért mondjuk BSN: Lean Dessert Protein-t. Vagy ha majd bejön, akkor egy kis MAP: Freak Fix-et, ha nem lesz nagyon elrugaszkodott az ára. Külföldön eléggé megosztottak a vélemények a MAP-al kapcsolatban, álltalában lehúzzák, mint a MuscleTech leányvállalatát, legalábbis én főként ilyenekkel találkoztam. Mondjuk én ezt leginkább a MuscleTech iránt érzet gyakori ellenszenvnek tudom be, nekem ígéretesnek tünnek a cuccok.

A Cell-Tech és a BSN: CellMass között még mindig nem tudnék különbséget tenni hatásfokban, eredményességben. Nekem a kreatin tartalmú kiegek tömeget nem szoktak igazán hozni, leginkább keményítenek, betöltenek. Ebben a viszonylatban a CellMass viszont a Cell-Tech-nél kevésbé terheli a gyomrot, az tuti.

Az viszont bizonyos, hogy edzés előtti pörgetőként legközelebb nem port, hanem kapszulás NO terméket fogok választani. A naNO VAPOR erőben, kitartásban, intenzitásban hozza azt, amit elvártam tőle, de nekem egy kapszulás termék egyszerűbb választásnak tűnik. Az biztos, hogy a legközelebbi NO termékem MuscleTech: naNOx9, vagy MAP: Altered State lesz. Jelenleg igaz, hogy nem vagyok száraz, fedettek az izmaim, de pl. N.O.-Xplode szedése alatt jobban kieresedtem, mint a VAPOR mellett.

Következő stack-emben valamilyen fő irányvonal (pl. Anabolic Xtreme: Ultimate Mass-stack, vagy mondjuk MuscleTech: Aplodan+valamilyen tesztófokozó) mellett proteint, aminosavakat, tablettás NO terméket, és edzés utáni regeneráló terméket fogok használni, ha minden összejön. De addig még sok edzés van hátra, hiszen az ALRI-stack még a felénél sem tart, és még a MuscleTech-tesztből is van hátra. Annyi bizonyos, hogy 2-3 napja a súlyom bestagnált, remélem hamarosan kibillen ebből az állapotból, és 1-2 kilót megint növekszik. Még nem írtam,de hard-gainer, nehezen kajáló vagyok alapvetően, ezt igyekszem megfelelő étrendel és kajabevitellel kompenzálni. Most a súly nem nő, de a mai edzés alatt iszonyatosan bekeményedtem, bár az eresedés elmaradt. A kajálás pár napig nehezemre esett, de a mai nap után úgy érzem, hogy megint megindul az étvágyam, úgyhogy jönnie kell majd a tömegnek is reményeim szerint.

Viszont annyi bizonyos, hogy a regenerálódási képességem elsőrangú, bármilyen fáradtság mellett is fitten nyomom le az edzéseket =/+'. Egyenlőre ezekről tudok beszámolni, feltehetően holnap újra jelentkezem.

Jó pihenést mindenkinek {-)!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 12. - 12:11:59
Válasz #19
Nem elérhető

darknight



Noshátakkor újra itt >:D!

A tegnapi nap során, lévén hogy keddről volt szó, természetesen egy hát-nappal folytattam a heti edzésadagot. A kajálásommal kapcsolatban az étvágyam tegnap visszatért, de súlyban ez még persze nem jelentkezett. Továbbra is 1,5-2 kilogramm a tiszta nyereség. Azért írom így, mert bár a derékméretem nem kicsi, és a kaja miatt a hasam nem is laposodik el, de ez a tömeg arányosan oszlik el rajtam, nem változtam az elmúlt 1 hónap alatt zsírsertéssé, pedig azért jó 5 kiló ugrott fel rám. Én ezt a mérsékelt tömegbeli gyarapodást továbbra is a szervezetemnek a nagyobb mennyiségű kajához és a kiegészítőkhöz való alkalmazkodásának és az ALRI-stack-ben szedett cuccoknak tulajdonítom, amik az én megítélésem szerint azért jelentősen kontrollálják azt, hogy a gyarapodás minőségi, szárazabb izom legyen. És úgy tűnik, hogy tényleg észrevehető a struktúrális változás, ezt hamarosan képekkel is alátámasztom.

