2024. Április 27. - 23:46:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MuscleTech-Teszt by darknight  (Megtekintve 18441 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 15. - 14:22:13
Válasz #30
Nem elérhető

darknight



Nos, újra eljött a hétvége :-OO!

Ezennel edzés szempontjából lezártam a teszt 2. hetét, a mai nap hátralévő része és a vasárnap a pihenésé és a fejlődésé. Tegnap bicepsz-tricepsz, ma pedig váll-napot tartottam. Újra csak megerősíteni tudom, hogy ezen a héten az erőnlétem új dimenzióba lépett, én ezt a Pro-Anabol bekapcsolódásának tudom be, ami a hét elején csatlakozott a Bad Ass Mass-hez, a Jungle Warfare pedig befejezte küldetését. És az erőnövekedés mellett meg kell említeni a struktúra változásait is, ami pár nap alatt is szembeötlő lett. Nyilvánvalóan a MuscleTech termékek is végzik a maguk dolgát, de én ezt a változást az ALRI termékeknek tudom be, a naNO VAPOR, Mass-Tech, Cell-Tech és a Nitro-Tech ehhez az alapokat teremtik meg. Véleményem szerint a két gyártó termékei szépen tudnak együtt dolgozni, megteremtődik tőlük a szinergia, az ALRI-cuccok nem engedik a MuscleTech termékek által elérhető tömeget elszállni, inkább formázzák, tömörítik az izmokat, ereket hoznak elő, és erőt növelnek :-)!.

Na de lássuk az edzésprogramokat:

Péntek: Bicepsz-tricepsz szuperszett-nap

1./
Kétkezes bicepsz állva egyenes rúddal:
8x33 kg, 8x38, 8x43, 8x43, 5x48

Lenyomás csigán V-alakú szarvval:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75

2./
Bicepsz állva egykezesekkel váltott kézzel:
16x12,5 kg/kéz, 16x15/k, 16x17,5/k, 16X20/k

Homlokraengedés franciarúddal:
8x33 kg, 8x33, 8x38, 8x38

Szűken nyomás franciarúddal:
12x33 kg, 12x33, 12x38, 12x38

3./
Bicepsz-Scott-gépen:
8x30 kg, 8x30, 8x35, 8x40, 8x45, 8x50

Tricepsz-lenyomás csigán kötéllel:
8x40 kg, 8x45, 8x50, 8x50, 8x50

4./
Bicepsz-Scott-padon franciarúddal:
8x33 kg, 8x33, 8x38, 8x38

Kalapács tricepsz egykezessel padon fekve.
10/kézx10 kg, 10/kx12,5, 10/kx12,5, 10/kx12,5

Felhúzás hát mögött csigán csuklyára rövid egyenes rúddal:
10x100 kg, 10x105, 10x110, 10x115

Hasprés kartámasszal:
4x20


Szombat: Váll-nap

Vállból nyomás ülve egykezesekkel:
8x17,5 kg/kéz, 8x20/k, 8x22,5/k, 8x25/k

Döntött törzsű oldalemelés egykezesekkel:
10x10 kg/kéz, 10x12,5/k, 10x12,5/k, 10x12,5/k

Mellről nyomás ülve hosszú egyenes rúddal:
8x40 kg, 8x45, 8x50, 8x55, 6x55

Előreemelés rövid egyenes rúddal:
10x23 kg, 10x23, 10x25,5, 10x25,5

Egykezes oldalemelés csigán hát mögött:
8/kézx10 kg, 8/kx10, 8/kx15, 8/kx15

Előreemelés váltott kézzel egykezesekkel alsó fogással:
20x10 kg/kéz, 20x10/k, 20x12,5/k, 20x12,5/k

Tricepsz-lórúgás egykezesekkel:
10/kézx7,5 kg, 10/kx7,5, 10/kx10, 10/kx10

Vállvonogatás test előtt hosszú egyenes rúddal:
10x55 kg, 10x65, 10x75, 10x85

Has-római szék:
4x30, utána 4x15 10-10 másodperces pihenőkkel

Elég kemény volt a hét, az eltelt egy hónap alatt valahogy ezen a héten éreztem magam a legfáradtabbnak. De mindezek ellenére az edzések továbbra is jól mennek, sőt egyre jobban, így a fáradtság nem igazán érdekel, csak a páromnak nehéz ezzel elszámolni, bár így év végén már ő is fáradt rendesen. Szerencsére a mai nap hamarosan csak a miénk lesz, egészen holnapig mehet a romantika :-)o-:, kis DVD-zés, vacsi (csalónapnak nézünk elébe, hamarosan izzítom a pizzafutár telefonszámát), miegyebek... ;D. De talán meg is érdemeljük ezt, nem :-!!!?!

