2024. Április 27. - 17:38:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Felkészülésem kezdete 2008 ra-Muscletech stackkel gyújtom be a kályhát!!  (Megtekintve 16214 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 04. - 23:21:00
Válasz #15
Nem elérhető

Béla


Bicepsznap készen!!
Maximális bedurranás!
Gerincmerevítő edzését is nagyon fontosnak tartom.-Mai napon ülő gépes merevítést csináltam.
Nem rossz a cucc,bár ma 1 kicsit fájt a hasam,de lehet,hogy a reggeli Gabcsi féle bundáskenyértől...hmmmm....
A vaportól meg helyreigazítottam az edzőgyereket a teremben.Mai napra ennyi...Készült pár kép is,már látványos a fejlődés 2NAP alatt!!!Holnap felrakom az irodából.
A vádliedzésre még visszatérek,nem felejtem el!-Bubbee
Lehet,hogy a Nano-t megemelem 3 kanálra...mi lesz? megvacsorázok a tárcsákból.
1 év HARDCORE -mondtam,nincs leállás ˝=/
TOZO

2007. December 05. - 08:54:11
Válasz #16
Nem elérhető

Béla


Szóval az edzés előtti tegnapi képek a vendégekkel
ToZo

2007. December 05. - 09:56:41
Válasz #17
Nem elérhető

izomboy


Kezdek hinni ebben a termékcsaládban:) Bár ez attol is függ hogy a jobb vagy a baloldali vagy az alsó képen:) :) >:D

2007. December 05. - 13:41:52
Válasz #18
Nem elérhető

Béla


 Jó tanács:
A cell tech kicsit csavarta a gyomromat,ittam rá 1 flakon Ph vizet(h2o3),ami rögtön helyre rakta az emésztésemet.Ezzel kombinálva nem terhelődik a gyomrod. @:-)

2007. December 05. - 14:16:38
Válasz #19
Nem elérhető

hopika


Hasonlót tapasztaltam nemrég...mi az a Ph víz és hol lehet kapni?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 05. - 16:44:37
Válasz #20
Nem elérhető

Béla


H2Ö3: ph víz
Egy átlagos ötvenéves ember a testanyagának felének megfelelő mértékben szennyeződésből áll, ami ha adott esetben a csontban található, akkor a csont könnyebben törik. De lehetnek az inakban: ekkor kevésbé hajlékony. Ha az izmokban: sokkal erőtlenebb lesz. Az izületekben: jönnek az izületi fájdalmak. A test ebben a korban gyenge lesz, mert hiányoznak a lúgok, ezeket kálisavas sók helyettesítik, mivel a kálium a leggyakoribb lúgos minerália a hagyományosan előállított élelmiszerekben, és a húsfogyasztással bejutó húgysavak. Ezért nem egyszerűen csak tömeg az, amit a testnek el kell vesztenie, hanem a szennyeződéseket aktívan ki kell oldani a tároló helyekből és a testanyagban keletkezett lyukakat lúgos anyagokkal kell betölteni. A savakat feloldani, semlegesíteni, megemészteni és kiválasztani feltehetően évszázadokba telne, ha az ember ezt a helyes bázikus táplálással önállóan tenné, de legalábbis éppen annyi ideig, az ember eddig elsavasodva élt – a példában tehát 50 évig. Ezenkívül a kiválasztási folyamathoz háromszor annyi tiszta, reakcióképes lúgra van szükség, mint ami az emésztést követően a lúgtöbblettel rendelkező élelmiszerből visszamarad. Mivel egy egészséges test-szubsztancia megteremtéséhez az említett lúgtöbbleten túlmenően még az emésztés után is valamilyen mennyiségben meg kell maradnia lúgos anyagnak, feltehető, hogy a méregtelenítéshez átlagosan 20 mg lúg egy kiló lúgtöbblettel rendelkező táplálék (tehát biogyümölcs vagy biozöldség) biztosítja. De az ételmennyiség hatalmas lenne és éppen ahhoz az eredményhez vezetne, hogy évszázadokra lenne szükség az összes táplálkozási hiba korrigálására.


2007. December 05. - 16:50:40
Válasz #21
Nem elérhető

Béla


Mai edzésem komplett láb lesz-Nano 3 adagra emelve,gakic 8szemmel.....
ToZo

2007. December 06. - 11:48:32
Válasz #22

tozo

Vendég
VISSZATÉRTEM,többé nem leszek Béla! Köszönöm Efitnek,hogy helyrerakta a profil jogosultságomat! ;-oo-;Tegnapi lábedzésen csináltam meg  a felhúzást.1előre lightosan kezdek,így is komoly izomlázaim vannak az edzett testrészekben.
Kemény 30 kg mal kezdtem,utána 50,70,90 ,110,130kg -1 előre ennyi elég,szép lassan,fokozatosan megyek felfelé.Kb 2 hónap múlva csúcson leszek.
Tegnap délután volt kinnt nálunk Pintér Feri,üzleti okok miatt is,de lefixáltuk,hogy dec.20-tól indítjuk a tervet... @-o
Örült,hogy Muscletech stackkel kezdem,alap betöltésnek tökéletes-ami látszik is: 102kg-NATURÁL!!+ 3.5kg eddig!
Tegnapi 3 kanalas Vapor még álmomban is érezhető volt,érdekes képekre emlékszem.....Valószínű 1 előre maradok a 2 kanalas adagnál.
A gyomrom is kezdi megszokni az anabolikus terhelést. Alakul..Köszi Efit a támogatást!

