2024. Május 09. - 01:54:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt by jana  (Megtekintve 39772 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 06. - 15:54:06
Válasz #45
Nem elérhető

The Rock


csak, hogy tudjuk is kiről van szó

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű!!!  :D :D

Csudrikám előbb nézz tükörbe, és ha ott minden rendben, akkor sincs jogod más ócsárolásához!  :-/-(-:
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Február 06. - 16:59:39
Válasz #46
Nem elérhető

fastor


hát nem azért de ez a vegyük le a képet már röhej ;D
végülis én is szégyewlném ha a derékméretem 2 stzer akkora lenne mitn a mell:P
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 06. - 17:03:03
Válasz #47
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez a téma lezárva!

 :-X

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 08. - 20:11:07
Válasz #48
Nem elérhető

fastor


Üdv újra.

Az alkaromban a fájdalom nem igazán akar szünni. Ennek ellenére ma egy nagyon jó vállat edzettem. Nem tudom mi tévő legyek, pihentessem e, vagy inkább ilyen lazább edzéseket végezzek. A jövőhetet még mindenképpen szeretném végignyomni még a teszt tart! Egyébként egyedül a kar edzésében jelent hátrányt ahogy nézem, abban is inkább a bicepsz  :-\
Állvabicepsz (frúddal) közben vált teljessé ez a fájdalom  ????...
Remélem hamar múlni fog. A hétvégét pihenéssel töltöm.

 ;-oo-;
csuklóbandászt hordassz?
próbáld meg francia rúddal csinálni ha úgy jobb,
scot pados bicepszet csinálsz? nekem attól volt iylen fájdalmam...meg az oylan alkarozástól mikor lerakod a könyköd is!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 08. - 20:20:01
Válasz #49
Nem elérhető

Jordan


Állvabicepsz (frúddal) közben vált teljessé ez a fájdalom  ????...

Nekem speciel úgyanilyen panaszaim voltak régebben, és a francia rúd okozta.
A váltással a sima rúdra, a panaszok is eltüntek egy vagy két alkalom útán, de a scottpad is kiválthatja a fájdalmat, amit Fastor is mondott.
Próbálgass több variációt!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 08. - 21:01:44
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv újra.

Az alkaromban a fájdalom nem igazán akar szünni. Ennek ellenére ma egy nagyon jó vállat edzettem. Nem tudom mi tévő legyek, pihentessem e, vagy inkább ilyen lazább edzéseket végezzek. A jövőhetet még mindenképpen szeretném végignyomni még a teszt tart! Egyébként egyedül a kar edzésében jelent hátrányt ahogy nézem, abban is inkább a bicepsz  :-\
Állvabicepsz (frúddal) közben vált teljessé ez a fájdalom  ????...
Remélem hamar múlni fog. A hétvégét pihenéssel töltöm.

 ;-oo-;

Inhüvelygyulladásnak hangzik, főleg ha úgy fáj, hogy mikor engednéd el a rudat, akkor fáj legjobban.. Ha igen, akkor pihentetés, és csuklóbandázs, súlyokat visszavenni  8-)

2008. Február 08. - 21:02:59
Válasz #51
Nem elérhető

Kris


Siman lehet tuleroltetestol. Nekem most mindket alkaromban ugyanez a helyzet.

Es nem karedzestol hanem 30 fokon probalgattam csucsot nyomni.

2008. Február 08. - 21:27:03
Válasz #52
Nem elérhető

pókerarc


Ugyanilyenem volt régen.Az első 1-2 évben.Miután leraktam a rudat majd elsírtam magam,annyira belehasított.Aztán nekem addig fajult,hogy 1 sima megtámaszkodásnál is ezt éreztem napközben.Sajnos nem tudok neked tanácsot,hogy múlt el,de kb szerintem attól,hogy 1 nyarat teljesen kihagytam :'(
Mindenképpen pihentesd 1-2 hétig,aztán meg kisebb súlyokkal próbálkozz.Hátha akkor helyrejön... @:-)

2008. Február 08. - 22:01:38
Válasz #53
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 08. - 22:09:17
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem egyértelmű ínhüvelygyulladás, pihentesd, fáslizz, más nem segít  /:-)

2008. Február 11. - 16:36:59
Válasz #55

csudri

Vendég
Sziasztok.

A mai mell edzés elég nyögvenyelősre sikerült hála az ínhüvelygyulladásnak   :'(
Muszály leszek pihentetni legalább 2 hétig úgyérezm  :'( :'( :'(
Holnap még egy hát-csuklya edzést beiktatok  !+"%
Remélem hamar helyrejön, nem jött jól most ez a sérülés  :-\
A tesztem pénteken ér végett, lehet ezért a hetet végigedzem, még meglátom a holnapi napom mennyire lesz jó ill. rossz.
/:-)

Nem akarlak megijeszteni, de lehet több lesz az, mint két hét. Nekem 3 hónapig tartott a csuklómnál, sajnos...igaz nem mentem vele dokihoz, lehet akkor jóval hamarabb helyrejött volna.

2008. Február 11. - 19:58:53
Válasz #56
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok.

A mai mell edzés elég nyögvenyelősre sikerült hála az ínhüvelygyulladásnak   :'(
Muszály leszek pihentetni legalább 2 hétig úgyérezm  :'( :'( :'(
Holnap még egy hát-csuklya edzést beiktatok  !+"%
Remélem hamar helyrejön, nem jött jól most ez a sérülés  :-\
A tesztem pénteken ér végett, lehet ezért a hetet végigedzem, még meglátom a holnapi napom mennyire lesz jó ill. rossz.
/:-)

Nem két lesz, igaza van Csudrinak, több hónapig eltart.. Mire megszokod, addigra elmúlik  ;D

2008. Február 11. - 21:25:35
Válasz #57
Nem elérhető

Kris


En is szenvedtem a mult heten vele ugyanezek voltak a tunetek.
En egy het teljes szunet utan tegnap eleg jol ment mar.

Naponta tobbszor krem + konyekig fasli. Probald ki.

2008. Február 12. - 10:53:39
Válasz #58

X fuell

Vendég
Sziasztok.

A mai mell edzés elég nyögvenyelősre sikerült hála az ínhüvelygyulladásnak   :'(
Muszály leszek pihentetni legalább 2 hétig úgyérezm  :'( :'( :'(
Holnap még egy hát-csuklya edzést beiktatok  !+"%
Remélem hamar helyrejön, nem jött jól most ez a sérülés  :-\
A tesztem pénteken ér végett, lehet ezért a hetet végigedzem, még meglátom a holnapi napom mennyire lesz jó ill. rossz.
/:-)

Nem akarlak megijeszteni, de lehet több lesz az, mint két hét. Nekem 3 hónapig tartott a csuklómnál, sajnos...igaz nem mentem vele dokihoz, lehet akkor jóval hamarabb helyrejött volna.
[/quote

  ;D    ;-oo-;  ????... ????...

2008. Február 12. - 15:45:39
Válasz #59
Nem elérhető

sixooshu


Próbáld ki az egykezes súlyzókkal végezhető gyakorlatokat! Nekem mindig beválik.