2024. Április 29. - 01:02:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 368214 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 10. - 22:36:31
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


Szted megbántottál? 8-)
Tudom én,hogy milyen vagyok.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 10. - 22:42:23
Válasz #31
Nem elérhető

Bubee


Szted megbántottál? 8-)
Tudom én,hogy milyen vagyok.

Te egy agresszív creature vagy  :-O Hál égnek még nem anabolic  ::) Ha az is leszel akkor nem tudom mi lesz  o--O  --)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 10. - 22:50:13
Válasz #32
Nem elérhető

hopika


Hát szétdurranás!!!De ne offoljuk szét a topikot! :-!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 11. - 05:34:56
Válasz #33
Nem elérhető

izomboy


Ezt God Vazzeg  kedvéért berakom:)2007 március (83kg)
 és 2006 valamikor.

2007. December 11. - 07:55:34
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt God Vazzeg  kedvéért berakom:)2007 március (83kg)
 és 2006 valamikor.

Köszi! Lehet mégis van számomra remény  ;D Amúgy jó képek ezek is, legalább látjuk miből mi lesz  /:-) Gratulálok!  :-)!

2007. December 11. - 08:13:13
Válasz #35
Nem elérhető

Bubee


Ezt God Vazzeg  kedvéért berakom:)2007 március (83kg)
 és 2006 valamikor.

Uhh...  :-O Sztem maradj a mostani formádnál  ;D

Mellesleg milyen nehéz számodra megtartani azt ahogyan most festesz? Mennyire tiszta a kajálásod?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 11. - 10:25:25
Válasz #36
Nem elérhető

szocsa


az ideg szétbasz olyan bamba vok! nem tok rájönni hogy hogy kell képet betennem ide :-/-

2007. December 11. - 10:28:32
Válasz #37
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
az ideg szétbasz olyan bamba vok! nem tok rájönni hogy hogy kell képet betennem ide :-/-

Feltölteni azért nem tudtál képet, mert ez egy előmoderált fórum és csak azok tudnak feltölteni, akik már átkerültek abba a csoportba, ahol nincs előmoderáció. Szóval ne idegeskedj, mert nem a te hibád.
Pár perc múlva megpróbálhatod újra...akkor menni fog.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 11. - 10:28:58
Válasz #38
Nem elérhető

God Vazzeg


Hozzászólás alatt "további opciók" katt, és alul kitallózod a képet a gépedről  8-}

Szerk: Efit közben megmagyarázta, szal lehet az én hsz-om már tárgytalan  :-!!!

2007. December 11. - 11:23:18
Válasz #39
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
megpróbálok ma külföldről edzőtermi képet küldeni nektek.Most indulok Szlovákiába,meghívtak ugyanis valami komoly edzőterem komplexum megnyitójára.Viszem a gépemet,remélem lencsevégre is kaphatok valakit. (a hostess lányokon kívül  @-o)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 11. - 11:25:48
Válasz #40
Nem elérhető

Jordan


megpróbálok ma külföldről edzőtermi képet küldeni nektek.Most indulok Szlovákiába,meghívtak ugyanis valami komoly edzőterem komplexum megnyitójára.Viszem a gépemet,remélem lencsevégre is kaphatok valakit. (a hostess lányokon kívül  @-o)
Azért ha lekapsz valami jó csajt is, nyugodtan rakd be ide!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 11. - 14:07:26
Válasz #41
Nem elérhető

pókerarc


Én azt hittem izomboyról h szezonon kívül is közel versenyszálkás... :)Na de mind1 mert a versenyforma az qrva jó. :-)!

2007. December 11. - 14:46:16
Válasz #42
Nem elérhető

izomboy




Köszi! Lehet mégis van számomra remény  ;D Amúgy jó képek ezek is, legalább látjuk miből mi lesz  /:-) Gratulálok!  :-)!
[/quote]


ŐŐ Én alapban nem vagyok egy szálkás tipus de imádok szálkásnak lenni, és imádom a testépítő étrndet mindíg betartani. És imádom fusztrálni az embereket azzal hogy akár a metron előveszem a piklit és eszek az orra elött.
Tömegeléskór is diétásan eszek csak a mennyiség változik és öntetek  vannak még és több tejtermék.

Ez a kép szombaton készűlt a lábamról.
 

2007. December 11. - 15:30:57
Válasz #43
Nem elérhető

fastor




Köszi! Lehet mégis van számomra remény  ;D Amúgy jó képek ezek is, legalább látjuk miből mi lesz  /:-) Gratulálok!  :-)!


ŐŐ Én alapban nem vagyok egy szálkás tipus de imádok szálkásnak lenni, és imádom a testépítő étrndet mindíg betartani. És imádom fusztrálni az embereket azzal hogy akár a metron előveszem a piklit és eszek az orra elött.
Tömegeléskór is diétásan eszek csak a mennyiség változik és öntetek  vannak még és több tejtermék.

Ez a kép szombaton készűlt a lábamról.
 
[/quote]
Én is ilyet akarok O0 tescoban nem lehet kapni? >:D
közvetlen a zsírszegény túró mellett /7% o:) :-!!!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 11. - 18:55:08
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg




Köszi! Lehet mégis van számomra remény  ;D Amúgy jó képek ezek is, legalább látjuk miből mi lesz  /:-) Gratulálok!  :-)!


ŐŐ Én alapban nem vagyok egy szálkás tipus de imádok szálkásnak lenni, és imádom a testépítő étrndet mindíg betartani. És imádom fusztrálni az embereket azzal hogy akár a metron előveszem a piklit és eszek az orra elött.
Tömegeléskór is diétásan eszek csak a mennyiség változik és öntetek  vannak még és több tejtermék.

Ez a kép szombaton készűlt a lábamról.
 
[/quote]

Odabaszós kép!  :-)! Melyik gyakorlat csinál ilyen nagy puklit belülre?  ;D Lábnyújtás?  ::) :P Nekem sajna répa típusú combom van, alul vékony, felül vastag  :'(