2024. Április 27. - 07:39:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt by God Vazzeg  (Megtekintve 65742 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 02. - 11:50:26
Válasz #180
Nem elérhető

God Vazzeg


Mik vannak pontosan???
Én mindíg bizniszelek hangtechnikai cuccokkal...

Két mélyláda (disco), egy énekmikrofon (Jeffe 20-20kHz gerjedésmentes),  egy fostaliga kétsávos keverőpult, egy crossover, ministrobik, kis tükörgömb, meg asszem egy UV cső. Ennyi maradt már csak  O0

2008. Március 02. - 11:52:52
Válasz #181
Nem elérhető

hopika


Pontos típusa kellene a mélyeknek,a Jefe-nek és a hangváltónak és ha nekem megfelelő,akkor akár biznisz is lehet.
Ja meg fotók-ha esetleg tíust nem tudsz-az alapján is felismerhetem őket.
Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 02. - 13:41:47
Válasz #182
Nem elérhető

God Vazzeg


Pontos típusa kellene a mélyeknek,a Jefe-nek és a hangváltónak és ha nekem megfelelő,akkor akár biznisz is lehet.
Ja meg fotók-ha esetleg tíust nem tudsz-az alapján is felismerhetem őket.
Üdv
T.

A mélyek reflexek, 300/600R15 típusúak, reflex rouche dobozokban. Hangváltó nincs, csak a crossover, a cross házi építésű, de kifogástalan, nem brummos, nem susog. A ládákra van egy érdeklődőm, 1 héten belül kiderül hogy mizu vele..  :-){

Ládákról képek:

2008. Március 02. - 14:32:02
Válasz #183
Nem elérhető

hopika


Ismerem a típust.Dögnehéz régi fél tölcséres konstrukció...sajna ezeket nem tudnám hasznosítani,mivel a tölcséres hangút miatt könnyen előfordulhat fázis kioltás és eltolódás,ami pulzáló,vagy konkrétan szar mélyhangot produkál...mind1,ne menjünk bele a hangtechnikába egy testépítő fórumon. @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 02. - 14:36:20
Válasz #184
Nem elérhető

God Vazzeg


Ismerem a típust.Dögnehéz régi fél tölcséres konstrukció...sajna ezeket nem tudnám hasznosítani,mivel a tölcséres hangút miatt könnyen előfordulhat fázis kioltás és eltolódás,ami pulzáló,vagy konkrétan szar mélyhangot produkál...mind1,ne menjünk bele a hangtechnikába egy testépítő fórumon. @-o

Ezért hangsúlyoztam hogy disco témája, neked ezek nem valók. Ezeknél még késik a mély, de ugyebár ez pont az erőssége, meg a nagyon erős alsó hang tartomány. Gyakorlatilag ezek előzték meg a subládákat.. Ha tudsz vevőt szólhatsz amúgy, pici pézé adom őket  ;-oo-;

2008. Március 04. - 11:46:27
Válasz #185
Nem elérhető

God Vazzeg


Tisztelt Hölgyek és Urak!

Ezennel zárom a teszt topikomat, azt hiszem mindent leírtam már. Mindenkinek jó edzést, és eredményekben gazdag évet kívánok, nőjetek nagyra, és a libidó legyen veletek!  ;D

Zártam  #:-)