2024. Április 27. - 07:34:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt-Sanyi  (Megtekintve 26248 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 26. - 20:22:11
Válasz #30
Nem elérhető

Lgy


Ma foci edzésem volt ezért kimaradt a konditerem holnap pihenésképp egy kis welness
Hétfőn egy hát és váll edzés következik.
Eddigi tapasztalataim: az állóképességre már érezhetően pozítivan hat, aztán az agresszívítás egyértelműen fokozódott és még valami Nem tudom a többi tesztelő hogy van vele de nálam vízhajtó hatást is mutat a SUPERDROL NG.

Szia

Nekem nem hajt vizet viiszont Superdrol szagú a vizeletem.

2008. Január 26. - 20:38:13
Válasz #31
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Ma foci edzésem volt ezért kimaradt a konditerem holnap pihenésképp egy kis welness
Hétfőn egy hát és váll edzés következik.
Eddigi tapasztalataim: az állóképességre már érezhetően pozítivan hat, aztán az agresszívítás egyértelműen fokozódott és még valami Nem tudom a többi tesztelő hogy van vele de nálam vízhajtó hatást is mutat a SUPERDROL NG.

Szia

Nekem nem hajt vizet viiszont Superdrol szagú a vizeletem.
Hm
Azt én még nem éreztem.....
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Január 26. - 20:47:28
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Semmilyen hasonló dolgot nem vettem észre, bár nem szagolgatom a vizeletem, de gondolom az izzadságon is érezhető lenne  ????... Vízhajtás sincs, bár a vízhajtó hatásnak oka lehet a koffein  :-}

2008. Január 27. - 21:38:37
Válasz #33

stevestrong

Vendég
Ma foci edzésem volt ezért kimaradt a konditerem holnap pihenésképp egy kis welness
Hétfőn egy hát és váll edzés következik.
Eddigi tapasztalataim: az állóképességre már érezhetően pozítivan hat, aztán az agresszívítás egyértelműen fokozódott és még valami Nem tudom a többi tesztelő hogy van vele de nálam vízhajtó hatást is mutat a SUPERDROL NG.



Nemtudom, hogy a süvítő szél vagy a SDNG a felelős, de ma én is sűrűn nyitogattam a Wc ajtót.

2008. Január 28. - 20:32:46
Válasz #34
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Sziasztok!
A mai nap zsúfoltsága miatt csak egy hát edzés fért bele (sajnos). Egy picit erősebbnek érzem magam és pörgősebbnek. Soha nem adtam fel a szabályos kontrolált gyakorlat végzést a sulyok nagyságáért csak azért hogy mindenki engem bámuljon a terembe. És ezt ezután sem fogom. Tehát nálam a súly az nem cél csak egy eszköz.
Most még is úgy érzem a szabályos gyakorlat végzés mellett talán tudok emelni a sulyok nagyságán is még ha nem is olyan drasztikus mértékben.
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Január 29. - 14:32:41
Válasz #35

X fuell

Vendég
Sziasztok!
A mai nap zsúfoltsága miatt csak egy hát edzés fért bele (sajnos). Egy picit erősebbnek érzem magam és pörgősebbnek. Soha nem adtam fel a szabályos kontrolált gyakorlat végzést a sulyok nagyságáért csak azért hogy mindenki engem bámuljon a terembe. És ezt ezután sem fogom. Tehát nálam a súly az nem cél csak egy eszköz.
Most még is úgy érzem a szabályos gyakorlat végzés mellett talán tudok emelni a sulyok nagyságán is még ha nem is olyan drasztikus mértékben.

Hello!
Ez igy igaz,nem az első a suly,hanaem hogy szabályos ismétléseket tudjunk végrehajtani. ;)  =/+'

2008. Január 30. - 11:14:00
Válasz #36
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Sziasztok
Tegnap este a fáradtság ellenére beiktattam egy váll edzést ami így utólag nagyon jól esett. Mert nem éreztem magam gyengébben attól hogy fáradt volna és a koncentrációm is megfelelő volt. Ma este egy mell-kar edzés lesz És most úgy érzem hogy már várom elég rendesen. Ma megpróbálok emelni a súlyok nagyságán és kiváncsian várom a reakciókat.
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Január 31. - 21:28:57
Válasz #37
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Sziasztok.
K..... rövidek ezek a napok Nem bánnám ha lenne vagy 40 óra egy nap Ma muszáj volt megint a fociedzés után leedzenem de nem bántam meg Sőt (bár ehhez kellett az egyik barátom is aki nem hagyta hogy a mell után menjek zuhanyozni hanem lenyomtunk még 3 tricepsz és 3 bicepsz gyakorlatot) Ma 1 hete kezdtem el a kúrát és lehet hogy túl sokat vártam de még nem jönnek azok az erdmények amiket remélni mertem. (bár mindig is későn érő típus voltam ˝=/)
Ha az elkövetkező pár napba nem jön az eredmény akkor valószínű beszerzem mellé a Mass-fx-et és így kombóba talán több lesz a sikerélmény is.
Na ez egy kicsit negatívra sikeredett de ez van. Lehet hogy bennem van a hiba ˝=/
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Január 31. - 21:50:10
Válasz #38
Nem elérhető

