2024. Április 27. - 13:11:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt by jana  (Megtekintve 39652 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 24. - 18:31:16
Válasz #15
Nem elérhető

L


Nos a mai nap pihenővel tellik. Készültek képek is, úgydöntöttem feltöltöm.  :-)(-: (nem kinevetni  ;D)


Respekt!  ;-oo-;
Kíváncsi leszek az eredményekre... viszlát a gyurma következő adásában! ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 24. - 18:37:03
Válasz #16
Nem elérhető

Jordan


Nos a mai nap pihenővel tellik. Készültek képek is, úgydöntöttem feltöltöm.  :-)(-: (nem kinevetni  ;D)


Respekt!  ;-oo-;
Kíváncsi leszek az eredményekre... viszlát a gyurma következő adásában! ;D

Egyetértek.
Nyílván ha már alapból úgy néztél volna ki mint mondjuk Coleman, akkor nem látnád szukségét edzoterembe járni.
Nem?
Meg ezt már amúgy is megbeszéltuk hogy mindenki így kezdte, sot mégy így se..............
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 25. - 21:32:36
Válasz #17
Nem elérhető

fastor


#:-)

Mai napon egy váll, hát edzésen vagyok túl =/+'
Nagyon jóra sikerdett, maximális bedurranás mindkét izomcsoportban. Alig bírtam lejönni a lépcsőn  ;D
Egyre jobban mutatkozik a termék hatásai, igen csak pozitív irányban  :-){  @:-)
Koncentráltabb edzés, jobb állóképesség (+2-3 ismétlés meglehetősen könyebben). Na és persze mégjobb közérzet! ;D

Váll:

- nyak mögül nyomás
- előre emelés egykezes súlyzokkal
- oldalra emelés egykezes súlyzokkal
- nem tudom a gyakorlat pontos nevét: kifelé tárogatás hátsó vállra, gépen
- álighúzás

Láb:

- gugolás
- lábhajlítás
- lábnyújtás

Ha több időm lesz igyekszem külön napra tenni a lábat!
A hétvégém pihenéssel tellik. Holnaptól egészen a teszt végéig már négyessével fogyasztom a SNG-t.
Hát kb ennyi így hírtelen.
 ;-oo-;

lábat rakd elöre és mehet rá több gyakszi, végülis magas gyerek vagy gondolom pálcika(enm basztatábsól, inkább tapasztalat ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 25. - 23:27:47
Válasz #18
Nem elérhető

shp


Lábazás elött vállazni ( hú de szét szép szóösszetétel ) tényleg nem a legszerencsésebb. Gyanítom a lábgyakorlatokat még csak kóstolgatod  8-)

2008. Január 25. - 23:52:38
Válasz #19
Nem elérhető

shp


Ok!

Azért gondoltam, mert én az elején én is így voltam vele -másodlagos a láb... Ma már eljutottam oda, hogy külön napot érdemelnek a "virgácsok"  ;D

2008. Január 26. - 00:04:52
Válasz #20
Nem elérhető

shp


Ráérzel és jön magától. Erőltetni nem kell....Max motiválunk kicsit...  =/+'

2008. Január 26. - 22:10:29
Válasz #21
Nem elérhető

fastor


Ráérzel és jön magától. Erőltetni nem kell....Max motiválunk kicsit...  =/+'
tedd külön napra! és a váll mellett akor még berakhatsz egy plussz vádlit, vagy ami le van maradva, meg alkart!
jah és a lábat angyon keméynenkell nyomtania annak aki magas :D
de hidd el jó az mikor nm két pálcikán sétálsz:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 28. - 19:32:06
Válasz #22
Nem elérhető

fastor


Üdv újra itt!

Megvolt a mai edzés. Egy hihetetlen jó mell edzésen vagyok túl!!! Majd kiugrok a bőrömből, rettentő jól érzem magam. Nagyon tol a SNG!!! Nagyszerű közérzet, 110%os mentalitás.  ;D
Örülök, hogy egy ilyen terméket tesztelhetek  @:-)

Mai edzés így nézett ki:
- egyenes pados nyomás
- ferde pados nyomás, 30°
- ferde pados nyomás egykezes súlyzokkal
- tárogatás egykezes súlyzokkal
- csigás keresztezés

Hát így nagyvonalakban ennyit!  ;D

Üdv.

nálad ez hogy van JAna?
a mellet egyedül edzed a többit meg együtt? ????...
nem értem ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 28. - 19:37:34
Válasz #23
Nem elérhető

Jordan


A mell az fontos!
Mi, Jana?  =/+'
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 28. - 20:07:30
Válasz #24
Nem elérhető

fastor


Igen, bizony, hogy fontos  @-o
A következő képpen néz ki a heti bontás:
- mell (has, de az más napra kerül a héten)
- hát - csukja
- pihenő
- bicepsz - tricepsz
- váll
- láb (mostantól külön nap  ;D)
- pihenő

már értem ;D
és az t is hogy mért 5 gyakorlatot láttam nálad midnig ;D
de így leesett ;D
egyedül a váll...hmm...érdekes...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 01. - 18:40:17
Válasz #25

X fuell

Vendég
Nos, akkor én is kifejteném bővebben.

Bizonyos dolgokat már emlietettem.

Az elmúlt közel 1,5 hét tapasztalatai:


Izomkeménység valóban jobb. Sokkal jobb koncentráció, mentálisan is nagyon tol a termék. Az elmút napokban sikeresen feljött 2kg!!! ami számomra nagyon jó eredmény. Sikerült emelnem a súlyokon! A méreteimben is pozitív változások (ezekről tényleg már csak egy összehasonlítás a kezdeti adatokkal, képekkel). Kevésbé fáradok és jelentős erőnövekedés. Előbukkanó erek amiket eddig nem tapasztaltam.
Nálam semmiféle negatív hatása nem jelentkezett. Az alvás minősége sem romlott, nincsenek álmatlan északáim sem.
Így hírtelen ennyi.

 ;-oo-;
Na meg egy kis agreszió,amit én tapasztaltam ))=/  ;)  ;D  ;-oo-;  @:-)

2008. Február 02. - 23:06:12
Válasz #26
Nem elérhető

shp


Üdv újra itt.

Mai nap egy kar edzés volt. Nagyon jól ment!!! Maximális bedurranás. 100%-os koncentráció.
Jelentem pozitív változások jelentkeznek mint méretben, mint testsúlyban. De ezekről bővebben majd csak a teszt végén.  >:D
...

Szerintem ne csak a teszt végén írd le. Lássuk, hogy hogyan és mikor "indul be" a dolog.

2008. Február 06. - 14:16:55
Válasz #27
Nem elérhető

fastor


Nos a mai nap megtaláltam egy kedves userünk nem éppen építő jellegü hszet (csudri) egy másik helyen.
"Eldobom az agyam emberek!

Nézegetem a halas oldalon az új teszteket, na ott van pár bázisugró palánta!
Pl. ez a Jana csávó! Nekiáll Superdrol NG-t tesztelni ilyen felépítéssel:
"Adataim a teszt megkezdése előtt:
- testsúly: 74,5 kg / (magasság: 189cm)
- bicepsz: 36cm
- mell: 100 cm
- comb: 54 cm"

Egy anorexiás aidses is jobb formában van, előbb nomrális kajával és edzéssel
össze kellene szedni egy alap tömeget, aztán TALÁN rámenni az ilyen AX-es
cumókra, nem? Mert az, hogy God tesztember lett megértem, nem két hete nyomja
a vasat, de egy ilyen nyominger?"
Nem értem, hogy jösz ahoz, hogy ilyen szinten lenézd a másikat?  :D
Először talán magadba kéne nézni, vagy az ember szemébe mondanod, ha valami baj van haver.

ezt csak most olvastad?:S
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 06. - 14:20:52
Válasz #28
Nem elérhető

fastor


Igen most, nem igazán bóklászok más fórumokon.
jah hogy ezt más fúrumon is elöadta? :-/--
azt hittem csak itt ????...
sztem te még iylen "anorexiás " ábrázattal is ütöd ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 06. - 14:47:54
Válasz #29
Nem elérhető

Yanou


Igen most, nem igazán bóklászok más fórumokon.

Nem kell vele foglalkozni! Ennyi...
Itt is nyomatta a fikát, de páran az "öregek" közül helyretették, utána már visszafogottabban adta elő magát, talán még elnézést is kért...már nem emlékszem tisztán...
A lényeg, hogy ezek a dolgok csak erőt kell hogy adjanak, egyél sokat, ha sokat ettél akkor még mindig egyél egy kicsit mellé, eddz kitartással, szedd a kiegeket, amiket megengedhetsz magadnak anyagilag, pár hónapon belül pedig körberöhögheted az említett emberkét. Az ilyen harcosokkal az a baj, hogy a semmire nagy a szájuk, felmutatni vajmi keveset tudnak, valamint a segítő szándék legkisebb szikrája is hiányzik belőlük...de nem baj, lehet ezt pozitívan is felfogni, az Ő szavai(k) jussanak eszedbe, mikor a fekvenyomópadon küzdesz a sorozatból a félig kinyomott utolsó ismétléssel, hidd el, két akkora ösztönző pofonnak fog hatni, hogy lazán visszakúrod a súlyt a helyére! /:-)