2024. Április 27. - 11:20:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERDROL NG TESZT  (Megtekintve 55770 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 14. - 16:53:24
Válasz #135
Nem elérhető

ViCtor


úgy értettem:) Bármelyik cikket olvasva ...én ellenkéznék ... its ok, de nem fontos rágódni ilyeneken, sőt
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 14. - 16:56:21
Válasz #136
Nem elérhető

God Vazzeg


...az lesz cukorbajos, aki ettől fél, vagy ezt gondolja. Az idézi elő magában, és az vonza magához a dologkat,aki rá gondol, biztos, h cukorbeteg lesz...
Aki evvel nem foglalkozik (magával,h az legyen vagy ne legyen) , az egészséges marad. Lásd. azt, aki korházból felépűl, függetlenűl, milyen áplást vagy placebót kap. Ugyanis, minden fejben dől el (ki szeretne meggyógyúlni, ki hisz benne és ki látja akkor, ott magát egészségesen). Ki,hogy gondolkozik.
Ezt a rémkeltős hírre írtam, ..ha sokat olvasod, megijedsz, h te is azzá válhatsz, hát ne olvasd, és egészséges maradsz.
Én pl. nem is nézek tv-t, híradót sem. Ezért nem is hatnak rám a sok-sok negítívság, nekem ne a doboz mondja meg, miről gondolkozzak. Én előre nézek. Azt kívánom, h tegyetek ti is így. Vagy csak mosolyogjatok.
A legjobbakat. :-):-)::

Azért néha nem árt tudni dolgokat, persze itt a net, de ez a "nem olvasok, nem nézek tv-t" szvsz hülyeség, inkább váltson ki érzelmeket belőlem, de tudjak róla, ismerjem meg  ::)  ;-oo-;

2008. Február 14. - 16:59:49
Válasz #137
Nem elérhető

ViCtor


Így van, de, ha sokat forogsz a téma körül (tegyük fel, negatív érzelmeket kiváltó dologgal kapcsolatosan), akkor az már kelthet benned olyan érzelmeket, h az óvatosságod hitetlenségbe vagy félelembe fordul át. Én így értettem.
Igen, az információ fontos. Bye
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 14. - 17:04:25
Válasz #138
Nem elérhető

God Vazzeg


Így van, de, ha sokat forogsz a téma körül (tegyük fel, negatív érzelmeket kiváltó dologgal kapcsolatosan), akkor az már kelthet benned olyan érzelmeket, h az óvatosságod hitetlenségbe vagy félelembe fordul át. Én így értettem.
Igen, az információ fontos. Bye

Mentálisan ép, stabil személyiséggel ez nem fordulhat elő.. Ha valaki gyenge intellektusú, azzal lehet történhet ilyen  :--: De ez csak az én véleményem  :-){

2008. Február 14. - 17:18:45
Válasz #139
Nem elérhető

miki_nrg


Én már hallottam hogy valaki coca cola függő is lett! Sőt több helyről még a szomszéd faluban is volt egy ilyen gyerek.
Orvosi kezelésekre is kellett járnia emiatt! Mégsem tiltják be ezért a kólát és nem is lesz mindenki függő tőle :)

Szóval míg a "konkurencia" oldalán van ez a cikk addig lehet bármi benne! Ha majd itt valamelyik tesztelő írja hogy valami nyavalyát kapott el a Superdroltól talán akkor fogok úgy dönteni hogy nem próbálom ki :)
De most még úgyis áll előtte vagy 8termék amit kiszeretnék próbálni...

2008. Február 14. - 17:31:43
Válasz #140
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg csak annyit szeretnék mondani, hogy a retain2-m bontott volt, most vettem észre, mert el volt szakadva a nejlon a tetején, illetve nem volt benne a záró "szűzhártya" se, amit fel kell szakítani, illetve vatta se. Ha ennél nincs vatta meg záró akármi, akkor elnézést, és ez a hsz törölhető  !+"%

Másnál hogy van/volt ez?  ?:-/

2008. Február 14. - 17:40:01
Válasz #141
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én már hallottam hogy valaki coca cola függő is lett! Sőt több helyről még a szomszéd faluban is volt egy ilyen gyerek.
Orvosi kezelésekre is kellett járnia emiatt! Mégsem tiltják be ezért a kólát és nem is lesz mindenki függő tőle :)

Szóval míg a "konkurencia" oldalán van ez a cikk addig lehet bármi benne! Ha majd itt valamelyik tesztelő írja hogy valami nyavalyát kapott el a Superdroltól talán akkor fogok úgy dönteni hogy nem próbálom ki :)
De most még úgyis áll előtte vagy 8termék amit kiszeretnék próbálni...

Igen csakhogy ezt a bizonyos superdrolról írt cikket kb 2 éve jelentette meg az az idióta, azon a bizonyos konkurencia oldalon és arról a Superdrolról szólt, aminek a gyártása már kb. 2 éve leállt. A cikk megjelentetésének célja pedig semmi más nem volt csak a konkurencia lejáratására tett újabb próbálkozása annak a majomnak, aki azon az oldalon publikál és csak azt hagyta ki a cikkből, hogy a cikk főszereplője a Superdrol előtt legalább 10 másik olyan kiegészítőt szedett, ami a májproblémákat szintén okozhatta nála vagy erősen hozzájárult ahhoz.

A mostani SuperDrolNG-nek semmi köze nincs az akkori metilezett Superdolhoz(amit elég sokan sajnálnak egyébként), ami egy teljesen más hatóanyaggal készült, mint ami a mai SuperdrolNG-ben van.
A mostani SuperdrolNG nem káros a májra!!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 17:41:52
Válasz #142
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
miki, te egyébként valami nagyon új fiu lehetsz ezen a területen...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 18:13:09
Válasz #143
Nem elérhető

miki_nrg


Hát nem tudtam hogy két éve jelent meg mert nem olvasgatom azt az oldalt csak google keresőbe írtam be hogy anabolic extreme és kidobta azt az oldalt is...
De azért meg nem kell leminuszolni mert felhívtam rá a figyelmet, nem annak szántam hogy itt elrettentsem az embereked a superdrollról!

2008. Február 17. - 14:51:33
Válasz #144
Nem elérhető

Lalika85


...az lesz cukorbajos, aki ettől fél, vagy ezt gondolja. Az idézi elő magában, és az vonza magához a dologkat,aki rá gondol, biztos, h cukorbeteg lesz...
Aki evvel nem foglalkozik (magával,h az legyen vagy ne legyen) , az egészséges marad. Lásd. azt, aki korházból felépűl, függetlenűl, milyen áplást vagy placebót kap. Ugyanis, minden fejben dől el (ki szeretne meggyógyúlni, ki hisz benne és ki látja akkor, ott magát egészségesen). Ki,hogy gondolkozik.
Ezt a rémkeltős hírre írtam, ..ha sokat olvasod, megijedsz, h te is azzá válhatsz, hát ne olvasd, és egészséges maradsz.
Én pl. nem is nézek tv-t, híradót sem. Ezért nem is hatnak rám a sok-sok negítívság, nekem ne a doboz mondja meg, miről gondolkozzak. Én előre nézek. Azt kívánom, h tegyetek ti is így. Vagy csak mosolyogjatok.
A legjobbakat. :-):-)::

A Tv-ből rengeteg negatív kisugárzás hathat ránk!!!!
A pozitív dolgokat nem nagyon emlegetik sajnos,de a negatív dolgokat meg felfújják. (pl.hiradó)
Az hogy a világ másik végén,ki hal meg és éppen kit erőszakolnak meg,engem például nem érdekel. Amikor ilyet látok,összeszorul a szívem. :-\
Szerintem semmi közünk sincsen hozzá. Elég nagy baj az annak az embernek,hogy megtörtént. Nem kell mindannyiunknak szenvednie miatta.
(persze vannak fontos infók is,bár én így is jól megvagyok.Néha véletlenül belenézek amikor megyek a konyhába enni,de semmit sem látok amire szükségem van..)