Amúgy annyi változás történt, hogy elfogyott a vitaminom (ISS Super Vitamin Pak), illetve hamarosan a ZMA is, emellett ma vettem be az utolsó Jungle Warfare-kapszulát (nem 90, hanem 91 szem volt benne), és elindítottam a Pro-Anabol-t.
A vitaminnal nem tudom mi legyen, január első hetében Bécsből hoznak nekem valami nagyon ígéretes vitamin-cuccot, lehet hogy azt bevárom, és nem rendelek új pakkot. A ZMA-t pedig valószínűleg ugyancsak elhagyom. Az erőnlétem így is nő, az alvásom, regenerációm tökéletes, így nem érzem különösebb szükségét, de ha enélkül visszaesést tapasztalok majd, akkor természetesen újra beépítem a kúrába.

Na de lássuk a tegnapot:

Hát-nap:

Lehúzás tarkóhoz hátgépen rövid egyenes rúddal:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75, 7x80

Felhúzás hosszú egyenes rúddal:
10x75 kg, 10x80, 10x85, 10x90, 5x95

Lehúzás mellhez hátgépen rövid egyenes rúddal fordított fogással:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75, 6x80

Evezés csigán V-alakú szarvval:
8x70 kg, 8x75, 8x80, 8x85, 6x90

Egykezes döntött törzsű evezés:
10/kézx22,5 kg, 10/kx25, 10/kx25, 10/kx27,5

Tricepsz ülve egykezessel:
12x22,5 kg, 12x25, 12x27,5, 12x30

Vállvonogatás egykezesekkel:
10x25 kg/kéz, 10x27,5/k, 10x27,5/k, 10x27,5/k, 10x30/k, 10x30/k

Húzódzkodás tarkóhoz szélesen:
5x5
Húzódzkodás szűken:
5x6

Jól ment az edzés, pörgettem ezerrel, még szakmai kérdésekről is volt időm beszélni pár szót az egyik sráccal, és közben azt tapasztaltam, hogy nem csak a hátam, hanem a mellem is bedurrant elég keményen. Király érzés volt, és még este is eléggé rá lehetett feszíteni, és strukturálisan is megjelent 1-2 árok a mellizomban.

Az viszont kicsit mellbevágott, hogy az egyik srác, aki a teremben az egyik legkidolgozottabb és a legjobb erőnléttel rendelkezik, mint megtudtam, nyáron egy kis növivel azért rásegített a fejlődésre. Jó-jó, tudtam hogy nem naturál, már ránézésre sem az, de azért nem igazán értem, hogy valaki, aki nem készül versenyekre, hobbi szinten űzi ezt a sportot, miért nyúl ilyen cuccokhoz. Anyagilag megteheti (állítólag 200.000,- volt egy hónap, nyomta vagy fél évig), de akkor is, minek ????...?

Néha (valójában elég gyakran) nem értem az embereket...

No mindegy, az ő dolga, az ő élete. Amúgy még annyit változtattam, hogy a Mass-Tech-et vízzel iszom, valószínűleg a tejet ne tudja megfelelően lebontani a szervezetem nagyobb mennyiségben, 2 dl még elmegy, de 0,5 liter már nem. Ez van, valószínűleg kisebb fokban tejérzékeny vagyok, bár a nőkön látható csomagolását azt nagyon bírom... O0

