2024. Április 27. - 11:04:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Melyik SuperdrolNG teszt-napló a legjobb?

stevestrong
4 (5.1%)
God Vazzeg
48 (60.8%)
Lgy
15 (19%)
jana
11 (13.9%)
Sanyi
1 (1.3%)

Összes szavazó: 73

Szerző Téma: Szavazz a legjobb Superdrol Teszt naplóra és tesztelőre!  (Megtekintve 25190 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Február 15. - 20:33:34
Válasz #30
Nem elérhető

fastor


Hátha felfigyel rám mondjuk a michelin, és reklámbabává fogad  @:-) Súlyokat leszedni nagyon tudok, a Vazzegek abban a legjobbak!  :-}

Jövő hét szombaton forgatunk, jössz? >:D
Hova kell menni? Mit vigyek? Meghalok?  [:-o]
God Nyugi :-<





























MEGHÁT >:D /7% ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 15. - 20:59:32
Válasz #31
Nem elérhető

Telipó



God Vezzeg BÁTORSÁG BÁTORSÁG!!!  Szed össze magad és irány a forgatás, ha nem mész el a Gyurma stábja megy el Hozzád.
És gratulálok, hogy megnyerted a tesztet :-)! véletlen én is rádszavaztam ;D

2008. Február 15. - 21:36:22
Válasz #32
Nem elérhető

Cressler


Hátha felfigyel rám mondjuk a michelin, és reklámbabává fogad  @:-) Súlyokat leszedni nagyon tudok, a Vazzegek abban a legjobbak!  :-}
;D ;D ;D kezdjünk kampányt azért ,hogy minden edzőteremben elinduljon a VAzzegizmus és leszedjék a súlyokat maguk után az emberek  :-):-)::
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 15. - 21:37:46
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg



God Vezzeg BÁTORSÁG BÁTORSÁG!!!  Szed össze magad és irány a forgatás, ha nem mész el a Gyurma stábja megy el Hozzád.
És gratulálok, hogy megnyerted a tesztet :-)! véletlen én is rádszavaztam ;D

Köszönöm szépen, rendes tőled.  @:-)

2008. Február 15. - 21:38:43
Válasz #34
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hátha felfigyel rám mondjuk a michelin, és reklámbabává fogad  @:-) Súlyokat leszedni nagyon tudok, a Vazzegek abban a legjobbak!  :-}
;D ;D ;D kezdjünk kampányt azért ,hogy minden edzőteremben elinduljon a VAzzegizmus és leszedjék a súlyokat maguk után az emberek  :-):-)::

Csatlakozunk a kampányhoz, biztosítjuk a média felületet  ;D

2008. Február 15. - 21:39:29
Válasz #35
Nem elérhető

fastor


Hátha felfigyel rám mondjuk a michelin, és reklámbabává fogad  @:-) Súlyokat leszedni nagyon tudok, a Vazzegek abban a legjobbak!  :-}
;D ;D ;D kezdjünk kampányt azért ,hogy minden edzőteremben elinduljon a VAzzegizmus és leszedjék a súlyokat maguk után az emberek  :-):-)::

Csatlakozunk a kampányhoz, biztosítjuk a média felületet  ;D
Látod God le lettél szavazva ))=/
várom már hogy lássam azt a részt @-o ;-oo-; @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 09. - 13:35:58
Válasz #36
Nem elérhető

endre66


 :-!!! Egy picit elmaradtam a fórum nyomon követésével...

God, forgattatok már? Vazze'   [:-o]

2008. Április 09. - 13:55:42
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


:-!!! Egy picit elmaradtam a fórum nyomon követésével...

God, forgattatok már? Vazze'   [:-o]

Eddig még nem  --)

2008. Április 15. - 12:32:40
Válasz #38
Nem elérhető

kunyi


üdv. #:-)

még új vagyok a forumon de már sokat olvasgattam, és szeretnék tanácsot kérni superdrolal kapcsolatba hogy szedthetem-e?
szóval április 9. én töltöttem be 21. -et komolyabban fél éve kondizom
méretek:
súly 65 ról -> 80kg most
kar : 38
mell 110 feszitve siman olyan 103 körül
elöte fél évet csak fekve nyomtam öltem az izmaim :D
most már komolyan veszem meg tudok mindent az edzésről ugyvélem
eddig csak fehérjét ittam, meg volt 1 kreatin kurám, 75kg-rol 80ra amivel aszithesz szettem fel zsirt is kicsit tuladagoltam a ch-t meg hát ettem sok nasit :(
Sokhelyen olvastam hogy kezdöknek nem ajánlják, nos ennyit róla, de szeretném kiprobálni  superdrol ng utána pct! közpe persze bcaa és fehérhe meg ch és normalis étkezés! köszönöm, esetleg ha valami jótanácsot tudnatok adni azt szívesen veném ;) @-o kunye

2008. Október 24. - 15:21:15
Válasz #39
Nem elérhető

dino


használtam egy hónapig. a versenyfelkészülésem tömegnövelési szakaszában.. picit formásított de azon kívül szart sem ért.. 13ezerből inkább vettem volna fehérjét többet értem volna vele.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2008. Október 24. - 15:25:02
Válasz #40

Zsuzsi

Vendég

2008. Október 24. - 15:39:11
Válasz #41

Torony

Vendég

2008. Október 24. - 15:41:25
Válasz #42

Zsuzsi

Vendég
Ez a dino ilyen megmondóember?


Úgy néz ki.
Meg az új Mr.Olympia esélyes.

2008. Október 24. - 16:39:24
Válasz #43

Torony

Vendég

2008. Október 24. - 18:37:33
Válasz #44
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."