(Érzékeny lelkű vagyok és sokszor még nagyon gyerek,de talán már nem kell bemutatkoznom)
Ettől függetlenül,ha a környezetemben valakinek problémája van,attól nem fordulok el és segítek megoldást találni neki szívesen.
Nem pedig vele együtt sajnálkozom. (inkább valahogy mosolyt csalok az arcára és segítek elindulni és felállni.)

A tv-ben látott problémákat nem tudom megoldani. Ott csak belőlem is kiszívják az energiát......
Az arányok a tv-ben nagyon rosszak a jó és a rossz hírek között.

Persze nyitottnak kell lenni a világban az új információk felé....Én is az vagyok,de a tv-t speciál kerülöm.
Inkább könyveket olvasok vagy itt vagyok közöttetek,egy jó társaságban,ahol rengeteget  tanulok és itt nem csak a testépítésről van szó.
Jól érzem magam közöttetek.
(Az én szocializációs körülményeim,sajnos nem voltak a legmegfelelőbbek,hogy azt a dolgot amit sokan sejtettek,szépen megfogalmazzam.)

Tudom,hogy ettől nem lesz szebb a világ,de mindenkinek megvan a maga problémája sajnos és az éppen elegendő. (nem kell még a TV-is)
Én mindenkihez megpróbálok pozitívan állni és úgy vettem észre,hogy ez hatásos.
Tudom,hogy itt is rengeteg jó akaróm van és köszönöm nektek!

Rengeteg hülyeséget szoktam összehordani és mégis mindig segítetek. Prívátban is sokakat megkerestem már és mindig kaptam segítséget.
Sohasem utasítottatok még el!!!!!
(Efitet is sűrűn zaklatom,de még mindig nem mondta,hogy hagyjál már te hülye gyerek ;) pedig biztosan bosszantja néha a tudatlanságom és a döntés képtelenségem.)

 !+"% jó sok minden kijött most belőlem.
Bocs ha megint valami baromságot írtam és nem fejeztem jól ki magamat. (sorry az off-ért is)

Most várom,hogy kövezzetek,mert abból is csak tanulok.





Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 17. - 16:59:50
Válasz #145
Nem elérhető

God Vazzeg


...az lesz cukorbajos, aki ettől fél, vagy ezt gondolja. Az idézi elő magában, és az vonza magához a dologkat,aki rá gondol, biztos, h cukorbeteg lesz...
Aki evvel nem foglalkozik (magával,h az legyen vagy ne legyen) , az egészséges marad. Lásd. azt, aki korházból felépűl, függetlenűl, milyen áplást vagy placebót kap. Ugyanis, minden fejben dől el (ki szeretne meggyógyúlni, ki hisz benne és ki látja akkor, ott magát egészségesen). Ki,hogy gondolkozik.
Ezt a rémkeltős hírre írtam, ..ha sokat olvasod, megijedsz, h te is azzá válhatsz, hát ne olvasd, és egészséges maradsz.
Én pl. nem is nézek tv-t, híradót sem. Ezért nem is hatnak rám a sok-sok negítívság, nekem ne a doboz mondja meg, miről gondolkozzak. Én előre nézek. Azt kívánom, h tegyetek ti is így. Vagy csak mosolyogjatok.
A legjobbakat. :-):-)::

A Tv-ből rengeteg negatív kisugárzás hathat ránk!!!!
A pozitív dolgokat nem nagyon emlegetik sajnos,de a negatív dolgokat meg felfújják. (pl.hiradó)
Az hogy a világ másik végén,ki hal meg és éppen kit erőszakolnak meg,engem például nem érdekel. Amikor ilyet látok,összeszorul a szívem. :-\
Szerintem semmi közünk sincsen hozzá. Elég nagy baj az annak az embernek,hogy megtörtént. Nem kell mindannyiunknak szenvednie miatta.
(persze vannak fontos infók is,bár én így is jól megvagyok.Néha véletlenül belenézek amikor megyek a konyhába enni,de semmit sem látok amire szükségem van..)

