2024. Május 10. - 14:15:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: STEVE NAMAT MASS STACK by ViCtor  (Megtekintve 30756 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 12. - 23:33:04
Válasz #45
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 13. - 10:27:28
Válasz #46
Nem elérhető

ViCtor


Sziasztok, nagyjából az ízekről ill. az érzett hatásokról most már nyugodtan nyilatkozhatok...
MASS-TECH (Vanilla)
NITRO + CELL (epres)
és a vapor csodálatos gyümi puncs íze... Ezek voltak az én választásaim.

Mass-tech-ben a vanillás a legjobb választás véleményem szerint. Próbálva már a csokist és az eprest, úgy hiszem, a vanilliás legfinomabb. Nomeg ezt az ízt mindig lehet combozni ananász gyümölccsel (akár) (turmix), ill. más ízű turmixokkal.
Nitro-Tech a kedvencem, evvel nem árulok el nagy titkot. WHEY... nem akármilyen. Aki igazán szeretné tudni, mire képes, az próbálja ki önmagában csak, tuti, nem fog csalódni, ezt ajánlom a full combóból mindenkinek. Ill. azoknak, akiknek 10-15ezer forintnál több büdzséjük nincs havonta kiegészítőre. Jobban jársz vele, mintha csak egy mass-tech-et vennél. Nitro jó mindenkinek, testalkattól függetlenűl, akár gebe fiataloknak is. És nem kicsit.
Nyár végén én csak proteineztem, glutaminoztam, és vitaminoztam. Nálam a Nitro látványos dolgokat okozott, edzést követően és ébredéskor. Kicsit szabatosan hangoztt most, de talán annyi magyarázat segít nektek, hogy lassan, mindent kiprbáltam már és a Nájtró eléggé ott van.
Finom is és nem is drága. (viszonyítva a többihez)
Cell-Tech, nem kell félni a cukor mennyiségtől, ez azért nem kockacukrokat jelent. Egy Sznikerszben több a cukor, mint napi egy adag Cell-ben. És teljesen más formában. Itt transzport anyagnak minősűl és segít beépíteni a creatint gyorsan az izmokba stb.
Igazából én a meleg nyárban szoktam használni, pihenőnapon üdítőnek is elmegy.
Szóval edzés után feltölt rendesen, ízre sztem kiváló, és nagyjából ez a 4-féle íz egy ízalapra épűl, vagyis, ha valakinek bejött a grape, akkor a citromot is kedvelni fogja vagy akár a gyümölcsöset is. No problem.
Lehet bármilyen kemény az edzésed, edzés utánra egy kiváló választás, íz, érték, ár, és főleg tudás szempontjából.
Ez az egyik legtovábbtartó MuscleTech-es termék az összes közűl. Mármint dózisokat nézve. 1 ill 2 kiló túléli a nitrot és a masstechet.
Regenerál, ez írtó fontos. Itt nincs helye izomláznak, sem izomfájdalomnak. Feltölt. Úgy gondolom, h teltebb lesz a vázad,de nem vizesít. Én egy éve szálkásításnál kipróbáltam, én nem vizesedtem, persze nem is nőtt a súlyom tőle. Csak világossá akartam tenni,hogyha a kúra alatt vagy más termékek használata alatt vizesedsz hízol, az nem a Cell miatt van. Valószínűnek tartom, h a mass-miatt.
Vapor- nagyon erős edzés előtti szer, van benne minden jó. 22g support , azonnali szponzorálás súlyzós edzésre. Ízre szar. de elviselhető, ha jéghideg a léd és nem híg, ekkor finomnak tünhet. Sokáig elég, mint a Cell-Tech. NE keverjétek egyéb pörgető anyagokkal, mert fejfájás, rosszúllét és hányás lesz a vége, + egész napra bad baad feeling. Kezdetnek 1 kanál, később max 2. ,én személy szerint nem ajánlok nagyobb mértékű adagolást, mert feleslegesnek tartom.
Erezettség, izomtömörség, erő jellemzi az edzéseket. Hamar bedurrantok, főleg mikor már a kúra közepén vagytok, vagyis cell-tech-eltek már több napja stb.
jó választásnak tartom, kitűnő termék, ízre nem fain, legjobb profilja van, én személy szerint maradok a No-Xpldnál. Nekem bőven elég.
Gyomorot véleményme szerint nem cseszteti. Steve-nél volt ilyen probléma, nyugi, én is érzem néha, de nem számottevő. Vannak kiegek amik jobban padlóra vágják az emésztést. Steveee, jótékony hatású bélbaci tabs érdekel?:) Én bármit megemésztek  ;D call me today.
Alvás jóóóó, bár ha túladagolsz Vaporból, nem fogsz rendesen aludni. Kedv? hát gyerekek, ez kúra. jobb egy ice fagyi és lányokat nyalni a strandon, labdát dobálni a monokinisokkal. stb... itt telt érzés áraszt el, pihinapon sokszor sziesztázom is napközben, a bedurranásoktól, kissé fáradt feeling, ugyanakkor kiváló a regeneráció,nő a minőségi izomzat, csupa jók. de a kedv átlagos, nem a legjobb, inkább átlagos, ez kura, ezt csinálni kell. Én így látom. Ki ért velem egyet?
Aki ettől megijed (újak), az menjen sakkozni. Itt hozzállás, akarat, bátorság és szeretet kell, hogy idővel szép izomzatod, külsőd legyen. Nem igaz? Dehogynem igaz!  ;) ;D






Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 13. - 14:07:18
Válasz #47
Nem elérhető

ViCtor


Oh.  <3!
köszönöm, máris megyek be a store-ba Nájtróóóóóóóóóóó... :-):-)::
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 13. - 16:08:53
Válasz #48
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 13. - 20:07:40
Válasz #49
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Vic, Te még Lindánál is nagyobb vagy!!!  :-O

Így tovább!

Csak a Muscletech ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!


 ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 13. - 20:30:54
Válasz #50
Nem elérhető

ViCtor


 ;) :D ;D :P :-*
Köszönöm Mr NAMAT!

hups, lassan -25  ;) :o :'( mehetek be a Cell-Tech-ért is. Ez a shock járkálás...
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 13. - 20:34:12
Válasz #51
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Te lehetsz majd az új Muscletech termékcsalád reklámarca!

Csak előbb ki kell billentened a pozíciójából a jelenlegi tesztembert...


 :--:
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 13. - 20:36:09
Válasz #52
Nem elérhető

fastor


Te lehetsz majd az új Muscletech termékcsalád reklámarca!

Csak előbb ki kell billentened a pozíciójából a jelenlegi tesztembert...


 :--:

Steve, be photoshoppoljak egy celltech et a kezébe? >:D ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 13. - 20:36:47
Válasz #53
Nem elérhető

ViCtor


Lesz még jubilleum!  8)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 13. - 20:48:19
Válasz #54
Nem elérhető

izomboy


Na!! Jöhet Fasztor:) lássuk:) Bár ő csilisbabnak jobban örűlne:)

2007. December 13. - 22:08:17
Válasz #55
Nem elérhető

ViCtor


Hogy beszélsz izomboj? :) milyen torrr?  :-X ::) :D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 09:34:03
Válasz #56
Nem elérhető

izomboy


Na!! Jöhet Fasztor:) lássuk:) Bár ő csilisbabnak jobban örűlne:)


ELNÉZÉST!   Ez véletlen volt:) Mindíg sietek az írással hogy a főnök ne lássa...


Ez volt a visszavágás?    (izomboj?)


Vérig sértettél :--:

Nem tudom ez után lehet e még felhőtlen a barátságunk :-\

Na majd szólok mire jutottam...  8) :)

2007. December 14. - 10:10:19
Válasz #57
Nem elérhető

ViCtor


..én vagyok a főnököd unokaöccse.  ;)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 12:18:42
Válasz #58
Nem elérhető

izomboy


Végülis semmi gond:) Átírhatom pontos j-re a gondolod @-o

2007. December 14. - 15:05:21
Válasz #59
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.