2024. Április 27. - 13:13:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt-Sanyi  (Megtekintve 26255 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 08. - 18:04:27
Válasz #45
Nem elérhető

shp


Sziasztok
Így a teszt vége felé közeledve próbálok egy kics összegzést adni amit belőlem sikerült kíváltania a SNG-nek. Valószínű sokal több van benne de nekem is sok mindenben kellett volna változtatnom.
Mindenesetre nem bántam meg hogy kipróbálhattam hisz az erőszíntembe és agresszívításban valamint állóképességben mindenféleképpen pozítiv változás jelentkezett.Látványosságban nem sikerült előrelépnem de ugy gondolom ez nem elsősorban a Superdrol NG hibája.

Úgy érzem csalódott vagy... Miben változtatnál, ha most kezdenéd a tesztet?

2008. Február 08. - 18:36:59
Válasz #46
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ennyi fociedzés és meccs mellett egy bizonyos pont után szinte lehetetlen izomtömeget felpakolni. Nincs ideje az izmoknak regenerálódásra és izomépülésre. Egy mesterséges plató(holtpont) jön létre, ahol  megáll a tömegnövekedés sajnos, vagy nagyon nagyon lelassul.
Sanyi ennyiben nyilvánvalóan különbözik a többi tesztelőtől...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 09. - 09:28:27
Válasz #47
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Ennyi fociedzés és meccs mellett egy bizonyos pont után szinte lehetetlen izomtömeget felpakolni. Nincs ideje az izmoknak regenerálódásra és izomépülésre. Egy mesterséges plató(holtpont) jön létre, ahol  megáll a tömegnövekedés sajnos, vagy nagyon nagyon lelassul.
Sanyi ennyiben nyilvánvalóan különbözik a többi tesztelőtől...

Köszi Efit a véleményed És valóban igazad van.
Túl sokat edzek és nincs meg a megfelelő pihenés a regenerálódásra. De ennek ellenére is pozítívan hatott az állóképességemre a SNG aminek mindenképpen hasznát veszem mind a pályán mint pedig bent a terembe. És csak remélni merem hogy nem vettem el senkitől azt a lehetőséget hogy egy komolyabb áttörés következhessen be az edzéseibe.
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU