2024. Április 27. - 12:45:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Melyik SuperdrolNG teszt-napló a legjobb?

stevestrong
4 (5.1%)
God Vazzeg
48 (60.8%)
Lgy
15 (19%)
jana
11 (13.9%)
Sanyi
1 (1.3%)

Összes szavazó: 73

Szerző Téma: Szavazz a legjobb Superdrol Teszt naplóra és tesztelőre!  (Megtekintve 25192 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 07. - 19:20:46
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Február 07. - 19:27:12
Válasz #16
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ne aggódj Vazzeg, nem fog fájni, Steve & Johnny kicsit megfog, kínozni. ;D
Ez lesz a MOTEL 3 című. film vagy lehet, hogy a Fűrész 5. >:D

2008. Február 07. - 19:28:57
Válasz #17
Nem elérhető

Bubee


Ne aggódj Vazzeg, nem fog fájni, Steve & Johnny kicsit megfog, kínozni. ;D
Ez lesz a MOTEL 3 című. film vagy lehet, hogy a Fűrész 5. >:D


Adjatok csak neki, ne kíméljétek, megérdemli  >:D  Łł=
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 07. - 19:33:06
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne aggódj Vazzeg, nem fog fájni, Steve & Johnny kicsit megfog, kínozni. ;D
Ez lesz a MOTEL 3 című. film vagy lehet, hogy a Fűrész 5. >:D


Nem akarom őket bántani  ;D  8)

2008. Február 07. - 19:33:52
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


Ne aggódj Vazzeg, nem fog fájni, Steve & Johnny kicsit megfog, kínozni. ;D
Ez lesz a MOTEL 3 című. film vagy lehet, hogy a Fűrész 5. >:D


Nem akarom őket bántani  ;D  8)
@-o Łł= >:D O0
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 15. - 13:49:13
Válasz #20
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Na mi a helyzet Vazzeg jössz a Gyurmába? >:D ;D 8-) =/+'

2008. Február 15. - 13:51:48
Válasz #21
Nem elérhető

Bubee


Na mi a helyzet Vazzeg jössz a Gyurmába? >:D ;D 8-) =/+'

Persze h megy  >:D Ez nem kérdéses  >:D  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 15. - 14:59:43
Válasz #22
Nem elérhető

God Vazzeg


Na mi a helyzet Vazzeg jössz a Gyurmába? >:D ;D 8-) =/+'

Mit kő csinálni? Izmos nem vagyok, pózolni nem tudok, mire leszek én ott jó?  ;D Áááá megvan! Én fogom Pistinek meg Johnnynak leszedegetni a súlyokat!  8-)  (:-)

2008. Február 15. - 15:21:28
Válasz #23

csudri

Vendég
Na mi a helyzet Vazzeg jössz a Gyurmába? >:D ;D 8-) =/+'

Mit kő csinálni? Izmos nem vagyok, pózolni nem tudok, mire leszek én ott jó?  ;D Áááá megvan! Én fogom Pistinek meg Johnnynak leszedegetni a súlyokat!  8-)  (:-)

Kapsz egy műbajuszt és Te leszel a Lajsz András, keverheted a protein koktélokat!  ;-oo-;

2008. Február 15. - 15:32:30
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


Na mi a helyzet Vazzeg jössz a Gyurmába? >:D ;D 8-) =/+'

Mit kő csinálni? Izmos nem vagyok, pózolni nem tudok, mire leszek én ott jó?  ;D Áááá megvan! Én fogom Pistinek meg Johnnynak leszedegetni a súlyokat!  8-)  (:-)

Kapsz egy műbajuszt és Te leszel a Lajsz András, keverheted a protein koktélokat!  ;-oo-;

Jössz velem, és minden koktél végén rácsapok nedves tenyérrel a fejedre és ketten rikkantjuk: ollé!  !+"%  Łł=

2008. Február 15. - 17:45:24
Válasz #25
Nem elérhető

Seth


Na mi a helyzet Vazzeg jössz a Gyurmába? >:D ;D 8-) =/+'

Mit kő csinálni? Izmos nem vagyok, pózolni nem tudok, mire leszek én ott jó?  ;D Áááá megvan! Én fogom Pistinek meg Johnnynak leszedegetni a súlyokat!  8-)  (:-)

Kapsz egy műbajuszt és Te leszel a Lajsz András, keverheted a protein koktélokat!  ;-oo-;

Jössz velem, és minden koktél végén rácsapok nedves tenyérrel a fejedre és ketten rikkantjuk: ollé!  !+"%  Łł=

Súlyokat én is szedtem le  Łł= már láttam, hogy benne vagyok a műsorban mikor még senki se! Én vagyok a kéz Namatnál aki leszedi a csökkenő sorozatot  ;D ;D ;D Kikockázom és az unokáknak mutogatom  @:-)

2008. Február 15. - 18:15:43
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


Na mi a helyzet Vazzeg jössz a Gyurmába? >:D ;D 8-) =/+'

Mit kő csinálni? Izmos nem vagyok, pózolni nem tudok, mire leszek én ott jó?  ;D Áááá megvan! Én fogom Pistinek meg Johnnynak leszedegetni a súlyokat!  8-)  (:-)

Kapsz egy műbajuszt és Te leszel a Lajsz András, keverheted a protein koktélokat!  ;-oo-;

Jössz velem, és minden koktél végén rácsapok nedves tenyérrel a fejedre és ketten rikkantjuk: ollé!  !+"%  Łł=

Súlyokat én is szedtem le  Łł= már láttam, hogy benne vagyok a műsorban mikor még senki se! Én vagyok a kéz Namatnál aki leszedi a csökkenő sorozatot  ;D ;D ;D Kikockázom és az unokáknak mutogatom  @:-)
én is láttam hogy te vagy ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 15. - 20:04:50
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Hátha felfigyel rám mondjuk a michelin, és reklámbabává fogad  @:-) Súlyokat leszedni nagyon tudok, a Vazzegek abban a legjobbak!  :-}

2008. Február 15. - 20:07:08
Válasz #28
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hátha felfigyel rám mondjuk a michelin, és reklámbabává fogad  @:-) Súlyokat leszedni nagyon tudok, a Vazzegek abban a legjobbak!  :-}

Jövő hét szombaton forgatunk, jössz? >:D

2008. Február 15. - 20:08:38
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


Hátha felfigyel rám mondjuk a michelin, és reklámbabává fogad  @:-) Súlyokat leszedni nagyon tudok, a Vazzegek abban a legjobbak!  :-}

Jövő hét szombaton forgatunk, jössz? >:D
Hova kell menni? Mit vigyek? Meghalok?  [:-o]