Látva a változásokat,  a fejemet már most azon töröm ˝=/, hogy mivel kellene majd folytatni. Az Anabolic Xtreme felé kacsintgatok, utána tavasszal tuti lesz egy erőnövelős stack Aplodan-nal, itt a cél az erő és a strukturáltság lesz, nem a tömeg, valamikor a távoli-távoli jövőben pedig feldereng egy Gaspari Maximus-stack (bár Bubee azt írta, hogy csalódott az Orastan-A-ban és a Halodrol Liquigels-ben, de azért ennek jobban utánajárok majd) képe, vagy egy próba az AX: Superdrol NG, Trisorbagen, 3-AD termékekkel, ha majd megérkeznek valamikor. És továbbra is várom, hogy majd valamikor a BSN piacra dobja az NCG-CR-t, nagyon kíváncsi leszek rá.

Várom az építő hozzászólásokat, hogy miként kellene majd az ALRI-stack után folytatni, hiszen arról is természetesen be fogok számolni itt a fórumon :-!!!.

Addig is /7% :-oD =/+' :-)- {-)
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 12. - 12:15:33
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg



...
Az viszont kicsit mellbevágott, hogy az egyik srác, aki a teremben az egyik legkidolgozottabb és a legjobb erőnléttel rendelkezik, mint megtudtam, nyáron egy kis növivel azért rásegített a fejlődésre. Jó-jó, tudtam hogy nem naturál, már ránézésre sem az, de azért nem igazán értem, hogy valaki, aki nem készül versenyekre, hobbi szinten űzi ezt a sportot, miért nyúl ilyen cuccokhoz. Anyagilag megteheti (állítólag 200.000,- volt egy hónap, nyomta vagy fél évig), de akkor is, minek ????...?

Néha (valójában elég gyakran) nem értem az embereket...


Egyesek meg nyerőgépbe dobálnak havi 100e Ft-okat, én meg ezeket nem értem. És meglepődnél ha tudnád mennyi ilyen van  :-Đ

2007. December 12. - 12:34:30
Válasz #21
Nem elérhető

George


Egykori zászlóaljparancsnokom dec közepén a havi fizut, a 13. havit, a "pulykapénzt", meg a kis külön pénzjutalmát dobálta bele a gépbe egyetlen éjszaka alatt. Ez neki cirka 600e volt  ;D  :-)! (:-)

2007. December 12. - 12:37:09
Válasz #22
Nem elérhető

Jordan



...
Az viszont kicsit mellbevágott, hogy az egyik srác, aki a teremben az egyik legkidolgozottabb és a legjobb erőnléttel rendelkezik, mint megtudtam, nyáron egy kis növivel azért rásegített a fejlődésre. Jó-jó, tudtam hogy nem naturál, már ránézésre sem az, de azért nem igazán értem, hogy valaki, aki nem készül versenyekre, hobbi szinten űzi ezt a sportot, miért nyúl ilyen cuccokhoz. Anyagilag megteheti (állítólag 200.000,- volt egy hónap, nyomta vagy fél évig), de akkor is, minek ????...?

Néha (valójában elég gyakran) nem értem az embereket...


Egyesek meg nyerőgépbe dobálnak havi 100e Ft-okat, én meg ezeket nem értem. És meglepődnél ha tudnád mennyi ilyen van  :-Đ

Ja, ja! Nekunk példáúl mindig is kocsmánk volt, mondhatni ott nottem fel. Akarmennyire szegeny is volt az ország, mindig tele voltunk mindennap. Gép, pia, cigi.  ;-oo-; Ebbol áll az élet, utánna meg panaszkodnak, hogy otthon hogy veszekszik az asszony emiatt veluk. Meg hogy nem értik mi a baja ezzel. :-/- Jon a sírás hogy nincs pénz, rosszúl keresnek, de azért minden nap be voltak ájúlva. De útólag azt mondom szerencsém volt, hogy ezt még gyerekként láthattam, ez állította elém a rossz példát, és tudtam, láttam hogy mit nem szabad csinálni!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 12. - 12:58:14
Válasz #23
Nem elérhető

Jordan



Noshátakkor újra itt >:D!

