2024. Április 27. - 10:35:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Melyik SuperdrolNG teszt-napló a legjobb?

stevestrong
4 (5.1%)
God Vazzeg
48 (60.8%)
Lgy
15 (19%)
jana
11 (13.9%)
Sanyi
1 (1.3%)

Összes szavazó: 73

Szerző Téma: Szavazz a legjobb Superdrol Teszt naplóra és tesztelőre!  (Megtekintve 25187 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 07. - 09:07:11
Megtekintve 25187 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha követed a fórumon a teszteket, akkor valószínüleg van véleményed. Dobj egy szavazatot arra a személyre és tesztnaplóra, akinek a naplója a legjobban tetszik neked!
A legtöbb szavazatot kapó tesztelőnek nagyban segíted az esélyét, hogy a további tesztekben is részt vehessen és ezáltal a legjobb naplók kerüljenek fel a bodybuilding.hu -ra.

Köszi srácok!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 07. - 09:30:33
Válasz #1
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
 #:-)


A szerencsés tesztelő, akire a legtöbb szavazat érkezik, az bekerül a gyurma magazin adásába! >:D


2008. Február 07. - 10:29:41
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
#:-)


A szerencsés tesztelő, akire a legtöbb szavazat érkezik, az bekerül a gyurma magazin adásába! >:D



Már ha szeretne nyílvánosan is szerepelni... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 07. - 10:30:11
Válasz #3

csudri

Vendég

2008. Február 07. - 10:31:19
Válasz #4
Nem elérhető

Bubee


Hajrá God!

Így igaz! Hajrá Kismalac és infopatesz  >:D  Łł=  --)

Benne leszel a tééévéééében  :-O  >:D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 07. - 11:20:20
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg


Hajrá God!

Így igaz! Hajrá Kismalac és infopatesz  >:D  Łł=  --)

Benne leszel a tééévéééében  :-O  >:D

Huhh, köszönöm szépen srácok, de én nem kívánok semmilyen médiában se szerepelni, főleg nem a testalkatommal  !+"% Röff  /:-)  :-oD  :-)->

2008. Február 07. - 12:15:12
Válasz #6
Nem elérhető

shp


Nem férnél bele a médiába  >:D, de Producer majd úgyis megoldja...  Halszemoptika felteker és kész is.....

2008. Február 07. - 13:25:52
Válasz #7

csudri

Vendég
Hajrá God!

Így igaz! Hajrá Kismalac és infopatesz  >:D  Łł=  --)

Benne leszel a tééévéééében  :-O  >:D

Huhh, köszönöm szépen srácok, de én nem kívánok semmilyen médiában se szerepelni, főleg nem a testalkatommal  !+"% Röff  /:-)  :-oD  :-)->

Legfeljebb kapsz az arcodra egy símaszkot!  8-)

2008. Február 07. - 13:26:29
Válasz #8
Nem elérhető

Beda


Hajrá God!

Így igaz! Hajrá Kismalac és infopatesz  >:D  Łł=  --)

Benne leszel a tééévéééében  :-O  >:D

Huhh, köszönöm szépen srácok, de én nem kívánok semmilyen médiában se szerepelni, főleg nem a testalkatommal  !+"% Röff  /:-)  :-oD  :-)->

God rád szavaztam én is!Irány a média! :-)! --)
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Február 07. - 14:09:33
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Hajrá God!

Így igaz! Hajrá Kismalac és infopatesz  >:D  Łł=  --)

Benne leszel a tééévéééében  :-O  >:D

Huhh, köszönöm szépen srácok, de én nem kívánok semmilyen médiában se szerepelni, főleg nem a testalkatommal  !+"% Röff  /:-)  :-oD  :-)->

God rád szavaztam én is!Irány a média! :-)! --)

Ne szórakozzatok má, qrva rendes tőletek meg minden, de tényleg nem szeretnék szerepelni sehol..  :-X Látom jól elhúztam a szavazásban, de nem gondoltam volna hogy valakinek is ennyire szimpi lesz a blogom  :-){  !+"%

2008. Február 07. - 18:34:18
Válasz #10
Nem elérhető

parrre


Hajrá God!

Így igaz! Hajrá Kismalac és infopatesz  >:D  Łł=  --)

Benne leszel a tééévéééében  :-O  >:D

Huhh, köszönöm szépen srácok, de én nem kívánok semmilyen médiában se szerepelni, főleg nem a testalkatommal  !+"% Röff  /:-)  :-oD  :-)->

God rád szavaztam én is!Irány a média! :-)! --)

Ne szórakozzatok má, qrva rendes tőletek meg minden, de tényleg nem szeretnék szerepelni sehol..  :-X Látom jól elhúztam a szavazásban, de nem gondoltam volna hogy valakinek is ennyire szimpi lesz a blogom  :-){  !+"%

Megmondtam hogy főisten leszel !!  o:) o:) o:)   Łł=  @-o

2008. Február 07. - 18:44:30
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Hajrá God!

Így igaz! Hajrá Kismalac és infopatesz  >:D  Łł=  --)

Benne leszel a tééévéééében  :-O  >:D

Huhh, köszönöm szépen srácok, de én nem kívánok semmilyen médiában se szerepelni, főleg nem a testalkatommal  !+"% Röff  /:-)  :-oD  :-)->

God rád szavaztam én is!Irány a média! :-)! --)

Ne szórakozzatok má, qrva rendes tőletek meg minden, de tényleg nem szeretnék szerepelni sehol..  :-X Látom jól elhúztam a szavazásban, de nem gondoltam volna hogy valakinek is ennyire szimpi lesz a blogom  :-){  !+"%

Megmondtam hogy főisten leszel !!  o:) o:) o:)   Łł=  @-o

 !+"%

2008. Február 07. - 19:15:55
Válasz #12
Nem elérhető

endre66


God! Ne aggódj! Nem élő mísor!  @-o
 !+"%

Keeeeezdőőőőőődiiiiik! Kezdődik, kezdődik!!!!  --)

2008. Február 07. - 19:17:35
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


God! Ne aggódj! Nem élő mísor!  @-o
 !+"%

Keeeeezdőőőőőődiiiiik! Kezdődik, kezdődik!!!!  --)

Offline-ban is pókhas vagyok  !+"% Vagy húzzam be?  O0

2008. Február 07. - 19:18:49
Válasz #14
Nem elérhető

fastor


God! Ne aggódj! Nem élő mísor!  @-o
 !+"%

Keeeeezdőőőőőődiiiiik! Kezdődik, kezdődik!!!!  --)

Offline-ban is pókhas vagyok  !+"% Vagy húzzam be?  O0
ha ennyire nem akarsz könynb döntenti, vaciláltam közted meg Jana közt ::) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó