2024. Április 27. - 14:35:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERDROL NG TESZT  (Megtekintve 55773 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 14. - 22:59:16
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ne féljen, aki nem került be ebbe a tesztbe, mivel nagyon hamarosan indul egy következő SUPER teszt és a mostaniból kimaradtak közül válogatja Steve azt a csoportot(ő már korábban tudta ezt). Úgyhogy csak kedvesen bánjatok Steve "cukrosbácsi, montreál réme" Namattal. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 14. - 22:59:59
Válasz #16
Nem elérhető

darknight


Gratula a tesztben résztvevő úriembereknek, izgatottan várom az első beszámolókat >:D!

Sok sikert fiúk :-):-)::, toljátok keményen =/+' :-oD ;-oo-; @:-)
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 14. - 23:00:11
Válasz #17
Nem elérhető

Lalika85


 ;D ;D ;D ;D

Egyszer mindennek eljön az ideje. /Fastor/
A következőben ha szerencsénk lesz benne leszünk  :)

Ne add fel,inkább edz keményen,és egyél rendesen 8-)
(Ez ajándék,nem kötelező kapnunk,ki kell érdemelnünk.)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 14. - 23:00:50
Válasz #18
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
öööö
Steve
én kaptam töled egy ígéretet karácsonykor hogy a kövi tesztben benne leszek :-[ ::)


Lehet, hogy most ezzel a hozzászólásommal nem leszek valami népszerű, de azért csak leírom...

Én asszem kedden küldtem a jelentkezésemet Steve-nek a tesztre. Igaz, még sokmindent nem tettem az asztalra a fórumon, meg a tesztre való jelentkezésem is valószínűleg hagyott kívánnivalót maga után, mivel ez volt az első "tesztelhetnékem" és lehet, hogy nem igazán úgy és annyit fogalmaztam meg benne, mint amit és amennyit kellett volna, de az első dolgom az volt, hogy szabaddá tegyem magam a hétvégére és hétfőre... Való igaz, nem kerültem be a keretbe sok emberrel egyetemben, de nem verem az asztalt miatta, nem húzom a számat, sőt, úgyhiszem lesz még a jövőben hasonló lehetőség...még a megvariált hétvégét/hétfőt sem bánom. Így úgy néz ki nem kell csinálnom semmit...pihenhetek, amire már nagyon rég nem volt példa sajnos. Félreértés ne essék, ezzel nem azt akarom mondani, hogy én vagyok a fasza gyerek, de ha már emberek voltak olyan szívesek, hogy felajánljanak idézőjelesen harmincakárhányezer jó magyar forintot a két szép szememért, akkor visszafelé tiszteljem már meg Őket azzal, hogy nem nyavajgom szét magam, hogy az összeget ötszázas és kétszázas címletekben, valamint lehetőleg szemszonájtbőröndben, fekete limuzinnal kézbesítsék az általam meghatározott időpontban...
Ha valakinek zűrösek mostanában a napjai, vagy tisztában van vele, hogy bizonyos dolgokhoz a munkájából (barátnőjéből/családjából/egészségügyi okokból/közlekedési nehézségeiből) kifolyólag nem tud alkalmazkodni, akkor az miért jelentkezett a tesztre? Ha már most a teszt megkezdése előtt nem tud kompromisszumokat kötni, akkor hogy lesz képes a tesztet normálisan végrehajtani mind edzésmennyiség, mind étkezés, mind pedig az esetleges Steve-ék által előrít egyéb utasítások szempontjából?

Ez egy kicsit piszkálta a csőrömet... Of kórsz akinek nem inge, az ne vegye magára, valamint természetesen hirtelen közbejövő nyomós okok is előfordulhatnak, amik esetén nyilvánvalóan körültekintően kell eljárni, úgyhogy tessenek ezeket figyelembe venni eme betűrengetegre való reagálás esetén!

Köszönöm...
Köszönjük!  :-)!

Na, ezért is lesz Yanou a legközelebbi tesztemberünk!

De persze fastor is...viszont Ő csakis szálkásító tesztbe jöhet!  =/+' @:-)

 :-O



diszkrimináció  :-p





 ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 14. - 23:03:29
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


...
jóéjszakát, és várom a teszteket fiuk @:-) ;-oo-; :-oD


 :-)->
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 23:05:27
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Izéka!

1. Nagyon köszönöm a beválasztást, lassan múlik a köhögésem, ma már edzettem is, és nagyon jól esett, bár a súlyokkal van még némi problémám  :-}
2. Én már bevásároltam fehérjét/tömegnövelőt/folyékony aminot/kreatint is, mert ha ez a teszt kimaradt volna, akkor egy "más" kúra ment volna  8-)
3. Remélem ez nem gond, legalább megmutatja a cucc, hogy az esetleg nem optimális környezetben mit tudhat, bár igyekszem azért annyira optimálissá tenni amennyire csak tudom, ez a minimum, hamár ez a megtiszteltetés ért  :-){
4. Postacímem Efitnek vagy Steve-nek küldjem?  /:-)

2008. Január 14. - 23:06:51
Válasz #21
Nem elérhető

hopika


Grat srácok!