A tegnapi nap során, lévén hogy keddről volt szó, természetesen egy hát-nappal folytattam a heti edzésadagot. A kajálásommal kapcsolatban az étvágyam tegnap visszatért, de súlyban ez még persze nem jelentkezett. Továbbra is 1,5-2 kilogramm a tiszta nyereség. Azért írom így, mert bár a derékméretem nem kicsi, és a kaja miatt a hasam nem is laposodik el, de ez a tömeg arányosan oszlik el rajtam, nem változtam az elmúlt 1 hónap alatt zsírsertéssé, pedig azért jó 5 kiló ugrott fel rám. Én ezt a mérsékelt tömegbeli gyarapodást továbbra is a szervezetemnek a nagyobb mennyiségű kajához és a kiegészítőkhöz való alkalmazkodásának és az ALRI-stack-ben szedett cuccoknak tulajdonítom, amik az én megítélésem szerint azért jelentősen kontrollálják azt, hogy a gyarapodás minőségi, szárazabb izom legyen. És úgy tűnik, hogy tényleg észrevehető a struktúrális változás, ezt hamarosan képekkel is alátámasztom.

Amúgy annyi változás történt, hogy elfogyott a vitaminom (ISS Super Vitamin Pak), illetve hamarosan a ZMA is, emellett ma vettem be az utolsó Jungle Warfare-kapszulát (nem 90, hanem 91 szem volt benne), és elindítottam a Pro-Anabol-t.
A vitaminnal nem tudom mi legyen, január első hetében Bécsből hoznak nekem valami nagyon ígéretes vitamin-cuccot, lehet hogy azt bevárom, és nem rendelek új pakkot. A ZMA-t pedig valószínűleg ugyancsak elhagyom. Az erőnlétem így is nő, az alvásom, regenerációm tökéletes, így nem érzem különösebb szükségét, de ha enélkül visszaesést tapasztalok majd, akkor természetesen újra beépítem a kúrába.

Na de lássuk a tegnapot:

Hát-nap:

Lehúzás tarkóhoz hátgépen rövid egyenes rúddal:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75, 7x80

Felhúzás hosszú egyenes rúddal:
10x75 kg, 10x80, 10x85, 10x90, 5x95

Lehúzás mellhez hátgépen rövid egyenes rúddal fordított fogással:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75, 6x80

Evezés csigán V-alakú szarvval:
8x70 kg, 8x75, 8x80, 8x85, 6x90

Egykezes döntött törzsű evezés:
10/kézx22,5 kg, 10/kx25, 10/kx25, 10/kx27,5

Tricepsz ülve egykezessel:
12x22,5 kg, 12x25, 12x27,5, 12x30

Vállvonogatás egykezesekkel:
10x25 kg/kéz, 10x27,5/k, 10x27,5/k, 10x27,5/k, 10x30/k, 10x30/k

Húzódzkodás tarkóhoz szélesen:
5x5
Húzódzkodás szűken:
5x6

Jól ment az edzés, pörgettem ezerrel, még szakmai kérdésekről is volt időm beszélni pár szót az egyik sráccal, és közben azt tapasztaltam, hogy nem csak a hátam, hanem a mellem is bedurrant elég keményen. Király érzés volt, és még este is eléggé rá lehetett feszíteni, és strukturálisan is megjelent 1-2 árok a mellizomban.

Az viszont kicsit mellbevágott, hogy az egyik srác, aki a teremben az egyik legkidolgozottabb és a legjobb erőnléttel rendelkezik, mint megtudtam, nyáron egy kis növivel azért rásegített a fejlődésre. Jó-jó, tudtam hogy nem naturál, már ránézésre sem az, de azért nem igazán értem, hogy valaki, aki nem készül versenyekre, hobbi szinten űzi ezt a sportot, miért nyúl ilyen cuccokhoz. Anyagilag megteheti (állítólag 200.000,- volt egy hónap, nyomta vagy fél évig), de akkor is, minek ????...?

Néha (valójában elég gyakran) nem értem az embereket...

No mindegy, az ő dolga, az ő élete. Amúgy még annyit változtattam, hogy a Mass-Tech-et vízzel iszom, valószínűleg a tejet ne tudja megfelelően lebontani a szervezetem nagyobb mennyiségben, 2 dl még elmegy, de 0,5 liter már nem. Ez van, valószínűleg kisebb fokban tejérzékeny vagyok, bár a nőkön látható csomagolását azt nagyon bírom... O0

Látva a változásokat,  a fejemet már most azon töröm ˝=/, hogy mivel kellene majd folytatni. Az Anabolic Xtreme felé kacsintgatok, utána tavasszal tuti lesz egy erőnövelős stack Aplodan-nal, itt a cél az erő és a strukturáltság lesz, nem a tömeg, valamikor a távoli-távoli jövőben pedig feldereng egy Gaspari Maximus-stack (bár Bubee azt írta, hogy csalódott az Orastan-A-ban és a Halodrol Liquigels-ben, de azért ennek jobban utánajárok majd) képe, vagy egy próba az AX: Superdrol NG, Trisorbagen, 3-AD termékekkel, ha majd megérkeznek valamikor. És továbbra is várom, hogy majd valamikor a BSN piacra dobja az NCG-CR-t, nagyon kíváncsi leszek rá.

Várom az építő hozzászólásokat, hogy miként kellene majd az ALRI-stack után folytatni, hiszen arról is természetesen be fogok számolni itt a fórumon :-!!!.

Addig is /7% :-oD =/+' :-)- {-)


Hello!

Na én ugye szintén nyomon kovetem írásaidat, fejlodésed. A kaja, tápkieg kérdést elég komolyan veszed, ami díécdretes. Én csak javasolnék pár dolgot az edzéseddel kapcsolatban, ha megfogadod jó, ha nem akkor se fogok síni!  ;D Most példáúl a felhúzást nézegettem, de mondhatnék mást is, hogy a sorozatok kozott elég kevés a súlykulombség. Tehát én a felhúzásnál, fekvenyomásnal, és a guggolásnál legalábbis nagyobbakat ugrálnék súlyba. Vegyuk a felhúzást én a helyedben ezt úgy csinálnam hogy: 1Ox6Okg, 8x8Okg, 6x1OOkg. Ugyanígy legalább egy gyakorlatban minden nagy tesztrésznél. Persze nem célom hogy lesérulj, de egy nagy izomnál nem 5kgot kellene emelni a sorozatok kozott. Lehet hogy hulyeséget mondok, de szerintem az emelt súly és az izom novekedése kozott osszefugges van, minél nagyobb súllyal tudod szabályosan végezni a gyakorlatokat annál nagyobbak lesznek az izmaid. Na tovabbi eredményes tesztelést.   :-oD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 12. - 13:20:38
Válasz #24
Nem elérhető

darknight



Thanks Jordan ;D!

Megfogadom a tanácsod, és kipróbálom, beválik-e. Mellben sajnos mindig is gyenge voltam, a derekat terhelő gyakorlatokat pedig egy nyári sérülés miatt csak óvatosan végzem, mert sajna még mindig előjön, ha jobban megterhelem. De megpróbálom a módszert, majd kiderül, mit fog hozni, bízok benne, hogy OK lesz >:D. Ebben a sportban nem létezhet olyan, hogy lehetetlen, csak akarni kell. A legtöbb dolog már a fejünkben eldől, mielőtt még nekikezdenénk.

