2024. Április 28. - 19:35:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MUSCLETECH TEST BY STEVE NAMAT! JOEL NAPLÓJA  (Megtekintve 11920 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 03. - 15:29:21
Megtekintve 11920 alkalommal
Nem elérhető

Joel


Sziasztok!Ezennel megnyitom saját topikomat.Örültem,hogy tegnap jó arcokkal találkozhattam az Extreme fittben.Magamról annyit,hogy jelenleg 91 kg vagyok, 1 hónappal a Superbody után ujjonc kategóriában indultam,5. helyezést értem el.Jelenleg tömegnövelésnél tartok,naturálan,ugyhogy nagyon jól jött a teszt, amitől 2-3kg izmot remélek.Későbbiekben ismertetem majd táplálkozásomat és edzéstervemet.Addig is a Nanovapor legyen veletek!!
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 03. - 15:31:17
Válasz #1
Nem elérhető

tomi


hmm Joel... Sejtetett vmit az alkarod az átadáson, de ezt nem gondoltam volna.  :-)!
Up the dose, lift the most!

2007. December 03. - 16:09:09
Válasz #2
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mindent bele Joel!!!   =/+' :-oD @:-)


Jah, még annyit, hogy hetero vagyok...nem BI... 8-) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 03. - 16:23:53
Válasz #3
Nem elérhető

Joel


Bocs  Pisti!ennyit az angol tudásomról,akkor BY!én is hetero vagyok!!most beszartam a röhögéstől!
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 03. - 20:29:21
Válasz #4
Nem elérhető

Joel


Meg volt az első edzés,brulál volt!ez a stack nem semmi,még mindig szét vagyok robbanva!!
edzés alatt teltség,erezettség és kirobbanó erő!itt van 1-2 kép, edzés után készült.Még annyit,hogy nem vagyok egy számítógép zseni,a hibákért előre is bocs!!szóval az első nap nálam eddig 5-s!csak tudjak aludni!jó pihenést mindenkinek!a képeken az időpont sajna nincs jól beállítva,ma délután készültek.
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 03. - 22:06:07
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia

Timestamp-et állítsd be a fényképeződön  :-/-(-:

2007. December 03. - 23:30:12
Válasz #6
Nem elérhető

Richie


Üdvözletem Bolla Úr /:-)

Eredményes tesztelést kívánok! ;-oo-; =/+'
If you say the things you say, you gotta mean it
and when you do the things you do, it's gotta come from the heart

2007. December 05. - 06:09:51
Válasz #7
Nem elérhető

Joel


Tegnapi napot munkaval töltöttem,és olyat éreztem amit még tápkiegtől soha.Egésznap feszültek az imaim.Aki már foglalkozott anabolikákkal az tudja miröl is beszelek,nagyon meglepődtem!Hát ez tényleg: MUSCLETECH!NAGYON KOMOLY!Mindenkinek jó edzést és pihenést!
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 05. - 07:08:02
Válasz #8
Nem elérhető

Joel


Ja és meg annyi,hogy lehet azért érzem ennyire jol a stac-et mert mar rég ettem creatint.Vagy mert ennyire jó! Szerintem az utobbi.
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 06. - 09:05:17
Válasz #9
Nem elérhető

Joel


Most jöttem meg a melobol.Van egykis időm,leirom az álagos napi táplálkozásom:                                                    -pl:a tegnapi:                                                 -05:30cell-tech 2kanállal 4dl vizzel picit  érdekes az ize de nekem bejön                                                         -06:00 100g zabpehely+10tojás fehérje                                                                        -09:00 a szokásos 200g csirkemell+1zacsko rizs                                                                    -12:00 ugyanaz                                                                                                      -15:00 3kanál mass-tech vizzel                                                                                       -18:00 fél zacsko rizs+200g csirkemell                                                                           -21:00 250g zsirszegény turo                                                                                     -23:30 nitro-tech 2kanállal 4dl vizzel nagyon finom!                                                       Naggyábol igy néz ki a kjálásom,pihenő napokon.                                                              Ehez jön még multi+minerál+c1000+alrii jungle warfale amiröl csak annyit hogy tenyleg hat széplassan de biztosan. Tegnap is egész nap éreztem az izmaim teltségét.Ma meg edzés,alig várom!
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 06. - 19:35:10
Válasz #10
Nem elérhető