Addig is mindenkinek kitartás! Csak tessék nyomni keményen /7% :-oD =/+' :-)- /7% :-oD =/+' :-)- {-) :-)!


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 15. - 20:34:08
Válasz #31
Nem elérhető

darknight



Helló Fórumozók!

Miután korábban kedvenc termékkutatónk, K. Zoltán felkeltette a figyelmemet a MuscleTech: Anabolic Halo nevű termékére, egyre inkább utánanéztem, és most már magam is feszülten várom a cuccot :-)->. Amennyire tudtam, lefordítottam a reklámszövegeket, melyek ismét tele vannak a megszokott dolgokkal, vakításokkal, de azért ígéretesnek tűnik a dolog, és hiába, no, a MuscleTech azért nem szokott gagyi cuccokkal piacra lépni. Majd ha valamikor megérkezik, remélem minnél hamarabb, akkor kiderül, hol az igazság (persze az Odaát van...), és hogy mennyi a hype.

Délutáni hozzászólásomból az jöhetett le egyeseknek, hogy én a fejlődésemet nem a MuscleTech termékeinek, hanem az ALRI-stack-nek tulajdonítom. Tisztázva a félreértéseket, én nagyjából azért érzem, hogy mit hoz az egyik termékvonal, és mit a másik. A MuscleTech hozza szerintem a tömeget, az edzésen való pörgést, az izomtelítettséget és az erő egy részét. Az ALRI pedig keményít, eresít, hozza az erőt szépen fokozatosan, és a felhozott tömeget formálgatja a testemen, tömegnövekedést szerintem különösebben a többi kiegészítő nélkül nálam nem hozna, mint már írtam, eléggé hard gainer-típusú vagyok. Tehát a két termékcsalád így együtt nálam kiválóan működik, külön-külön is nagyon jók, de aki teheti, próbálja őket együtt és meglátja a különbséget.

Bár ha majd anyagilag megtehetem, akkor az addig megszerzett tapasztalatok alapján, innen-onnan kiválogatva, különböző cégek különböző termékeiből szemezgetve hoznám létre a saját kombómat. De addig még nagyon sok terméket szeretnék kipróbálni. De az biztos, hogy a fehérjék közül nálam a Nitro-Tech lesz a favorit jó ideig!

Még annyi furcsaság, visszatérve a kezdő gondolatmenethez, hogy a MuscleTech saját honlapján még csak meg sem említi az Anabolic Halo-t (mondjuk amúgy sem túl informatív az oldal, nem is szokták frissíteni, ellentétben pl.  a bsnonline-nal, ami egy egész pofás kis oldal, bár ott meg még semmi hír az NCG-CR-ről, pedig én AKAROM azt a terméket is >:D!!!), pedig már több internetes oldalon is kapható 40-50 dollár közötti áron...

Azért remélem, az Új év elején már hozzánk is elér majd, ugye Efit O0?
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 16. - 12:07:40
Válasz #32
Nem elérhető

Kola


ez nagyon hízelgő... (:-)
 :-):-)::
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 16. - 13:13:59
Válasz #33
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 18. - 12:14:08
Válasz #34
Nem elérhető

darknight



Helló Fórumozók :-!!!!

A hétvégi regenerálódás, és remélem fejlődés után tegnap visszatértem az edzőterembe a teszt utolsó mell-edzésére. A hétvégi pihenő nagyon jót tett, bár vasárnap este már sejtettem, hogy baj van. Igazam is lett, sajnos torokgyulladást kaptam. Tegnap mintha pengével vágták volna a torkomat, ma nyelni nem tudok. Mindezek ellenére lementem edzeni, és csodák-csodája, az edzés meglepően jól ment >:D. Sikerült ismét emelni valamicskét a súlyokon, és a sorozatok számában is emeltem, pedig nem is akartam, csak még volt bennem szufla. Az erő továbbra is lassan-lassan, de nő, de egyre fáradtabbnak érzem magam. Mindezek ellenére az edzések mindig jók, nincs visszaesés O0.