És annak igazán örülök, hogy vannak, akik elolvassák az írásaimat és még foglalkoznak is vele. Köszönöm Łł=!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 12. - 13:29:57
Válasz #25
Nem elérhető

hopika


Én pl. Musclebuilding stack-ezni fogok most ezután,de leírtam a topikomban is.
Majd egy kis pucolás-minőségi zömítés jön Aplodan+Thermogain segítségével... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 12. - 15:39:42
Válasz #26
Nem elérhető

darknight



Hali!

Még annyit fűznék hozzá a korábbi hozzászólásokhoz, hogy félreértés ne essék, én nem azt mondom, hogy valaki ne pl. edzésre fordítsa a megkeresett pénzét. Magam is elég sokat áldozok erre a sportra, ha tehetném, még inkább megnövelném az erre fordítható költségvetésem. Aki meg piára, cigire, gépezésre stb. ostoba dologra, emberi gyengeségre költi a pénzt, és utána sír, azt bizony személy szerint az Űrbe lőném ki... :-/-

Én azt mondom, ha valakinek van egy elfogadható, értelmes hobbija, akkor áldozzon rá amennyit csak tud. Én csak azt nem értettem, hogy miért áldoz valaki százezreket növekedési hormonra, ha igazából nincsolyan ambíciója, hogy mondjuk színpadra álljon valaha is. Maga a srác nagyon szerény, még a pólóját sem veszi le a teremben, ő tényleg csak a maga örömére csinálja, egyáltalán nem hivalkodik azzal, amit elért. Maximálisan tisztelem őt ezért, :-){ de nekem mindezek ellenére is azért egy kicsit furcsa, ha ilyet hallok. Én lehet, hogy az ő helyében az élet más területeit is élvezném, és mondjuk növi helyett szuper minőségű tápkiegészítők használata mellett a fennmaradó pénzt arra költeném, hogy pl. elvigyem a barátnőmet valami szép helyre. Bár lehet, hogy én nem veszem elég komolyan ezt a sportot...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 12. - 16:19:03
Válasz #27
Nem elérhető

Bubee



Hali!

Még annyit fűznék hozzá a korábbi hozzászólásokhoz, hogy félreértés ne essék, én nem azt mondom, hogy valaki ne pl. edzésre fordítsa a megkeresett pénzét. Magam is elég sokat áldozok erre a sportra, ha tehetném, még inkább megnövelném az erre fordítható költségvetésem. Aki meg piára, cigire, gépezésre stb. ostoba dologra, emberi gyengeségre költi a pénzt, és utána sír, azt bizony személy szerint az Űrbe lőném ki... :-/-

Én azt mondom, ha valakinek van egy elfogadható, értelmes hobbija, akkor áldozzon rá amennyit csak tud. Én csak azt nem értettem, hogy miért áldoz valaki százezreket növekedési hormonra, ha igazából nincsolyan ambíciója, hogy mondjuk színpadra álljon valaha is. Maga a srác nagyon szerény, még a pólóját sem veszi le a teremben, ő tényleg csak a maga örömére csinálja, egyáltalán nem hivalkodik azzal, amit elért. Maximálisan tisztelem őt ezért, :-){ de nekem mindezek ellenére is azért egy kicsit furcsa, ha ilyet hallok. Én lehet, hogy az ő helyében az élet más területeit is élvezném, és mondjuk növi helyett szuper minőségű tápkiegészítők használata mellett a fennmaradó pénzt arra költeném, hogy pl. elvigyem a barátnőmet valami szép helyre. Bár lehet, hogy én nem veszem elég komolyan ezt a sportot...

Szerintem nincs azzal semmi baj ha valaki így cselekszik. Ahogy írtad, a maga örömére csinálja. Ha neki ez így jó és tetszik és így látja jónak akkor tegye azt.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 13. - 13:12:14
Válasz #28
Nem elérhető

darknight



Helló Fórumozók!