Joel


Ahogy igértem az edzéseim:jelenleg heti harom edzést tudok tartani (egyéb elfoglaltságok miatt,munka mert ugye a testépitéshez nem kevés pénz kell,vagy kellene)sajnos.Igy komromisszmot kellett kötnöm az edzés terén.Tehá igy néz ki jelenleg a beosztásom:1-ső és az utoso nap mindig ugyan az,a 2.-ik napra beraktam a gyengébb testrészeimet,minden edzésnap után 2-nap pihi van.                                                                                       -hetfőn ezvolt az edzésem.-hack guggolas 2x10-labnyujtás:2x10-felhuzás2x10--lábhajlitás2x10,fekvenyomas2x10-tárogatás ferdedon2x10,lehuzáz mellhez gépen2x10,egykezes evezőgép2x10,old em2x10,nyakbol nyomás2x10,bic kétkezes2x10,bic kalapács2x10,tric egykezes2x10,tic tolodzkodás2x10,vádli állva gépen2x10+eGy kis has csigán 6x20 ennyi.Ezek a munka sorozatok amelegitést nem számolom.Minden munkasorozatot bukásig végzek néha 1-2erőltetett ismétléssel.Ezt csinálom heti kétszer.Lehet sokan kritizálnak majd de nekem ez jött be es magkell edzenem heti 2-3szor az izmaimat.Igy mindig kapnak egykis inpulzust a növekedéshez.Ugyhogy nekem nagyon jol jött a nanovapor!Ezekhez az edzésekhez kellettmar vagy inkább hiányzott! A mai a második edzés ugye a két gyenge testrészt célozza meg ami a vall-kar.Sajnos a diéta alatt amivel a s.bady-ra készültem ez  a kettő testrész ment el a legjobban.és ez ugye nem maradhat igy.Ezért adok nekik:-olalemelés4x10,nyakbolnyomas4x10,döntött törzsü oldalemelés(a kevencem)4x10 tricepsz homlokra engedés4x10,tricepsztolodzkodás4x10,bic ruddal állva4x10,bic scott 1kezes4x10,vádli állva4x10+has csigán 6sori.A sulyokat meprobálom mindig emelni.Hát igy néz ki az én edzésem idő hiányába,heti háromszor.
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 09. - 19:49:02
Válasz #11
Nem elérhető

Joel


Szevasztok!

Leírom az eslő hét tapasztalatait,ezekről a kiváló Muscletech termékekről:

Mass-tech:az általam próbált tömegnövelők közül ez az elő ami nem okozott felfúvódást és gázosodást.Íze csokis,nagyon finom.

Cell-tech: a 75g cukor miatt attól féltem,hogy bedisznósósodom,de egy hét alatt nem tapasztaltam ilyesmit.A többi creatin kiegészítőkhöz képest semmi hasmenés meg ilyesmi!
Erő szinten növekedést tapasztaltam,ami szerintem e terméknek köszönhető.

Nitro-tech: vaníliás,nagyon finom, ez sem okoz puffadást.

Nanovapor: ez az a táplálékkiegészítő amit bátran ajánlok mindenkinek,kirobbanó erőt ad rögtön a megivása után,azonnal meg kell fognom a vasakat!!Egy kanállal kezdetem,a mai edzésen már kettőre emeltem és ma igazából leteszteltem.Éjjel csak 3 órát aludtam,de a délelőtti edezésen mintha egész éjjel pihentem volna, 0 fáradtság.Nálam number one!Ez a kedvencem!!Iszonyú bedurranást okoz,IMÁDOM!!

Öszességében alapgyakorlatokban átlag 10 kg erőnövekedést tapasztaltam az első héten a stacknek köszönhetően.
Kíváncsian várom a következő hetet.Addig is viszlát!!Jó edzést mindenkinek!  =/+'
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 12. - 09:35:03
Válasz #12
Nem elérhető

Joel


Hát nemmindenapi tapkieg a Muscletech!Ezen a héten már teljesen feltöltödtek izmaim,testsulyom 2kg val volt több mint multhéten hetfön.De az nem is érdekel igazán,csak atükör az számit,elggé kigömböjödtem ma csinálok képeket edzésen, este felrakom őket.Ja és az erőszintem is fokozatosan nö,szépen edzésről edzésre!Hála a Muscletechnek és az Extremefitnek!Köszönöm! @:-)
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 12. - 20:30:09
Válasz #13
Nem elérhető

Joel


Megjöttem a váll-kar edzésről, hát valami brutál volt!Azt hiszem kezd javulni a két gyengusz testrész!Vissza kell vennem egy picit a ch-bol azt vettem észre,hogy egy picit kezd elmenni a formám.Lehet sok a cell-tech-böl meg a mass-tech-ből a ch a normál kajábol meg nem vettem vissza.Bár nemtudom,sosem ettem ennyiféle tápkieget.Nálam tapasztaltabbak (Steve,Johnny,Tozo meg még vannak páran)tuják a választ.Várom a segitségeteket! /:-)Képek a mai formámrol 10nappal a stack kezdése után:
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 12. - 22:51:06
Válasz #14
Nem elérhető

hopika


Bárcsak ennyire menne le a formám... ;-oo-;
Fasza az!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!