2024. Május 14. - 23:35:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci Felkészülése a 2008-as Arnold Classic-ra  (Megtekintve 81525 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 27. - 17:24:53
Válasz #15
Nem elérhető

Jojojo



2008. Január 27. - 17:32:46
Válasz #16
Nem elérhető

Tasman



2008. Január 27. - 17:35:32
Válasz #17
Nem elérhető

Tasman


Laci sok sikert a versenyre!!!  d:)   (:-)

2008. Január 27. - 18:00:55
Válasz #18
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 28. - 06:27:55
Válasz #19
Nem elérhető

L


Szia Laci!

Dobnál fel pár aktuális képet, csak, hogy nyugodtak legyünk az eredményt illetően? ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 28. - 06:41:00
Válasz #20
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Halyrá Szteve!!!

Lehet hogy nem tévedés...már olvasam valahol   ::) hogy valaki  ::) sok sikert kívánt "Berkes Pistának"!  ;D

Ez komoly!  ;D

2008. Január 28. - 12:10:46
Válasz #21
Nem elérhető

Tasman


Ilyesmit én is olvastam meg is lepődtem rajta lehet, hogy Laci átkeresztelkedett...  ;D  :-O

2008. Január 28. - 12:35:17
Válasz #22
Nem elérhető

gurkha


Igen,igen,ugyanez a fiatalember aki most átkeresztelte a Lacit,jelentette ki a sport tv-én a felnött fitness V.B.-ét közvetítve(miután egy Canadai lány akrobatika elemet akrobatika elemre halmozva mutatta be a gyakorlatát),hogy micsoda sok erőelemet csinál ez a lány! @-o Ha már ,,tanár" egy iskolában,akkor az a minimum,hogy megtudja külömböztetni az akrobatikát az erő.-vagy a lazasági elemektől...De mindegy,lehet hogy csak én akarok túl sokat! :-OO És ha már ez megvan,akkor jöhet az a dolog,hogy megtanulja azoknak a nevét akik ma a magyar body,-ill. fitness krémjét képviselik!!!Az a baj,hogy elég sok hibával dolgozik a ,,tanár úr"---az lehet,hogy én sem volnék jobb egy fokkal sem,(sőt,biztos)de én legalább nem építek iskolát a nemtudásomra.(ugyanis szerintem nem megengethető ebben a pozicióban a hibák-hibára halmozása)

2008. Január 28. - 14:03:26
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pedig ő is versenyző volt. Superbody 2001....újonc kategóriagyőzelem asszem...meg volt még valami.

2008. Január 28. - 14:10:37
Válasz #24
Nem elérhető

BrianB


Pedig ő is versenyző volt. Superbody 2001....újonc kategóriagyőzelem asszem...meg volt még valami.
Most kiről is van szó? A Gurkha hsz-e alapján talán K. Zoltánról? ????... ::)

2008. Január 28. - 14:21:50
Válasz #25
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Pedig ő is versenyző volt. Superbody 2001....újonc kategóriagyőzelem asszem...meg volt még valami.
Most kiről is van szó? A Gurkha hsz-e alapján talán K. Zoltánról? ????... ::)
Ezt a témát most nem vágom...

De...K mint...Klink?

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 28. - 14:27:53
Válasz #26
Nem elérhető

BrianB


Pedig ő is versenyző volt. Superbody 2001....újonc kategóriagyőzelem asszem...meg volt még valami.
Most kiről is van szó? A Gurkha hsz-e alapján talán K. Zoltánról? ????... ::)
Ezt a témát most nem vágom...

De...K mint...Klink?

 ;D
Amúgy én se vágom teljesen, de hát valószínű, hogy róla van szó, mert ha jól tudom Ő tanít aaa...a izé iskolában. Tudod melyikben.....abban. Jól szétoffoljuk szegény Szteve, ööööööö Lezli topikját... ;D
Nyomjad keményen Laci!!!!  =/+' =/+' =/+' :-/-

2008. Január 28. - 15:03:29
Válasz #27
Nem elérhető

gurkha


csak annyiról szól a dolog,hogy a ,,tanár úr"(klink) egy másik fórumon le ,,berkespistázta" a Berkes Lacit,ami sajnos már nem az első bakija......

2008. Január 28. - 15:05:49
Válasz #28
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
csak annyiról szól a dolog,hogy a ,,tanár úr"(klink) egy másik fórumon le ,,berkespistázta" a Berkes Lacit,ami sajnos már nem az első bakija......
Szóval csak mégegy szimpatikus önjelölt "szakértő"...  !+"% :-)!  <3!

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 28. - 15:08:31
Válasz #29
Nem elérhető

gurkha