Toljátok a vasat keményen-remélem ütős változáson fogtok keresztül menni!
Külön grat Sanyinak-így legalább testközelből is látni fogom a fejleményeket... ;-oo-;
Na megyek Parre kérésének megfelelően beszámolózni... :-):-)::
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 14. - 23:09:59
Válasz #22
Nem elérhető

Lalika85


:)  A te helyedben,ha megtudnám oldani,akkor biztosan megvenném  mindet  ;). Ez egy nagyon nagy lehetőség. Ne hagyd ki!!!
Mindent bele fiúk!!!   =/+'
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 14. - 23:10:26
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


Azé egy retain lehet nem árthat a végén, ezen gondolkozom  ;D

2008. Január 14. - 23:11:13
Válasz #24
Nem elérhető

parrre


Izéka!

1. Nagyon köszönöm a beválasztást, lassan múlik a köhögésem, ma már edzettem is, és nagyon jól esett, bár a súlyokkal van még némi problémám  :-}
2. Én már bevásároltam fehérjét/tömegnövelőt/folyékony aminot/kreatint is, mert ha ez a teszt kimaradt volna, akkor egy "más" kúra ment volna  8-)
3. Remélem ez nem gond, legalább megmutatja a cucc, hogy az esetleg nem optimális környezetben mit tudhat, bár igyekszem azért annyira optimálissá tenni amennyire csak tudom, ez a minimum, hamár ez a megtiszteltetés ért  :-){
4. Postacímem Efitnek vagy Steve-nek küldjem?  /:-)

 :-O :-O :-O 

Aztán változtass nevet "Főisten Vazeg" - re   @:-)

Mindenkinek haj rá !  ;)  =/+'

2008. Január 14. - 23:12:54
Válasz #25
Nem elérhető

parrre


Grat srácok!

Toljátok a vasat keményen-remélem ütős változáson fogtok keresztül menni!
Külön grat Sanyinak-így legalább testközelből is látni fogom a fejleményeket... ;-oo-;
Na megyek Parre kérésének megfelelően beszámolózni... :-):-)::

Helyes   :-} 8-) 8-)  @-o

2008. Január 14. - 23:14:01
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


húú angyon baró lessz! SOk sikert skacok!!!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 23:14:04
Válasz #27
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A héten még minden kérdést meg fogunk itt vitatni a kúrával kapcsolatban!  8-)

Remélem minden tesztelő beruház majd a komplett stack-re is...igaz...ha nem akarod nem kell...a lényeg, hogy megtehetnéd... :-* :)


Majd megkérek minden tesztelőt, hogy a steve@stevenamat.com email címre küldje el a nevét, a címét és a telefonszámát...illetve, hogy megrendeli-e a 41120 Ft értékű Mass FX-PCT-Retain combo-t féláron...20560 Ft-ért...


A terméke(ke)t futárral küldjük ki a tesztelőknek!  8-)


Majd ide várjuk Efit-tel a további kérdéseket, illetve a napokban további infókkal jelentkezünk majd!!!


Addig is le az ösztogénszinttel!

Éljenek az Alfa Hímek!!



Szex és bodybuilding mindhalálig!!! @:-) :-)(-: :-)- @:-)




Basszatok oda!!! Indul a 2008-as hadjárat!!!!






Hogy nehogy Ti is így végezzétek... ::) ;D




GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 14. - 23:16:43
Válasz #28
Nem elérhető

parrre


A héten még minden kérdést meg fogunk itt vitatni a kúrával kapcsolatban!  8-)

Remélem minden tesztelő beruház majd a komplett stack-re is...igaz...ha nem akarod nem kell...a lényeg, hogy megtehetnéd... :-* :)


Majd megkérek minden tesztelőt, hogy a steve@stevenamat.com email címre küldje el a nevét, a címét és a telefonszámát...illetve, hogy megrendeli-e a 41120 Ft értékű Mass FX-PCT-Retain combo-t féláron...20560 Ft-ért...


A terméke(ke)t futárral küldjük ki a tesztelőknek!  8-)


Majd ide várjuk Efit-tel a további kérdéseket, illetve a napokban további infókkal jelentkezünk majd!!!


Addig is le az ösztogénszinttel!

Éljenek az Alfa Hímek!!

Szex és bodybuilding mindhalálig!!!  @:-) :-)(-: :-)- @:-)



Basszatok oda!!! Indul a 2008-as hadjárat!!!!






Nehogy Ti is így végezzétek... ::) ;D







ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá    ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/  !+"%   @-o

2008. Január 14. - 23:20:20
Válasz #29
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jiiiipppiiiáááájéééééé!!!!!!  ;D ;D ;D


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."