2024. Május 15. - 18:57:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sztereó felkészülése a 2008-as tavaszi szezonra :)  (Megtekintve 213903 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 29. - 09:51:46
Válasz #15
Nem elérhető

George


Én azt hallottam, hogy Yvette hozza be Zsoltit a karjaiban...mint egy kisbabát ;D >:D

2008. Január 29. - 09:59:34
Válasz #16
Nem elérhető

endre66


Reméljük száraz lesz a baba, nem ilyen hurkás  ;D

2008. Január 29. - 11:44:56
Válasz #17
Nem elérhető

BrianB


Szia Zsolt!

Nem leszel vékony Yvett mellett? @-o
Łł=
Most már mese nincs, oda kell b***ni! =/+' ;D

2008. Január 29. - 13:29:18
Válasz #18
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Köszi srácok!  ;D Ezért szeretek itt lenni...mert ennyi szerető ember van!  &5* ;D

De direkte úgy tervezzük az Yvettel hogy az én vesenysúlyom belőjük 67 kg körül ő meg befogyasztva lesz 80. Most ne mondjátok már hogy ez groteszk! Az izmos pasi már nem trendi...hogy is nyilatkozta le  kedvenc szegedi kajakosom a tévében....: A riporter rátért arra hogy a csajok biztos szeretik az ilyen kigyúrt srácokat mint ti kajakosok.

Attila: "Az izmos test már nem trendi,a menő most a vékony, tépetthajú, homoszexuális kinézetű "férfi"."   ;D

Me ilyen aranyosak voltatok csak azok kapják meg a recepteket akik személyesen megkeresnek.  :-p ;D

2008. Január 29. - 13:34:09
Válasz #19
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Zsolesz!

Van pár artista ismerősöm...

Azt nem lehetne, hogy egy olyan libikókáról indítva szaltóban az Yvette nyakába érkeznél páros bicepszbe? 

Nagyon ütős lenne és van még idő gyakorolni!  ;-oo-;


 ;D --)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 29. - 13:45:46
Válasz #20
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...egyszerűnek tűnik!  ;D

Majd rágyakorlunk!  @-o ;D

Már csak arra kell embert keresnem aki ráugrik a libikóka másik oldalára...és én rád gondoltam,de hogy ne veszítsen az előadás az értékéből bizony téged is be kell öltöztetnünk olyan csíkos dresszbe mint régen az erőművészek voltak.Plussz kérlek a bajszot addig növeszd meg olyan harcsabajusz szerűre.  ;D

Figyelem,figyelem...nagyérdemű publikum! Következik Yvette a szőke amazon a yalova indiánoktól,Zsolti a béka innen a szomszédos lápról és Steve,namatországból.  :-! ;D

2008. Január 29. - 13:57:41
Válasz #21

csudri

Vendég
...egyszerűnek tűnik!  ;D

Majd rágyakorlunk!  @-o ;D

Már csak arra kell embert keresnem aki ráugrik a libikóka másik oldalára...és én rád gondoltam,de hogy ne veszítsen az előadás az értékéből bizony téged is be kell öltöztetnünk olyan csíkos dresszbe mint régen az erőművészek voltak.Plussz kérlek a bajszot addig növeszd meg olyan harcsabajusz szerűre.  ;D

Figyelem,figyelem...nagyérdemű publikum! Következik Yvette a szőke amazon a yalova indiánoktól,Zsolti a béka innen a szomszédos lápról és Steve,namatországból.  :-! ;D


 8-) Ez kész!

2008. Január 29. - 14:01:22
Válasz #22
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
...egyszerűnek tűnik!  ;D

Majd rágyakorlunk!  @-o ;D

Már csak arra kell embert keresnem aki ráugrik a libikóka másik oldalára...és én rád gondoltam,de hogy ne veszítsen az előadás az értékéből bizony téged is be kell öltöztetnünk olyan csíkos dresszbe mint régen az erőművészek voltak.Plussz kérlek a bajszot addig növeszd meg olyan harcsabajusz szerűre.  ;D

Figyelem,figyelem...nagyérdemű publikum! Következik Yvette a szőke amazon a yalova indiánoktól,Zsolti a béka innen a szomszédos lápról és Steve,namatországból.  :-! ;D

Nekem ezt ajánlotta a stylistom...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 29. - 14:05:56
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Oké....ez tetszik...én a Borat féle bikinit fogom viselni...a többit még kitalálom.  ;D






2008. Január 29. - 15:53:08
Válasz #24
Nem elérhető

fastor


komolyan modnom nagyon készek vagytok ;D ;D
 :-! @:-) ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 29. - 15:54:08
Válasz #25
Nem elérhető

ViCtor


..ha borát-féle, akkor gondolom az eredeti sárgában?:) :-*
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 29. - 21:37:52
Válasz #26
Nem elérhető

Ren


Hello mindenkinek ;), eredményben gazdag felkészülést Sztereó!!! :-!

2008. Január 30. - 12:47:26
Válasz #27
Nem elérhető

George


Hölgyeim és Uraim! Megtörténik a lehetetlen, Eszteró Zsolt egyszerre veszít a testzsírjából és izmosodik is mellette  :-)!
Hogyan lehetséges ez???
1., Normálisan kajál
2., Több Nutellát eszik mint előtte
3., Fél, hogy jobb leszek nála  ;D
4., Nem igaz, a Dzsorzs csak kamuzik  0o0o0

A helyes megfejtők között ma nem sorsolunk kis semmit! >:D

2008. Január 30. - 13:04:59
Válasz #28
Nem elérhető

Bubee


Hölgyeim és Uraim! Megtörténik a lehetetlen, Eszteró Zsolt egyszerre veszít a testzsírjából és izmosodik is mellette  :-)!
Hogyan lehetséges ez???
1., Normálisan kajál
2., Több Nutellát eszik mint előtte
3., Fél, hogy jobb leszek nála  ;D
4., Nem igaz, a Dzsorzs csak kamuzik  0o0o0

A helyes megfejtők között ma nem sorsolunk kis semmit! >:D

4., Nem igaz, a Dzsorzs csak kamuzik

Én erre voksolok  >:D >:D >:D

Éjjen' a Szterejó  :-):-)::  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 30. - 13:08:16
Válasz #29
Nem elérhető

Jordan


Hölgyeim és Uraim! Megtörténik a lehetetlen, Eszteró Zsolt egyszerre veszít a testzsírjából és izmosodik is mellette  :-)!
Hogyan lehetséges ez???
1., Normálisan kajál
2., Több Nutellát eszik mint előtte
3., Fél, hogy jobb leszek nála  ;D
4., Nem igaz, a Dzsorzs csak kamuzik  0o0o0

A helyes megfejtők között ma nem sorsolunk kis semmit! >:D

2.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)