hopika


Ne parázz Sanyi!Nem lesz ott semmi gáz-szerintem csak a sok edzés miatt(foci-súlyzós) több kalóriát ígényelne a szervezeted,csak nem mersz enni rendesen.
Ne félj attól,hogy eltűnnek a bordák a hasadról,ha brutál edzéseket és tömeget akarsz!
Alapból olyan az alkatod,hogy nem tudsz elszállni súlyban-így ne félj tőle-túrjad a kajákat és a turmixokat be! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 31. - 21:56:03
Válasz #39
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Ne parázz Sanyi!Nem lesz ott semmi gáz-szerintem csak a sok edzés miatt(foci-súlyzós) több kalóriát ígényelne a szervezeted,csak nem mersz enni rendesen.
Ne félj attól,hogy eltűnnek a bordák a hasadról,ha brutál edzéseket és tömeget akarsz!
Alapból olyan az alkatod,hogy nem tudsz elszállni súlyban-így ne félj tőle-túrjad a kajákat és a turmixokat be! ;-oo-;
Hm!
Köszi Tamás a véleményed És még azzal is tisztába vagyok hogy igazad van a kalória terén valószínűleg több kellenne Na meg jó lenne néha egy kis pihenés is. És türelmetlen is vagyok ráadásul (ami egyébként nagyon nagy hiba)
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Február 03. - 22:12:24
Válasz #40
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Sziasztok
Vagy bennem van a hiba vagy nem csinálok valamit jól. De nekem a testsúlyom változatlan.
Viszont erősebbenek, kevésbé fáradékonyabbnak és ingerlékenyebbnek érzem magam
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Február 06. - 11:36:43
Válasz #41
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Sziasztok!
Szívesen írnám minden nap hogy k.... jól hat az én szervezetemre ez a cucc de sajnos elég stagnálás van Kivéve az erőnövekedést és az agressziót mert a sulyokokn sikerült emelnem és megvan a megfelelő agresszió is.
a többiek írásából viszont kiderül hogy kombóba a Mass-fx-el viszont elég ütős lehet Bár szerintem ez is mint minden elég szervezetfüggő.
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Február 06. - 11:54:58
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Szívesen írnám minden nap hogy k.... jól hat az én szervezetemre ez a cucc de sajnos elég stagnálás van Kivéve az erőnövekedést és az agressziót mert a sulyokokn sikerült emelnem és megvan a megfelelő agresszió is.
a többiek írásából viszont kiderül hogy kombóba a Mass-fx-el viszont elég ütős lehet Bár szerintem ez is mint minden elég szervezetfüggő.

Szia

Kajálásoddal lehet valami, mert nálam is jól teljesít a cucc, pedig nálam tényleg nem nagyon hat semmi..  :-}  8-) 8-)

2008. Február 08. - 09:58:43
Válasz #43
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Sziasztok
Így a teszt vége felé közeledve próbálok egy kics összegzést adni amit belőlem sikerült kíváltania a SNG-nek. Valószínű sokal több van benne de nekem is sok mindenben kellett volna változtatnom.
Mindenesetre nem bántam meg hogy kipróbálhattam hisz az erőszíntembe és agresszívításban valamint állóképességben mindenféleképpen pozítiv változás jelentkezett.Látványosságban nem sikerült előrelépnem de ugy gondolom ez nem elsősorban a Superdrol NG hibája.
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Február 08. - 15:14:11
Válasz #44
Nem elérhető

parrre


Sziasztok
Így a teszt vége felé közeledve próbálok egy kics összegzést adni amit belőlem sikerült kíváltania a SNG-nek. Valószínű sokal több van benne de nekem is sok mindenben kellett volna változtatnom.
Mindenesetre nem bántam meg hogy kipróbálhattam hisz az erőszíntembe és agresszívításban valamint állóképességben mindenféleképpen pozítiv változás jelentkezett.Látványosságban nem sikerült előrelépnem de ugy gondolom ez nem elsősorban a Superdrol NG hibája.

Ugyanmá !  Ha 3 hét alatt látványosat tenne, akkor jövőre megnyernéd a MrO-t !  Szépen lassan feljebb és feljebb  8-)  @:-)