2024. Április 27. - 08:11:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt by God Vazzeg  (Megtekintve 65743 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 23. - 22:10:26
Válasz #15
Nem elérhető

parrre


Na kérem, a mai edzés nagyon frankóra sikerült, ahogy Bubee kolléga írná: 110%-os volt!  :-)! Persze ez még csak placebo, de kezdetnek megfelel, mert úgy látszik megyek ki a betegségből. Estére asszony ha kezelésbe vesz, teljes lesz a nap, és tuti meggyógyulok  !+"%  >:D

Reméljük a legjobbakat !   

 :-)-    ......    :-)(-:  ......   {-)     ;D

2008. Január 23. - 23:38:30
Válasz #16
Nem elérhető

bandus


hajrá =/+'
ha meglesz a 48, akkor onnan már megint nincs messze az 50 :)
(a fa alá tényleg beteheted végre >:D ;D)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Január 24. - 12:52:53
Válasz #17
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kérem, a mai edzés nagyon frankóra sikerült, ahogy Bubee kolléga írná: 110%-os volt!  :-)! Persze ez még csak placebo, de kezdetnek megfelel, mert úgy látszik megyek ki a betegségből. Estére asszony ha kezelésbe vesz, teljes lesz a nap, és tuti meggyógyulok  !+"%  >:D

Reméljük a legjobbakat !   

 :-)-    ......    :-)(-:  ......   {-)     ;D

Így alakult:   :-)(-:  :-)(-:  :-)-  0o0o0  {-)

 @:-)

Reggel pedig:  :-)-  :-oD  :-)->

2008. Január 24. - 12:54:09
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


hajrá =/+'
ha meglesz a 48, akkor onnan már megint nincs messze az 50 :)
(a fa alá tényleg beteheted végre >:D ;D)

Tegnap olyan erőben voltam edzésen, hogy szétcsaptam a derekam a súlyokkal, de nagyon jólesett  @:-) Minimum a 48, ami kell  :-O  Łł=  :-!

2008. Január 24. - 12:59:45
Válasz #19
Nem elérhető

hopika


Na kérem, a mai edzés nagyon frankóra sikerült, ahogy Bubee kolléga írná: 110%-os volt!  :-)! Persze ez még csak placebo, de kezdetnek megfelel, mert úgy látszik megyek ki a betegségből. Estére asszony ha kezelésbe vesz, teljes lesz a nap, és tuti meggyógyulok  !+"%  >:D

Reméljük a legjobbakat !   

 :-)-    ......    :-)(-:  ......   {-)     ;D

Így alakult:   :-)(-:  :-)(-:  :-)-  0o0o0  {-)

 @:-)

Reggel pedig:  :-)-  :-oD  :-)->

Te kis huncut... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 25. - 10:27:43
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kérem, a mai edzés nagyon frankóra sikerült, ahogy Bubee kolléga írná: 110%-os volt!  :-)! Persze ez még csak placebo, de kezdetnek megfelel, mert úgy látszik megyek ki a betegségből. Estére asszony ha kezelésbe vesz, teljes lesz a nap, és tuti meggyógyulok  !+"%  >:D

Reméljük a legjobbakat !   

 :-)-    ......    :-)(-:  ......   {-)     ;D

Így alakult:   :-)(-:  :-)(-:  :-)-  0o0o0  {-)

 @:-)

Reggel pedig:  :-)-  :-oD  :-)->

Te kis huncut... ;-oo-;

Csapatom Rőtszakáll, csapatom  @:-)  ;-oo-;

2008. Január 25. - 10:32:47
Válasz #21
Nem elérhető

hopika


Nyomni is kell,hogy egy ateista leboruljon előtted God! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 25. - 11:03:02
Válasz #22
Nem elérhető

God Vazzeg


Nyomni is kell,hogy egy ateista leboruljon előtted God! @-o

Ateista nők boruljanak, nekem az is elég  8-}  :-)->

2008. Január 25. - 11:05:53
Válasz #23
Nem elérhető

hopika


Nekem ez mindennapos...az asszony sem hívő... :-)-
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 25. - 11:28:05
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem ez mindennapos...az asszony sem hívő... :-)-

Legjobb asszonyaink vannak Hopi  8-)  :-)-  ;-oo-;

2008. Január 25. - 11:31:23
Válasz #25
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 25. - 11:34:26
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Asszem el is kél a plusz fehérje a háznál, Efit! Nem akarsz Elit Wheyt akciózni?  ::) :-*

2008. Január 25. - 17:53:03
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Nemsokára elmegyek lábat edzeni, elég régen nem edzettem már szegényt, kicsit félek tőle :) 3 napig nem tudok ilyenkor járni  :-\

2008. Január 25. - 20:29:18
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kérem, megvolt a lábedzés  8-}

Ebben a szisztémában nyomtam:
1. guggolás - igyekszem alacsonyan tartani az ismétlésszámot, nekem ez jött be még régebben, most moderált súlyokkal "szoktatom" magam vissza a guggsihoz, mostanában hanyagoltam picit  o:) Csúcson 74cm volt a combom anno, akkor már válogatnom kellett a farmerokat  !+"% Szóval 8-10-es ismétlésszámmal mentem rá 5 sorozatban, utolsóban bukásig, mélyremenve, hagy nőjön a seggem is  ;D
2. lábnyújtás - na itt már magasabb ismétlésszámmal dolgoztam, 15-20-akat erőltetve, mikor leszálltam a gépről majdnem összeestem  8)
3. lábhajlítás - először nagyobb súllyal téptem szét őket, figyelve a kitartott leengedésre, majd kis súllyal 30-akat amíg szét nem égett  >:D Váá imádom  /:-)  @-o
4. végére hagytam a vádlit, szerencsére nincs vele gondom, méretileg se, erőre se, szerintem  8) Keretben tudom csak csinálni a vádlizást, nincs vádli gép, a keret is olyan, hogy ha sok a súly rajta, akor elhajlik a rúd picit, így szorul a tengelyen, amin csúszik  :D De nem baj, csak figyelni kell, hogy kézzel is egyensúlyozzam a rudat, így nem feszül meg annyira  !+"% A lábfejem állását szoktam variálni, először kifele fordítom őket, majd befele, majd hagyományosan, előre néznek. Így csinálok minden lábfejállással 30-akat, a végére szoktam már hangokat kiadni magamból, de ez már csak ilyen, guggoláskor is szoktak nézni  8-) Ki nem szarja le  /:-)  (:-)

Az edzés végén a lépcsön lefele közlekedés majdnem egy összeeséssel végződött, de már túl vagyok rajta szerencsére, úúútáálom a guggolást, de egyúttal szeretem is, imádom mikor minden izom megfeszül a bokámtól a tokámig, mikor belefeszülök a felállásba  ;D Csakhát elkezdeni nehéz, mindig halálfélelmem van tőle, ilyenkor kéne valaki edzőtárs, aki picsánrúg  ?:-/

Mától tolom a 4 szemet a Superdrol NG-ből, iszonyat mód durranok edzésen, és olyan akarat van bennem, teljesen mentálisan ott vagyok fejben edzésen, nagyon penge érzés.. Na, el is megyek kajálni, hátha lesz belőle valami izom..  :-* (Remélem nem kopirájtos ez a duma Johnny  :-){ )

Na jó ömlengős lett, elnézést kérek érte, de így jött ki belőlem, lehet hogy én betűt hányok guggolás után?  !+"%

Leültem  /:-)  =/+'

2008. Január 25. - 20:40:31
Válasz #29
Nem elérhető

bandus


adjad neki, ne sajnáld :D így legalább combban tuti meglesz az 50 >:D
én nem bírok sajnos guggolni, a térdemet bassza nagyon... pedig jó olvasni, hogy mennyire durva gyaksi tud lenni.. kár, hogy 100%-osan soha nem tudtam még odatenni magam benne.. 60 kilótól márszúr, 80 kiló felett meghal a térdem..
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player