(Érzékeny lelkű vagyok és sokszor még nagyon gyerek,de talán már nem kell bemutatkoznom)
Ettől függetlenül,ha a környezetemben valakinek problémája van,attól nem fordulok el és segítek megoldást találni neki szívesen.
Nem pedig vele együtt sajnálkozom. (inkább valahogy mosolyt csalok az arcára és segítek elindulni és felállni.)

A tv-ben látott problémákat nem tudom megoldani. Ott csak belőlem is kiszívják az energiát......
Az arányok a tv-ben nagyon rosszak a jó és a rossz hírek között.

Persze nyitottnak kell lenni a világban az új információk felé....Én is az vagyok,de a tv-t speciál kerülöm.
Inkább könyveket olvasok vagy itt vagyok közöttetek,egy jó társaságban,ahol rengeteget  tanulok és itt nem csak a testépítésről van szó.
Jól érzem magam közöttetek.
(Az én szocializációs körülményeim,sajnos nem voltak a legmegfelelőbbek,hogy azt a dolgot amit sokan sejtettek,szépen megfogalmazzam.)

Tudom,hogy ettől nem lesz szebb a világ,de mindenkinek megvan a maga problémája sajnos és az éppen elegendő. (nem kell még a TV-is)
Én mindenkihez megpróbálok pozitívan állni és úgy vettem észre,hogy ez hatásos.
Tudom,hogy itt is rengeteg jó akaróm van és köszönöm nektek!

Rengeteg hülyeséget szoktam összehordani és mégis mindig segítetek. Prívátban is sokakat megkerestem már és mindig kaptam segítséget.
Sohasem utasítottatok még el!!!!!
(Efitet is sűrűn zaklatom,de még mindig nem mondta,hogy hagyjál már te hülye gyerek ;) pedig biztosan bosszantja néha a tudatlanságom és a döntés képtelenségem.)

 !+"% jó sok minden kijött most belőlem.
Bocs ha megint valami baromságot írtam és nem fejeztem jól ki magamat. (sorry az off-ért is)

Most várom,hogy kövezzetek,mert abból is csak tanulok.

Szeretnék néha így gondolkodni mint te, de sokszor nagyon nehéz.. Ma is felbaxtak agyilag, mindjárt megyek is a pozitív gondolatok topikodba, mert érzem hogy eláraszt a kortizol   :-X De lehet hogy az agyvérzés lesz az  :-Đ

Amúgy szerintem is jó fórumon vagy, több ilyen jószándékú ember kéne mint te, lehet jobb lenne a világ  8)

 :-!!!

2008. Március 16. - 00:12:09
Válasz #146
Nem elérhető

sany80


Egy par napja kezdem el szedni 3 napig csak ket szemet aztan harom holnaptol mar negy.De a mai edzesen ez a harom se volt semi amit produkalt rengeteg ero es energia meg birtam volna edzes vegen.Igaz kozben viz veres hideg razas gugolasnal csilagokat latam de neagyon szuper volt edigi hatas tokeletes.Holnaptol ratolok edzes elot egy kis Nano vapot kivancsi leszek ugy mit csinal.Holnaptol meg tarsul meg a Trisorbagen kivancsian varom a hatast.

2010. Március 10. - 07:42:56
Válasz #147
Nem elérhető

Zsolti187


Sziasztok!

Korábbi oldalon olvastam egy ütős kúrát a Superdrol Ng- vel, és a pontos adagolás ami érdekelne. Mit mivel,mikor, mennyit? ?
Superdroll, Mass FX , Advanced PCT , Retain. Ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném. Ezek mellé szükséges még valami?  ?:-/ Elnézést a tudatlanságomért, de inkább kérdezek minthogy bekapkodjam fejetlenül. Előre is köszönöm!

További szép napot!