2007. December 06. - 12:00:54
Válasz #23

tozo

Vendég
Vádliedzés kérdésére:
Heti legalább 4 alkalommal szoktam edzeni,ebből 2 komplettebb,keményebb,2-3 hetente iktatok be sokkoló programokat, nehogy jól érezze magát a két "Kicsike".Ez 100 as pumpáló ismétléseket,vagy lepakolós sokkoló vádlit,illetve non-stop váltott 1 lábas ismétlésszámcsökkentő vádlinyomást 30 ismétlésből kiindulva egészen 10 ig le.Lehet,hogy nem igazán érthető,látni kellene,meg érezni,ha 1x végigedzenél velem 1 kis lightosat....
A többi vádligyak meg a szokásos,csak nagyon oda kell figyelni a max megnyújtásra,illetve a feszítésre.Szamárvádli ALAP!
Tibiális edzése is fontos,mert optikailag szemből kiemeli a vádli nagyságát.Het i 1x csinálom,állva gépen,vagy ülve,általában 30as ismétléssszámmal.Testrépítésről van szó,a részletek is nagyon FONTOSAK!

2007. December 06. - 16:06:45
Válasz #24
Nem elérhető

Bubee


Vádliedzés kérdésére:
Heti legalább 4 alkalommal szoktam edzeni,ebből 2 komplettebb,keményebb,2-3 hetente iktatok be sokkoló programokat, nehogy jól érezze magát a két "Kicsike".Ez 100 as pumpáló ismétléseket,vagy lepakolós sokkoló vádlit,illetve non-stop váltott 1 lábas ismétlésszámcsökkentő vádlinyomást 30 ismétlésből kiindulva egészen 10 ig le.Lehet,hogy nem igazán érthető,látni kellene,meg érezni,ha 1x végigedzenél velem 1 kis lightosat....
A többi vádligyak meg a szokásos,csak nagyon oda kell figyelni a max megnyújtásra,illetve a feszítésre.Szamárvádli ALAP!
Tibiális edzése is fontos,mert optikailag szemből kiemeli a vádli nagyságát.Het i 1x csinálom,állva gépen,vagy ülve,általában 30as ismétléssszámmal.Testrépítésről van szó,a részletek is nagyon FONTOSAK!

Köszönöm a választ  :-){ /:-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 06. - 23:16:01
Válasz #25

tozo

Vendég
Ma hátedzésem volt,rájöttem,hogy a Vapor gakic -cel kombinálva a legjobb.
Yana barátomnak is ajánlottam a stacket..Jelenleg  nem szed semmit.ajjajjj
Na majd a 3 kanalas Vapor!!! megkínálom
Kinek milyen véleménye van a termékről?

2007. December 06. - 23:17:45
Válasz #26
Nem elérhető

Bubee


Ma hátedzésem volt,rájöttem,hogy a Vapor gakic -cel kombinálva a legjobb.
Yana barátomnak is ajánlottam a stacket..Jelenleg  nem szed semmit.ajjajjj
Na majd a 3 kanalas Vapor!!! megkínálom
Kinek milyen véleménye van a termékről?


Én termékmintát kaptam a Vaporból, vagyis 3 adagot. Nekem nagyon bejött. És szerintem a piacon található egyik legösszetettebb kiegészítő edzés előttre.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 07. - 22:40:02
Válasz #27

tozo

Vendég
Hát edzését egybe szoktam iktatni a hátsó váll és a csuklya edzésével.Igen kimerítő volt ez a két nap,tegnap széles hátizmot,ma pedig a sűrűségére edzettem,végén hátsó vállvonogatással,majd 1 combfeszítés befejezésnek.Kezdek erősödni... Jobban mennek a gyakorlatok.Holnaptól vége van a cell tech betöltésnek(5 nap),már csak edzés után kell majd innom-hála istennek.A reggeli éhgyomorra történő elfogyasztás nem valami jó választás.Ph vízzel helyre raktam mindig,de nem tett jót a gyomromnak.Ráadásul rá 1 órára rá-ettem 1 -5kanalas MASS TECHet,na gondolhatjátok milyen harc zajlott le kis belecskémben...nembeszélve arról,hogy Yana barátom már menekül mellőlem a kiszökő légáramlat miatt....na de azért néha figyelembe veszem őt is..ezzel szoktunk hülyéskedni-az edzés része évek óta.
Holnap teszek fel 1-2 hát képet o--O
Addig is emlékezzünk Reg Parkra. Nyugodjék békében

2007. December 09. - 15:02:52
Válasz #28

tozo

Vendég
Mai nap a pihenésé,visszavettem az adagokat a kiegészítőkből is,ne legyen folyamatosan leterhelve az emésztésem.Mass tech 2 kanalas 1x,Nitro este 2 kanalas 1x,Cell 1 kanalas reggel,1kanalas este.Relax egész nap...
Az ígért hát képem

2007. December 11. - 07:02:08
Válasz #29
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szóval az edzés előtti tegnapi képek a vendégekkel
ToZo
Jé!!! Hol találkoztál össze Gundeltakácsgáborral? Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu