2024. Május 14. - 17:21:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci Felkészülése a 2008-as Arnold Classic-ra  (Megtekintve 81521 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 16. - 18:27:38
Válasz #360
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Sztereó!

Nekem kb. 8 óra mulva éri el az optimális hatását, ezért előző este vettem be!
Szerintem legyen benned a versenyre egy adag, jobban tudsz majd durrantani!
 d:)

2008. Március 20. - 16:23:30
Válasz #361
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Laci! Te a verseny napján vagy a verseny előtti napon használtál Plasmajet-et? Van értelme versenyre vinni?
Nem vicc,de nagyon sok profi Viagrát vesz ben a színpadra lépés előtt fél órával ::)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 20. - 17:04:27
Válasz #362
Nem elérhető

tas


Laci! Te a verseny napján vagy a verseny előtti napon használtál Plasmajet-et? Van értelme versenyre vinni?
Nem vicc,de nagyon sok profi Viagrát vesz ben a színpadra lépés előtt fél órával ::)

bedurrantó vérbőségfokozóként?
egyébként a viagrának mi a hatóanyaga?

2008. Március 20. - 18:33:58
Válasz #363
Nem elérhető

George


Laci! Te a verseny napján vagy a verseny előtti napon használtál Plasmajet-et? Van értelme versenyre vinni?
Nem vicc,de nagyon sok profi Viagrát vesz ben a színpadra lépés előtt fél órával ::)
Ezt soha nem merném kipróbálni edzés előtt ;D @-o

2008. Március 20. - 18:56:06
Válasz #364
Nem elérhető

Jordan


Laci! Te a verseny napján vagy a verseny előtti napon használtál Plasmajet-et? Van értelme versenyre vinni?
Nem vicc,de nagyon sok profi Viagrát vesz ben a színpadra lépés előtt fél órával ::)
Ezt soha nem merném kipróbálni edzés előtt ;D @-o
Aztán megkérne valaki hogy segits neki guggoláskor..............
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 26. - 15:25:44
Válasz #365
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!


Gondoltam nyitok egy OFF szezon topicot, de ezt még meggondolom!
Addig is a bemutatóm a kaposvári Zsaru versenyen http://www.youtube.com/watch?v=UvTE1EwtSXI
 d:)

2008. Március 26. - 19:24:28
Válasz #366
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Március 26. - 20:22:39
Válasz #367
Nem elérhető

Johnnyx


Sziasztok!


Gondoltam nyitok egy OFF szezon topicot, de ezt még meggondolom!
Addig is a bemutatóm a kaposvári Zsaru versenyen http://www.youtube.com/watch?v=UvTE1EwtSXI
 d:)

A zene nagyon jó választás volt  @:-)
Egyetek zabot!

2008. Május 12. - 18:00:46
Válasz #368
Nem elérhető

Raymond


Szeva Laci....Láttalak ma a Cool-on...nagy voltál... @:-) ;-oo-;..........bár nemtom hogy ismétlés volt e vagy nem ........

2008. Május 13. - 12:52:03
Válasz #369
Nem elérhető

kaza


Sziasztok!


Gondoltam nyitok egy OFF szezon topicot, de ezt még meggondolom!
Addig is a bemutatóm a kaposvári Zsaru versenyen http://www.youtube.com/watch?v=UvTE1EwtSXI
 d:)


nagyon szuper a video, gratulalok, kivancsi vagyok milyen lesz az arnold classic,mit nem adnek ha ott lehetnek szurkolni:D

2008. Május 25. - 15:11:49
Válasz #370
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szisztok!

Hazaértünk végre! Kicsit késett a gép, és végig légörvénybn jöttünk! Újra itt vagyok a fedélzeten.
Nagyon sajnálom, hogy nem lett jobb az eredmény, másnap még szárazabb lettem, azon a színpadon a fények is összehasonlíthatatlanok voltak az elődöntőhöz képest! Most egy év pihi, persze ha Pál Józsi felkér, mint az álltala adományozott címmel  mint: örökös Mr Zsarut, a kollégáknak kaposváron 2 hét múlva bemutatózok egyet Kaposváron! Ezután regenerálódás, minőségjavítas!
Összegezve: pont 6. lettem, micsoda véletlen az ötbe nem jutottam be. Én úgy éreztem előréb lett volna a helyem, de a bíró urak másképpen döntöttek. Sajnos spotrdiplomáciában fel kell jönnünk minden téren, mert a világ másik felén ahol az ember nem ismerik ez is sokat számít. Elégedett voltam a formával, és ez a lényeg. Annak ellenére, hogy a bírok közt senki nem patronált, azt sem tudták ki vagyok, hol van az a Magyarország 12-ből 6. lettem egy erős világversenyen. Ez lesz jobb is, csak meg kell megam ismertetni nemzetközi porondon is! Rengeteg élménnyel, tapasztalattal tértem haza, amiket képekben megosztok veletek, itt ebben a topicban!

 d:)

Már lezajlott, fantasztikus élmény volt!
 d:)

2008. Augusztus 09. - 21:05:40
Válasz #371

kes

Vendég