2024. Április 28. - 18:40:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MUSCLETECH TEST BY STEVE NAMAT! JOEL NAPLÓJA  (Megtekintve 11919 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 15. - 19:56:13
Válasz #15
Nem elérhető

Joel


Szevasztok!
Jelentem sajna nekem is fogyóban vannak az aranyat érő finomságaim,jobb lenne,ha
sohasem fogynának ki ezek a kis dobdzok!
Örömömet leltem ebben a nagyszerű tesztben,sajna hamar eltelt ez a 2 hét.
Eredményekről annyit: +3kg, erőszintben nagyszerű fejlődés,jó közérzet az izomteltségtől,
hamarosan rendelnem kell utánpótlást,mert ez most NEM HAGYHATJUK ABBA ÁM! @:-) @:-)
kíváncsian várom,hogy ki lesz a legjobb tesztelő,az én munkám sajna nem tette lehetővé,hogy ennél több beszámolót írjak,csak háromnaponta jutottam géphez. ˝=/
Remélem még sok ilyen remek teszben vehetek részt,mégegyszer köszönet Steve Namatnak és az Extremefitnek.Továbbiakban mindenkinek jó edzést,kajálást,pihenést,Muschletech termék fogyasztást és Kellemes Ünnepeket kívánok!! :-oD A Nitrotech legyen veletek! 
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 15. - 20:34:09
Válasz #16
Nem elérhető

Joel


  !+"%Egy fontos dolgot kifelejtettem: remélem a következő tesztben is részt vehetek!!
 :-):-)::
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 15. - 21:07:29
Válasz #17
Nem elérhető

Atesz


Szia Joel?

Ez valami HST system (edzés)? Nekem is hetente 3x van lehetségem edzeni ezért,érdekelne egy teljes heti edzésed (részletesen) 8-}. Leírnád :-)(-:

Üdv, Atesz

2007. December 17. - 09:57:34
Válasz #18
Nem elérhető

Joel


Szia Atesz.Persze szivesen leirom az ezésemet.Nem teljesen HST,én egy picit modositottam rajta,ez a hét lessz az őtdik hogy ezt a programot csinálom,eddig sikerrel.Igy néz ki a programom:két sorozatot csinálok gyakorlatonként tiz ismétléssel a teljes kifáradásig.Van kettő edzés amkor az egész testet edzem és van egy amikor csak váll-kar van soron.Az egész test edzése:-hack gép,lábnyujtas,felhuzás,lábhajlitás-ez volt a láb-fekvenyomás,tárogatás-mell-lehuzás gepen mellhez,egyk evezés gépen-hát-oldal emelés,nyakbol nyomás-váll-bic allva ruddal,kalapácsos bicepsz,tric egyk fej fölött,tolodzkodás-kar- vádli állva ezt csinálom a het első es utolso edzés napján.A második edzésnap a nehezen fejlődő testrészeket bombázom ami a váll-kar:itt4x10-et csinálok minden gyak-bol:váll:old emelés,nyakbol nyomás,dölt old emelés,tric:homlokra engedes,tolodzkodás,bic:állva ruddal,scott pad.Ha valamit nem irtam le vagy nem érthető kérezzd meg.Szivesen válaszolok! Üdv:Joel
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 17. - 14:27:00
Válasz #19
Nem elérhető

Atesz


Szia  Joel!

Köszönöm a válaszod, érthető volt. Régóta gondolkozom azon, hogy kipróbáljak valami HST-hez hasonló edzést, de nem olvastam róla túl jó véleményeket (eddig). Sajnos nekem is heti 3x(1,5óra) van lehetőségem edzőterembe menni  =/+' és úgy érzem a heti 1x/testrészedzés nem hozza a kívánt eredményt.
Kérdésem azért még van :-)(-:.
Időben mit jelent neked a teljes testedzés?
Elegendő-e 2x10/gyakorlat?
Milyen súllyal dolgozol (amiből épphogy megy a 10)?
Mire lehet számítani, inkább erő, izomtömeg, vagy állóképesség növekedésre (persze megfelelő táplálkozás mellet :-oD)?

Hát,  egyenlőre ennyi!
Üdv,
Atesz

2007. December 18. - 11:26:10
Válasz #20
Nem elérhető

Joel


Szia Atesz! A teljes test kb 1.5óra 1.5-2perces pihenökkel gyakorlatok közt.2x10 munka sorozatot jelent max sullyal.4hetente változtatok a gyakorlatokon és az ismétlés számon.2x10,2x8,2x5-6,4-hetente váltva.Nekem most telt le az első 4hetem,ezelött nemcsináltm hasonló edzés programot,de a kényszer rávitt.Hogy mit tapasztaltam?Na turálan,most már lassan 3.honapja tisztán is van fejlődés.Erőben és izomzatban is.Ugyhogy eddig nekem bejött.Szerintem egy probát megér.Max ha nem fejlődsz akkor vissza térsz a régi edzésekhez. Üdv:Joel =/+'
Train Hard!
Blood And Guts

2007. December 18. - 12:14:02
Válasz #21
Nem elérhető

Atesz


Szia Joel!

Köszönöm a választ. Nem késlekedtem, hétvégén én is összeállítottam egy hasonló edzéstervet és tegnap már ki is próbáltam. Egy-két finomítás még ráfér, de (a segítségeddel) 8-} már tudom hol nyúljak hozzá!

Kipróbálok 1-2 ciklust, szerintem hatásos lesz @:-)

 =/+' =/+' =/+'
Üdv,
Atesz

2007. December 18. - 22:39:38
Válasz #22
Nem elérhető

Joel


Sziasztok tesztelők! :-)(-:Olvasgatva a naplokat,mindenki elégedett volt az elmult két hét eredményeivel,szerintem senki nem hagyna abba ha tehetné.Lesujtva kortyolgatom az utso Nitro-Tech turmixomat,vaniliás volt,nagyon finom.De fel a fejjel, most olvastam Efit irását lesz még teszt és remélem sokan kapnak lehetőséget kipróbálni ezeket a remek táplálékkiegészítőket és nagyon remélem,hogy én is köztük lehetek!! Łł=
A továbbiakban mindenkinek jó edzést és kellemes ünnepeket kívánok és ajánljátok mindenkinek a Muschletech termékeket!!Üdv: Joel @:-)
Train Hard!
Blood And Guts