Túlélve születésem becses napját, megosztok Veletek néhány újabb, csodálatos, szinte már profi minőségű fotográfiát átalakulásom heti fejezetéből !+"%. A képek a keddi hát-edzés után készültek, a zuhanyozó párás miliőjében, valamint szokás szerint a felbontást elfelejtettem magasabbra állítani. Azért remélem valamennyire látható a dolog...

Este (vagy reggel) újra jelentkezem O0!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 14. - 09:51:37
Válasz #29
Nem elérhető

darknight



Noshátigen, visszatértem, mint Arnold a Terminator-ban :-/-!

Legutóbb feltett képeimet megtekintve sajnálattal vettem észre, hogy azért  egy laza kis úszógumi ott ficcen a derekamon !+"%. Hát igen,  :-oD- /7%- :-oD- /7%. Nos, egyenlőre ezzel nem kívánok túlságosan foglakozni, már megvan erre is a megoldás, de egyenlőre még ott alukál a kiegszekrényben. Hiába, tömegelés nincs ilyen nélkül, legalábbis nálam. Mondjuk azt veszem észre, hogy az ALRI-stack megindult, amióta a Jungle kiesett, és a Bad Ass Mass mellé bejött a Pro-Anabol, most kezd ütni a stack O0.

Tegnap jó szokáshoz híven lábaztam, amihez külön motivációt adott a Gyurma szerdai adása, ahol Steve adta a jobbnál jobb tanácsokat :-)!, illetve magunkat is láthattuk kedves teszttársaim (:-)!
Emellett délután egyik kedvenc Kevin Levron-videommal pörgettem magam (jó másfél perc az egész, de bele van sűrítve mindaz, hogy miért is csináljuk ezt a sportot), úgyhogy minden adott volt egy klassz kis lábedzéshez.

Láb-nap:

Lábnyújtás:
20x60 kg, 15x70, 10x80

Ülő vádli:
25x60 kg+10x60 kg, 20x65+10x65, 15x70+10x70

Lábtolás:
20x170 kg, 15x200, 10x230

Lábhajlító:
20x25 kg, 15x35, 10x45

Álló vádli:
25x80 kg+10x80 kg, 20x85+10x85, 15x90+10x90

Guggolás (szűk állásban):
20x55 kg, 15x75, 10x85, 10x85

Lebegőülés:
4x20

Tolódzkodás mellre:
5x15

Hiperhajlítás:
4x20

Kitörés egykezesekkel:
16x12,5 kg/kéz, 16x12,5/k, 16x12,5/k, 16x12,5/k, 16x12,5/k

Tegnap vegyészkedő és újító kedvemben voltam, így összemixeltem 4 evőkanál narancsos ízesítésű Dymatize: Super Liquid Amino 23,000-at 2 kanál fruit punch ízesítésű naNO VAPOR-ral. Háááát >:D! Meg kell mondjam, a folyékony aminótól már víz nélkül is érdekes állaga volt a mixnek, de ízre nem volt különösebben borzasztó, inkább pikánsnak mondanám. Nem volt rossz, na!

Maga az edzés jól ment, a bedurranás is nagyon ott volt, izomkeménység,miegyebek, hazafelé még a seggemen is éreztem az izmokat. Az emésztési problémákat a Mass-Tech esetében úgy tűnik véglegesen megoldotta a vízzel történő fogyasztás, plusz meghagytam ízfokozónak a fahéjat, nekem a csokis íz mellé abszolút bejön.

Tegnap sajnálattal értesültem arról, hogy a fekvenyomó versenyre szerda délutánig lehetett jelentkezni, így erről lemaradok. De azért ott a helyem, észt osztani, haverokat lelkesíteni (nyomjad-nyomjad-nyomjad =/+'!!!!!), na meg persze okosodni, mivel egy versenyző testépítő is fog edzést tartani. addig is rákészülök a délutáni bicepsz-tricepsz napra, a plusz pörgetőanyag előtte minden bizonnyal egy újabb Kevin Levrone-videó lesz... Félelmetes az a srác (:-)!!!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."