Hétfő (Mell-nap):
30°-os padon mellről nyomás hosszú egyenes rúddal:
8x55 kg, 9x65, 8x70, 8x75

Mellgép:
8x60 kg, 8x65, 8x70, 8x75, 8x80, 8x80

Mellről nyomás sima padon egykezesekkel:
10x22,5 kg/kéz, 10x25/k, 10x27,5/k, 10x30/k

Ferde haspadon lefelé lógva (negatív) mellről nyomás egykezesekkel:
10x22,5 kg/kéz, 10x22,5/k, 10x25/k, 10x25/k

Tricepsz-lenyomás csigán rövid egyenes rúddal:
8x65 kg, 8x70, 8x75, 8x80

Felhúzás hát mögött csuklyára hosszú egyenes rúddal:
10x55 kg, 10x60, 10x65, 10x70

Áthúzás egykezessel:
12x22,5 kg, 12x25, 12x27,5, 12x30, 12x30

Has-lábemelés ferde haspadon:
4x20

Az egyes MuscleTech termékekről majd írok egy részletesebb, elemző, összehasonlító kis leírást. De az már most bizonyos, hogy egy tömegelő időszakhoz ideális váasztás ez a stack. Nekem, mint már korábban is írtam, tömegben nem hozott annyit, mint a többieknek, valahol 2-2,5 kg lesz a vége, de az elért változás látható, érezhető. A teremben többen megjegyezték, hogy látható a fejlődés, és én magam is látom, érzem azt. Az erőnlétem javult, az izmok besűrűsödtek, bekeményedtek, a forma is változott, izoláláltabb, tömörebb lett. Képeken nem igazán jön ki ez a változás, de azért a párom segítségével majd megpróbálok olyan képeket prezentálni, hogy azért ezek a kis finomodások előjöjjenek.
Véleményem szerint ez a stack egy komolyabb kiegészítő kúra felvezetése lehetne, tömegeléshez, beindításhoz ideális választás.

Most kicsit rövidítek a hozzászólásomon, az előbb már írtam egy hosszabbat, de a technika ördöge folytán az valahol elveszett a cyber-térben. Az biztos, hogy ezt követően átmegyek egy másik topikba, ahol leadom a szavazatomat a kedvenc tesztemberemre. Döntésemet már a teszt első néhány napja után meghoztam, de kivártam az utolsó pillanatig, hátha addig megváltozik a véáleményem. Megérzésem nem csapott be, a favorit személye nem változott.

Bízom abban, hogy a teszt során az abban résztvevők megtisztelték/megtisztelik egymást azzal, hogy elolvassák a többiek naplóit. Ezért is írom ide ezeket a sorokat, mert remélem, hogy akinek szól, az itt is elolvassa.

A kedvenc tesztemberem nekem te lettél Seth (:-). Már az elején úgy éreztem, hogy te vagy az a személy, aki ezt a tesztet maximális odaadással, hozzáállással, jó értelemben vett fanatizmussal fogod végigcsinálni, és akinek a felkészülését ez a stack nagymértékben támogatni tudja. És így a végefelé járva úgy érzem, hogy nem tévedtem. Téged, ahogy én látom, a sport iránti elkötelezettség vezérel, nem a győztesnek felejánlott termékek, a szereplési lehetőség (bár én eleve úgy érzem, hogy valamennyien győztesek lettünk azáltal, hogy részt vehettünk ebben a tesztben, utána már csak magunkat kell legyőznünk), de azért bízom benne, hogy nyersz, és egy hasonló színvonalú beszámolót olvashatunk a MAP termékekről, és láthatunk Steve-vel edzeni is...És abban is bízom, hogy a felkészülésed során még más termékeket is kipróbálsz majd, és a tapasztalatokat újabb terméktesztek formájában továbbra is megosztod itt velünk a fórumon. További sok sikert kívánok :-)!!

Jordan, ma hát-nap lesz, megpróbálom a javasolt módszert!

Egyenlőre ennyi, majd még visszatérek... :-/-!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 18. - 12:22:39
Válasz #35
Nem elérhető

Jordan


Csak annyit tudok erre mondani, hogy sok sikert!  =/+'
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 19. - 12:02:32
Válasz #36
Nem elérhető

darknight



Helló Fórumozók!

Hát, ennyi volt...

Tegnap végett ért valamennyiünk számára (kivéve téged The Rock, neked továbbra is hajrá :-):-)::) a Steve Namat-féle Nagy Karácsonyi MuscleTech-Teszt. Jó volt ez a 16 nap, különböző emberek (mind személyiségben, mind edzésmúltban, edzéstechnikában), különböző stílusban megírt terméktesztjeit olvashattuk, tanulhattunk, okolhattunk belőlük. És örömmel látom, hogy a kapott termékek mindenkinél szép eredményeket hoztak, így izmoktól feszes kebellel várhatjuk az idei Szentestét... :-)!

A tegnapi nap során még lenyomtam egy hát-edzést, Jordan tanácsára egy kicsit progresszívebben, ami bevált, ezt az alábbiak is bizonyítják:

Kedd (Hát-nap):

Döntött törzsű evezés hosszú egyenes rúddal fordított fogással:
10x55 kg, 10x65, 10x75, 8x85, 6x85

Lehúzás hátgépen tarkóhoz rövid egyenes rúddal:
8x60 kg, 8x70, 8x80, 8x80

Evezés csigán hajlított rúddal:
8x60 kg, 8x70, 8x80, 8x90

Lehúzás mellhez csigán V-alakú szarvval:
10x60 kg, 10x70, 10x80, 10x80

Lehúzás csigán, térdelő állásban rövid egyenes rúddal:
10x60 kg, 10x70, 10x80, 10x80

Tricepsz ülve egykezessel:
12x25 kg, 12x27,5, 12x30, 12x30

Vállvonogatás egykezesekkel:
10x27,5 kg/kéz, 10x27,5/k, 10x27,5/k, 10x30/k, 10x30/k

Húzódzkodás tarkóhoz:
5x5
Húzódzkodás szűken:
5x6

Tetszett ez a módszer, tehát a nagyobb ugrások a súlyokban, de annyiban talán hibáztam, hogy majd minden gyakorlatnál kipróbáltam, így a később sorra kerülőkben már nem tudtam annyit emelni. Majd fokozatosabban csinálom, de tetszik a dolog O0.

És hát akkor lássuk a dolgok érdemi részét, rövid áttekintés az egyes termékekről:

Nitro-Tech Hardcore :-)!:

Egyértelműen az eddig általam kipróbált legjobb fehérje. Ízre, állagra egyaránt kiváló. Eddig epreset és vaníliásat próbáltam, mindkettővel tökéletesen elégedett voltam íz-ügyileg, max. a BSN: Lean Dessert Protein-jei, és a MuscleAsylumProject: Freak Fix Blackout Chocolate-je verhet rá ezen a téren. Hatásilag elsőrangú, annyit vettem észre, hogy 2 kanalas turmix helyett nekem jobban bejött az 1 kanalas verzió, de ebből bármikor, kajálás után, kajálások között, lefekvés előtt be tudtam tolni egyet.

Mass-Tech :-)!:

Szintén elsőrangú termék, régóta szemeztem vele, de mindig visszatartott a megvételétől az általam igen magasnak vélt szénhidráttartalom. Az 5 kanalas turmix gyilkos lehet, nekem a 3 kanál abszolút elegendőnek tűnik, egy kisebb étkezés tökéletesen kiváltható vele. Eleinte tejjel ittam, így nagyon megterhelte a gyomromat, de ez nálam egyéni sajátosság, ezért attértem a vizes verzióra, ami abszolút bevált. Oldódása szintén tökéletes, íze átlagos csokiíz, nem annyira kimagasló, ebben a korábban használt epres BSN: True-Mass azért leveri. Plusz pont, hogy a magas szénhidráttartalom ellenére nekem úgy tűnt, hogy a tömeg azért nem száll el vele ész nélkül, és nem dobálja fel az emberre a zsírt. Emészthetősége remek, és nem is fújja fel az embert.

Cell-Tech ????...:

A négyesfogat leginkább kétarcú versenyzője. Nálam a kreatinos termékek jellegzetessége, hogy nem igazán kötik meg bennem a vizet, sőt inkább kitolják belőlem. Mindezek ellenére a Cell-Tech bekeményített, besűrített, feltehetően az erőnlét javulásához is hozzájárult. De a gyomromat a magas dextróztartalom több alkalommal is próbára tette, hasmenést nem okozott, de kellemetlen, telt érzés vett rajtam erőt a használata után többször is, amikor még a Nitro-Tech-et is nehéz volt ráküldenem, nemhogy a normál kajámat. Az íze, fruit punch... :---- Hát, nem tudom, valamiért nem vagyok képes megérteni, hogy a MuscleTech miért erőlteti valamennyi termékében ezt az ízt. Ahogy nézem, az Anabolic Halo is ilyesfajta ízben jön majd ki, remélem, az az "arctic" jelző enyhít rajta valamennyit (Arctic fruit punch, enyhe képzavar !+"%). Tehát az íz nekem borzasztó volt, néha már az "illatától" kivert a víz. Elismerem, hogy egy táplálékiegészítőnél nem elsődleges az íz, de azért fontos. Valószínűleg egy grape vagy lemon/lime ízesítéssel jobban jártam volna, és jobban bejött volna a termék. Hasonló jellegű terméket eddig kettőt próbáltam, a Six Star: Professional Hardcore Creatin-ját és a BSN-től a CellMass-t. A Six Star-t minden tekintetben magasan veri a Cell-Tech, de ízben, a gyomor megkímélésében nekem jobban bevált a CellMass, kevésbé lökte ki a vizet, és hozta ugyanezeket az eredményeket. Tehát nálam a CellMass a nyerőbb, de esetleg egy másik ízkombinációban kiegyenlítettebb lenne közöttük a verseny.

naNO VAPOR :-)!:

Érdekes készítmény, korábban ezen a terméken is sokat agyaltam, hogy kipróbálnám a N.O.-Xplode helyett. De visszatartott az íz, és a leírásában olvasható, hype-szerű figyelmeztetések. Mondjuk az való igaz, hogy az edzések alatt többször is érzékeltem magamon hevesebb szívverést, a vérnyomásom is meg-megugrott, valamint pörgetett a cucc ezerrel. Erőt, kitartást is hozott, meg valami "feeling"-et, amit nehéz megmagyarázni, olyan placebó-hatás féle volt, hogy bennem van ez a por, le kell győznöm a vasakat =/+'. Bedurranásokat hozott, eresedést nem. A N.O.-Xplode-dal összehasonlítva más érzése volt magának az edzésnek a kettővel, igazából ezt nem tudom megfogalmazni, erőt, kitartást hozott mindkettő, bedurranást, pörgést is, de valahogy a VAPOR mégis jobban pörgeti az embert, más az érzés, de való igaz, hogy ha magasabb a vérnyomásod, akkor jobban meg is viseli a szervezetedet. Most a VAPOR-t jobbnak ítélem meg, de a N.O.-Xplode kíméletesebb a szívhez. Most kapszulás NO termékeket (MuscleTech: naNOx9, MAP: Altered State) akarok kipróbálni, majd meglátjuk, hogy azok mit hoznak. A VAPOR esetében furcsamód nem zavart annyira a fruit punch íz, enyhébbnek is éreztem, mint a Cell-Tech-ben. Ezt tovább fokoztam azzal, hogy néhány edzés óta  a 2 kanálnyi VAPOR-t összekevertem 4 evőkanál narancsos ízesítésű Dymatize: Super Liquid Amino 23,000-el, így egy igen bizarr ízkombináció jött létre, olyan rossz lett, hogy az már szinte jó... Tehát a VAPOR-ral meg voltam maximálisan elégedve, de a túlpörgetés miatt használata mértékkel javallott...


És végezetül lássuk a méretbeli változásokat:

Testmagasság: Továbbra is 1,80 m.
Súly: 91,90 kg (+2,15 kg).
Derék: 90 cm (+1 cm).
Comb: Bal 59,5 cm (+0,5 cm) Jobb 60,5 cm (+0,5 cm)
Vádli: Bal 40 cm (0,0 cm) Jobb 40 cm (0,0 cm).
Alkar: Bal 34 cm (+1 cm) Jobb 34 cm (+1 cm).
Bicepsz: Bal 45,5 cm (+1 cm) Jobb 45 cm (+1 cm).
Mell:117 cm (+1 cm).

Hát, akkor ennyi volt a Nagy Karácsonyi MuscleTech-Teszt (:-). Mégegyszer köszönet Efit-nek, Steve-nek, az extremefit-nek és persze a MuscleTech-nek a nagyszerű lehetőségért!!! Seth, neked pedig gratulálok az eredményhez, megérdemelted :-)!! A továbbiakban mindenkinek Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Esztendőt Kívánok!!! Az Erő legyen velünk... >:D

Végezetül ennyit: MuscleTech-Supplements that REALLY work!!!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 19. - 17:59:07
Válasz #37
Nem elérhető

Kola


köszi a beszámolót... :-){ 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...